Νέα

Ο Π.Βαρώτσος βλέπει μεγάλο σεισμό μέχρι τέλος Ιουνίου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lollipop(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
λοιπον αν δε γινει σεισμος θα παμε ολοι μαζι να τον  :zfuck:  :s&m_1: τον βαροτσο  ;)
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω μεσα για να  :knockinb: τον βαρωτσο!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
λοιπον αν δε γινει σεισμος θα παμε ολοι μαζι να τον  :zfuck:  :s&m_1: τον βαροτσο  ;)
Και εγω μεσα για να  :knockinb: τον βαρωτσο!!!!!
Ενώ αν αρχίσει να κουνάει, συνμφωνείτε να πάτε να ζητήσετε να σας πηδήξει ο ίδιος και η ομάδα του.
Έτσι κι αλλοιώς δεν θα χρειαστεί να κουραστήτε για να κάνετε και κουνήματα
Θα γίνονται δωρεάν απο τον εγκέλαδο!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατι...ξερεις εσυ για την ομαδα VAN ? Στον προηγούμενο σεισμο πηρες το βάπτισμα του πυρος  κ γλυκάθηκες...... και τωρα θες να γινουν κ οι αλλοι πισογλέντηδες :pipa3: :fuck2: :fuck1:
 
OP
OP
L

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
"Σεισμική δόνηση μεγέθους 5,1 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ σημειώθηκε λίγο μετά τις 11:30 το βράδυ της Παρασκευής 27/7 στη Σαντορίνη. Ο σεισμός είχε επίκεντρο το θαλάσσιο χώρο βορειοανατολικά του νησιού. "

Λέτε να πλησιάζει τελικά;  :new_shocked:

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μαζί σου μωρό μου. ;)

Τώρα τι σ' έπιασε με τους σεισμούς, μου λες? Εγώ την καταβρίσκω μιλάμε... :cheesy:
 
OP
OP
L

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Μαζί σου μωρό μου. ;)

Τώρα τι σ' έπιασε με τους σεισμούς, μου λες? Εγώ την καταβρίσκω μιλάμε... :cheesy:

Δεν με έπιασε μωρέ...απλά αναρρωτιέμαι για τα δημοσιεύματα...
Αλλά άμα είσαι μαζί μου...είμαι οκ...τώρα συνήλθα  :dancing:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μη δίνεις βάση σε Βαρώτσους και σία. Μιλάμε για κάτι μαλάκηδες καθηγητές, άξιοι εκπρόσωποι του ΔΕΠ δυναμικού που αξίζει σε αυτή τη χώρα. :birdman:

Αυθεντίες όλοι, ο καθένας πιστεύει ότι έχει την απόλυτη λύση ενώ όλοι οι άλλοι κατά τη γνώμη τους πάντα, είναι άχρηστοι. Όλα αυτά φυσικά γίνονται για την καρέκλα στο Πανεπιστήμιο.  :jerking:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σημερα δηλαδη θα γινει το μπαΜΜΜ?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid:
 
OP
OP
L

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Για εμένα μακάρι να βγουν λάθος και μαλάκες....

Ναι για σήμερα είναι και καλά...
Λέω να μην πάω για ύπνο σήμερα...θα πάω σε κανένα δάσος να αράξω...όσοι πιστοί....προσέλθετε...  :grouphug:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.544
Πόντοι
22.785
μην παραμυθιαζοσαστε................
κανεις και ποτε δεν θα μπορεση να κανη προβλεψη................

σφαζονται στο γονατο για τα φραγκα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: αυτη τη χωρα μερικες ΦΟΡΕΣ............
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Δεν με έπιασε μωρέ...απλά αναρρωτιέμαι για τα δημοσιεύματα...
Αλλά άμα είσαι μαζί μου...είμαι οκ...τώρα συνήλθα  :dancing:
Kaλημερα σε όλους
Πριν κανά δεκαπενθήρο με πήρε τηλέφωνο ο πεθερός μου απο την ολλανδία διοτι άκουσε στην τv να συζητούν  για μεγάλους επικείμενους σεισμούς στην ελλάδα.
Το διάστημα εκείνο εδώ δεν ακούγαμε τίποτα.
Τωρα εγώ δεν ακουσα κατι.
Πάντως για προληπτικούς λόγους μην πηδάτε όλοι μαζί. Ενας -ένας παιδιά και με το μαλακό.
 
OP
OP
L

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Kaλημερα σε όλους
Πριν κανά δεκαπενθήρο με πήρε τηλέφωνο ο πεθερός μου απο την ολλανδία διοτι άκουσε στην τv να συζητούν  για μεγάλους επικείμενους σεισμούς στην ελλάδα.
Το διάστημα εκείνο εδώ δεν ακούγαμε τίποτα.
Τωρα εγώ δεν ακουσα κατι.
Πάντως για προληπτικούς λόγους μην πηδάτε όλοι μαζί. Ενας -ένας παιδιά και με το μαλακό.

Το πιο περίεργο σε αυτά που γράφεις είναι το ότι έχεις πεθερό στην Ολλανδία..και κάθεσαι Ελλάδα...
Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω...  :headbang:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Kaλημερα σε όλους
Πριν κανά δεκαπενθήρο με πήρε τηλέφωνο ο πεθερός μου απο την ολλανδία διοτι άκουσε στην τv να συζητούν  για μεγάλους επικείμενους σεισμούς στην ελλάδα.
Το διάστημα εκείνο εδώ δεν ακούγαμε τίποτα.
Τωρα εγώ δεν ακουσα κατι.
Πάντως για προληπτικούς λόγους μην πηδάτε όλοι μαζί. Ενας -ένας παιδιά και με το μαλακό.


Ρε συ μπας και έπαιρνε τηλέφωνο απο εκείνα τα περίεργα canabis shops?????
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Το πιο περίεργο σε αυτά που γράφεις είναι το ότι έχεις πεθερό στην Ολλανδία..και κάθεσαι Ελλάδα...
Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω...  :headbang:

To  ξερό μου (το κεφάλι το επάνω):headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
έμαθα επιπλέον πληροφορίες¨ το τελευταιο διαστημα στην ιταλία βρίσκουν πληθώρα νεκρών πτηνων κ ψαριων.
Το φαινόμενο αυτό συνδιαζετε πιστευουν άμεσα με ισχυρούς σεισμούς στην ιταλία κ ελλάδα.
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
  Ο Βαρωτσος ειναι ο μεγαλυτερος μαλακας παντα αντιθετα τα λεει!!!! και οταν εχουμε μια σεισμικη δραστηριοτητα βγαινει ο Καραγκιοζης και το παιζει ειδημων!!!!!
 
OP
OP
L

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
To  ξερό μου (το κεφάλι το επάνω):headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
έμαθα επιπλέον πληροφορίες¨ το τελευταιο διαστημα στην ιταλία βρίσκουν πληθώρα νεκρών πτηνων κ ψαριων.
Το φαινόμενο αυτό συνδιαζετε πιστευουν άμεσα με ισχυρούς σεισμούς στην ιταλία κ ελλάδα.

Α πολύ ωραία..δηλαδή δεν είναι μόνο Ράδιο Αρβύλα του Βαρώτσου...έχει βουήξει και η Ευρώπη...και εμείς εδώ κοιμόμαστε.
Είσαι ωραίος φίλε...

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom