Νέα

Ο ληγούρης , ξεβράκωτος , Σώγαμπρος !!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
αμα η κοπελια ηταν ωραια σιγα που θα εμενε με τον αφραγκο..η ασχημη δε μπορει να βρει αλλο και τα λεφτα ειναι το οπλο της να τον κρατησει..το αντιστοιχο που κανουν οι πορνογεροι με τα slk cabrio και τα πουτανακια τις ελληνιδες
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
αμα η κοπελια ηταν ωραια σιγα που θα εμενε με τον αφραγκο..η ασχημη δε μπορει να βρει αλλο και τα λεφτα ειναι το οπλο της να τον κρατησει..το αντιστοιχο που κανουν οι πορνογεροι με τα slk cabrio και τα πουτανακια τις ελληνιδες

ποσων ετών εισαι αδερφε?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μια χοντρη παντρευτικα
και σωγαμπρος θα παω
και θα χω υποχρεωση
λεει να την επηδαω

Αμαξι πηρε ο πεθερος
και με μπε-εμ-βε γυρναω
κι ειν ποιο καλα απ το παπι
κι ας την χοντρη πηδαω

Η πεθερα μου εδωσε
σημερα χαρζτιλικι
και για τα ντελα κινησα ..
κανω και μπαντιλικι  ;)

images



Αμ πως ...


Πουλήθηκες ρε Τζο ? Δεν είναι κι άσχημα να σου πω ! (Αυτό με το χαρτζιλίκι, με βάζει σε σκέψεις)! :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
αμα η κοπελια ηταν ωραια σιγα που θα εμενε με τον αφραγκο..η ασχημη δε μπορει να βρει αλλο και τα λεφτα ειναι το οπλο της να τον κρατησει..το αντιστοιχο που κανουν οι πορνογεροι με τα slk cabrio και τα πουτανακια τις ελληνιδες
ξερω κατι ωραιες που τα σκανε σε κατι τελειωμενους και τους σπιτωνουνε  τους μαγειρευουνε πλενουνε να αποκτησουνε το περιφημο σπερμα τους που να σου λεω τα θυμαμε τωρα ενα ενα και αρχιζω να σκεφτομαι ?γιατι οχι και εγω  :think: ζηταω πολλα

τωρα που το θυμηθυκα ηξερα μια που ο πατερας τις ειχε εργοστασιο στην επαρχια (και πηγαινε και παει πολλη καλα) και ειχε ερθει εδω στην αθηνα σαν υπαλληλος σε μια εταιρια (ενω μπορουσε να ειναι αφεντικο )για ενα τελέιωμενο να μην χασει το σπερμα του  και ηταν ωραιαο γκομενακι οχι τρελο αλλα ειχε το κατι τις του το εκφυλο βαλε κατω και σκυσε με δηαλδη
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μου κάνει εντύπωση που δεν εχεις δει ομορφες φραγκατες να τα σκανε σε μετριους μπατήριδες και ομορφους φραγκάτους να σπονσοράρουν μέτριες.

πες τα αρχιζω και θυμαμε αρκετα περιστατικα απο δουλεια φημες γειτονια  ζωη βλεπω  αστα να πανε  υπρχουν μερικοι οντως πολλη χαμενα κορμια
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
αμα η κοπελια ηταν ωραια σιγα που θα εμενε με τον αφραγκο..η ασχημη δε μπορει να βρει αλλο και τα λεφτα ειναι το οπλο της να τον κρατησει..το αντιστοιχο που κανουν οι πορνογεροι με τα slk cabrio και τα πουτανακια τις ελληνιδες
ΜΕΓΑΛΕ σορυ που θα σε ξυπνησω αλλα βλεπεις ονειρα...Η γυναικα μπορει να ναι και νιμου τρελο,αρκει ο "παππας" του εραστη να ναι καλος.ΣΤΙς γυναικες παντα μετραει η παπατζα!ειδικα οταν ειναι ψημενες για γαμο δεν βλεπουν κυριολεκτικα μπροστα τους...μην σε μπερδευει η φαση "πορνογερος-ξεκωλιδι"
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Θέλει επίσης τα πεθερικά να του κάνουν τα έξοδα του γάμου,
να πληρώσουν κτήματα , εστιατόρια , γαμήλια ταξίδια σε τροπικά νησία κτλ κτλ κτλ

Λάκη, χωρίς να αμφισβητήσω το νόημα του κειμένου, εδώ είσαι λάθος. Παραδοσιακά στην Ελλάδα, τα έξοδα του γάμου είναι της (οικογένειας της) νύφης.
Τώρα βέβαια, αν πληρώνει άλλος και ο εν λόγω θέλει Άγιο Γεώργιο Καβουρίου + κτήμα των > 150 το κεφάλι, ναι έχεις δίκιο.

ΥΓ. Εντάξει ρε Πόντικα, το έχεις κουράσει με την Δρόμα. Και για άλλους λες ότι έχουν κόλλημα με νικς.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
πες τα αρχιζω και θυμαμε αρκετα περιστατικα απο δουλεια φημες γειτονια  ζωη βλεπω  αστα να πανε  υπρχουν μερικοι οντως πολλη χαμενα κορμια
:2funny: :2funny:ρε αρχηγε μας γαμησες!!!τι θες να πεις????? :2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
μου κάνει εντύπωση που δεν εχεις δει ομορφες φραγκατες να τα σκανε σε μετριους μπατήριδες και ομορφους φραγκάτους να σπονσοράρουν μέτριες.

σε μια σχεση αντικειμενικα στη ομορφια του ζευγαριου οταν ο ενας απο ομοφια ειναι στον πατο και ο αλλη στην κορυφη οπως και το αντιστροφο να ξερεις οτι κατι δεν παει καλα στο ζευγαρι.
 

Επισκέπτης
Τι τραβάς κι εσύ ρε λάκη?
Από το Μπένυ?
Απ'τους νοικάρηδες?
Απ'το σώγαμπρο??
Γάματα λέμε..
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
σε μια σχεση αντικειμενικα στη ομορφια του ζευγαριου οταν ο ενας απο ομοφια ειναι στον πατο και ο αλλη στην κορυφη οπως και το αντιστροφο να ξερεις οτι κατι δεν παει καλα στο ζευγαρι.

σαν τι δεν θα μπορούσε να πηγαίνει καλά δηλαδή?
 

Επισκέπτης
εγω παντως δεν θελω χαιλικια.ενα 990 ktm και να μου κοψει και 1500 το μηνα και ειμαι αρχοντας.ολα τα χατηρια θα της κανω.στα ωπα ωπα θα την εχω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
σαν τι δεν θα μπορούσε να πηγαίνει καλά δηλαδή?

οτι κατα μεγαλη πιθανοτητα υπαρχει καποιο συμφερον που κανει το ωραιο να ειναι μαζι με το ασχημο.....υπαρχουν και εξαιρεσεις οπου υπαρχει αγαπη βεβαια δεν το αποκλειω
 

Επισκέπτης
εγω παντως δεν θελω χαιλικια.ενα 990 ktm και να μου κοψει και 1500 το μηνα και ειμαι αρχοντας.ολα τα χατηρια θα της κανω.στα ωπα ωπα θα την εχω.
Μονο?Βαλε μεσα στη συμφωνια και τα εξοδα του 990 τουλαχιστον.
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
οτι κατα μεγαλη πιθανοτητα υπαρχει καποιο συμφερον που κανει το ωραιο να ειναι μαζι με το ασχημο.....υπαρχουν και εξαιρεσεις οπου υπαρχει αγαπη βεβαια δεν το αποκλειω

σκατά απάντηση μου έδωσες!
με υποχρέωσες
ευχαριστώ
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom