Νέα

O θάνατος του κυαλάκια Σταμ(μια τραγωδία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Slavyanka Delicatessen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ΚΕΦΑΛΑΙΟ Α'

Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το ουρλιαχτό της κυρίας Βάσως ακούστηκε μέχρι την Αχιλλέως.Μόλις είχε αντικρύσει το πτώμα του κυαλάκια σταμ στις σκάλες του μπουρδέλου,όπου δούλευε τσατσά.Μεταξουργείο,Ιάσωνος 30,17 Δεκεμβρίου,η ώρα 01.30.

Μισή ώρα μετά,λίγο μετά τις 02.00,ο αστυνόμος Γιώργος Λαστφορμπέκας βρισκόταν στον τόπο του δυστυχήματος.Το ασθενοφόρο είχε περισυλλέξει τη σορό του κυαλάκια και ο ιατροδικαστής είχε αποφανθεί ότι πρόκειται για δολοφονία,εφόσον υπήρχαν σημάδια στο σώμα του κυαλάκια Σταμ που μαρτυρούσαν ότι είχε προηγηθεί πάλη και απόπειρα πνιγμού.Ο θάνατος είχε προέλθει από χτύπημα στο κεφάλι.Ο αστυνόμος Λαστφορμπέκας ζήτησε απο την φανερά ταραγμένη κυρία Βάσω να μιλήσουν.Η μελαχρινή εύσωμη γυναίκα με το τεράστιο στήθος οδήγησε τον αστυνόμο στην κουζίνα του οίκου ανοχής και έκατσαν στο τραπέζι δίπλα στη μεγάλη ηλεκτρική σόμπα που έκαιγε.
-Κυρία Βάσω καταλαβαίνω την ταραχή σας,αλλά πρέπει να σας κάνω μερικές ερωτήσεις.
-Σας ακούω αστυνόμε.
-Πείτε μου πως έγιναν τα πράγματα.
-Ο κυαλάκιας Σταμ είχε έρθει στην Ελσα,την κοπέλα που δουλεύει τις νύχτες εδώ,είναι πελάτης της ξέρετε.Τον έβαλα στο δωμάτιο και μαζί μ'αυτόν πέρασε κι ένας άλλος πελάτης της Έλσας,ο οποίος πλήρωσε για μισή ώρα.Εγώ αφού τους τακτοποίησα στα δωμάτιά τους και έκλεισα το φως της εξώπορτας,για να φαίνεται κλειστό το μαγαζί και να μη μπαίνουν πελάτες,ήρθα κι έκατσα εδώ.Αυτά έγιναν στη μία παρά τέταρτο περίπου.Δεν ξαναβγήκα απ΄την κουζίνα μέχρι που η Έλσα τελείωσε και με το δεύτερο πελάτη και ήρθε στην κουζίνα.Με το που ήρθε,της είπα να χει το νου της δύο λεπτά,για να πεταχτώ στο απέναντι μαγαζί...(κι αυτό δικό μας είναι ξέρετε)...να πάρω κάτι σεντόνια.Κατέβηκα τη σκάλα και είδα το πτώμα μέσα σε μια κηλίδα αίματος.Δυστυχώς δε δούλευαν κι οι κάμερες απόψε.
-Τι ώρα είδατε το πτώμα;
-Μιάμιση.
-Ο κυαλάκιας Σταμ τι ώρα βγήκε απο το δωμάτιο;
-Δεν τον είδα,ούτε τον άκουσα να βγαίνει.Καθόμουν εδώ και είχα δυνατά την τηλεόραση και δεν κατάλαβα πότε έφυγε.Γύρω στη μία μπήκε η Έλσα,άφησε το στραπόν,σκούπισε τα πόδια της,τα στέγνωσε λίγο με το πιστολάκι,πήρε προφυλακτικό και πήγε στον επόμενο πελάτη.
-Σκούπισε τα πόδια της είπατε?(ρώτησε ο αστυνόμος έχοντας απορήσει)
-Ναι ξέρετε ο μακαρίτης είχε περίεργα γουστα...καταλαβαίνετε...
-Μαλιστα.Ακούσατε κάποιο περίεργο θόρυβο,κάποιο τσακωμό ίσως,όσο καθόσαστε εδώ?
-Όχι,τίποτα.Ξέρετε έχουμε δυνατά τη μουσική,είχα ανοιχτή και την τηλεόρσαη...
-Ο κυαλάκιας επισκεπτόταν συχνά την Έλσα;
-Δυο τρεις φορές το μήνα.Τίποτα αλλοδαποί θα τον σκότωσαν αστυνόμε για να τον ληστέψουν.
-Αυτό κυρία μου είναι μάλλον απίθανο,γιατί στη τσέπη της πιτζάμας του βρέθηκε το πορτοφόλι του με ογδόντα ευρώ μέσα.
-Και τότε γιατί να τον σκοτώσουν;
-Aυτό αναρωτιόμαστε κι εμείς.Πείτε μου κάτι τελευταίο...απόψε ο  κυαλάκιας Σταμ είχε έρθει μόνος του;
-Ναι,πάντα μόνος του ερχόταν
-Ευχαριστώ πολύ κυρία Βάσω.

Ο αστυνόμος Λαστφορμπέκας έκανε νόημα στο βοηθό του Μέμο να του φέρει την Έλσα.Η Έλσα,φορώντας ένα μπουρνούζι ακόμα,ήρθε και έκατσε στη θέση της κυρίας Βάσως,ενώ ο αστυνόμος παρατηρώντας τα ανδροπρεπή χαρακτηριστικά της κατάλαβε ότι πρόκειται για τρανσέξουαλ.

-Δεσποινίς Έλσα εσείς ακούσατε τίποτα φωνές ή τσακωμούς το μοιραίο μισάωρο;
-Όχι,ξέρετε η μουσική όμως είναι πολύ δυνατά...
-Ναι το έμαθα.Όταν τελειώσατε με τον Σταμ στο δωμάτιο, τι κάνατε;
-Πήγα στην κουζίνα να φρεσκαριστώ και πήγα στον επόμενο πελάτη.
-Την ώρα που μπήκατε στον επόμενο πελάτη ο κυαλάκιας Σταμ είχε φύγει;
-Όχι,η πόρτα του δωματίου του ήταν κλειστή,ήταν ακόμα μέσα.
-Παρατηρήσατε κάτι περίεργο στη συμπεριφορά του απόψε;
-Ναι.Εδειχνε αγχωμένος και όταν τον ρώτησα τι έχει μου είπε ότι είχε δει κάποιους γνωστούς τους με τους οποίους είχαν κακές σχέσεις.Μου είπε ότι τους είδε στην Κολωνού από μακριά με τα κυάλια και προσπάθησε να αποφύγει να τους συναντήσει,αλλά δεν ήταν σίγουρος ότι δεν τον είχαν δει και φοβόταν μήπως του την είχαν στημένη όταν θα φευγε απο δω.
-Έχετε καμιά ιδέα ποια ήταν αυτά τα άτομα και τι είδους διαφορές είχε ο κυαλάκιας μαζί τους;
-Οχι,δεν έχω ιδέα.
-Σας ευχαριστώ πολύ δεσποινίς Έλσα.

Ο Λαστφορμπέκας κι ο Μέμος,αφού μίλησαν και με τους φύλακες του οίκου ανοχής χωρίς να παρουν κάποια αξιόλογη πληροφορία,απόχωρησαν κατηφορίζοντας τον πεζόδρομο προβληματισμένοι.Λίγα μέτρα πιο κάτω,στην είσοδο της αυλής του μπουρδέλου στον αριθμό τριανταέξι στεκόταν μια μεσόκοπη ξανθιά γυναίκα εκπάγλου κάλλους,που προφανώς τελούσε χρέη υπηρεσίας στον οίκο.Ο Λαστφορμπέκας της συστήθηκε.
-Αστυνόμος Μπέκας.
-Ερικα.Τι έγινε κυρ αστυνόμε,το φάγανε το παληκάρι;
-Δυστυχώς.Παρατηρήσατε καμία ύποπτη κίνηση μεταξύ μία και μιάμιση;
-Τίποτα κυρ αστυνόμε,εγώ μέσα καθόμουν.
-Είχε κόσμο απόψε κυρία Ερικα;
-Nέκρα.Που να γαμήσει ο κόσμος με τέτοια παγωνιά.
-Μάλιστα.Καλό βράδυ κυρία Ερικα.
-Στο καλό.

Ο Λαστφορμπέκας κι ο Μέμος συνέχισαν προς την Αχιλλέως όπου είχαν παρκάρει.
-Ρε συ Μέμο,αυτός ο γνωστός σου,ο Μπέβερλης,κυλοφορεί ακόμα σ'αυτά τα χαμετυπεία;
-Eχω καιρό να του μιλήσω,αλλά βάζω στοίχημα ότι ακόμα εδώ θα ξημεροβραδιάζεται.Αυτά τα χούγια δύσκολα κόβονται.
-Για κάνε του ένα τηλέφωνο αύριο μπας και βγάλουμε τίποτα,αν και έχω την εντύπωση ότι ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα.
-Μην το λες Γιώργο.Οι θαμώνες αυτών των μερών γνωρίζονται μεταξύ τους,ίσως μας δώσει κάποια πληροφορια.



συνεχίζεται :zfuck:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
κριμα,να  ζησουμε να τον θυμομαστε
 
OP
OP
Slavyanka Delicatessen

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ακολουθει αυριο το κεφαλαιο "οι 3 υποπτοι" :sunglasses:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εγω σαν κυριο υποπτο θα θεωρουσα τον Ελσα. Ο Σταμ την πιεζε για κατι παραπανω απο την κλασικη σχεση πελατη-πορνης που ειχαν. Και μαλιστα θα προβαινε σε αποκαλυψεις στους δικους της αμα δεν σταματαγε την δουλεια της.  :coffee:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ξεροχύνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αντε ρε εχουμε αγωνια για τους υποπτους  :cum:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Το εβαλες ολο μεσα; Μεχρι το γονατο;  :o
τι το περασε γλειφιτζούρι ο μπεμπης ο κοτοσταμουλης το πόδι της?

220px-GirlWithLollipop.jpg
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
υπερξεροχυνω με νωντικη λογοτεχνια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τυπε εχεις ξεφυγει  :-  καλη η πλακα αλλα εχει και καποια ορια  :-
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
παλι τα ιδια σημερα :think: :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom