Νέα

Ο Κασιδιάρης εντός εαυτού πλάκωσε στα χαστούκια τη Λιάνα Κανέλη στο ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gagarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι το ξύλο του Κασιδιάρη θα ανεβάσει τα ποσοστά της Χ.Α. (Ψηφοφορία)?

  • Ναι για αυτό τους ψηφίζουν

    Ψήφοι: 225 43,3%
  • Ναι και πιστεύω ήταν προγραμματισμένο / στημένο

    Ψήφοι: 77 14,8%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α.

    Ψήφοι: 132 25,4%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α. και θα πάνε αριστερά

    Ψήφοι: 32 6,2%
  • Δεν θα επηρεάσει καθόλου το γεγονός

    Ψήφοι: 54 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    520

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω εχω παρει τα μετρα μου,βουτηξα μια ομπρελα απο ενα περιπτερο τις εβγα και στα αρχιδια μου,ασε να τρωνε μαπες αλλοι
νομίζεις ότι θα γλιτώσεις.

timthumb.php
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
νομίζεις ότι θα γλιτώσεις.

http://giparakis.gr/wp-content/themes/goodnews/framework/scripts/timthumb.php?src=[URL unfurl="true"]http://giparakis.gr/wp-content/uploads/2012/05/1a2bffbb18afe0077e3ba503ce4bc8e9_L.jpg&h=360&w=600&zc=1[/img[/URL]]
[/quote]ι ο αρχηγος τι ψαχνει ρε συ?δεν μπορω να διακρινω....τσηζμπεργκερ ειναι στη σακουλα η κανουργιες γοβες?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΟΥΝΙΟY ΣΤΙΣ 20:00

Κεντρικός ομιλητής ο Γεν. Γραμματέας του Κινήματος, Νικόλαος Μιχαλολιάκος

Γραφεία Τ.Ο. Θεσσαλονίκης, Οδός Καζαντζάκη 4, πλησίον Δικαστηρίων


URL]]
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
νομίζεις ότι θα γλιτώσεις.

http://giparakis.gr/wp-content/themes/goodnews/framework/scripts/timthumb.php?src=[URL unfurl="true"]http://giparakis.gr/wp-content/uploads/2012/05/1a2bffbb18afe0077e3ba503ce4bc8e9_L.jpg&h=360&w=600&zc=1[/img[/URL]]
[/quote]ρε αμα αρχισω εγω το τρεξιμο δεν με πιανει κανεις
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

Αν οι "Ναζι" ψαλλουν τον Εθνικο Υμνο της Ελλαδας με τοση υπερηφανεια και πολεμανε για το δικαιο της Χωρας μου , τοτε ΜΠΡΑΒΟ τους . Εσυ που εισαι "Πατριωτης" και "αγαπας" την Ελλαδα συνεχισε να εισαι εναντιων αυτων των "Ναζι" και να υποστηριζεις ΑΥΤΟΥΣ που εφεραν την κατοχικη κυβερνηση Ραϊχενμπαχ στην Χωρα μας...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
θαχει δουλίτσα η αστυνομια του ΣΥΡΙΖΑ , αν δεν κρυφτουν στις τρυπες τους τ ασπονδυλα


λογικό.. η αστυνομία του Τσίπρα θα κυνηγάει τους νομοταγείς και θα αφήνει τους καημένους τους μετανάστες να κλέβουν άνετα.. να μην κουράζονται κιόλας τα καημένα τα παιδιά ..

 

evaguelo

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2012
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λογικό.. η αστυνομία του Τσίπρα θα κυνηγάει τους νομοταγείς και θα αφήνει τους καημένους τους μετανάστες να κλέβουν άνετα.. να μην κουράζονται κιόλας τα καημένα τα παιδιά ..
Φαντάζομαι μιλάς για τους νομοταγείς Έλληνες που έκλεβαν το δημόσιο τόσα χρόνια και απασχολούν παράνομα μετανάστες ανασφάλιστους βεβαίως,βεβαίως...
 

Επισκέπτης
λογικό.. η αστυνομία του Τσίπρα θα κυνηγάει τους νομοταγείς και θα αφήνει τους καημένους τους μετανάστες να κλέβουν άνετα.. να μην κουράζονται κιόλας τα καημένα τα παιδιά ..
Ποιοι ειναι οι"νομοταγεις"κατα τον στραπονιαρη?Μα φυσικα τα ασπονδυλα της ΧΑ...

ΥΓ για να σε τσεκαρω τι εγραψες σημερα chif...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Φαντάζομαι μιλάς για τους νομοταγείς Έλληνες που έκλεβαν το δημόσιο τόσα χρόνια και απασχολούν παράνομα μετανάστες ανασφάλιστους βεβαίως,βεβαίως...

αυτούς δεν τους κυνηγάει η αστυνομία αλλά η εφορία.. και η εφορία του Τσίπρα θα συνεχίσει να κυνηγά τους συνήθεις υπόπτους .. τους μισθωτούς..
 

Επισκέπτης
αυτούς δεν τους κυνηγάει η αστυνομία αλλά η εφορία.. και η εφορία του Τσίπρα θα συνεχίσει να κυνηγά τους συνήθεις υπόπτους .. τους μισθωτούς..
Δεν μας ειπες αν στη χορεια των νομοταγων πολιτων ανηκουν οι τυποι στο βιντεο ομως...για πες μας.

Ασε,ξερω...

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν μας ειπες αν στη χορεια των νομοταγων πολιτων ανηκουν οι τυποι στο βινετο ομως...για πες μας.

Ασε,ξερω...


στο βίντεο πάντως δεν βλέπω καμμία εκνομη ενέργεια.. διαδήλωση βλέπω ειρηνική (υπέρ το δέον γραφική για το γούστο μου)...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
λογικό.. η αστυνομία του Τσίπρα θα κυνηγάει τους νομοταγείς και θα αφήνει τους καημένους τους μετανάστες να κλέβουν άνετα.. να μην κουράζονται κιόλας τα καημένα τα παιδιά ..
στειλε το ι φον σου ,το ι μακ σου,το  αι τετοιο σου, με κουριερ στην πακιστανικη πρεσβεια η σε οποια πρεσβεια τεσπα επιθυμεις-ελλ.ινκλουντιντ-να μη κουραζεις να ερθουμε να στο κλεψουμε.... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom