Νέα

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ παντρεύεται!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ωρίων
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 819
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Φίλε μου, μετά τον τελικό κυπέλλου μπαρκαρουμε. Πήγαινε για καμιά βόλτα στα κινέζικα να πάρεις κανένα κιμονό για τα κρύα βράδια που θα περάσουμε στα ανοιχτά του Ακρωτηρίου Χόρν και κράτα τις γαστριμαργικές σου γνώσεις για αργότερα

Si kapitan

Φτιάξι ρύζι με pork.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
Τι θα έρθει και ο Sevagio; Το ξέρει ότι δεν πιάνει τηλεόραση στο πλοίο;
Του πήρα μια που δείχνει σε μαγνητοσκόπηση όλο το Κωνσταντίνου και Ελένης. Του αρκεί για να χαμογελά όλη την ημέρα.

Για εσένα που είσαι πορνικός μούτσος εξασφάλισα μια σπάνια συλλογή ταινιών ενηλίκων
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.961
Πόντοι
6.236
Για εσένα που είσαι πορνικός μούτσος εξασφάλισα μια σπάνια συλλογή ταινιών ενηλίκων
Τι Καπετάνιος είστε εσείς! (Όχι, σαν τον άλλον...)

Θα παίζει και ο Ίαν Σκοτ;
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.961
Πόντοι
6.236

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
Si kapitan

Φτιάξι ρύζι με pork.
Δεν είπα αυτό φίλε μου. Είπα εσύ - ελεύθερος - υπηρεσίας - εσύ πας- πάρεις - κιμονό. Να σε ρωτήσω : το κοκορέτσι εσείς από ποιο ζώο το φτιάχνετε; Από νυχτερίδες και σκαντζόχοιρους; Χαχα!
Τι Καπετάνιος είστε εσείς! (Όχι, σαν τον άλλον...)

Θα παίζει και ο Ίαν Σκοτ;
Δεν τον ξέρω αυτόν τον Σκοτ. Τι είναι ; Κανένας χωριανός σου που πριν πάει Αστόρια τον έλεγαν Σκωταριά; Χαχα!
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.961
Πόντοι
6.236

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
Si kapitan

Φτιάξι ρύζι pangolin αφού δε τέλει pork.
你是聋子还是傻子,我的朋友?

Ναι, είναι από το χωριό μου, τον Ορνό Μυκόνου.

Πόσα έχω να σας μάθω ακόμα...
Ρε Ωρίωνα, αυτός είναι άντρας. Εγώ σου διάλεξα με κριτήριο τα μουνάκια που πρωταγωνιστούν. Μήπως να γίνεις σκύλος από τώρα να έχει κι ο Κινέζος την χαρά ότι κάποιος τρώει τα μιαμιά που μαγειρεύει;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
8
Like
32.177
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
8
Like
32.177
Πόντοι
6.536
Καλημέρα καλέ μου φίλε! Τι κάνεις; Ετοιμάζεσαι για την αυριανή σούβλα;

Στο χωριό κι εσύ για την μεγάλη εορτή της χριστιανοσύνης; Τι εννοείς; Δεν ξέρουμε όλοι χωριάτικα ρε σεβαγιο.

Φίλε μου τέτοια κορίτσια κάνουν τατουάζ τον καπετάνιο για να θυμούνται την ημέρα που τον είδαν και μετά αρχίζουν τα δώρα και οι προτάσεις γάμου - κάτι που σίγουρα δεν συμβαίνει σε έναν ζηλιάρη υπερήλικα βαζελο όπως εσύ. Αλλά σε συμπαθώ επειδή πριν 250 χρόνια έγραψες σκανδαλιστικά κείμενα
Αγαπητό μπαρμπάδι πήρατε τελικά χθες ντίβα?
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.961
Πόντοι
6.236
你是聋子还是傻子,我的朋友?
Τι σημαίνει αυτό, για να μην το googlάρουμε;
Ρε Ωρίωνα, αυτός είναι άντρας. Εγώ σου διάλεξα με κριτήριο τα μουνάκια που πρωταγωνιστούν.
Τον έχω πρότυπο, Καπετάνιε.
Μήπως να γίνεις σκύλος από τώρα να έχει κι ο Κινέζος την χαρά ότι κάποιος τρώει τα μιαμιά που μαγειρεύει;
Εγώ σκύλος, όσο είναι αυτός Κινέζος, δεν γίνομαι. Αυτοί τα μαγειρεύουν τα σκυλιά. Και επίσης, αποξηραίνουν τα πέη τους και τα τρώνε για αφροδισιακά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατι σου έχουν σεμεδάκι στο άβαταρ?
Γιατί με σέβονται.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
Για πού λοιπόν μετά τον τελικο κυπέλου;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
在您访问本网站期间,L 及其合作伙伴可能会独立或联合使用 和类似技术来收集信息,包括个人数据,例如:IP 地址、唯一标识符、导航数据、地理定位数据。 这些数据由 和/或其合作伙伴(包括广告合作伙伴)处理,用于以下目的:分析和改进用户体验以及 提供的内容、产品和服务,存储和/或访问信息设备,测量和分析网站流量,与社交媒体互动,打击欺诈,在 或第三方网站上向您展示个性化广告和内容,衡量广告和内容、受众数据和产品开发的性能.如需更多信息,请参阅我们的隐私政策。 除了网站运行所需的 cookie 和类似技术以及在特定条件下用于受众测量所需的 cookie 和类似技术,cookie 和类似技术只能在您同意的情况下存放。您可以随时通过我们的 cookie 设置工具给予、拒绝或撤回您的同意。如果您不同意使用这些技术,我们认为您也反对使用某些合作伙伴以合法利益为理由的 cookie。 如果我拒绝会怎样? 如果您不是订户并且拒绝使用广告 ,您仍然可以访问该网站。当您浏览以展示其订阅优惠时, 可能会显示促销横幅。选择退出某些 cookie 可能会导致网站的某些功能无法正常工作(例如视频)。如果您希望访问此内容,我们将需要征求您的同意再次使用 cookie。
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.961
Πόντοι
6.236
在您访问本网站期间,L 及其合作伙伴可能会独立或联合使用 和类似技术来收集信息,包括个人数据,例如:IP 地址、唯一标识符、导航数据、地理定位数据。 这些数据由 和/或其合作伙伴(包括广告合作伙伴)处理,用于以下目的:分析和改进用户体验以及 提供的内容、产品和服务,存储和/或访问信息设备,测量和分析网站流量,与社交媒体互动,打击欺诈,在 或第三方网站上向您展示个性化广告和内容,衡量广告和内容、受众数据和产品开发的性能.如需更多信息,请参阅我们的隐私政策。 除了网站运行所需的 cookie 和类似技术以及在特定条件下用于受众测量所需的 cookie 和类似技术,cookie 和类似技术只能在您同意的情况下存放。您可以随时通过我们的 cookie 设置工具给予、拒绝或撤回您的同意。如果您不同意使用这些技术,我们认为您也反对使用某些合作伙伴以合法利益为理由的 cookie。 如果我拒绝会怎样? 如果您不是订户并且拒绝使用广告 ,您仍然可以访问该网站。当您浏览以展示其订阅优惠时, 可能会显示促销横幅。选择退出某些 cookie 可能会导致网站的某些功能无法正常工作(例如视频)。如果您希望访问此内容,我们将需要征求您的同意再次使用 cookie。
Θα έχει και fortune cookies; Ωραία!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
Αγαπητό μπαρμπάδι πήρατε τελικά χθες ντίβα?
Κλείσε την και όταν σου έρθει πες της μόνο: "ώστε oh captain my captain με τον ψηλό, τον όμορφο τον ΑΕΚτζη και με μένα ούτε OWO?"

Aν και νομίζω ότι θα χρειάζεται μερικά ρεπό, αλλά μην με ρωτάς γιατί. Σέβομαι την άσπρη σου περούκα και δεν θα σε κολάσω.
Εγώ σκύλος, όσο είναι αυτός Κινέζος, δεν γίνομαι. Αυτοί τα μαγειρεύουν τα σκυλιά. Και επίσης, αποξηραίνουν τα πέη τους και τα τρώνε για αφροδισιακά.
Δίκιο έχεις. Τα αποξηραμένα σύκα είναι πιο θρεπτικά εξάλλου.
在您访问本网站期间,L 及其合作伙伴可能会独立或联合使用 和类似技术来收集信息,包括个人数据,例如:IP 地址、唯一标识符、导航数据、地理定位数据。 这些数据由 和/或其合作伙伴(包括广告合作伙伴)处理,用于以下目的:分析和改进用户体验以及 提供的内容、产品和服务,存储和/或访问信息设备,测量和分析网站流量,与社交媒体互动,打击欺诈,在 或第三方网站上向您展示个性化广告和内容,衡量广告和内容、受众数据和产品开发的性能.如需更多信息,请参阅我们的隐私政策。 除了网站运行所需的 cookie 和类似技术以及在特定条件下用于受众测量所需的 cookie 和类似技术,cookie 和类似技术只能在您同意的情况下存放。您可以随时通过我们的 cookie 设置工具给予、拒绝或撤回您的同意。如果您不同意使用这些技术,我们认为您也反对使用某些合作伙伴以合法利益为理由的 cookie。 如果我拒绝会怎样? 如果您不是订户并且拒绝使用广告 ,您仍然可以访问该网站。当您浏览以展示其订阅优惠时, 可能会显示促销横幅。选择退出某些 cookie 可能会导致网站的某些功能无法正常工作(例如视频)。如果您希望访问此内容,我们将需要征求您的同意再次使用 cookie。
Εσύ Φου Μαντσού, πέρνα από το λογιστήριο να υπογράψεις την οικειοθελή σου αποχώρηση
Για πού λοιπόν μετά τον τελικο κυπέλου;
Αρχικά στην περιφορά της κούπας πρωταθλήματος και κυπέλλου στη Ν.Φιλαδέλφεια. Μετά έχει μια καλή γύρα στο χειμωνιάτικο ημισφαίριο.
Θα έχει και fortune cookies; Ωραία!
Κοιμήσου εσύ κι η τύχη σου δουλεύει
Πειραιάς - Αίγινα - Πειραιάς θα πηγαίνουμε! Θα έρθεις; Άλλος με τη βάρκα μας!
Την πίνεις ρε πριν την Ανάσταση;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
8
Like
32.177
Πόντοι
6.536
Κλείσε την και όταν σου έρθει πες της μόνο: "ώστε oh captain my captain με τον ψηλό,
Την έχω πάρει 4 φορές.
Ποιον από όλους τους καπετάνιους?
Ο ένας αδερφός μου ειναι πρώτος και ο άλλος στο πολεμικό ναυτικό....

:think:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
8
Like
32.177
Πόντοι
6.536

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom