Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.853
Κριτικές
47
Like
17.108
Πόντοι
7.135
Αναλυτικά ημέρες , άσκηση, κιλά, επαναλήψεις, διατροφή, συμπληρώματα, καργιολίκια, και οτι άλλο χρειάζεται
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.


τύπε σε λίγο θα πεις στην κοπέλα σου :
-Αγάπη μου πες μου κάτι να νοιώσω ταύρος.
-Βρε, έχεις κάτι κέρατα!!!
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Με τον καιρό ομως και όσο πλησιαζαν οι αγώνες έβλεπα ότι η δική του απόδοση ανέβαινε με πολύ πιο ραγδαίους ρυθμούς απ ότι η δική μου. Προσπαθούσα να μην το σκέφτομαι αλλά όλο αυτό με επηρέαζε ψυχολογικά. Στους αγώνες εγώ πήρα πολυ χειρότερη θέση από αυτον και αυτό με έριξε κι άλλο ψυχολογικά. Αρχισα να σκέφτομαι όλο και περισσότερο τους επόμενους αγώνες . Ενώ σαν να μην έφτανε αυτό αυτός ο μαλακας έφυγε απ το γυμναστήριο μας και πηγε και άνοιξε ακριβώς δίπλα δικό του γυμναστήριο. Έτσι η πελατεία μας μειώθηκε σημαντικά . Πολλοί πελάτες μας πήγαν εκεί ειδικά γυναίκες. Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω έπρεπε να ανέβω κι άλλο. Έτσι μίλησα με το γιατρό μου και τον προπονητή μου και πήρα μεγαλύτερες δοσολογίες απ αυτές που πήρα την προηγούμενη φορά. Και άρχισα ακόμα πιο σκληρή προετοιμασία .
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Με τον καιρό ομως και όσο πλησιαζαν οι αγώνες έβλεπα ότι η δική του απόδοση ανέβαινε με πολύ πιο ραγδαίους ρυθμούς απ ότι η δική μου. Προσπαθούσα να μην το σκέφτομαι αλλά όλο αυτό με επηρέαζε ψυχολογικά. Στους αγώνες εγώ πήρα πολυ χειρότερη θέση από αυτον και αυτό με έριξε κι άλλο ψυχολογικά. Αρχισα να σκέφτομαι όλο και περισσότερο τους επόμενους αγώνες . Ενώ σαν να μην έφτανε αυτό αυτός ο μαλακας έφυγε απ το γυμναστήριο μας και πηγε και άνοιξε ακριβώς δίπλα δικό του γυμναστήριο. Έτσι η πελατεία μας μειώθηκε σημαντικά . Πολλοί πελάτες μας πήγαν εκεί ειδικά γυναίκες. Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω έπρεπε να ανέβω κι άλλο. Έτσι μίλησα με το γιατρό μου και τον προπονητή μου και πήρα μεγαλύτερες δοσολογίες απ αυτές που πήρα την προηγούμενη φορά. Και άρχισα ακόμα πιο σκληρή προετοιμασία .
δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε απασχολει ενα τοσο απλο θέμα ...

Βαζεις μια μπομπα στο δικο του γυμναστηριο , πετας και ενα σημειωμα οτι ταχα μου ξεκαθαρισμα λογαριασμων , οποτε δεν παιρνει ουτε απο την ασφαλιστικη φραγκο , και εσυ μπουκωνε οτι πιο παρανομο υπαρχει σε φαρμακο για να γινεις ντουλαπα

Να περάσει το επομενο παρατραγουδο παρακαλω
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Όλα αυτά που γράφει για να μας πει απλά ότι δεν του σηκωνόταν από τα φάρμακα και το μουνέτο τελικά καβάλαγε και μούσκευε άλλες πούτσες ? :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.513
Πόντοι
6.536
Με τον καιρό ομως και όσο πλησιαζαν οι αγώνες έβλεπα ότι η δική του απόδοση ανέβαινε με πολύ πιο ραγδαίους ρυθμούς απ ότι η δική μου. Προσπαθούσα να μην το σκέφτομαι αλλά όλο αυτό με επηρέαζε ψυχολογικά. Στους αγώνες εγώ πήρα πολυ χειρότερη θέση από αυτον και αυτό με έριξε κι άλλο ψυχολογικά. Αρχισα να σκέφτομαι όλο και περισσότερο τους επόμενους αγώνες . Ενώ σαν να μην έφτανε αυτό αυτός ο μαλακας έφυγε απ το γυμναστήριο μας και πηγε και άνοιξε ακριβώς δίπλα δικό του γυμναστήριο. Έτσι η πελατεία μας μειώθηκε σημαντικά . Πολλοί πελάτες μας πήγαν εκεί ειδικά γυναίκες. Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω έπρεπε να ανέβω κι άλλο. Έτσι μίλησα με το γιατρό μου και τον προπονητή μου και πήρα μεγαλύτερες δοσολογίες απ αυτές που πήρα την προηγούμενη φορά. Και άρχισα ακόμα πιο σκληρή προετοιμασία .
Πολύ sub φάση παλι ρε τύπε.
:sad2:
Έχουν το ίδιο μοτίβο οι ιστορίες σου.
Εντάξει κάνε παιχνίδι.
Υπάρχουν αρκετοί που καυλώνουν με τις ιστορίες σου.

Αλλά έχω 3 ερωτήσεις-παρατηρήσεις....

1)Ο Σβαρτζενέγκερ στα καλα του ήταν 113 κιλά με 1.88 ύψος,εσύ έτσι όπως τα λες μοιάζεις με τον Σώρρα....Σωστός?

:confused:

2)Δεν έχεις πάει Τεφαα,να ακούσω ειδικότητα.....Δεν χρειάζεται να σου πω με ποιόν τρόπο "σε έπιασα" αμέσως....

3)Γαμάθ?

:sopase:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Με τον καιρό ομως και όσο πλησιαζαν οι αγώνες έβλεπα ότι η δική του απόδοση ανέβαινε με πολύ πιο ραγδαίους ρυθμούς απ ότι η δική μου. Προσπαθούσα να μην το σκέφτομαι αλλά όλο αυτό με επηρέαζε ψυχολογικά. Στους αγώνες εγώ πήρα πολυ χειρότερη θέση από αυτον και αυτό με έριξε κι άλλο ψυχολογικά. Αρχισα να σκέφτομαι όλο και περισσότερο τους επόμενους αγώνες . Ενώ σαν να μην έφτανε αυτό αυτός ο μαλακας έφυγε απ το γυμναστήριο μας και πηγε και άνοιξε ακριβώς δίπλα δικό του γυμναστήριο. Έτσι η πελατεία μας μειώθηκε σημαντικά . Πολλοί πελάτες μας πήγαν εκεί ειδικά γυναίκες. Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω έπρεπε να ανέβω κι άλλο. Έτσι μίλησα με το γιατρό μου και τον προπονητή μου και πήρα μεγαλύτερες δοσολογίες απ αυτές που πήρα την προηγούμενη φορά. Και άρχισα ακόμα πιο σκληρή προετοιμασία .
Kαλο απογευμα Φιλε Τeli......αστους ολους...θα σε παρουν στην καζουρα.....ακου και λιγο απο εδω.....μην μασας τιποτα.....πως θα ξηγηθεις.......Βαλε την Ολγα να φορεσει οτι πιο καυλα σε κολλητο...να φαινονται Βυζια....κωλαρα....κλπ.....μακιγιαζ να φαινονται οι χειλαρες της....να τις τονισει.....σε κοκκινο κραγιον...και περνα απο το γυμναστηριο του "Λεμε" ταχα μου-ταχα μου για τα καλοριζικα.....παρε και καμμια γλαστρα απο κανενα μαγαζι(σε πλαστικο)......και μολις μπειτε μετα απο 5-10 λεπτα συζητησης ασε τα κλειδια να πεσουν κατω και πες στο Ολγακι να τα πιασει...μολις σκυψει πας απο πισω και της τον ψιλοακουμπας.....γυρνας στον ¨"Λεμε"και του κανεις νοημα σαν τον Χαρρυ Κλυν...οταν εκανε τον Ταριφα.....τι μουνι γαμας....και μετα αστον να ψαχνεται......
υσ.Αφηνεις μουστακι......
αν σε γλυκοκυτταξει ο αλλος ΦΥΓΕ ΜΠΟΥΧΟΣ.....!!!!!
 

Συνημμένα

  • γκομεναήδουλεια-γκομεναηδουλεια.gif
    γκομεναήδουλεια-γκομεναηδουλεια.gif
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 54

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Όλα αυτά που γράφει για να μας πει απλά ότι δεν του σηκωνόταν από τα φάρμακα και το μουνέτο τελικά καβάλαγε και μούσκευε άλλες πούτσες ? :confused:
Καλο απογευμα Φιλε Pnew......αφηστε βρε τον ανθρωπο να πει τον πονο του....!!!!κατευθειαν κωλοχερο...!!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Καλο απογευμα Φιλε Pnew......αφηστε βρε τον ανθρωπο να πει τον πονο του....!!!!κατευθειαν κωλοχερο...!!!
Man μου ηγούμαστε της 4ης βιομηχανικής επανάστασης :confused:, την εποχή της πληροφορίας και της ταχύτητας ... ο τύπος μέχρι να μας πει ότι ότι το μουνέτο του τα φοράει εμείςθα έχουμε βρει και ποιος του τη γαμάει :tooth:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Man μου ηγούμαστε της 4ης βιομηχανικής επανάστασης :confused:, την εποχή της πληροφορίας και της ταχύτητας ... ο τύπος μέχρι να μας πει ότι ότι το μουνέτο του τα φοράει εμείςθα έχουμε βρει και ποιος του τη γαμάει :tooth:
Ναι βρε αδελφε...δεν αντιλεγω....ελα στην θεση του...μην εισαι σκληρος.....εδω ειμαστε grup therapy....μπορει να τα φοραει ο Τελης στο γκομενακι.....και σε παρακαλω σεβασου την γκομενα του φιλου....Ολγα την λενε....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ναι βρε αδελφε...δεν αντιλεγω....ελα στην θεση του...μην εισαι σκληρος.....εδω ειμαστε grup therapy....μπορει να τα φοραει ο Τελης στο γκομενακι.....και σε παρακαλω σεβασου την γκομενα του φιλου....Ολγα την λενε....
Η γνωστή Όλγα από τη κωριό ?
Πότε έγινε μουνάρα γυμνάστρια αυτή :confused:
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μετά απο καιρό άρχισα να ανεβαίνω και το αποτέλεσμα ήταν καλύτερο απ την προηγούμενη φορά έτσι και η διάθεση μου ανέβαινε. Αλλά και με την γυναίκα μου, η σεξουαλική μας ζωή πήρε τα πάνω της ξανά ενώ και η πελατεία σαν να άρχισε να αυξάνεται λίγο. Ευκαιρία να μειώσουμε και λίγο τα χρέη. Όλα πήγαιναν τέλεια . Μια νύχτα που κάναμε σέξ με τη διάθεσή μας και τις καύλες μας στα ύψη . Με την Όλγα να δίνει ρεσιτάλ. Να έχει βάλει ένα ζευγάρι μαύρα εσώρουχα με ένα σουτιέν που άφηνε λίγα στη φαντασία και ένα στρινγκ απο κάτω . Αφού άρχισα να τη γλείφω στο μουνάκι της μετά καταλήξαμε να πηδάει πάνω στον πούτσο μου σαν τρελή. Ενώ της είχα ανοίξει και το κωλαράκι με μια σφήνα. Την έψηνα εδώ και καιρό να την πάρω απο κώλο . Στην αρχή δεν την ενθουσίασε η ιδέα. Αλλά την πρώτη φορά που δοκιμάσαμε με μια σφήνα μικρή της άρεσε όπως και όταν της έβαζα δάχτυλο. με τον καιρό και με αργά βήματα το προχωρούσαμε . Άλλωστε δεν είχε να ανησυχεί για κάτι . Το πέος μου ήταν φυσιολογικό δεν ήταν σε καμία περίπτωση τεράστιο. Ήταν φυσιολογικό γύρω στα 13 εκατοστά και σχετικά λεπτό κάτι που άρεσε στην Όλγα. Έτσι δεν θα ήταν και τόσο δύσκολο να διεισδύσω μέσα στο στενό κωλαράκι της. Αφού λοιπόν καβάλησε το πέος μου για αρκετή ώρα. Με πολύ έντονο ρυθμό και βλέποντάς την έτσι καύλα που ήταν με τις βυζάρες της να χοροπηδάνε πάνω κάτω σαν τρελές δεν άργησα πολύ να τελειώσω. Ήταν γυναίκα που απελευθερονώταν σιγά σιγά στο κρεβάτι. Ένα φετίχ που είχε και ντρεπόταν τον πρώτο καιρό να μου αποκαλύψει ήταν να παίζει διάφορους ρόλους.Την καύλωνε να ντύνεται με διάφορες στολές. Απο κλασικές δηλαδή νοσοκόμα,αστυνομικός μέχρι και χαρακτήρες απο anime. Όλα αυτά με καύλωναν πάρα πολύ . Έτσι το σέξ πάντα ήταν φανταστικό
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Η γνωστή Όλγα από τη κωριό ?
Πότε έγινε μουνάρα γυμνάστρια αυτή :confused:
Στελλα την λεγανε την καυλιαρα.....αλλα μην κολλας...αλλη η καυλιαρα η Ολγα και αλλη η ξεπετατζου η Στελλα...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Μετά απο καιρό άρχισα να ανεβαίνω και το αποτέλεσμα ήταν καλύτερο απ την προηγούμενη φορά έτσι και η διάθεση μου ανέβαινε. Αλλά και με την γυναίκα μου, η σεξουαλική μας ζωή πήρε τα πάνω της ξανά ενώ και η πελατεία σαν να άρχισε να αυξάνεται λίγο. Ευκαιρία να μειώσουμε και λίγο τα χρέη. Όλα πήγαιναν τέλεια . Μια νύχτα που κάναμε σέξ με τη διάθεσή μας και τις καύλες μας στα ύψη . Με την Όλγα να δίνει ρεσιτάλ. Να έχει βάλει ένα ζευγάρι μαύρα εσώρουχα με ένα σουτιέν που άφηνε λίγα στη φαντασία και ένα στρινγκ απο κάτω . Αφού άρχισα να τη γλείφω στο μουνάκι της μετά καταλήξαμε να πηδάει πάνω στον πούτσο μου σαν τρελή. Ενώ της είχα ανοίξει και το κωλαράκι με μια σφήνα. Την έψηνα εδώ και καιρό να την πάρω απο κώλο . Στην αρχή δεν την ενθουσίασε η ιδέα. Αλλά την πρώτη φορά που δοκιμάσαμε με μια σφήνα μικρή της άρεσε όπως και όταν της έβαζα δάχτυλο. με τον καιρό και με αργά βήματα το προχωρούσαμε . Άλλωστε δεν είχε να ανησυχεί για κάτι . Το πέος μου ήταν φυσιολογικό δεν ήταν σε καμία περίπτωση τεράστιο. Ήταν φυσιολογικό γύρω στα 13 εκατοστά και σχετικά λεπτό κάτι που άρεσε στην Όλγα. Έτσι δεν θα ήταν και τόσο δύσκολο να διεισδύσω μέσα στο στενό κωλαράκι της. Αφού λοιπόν καβάλησε το πέος μου για αρκετή ώρα. Με πολύ έντονο ρυθμό και βλέποντάς την έτσι καύλα που ήταν με τις βυζάρες της να χοροπηδάνε πάνω κάτω σαν τρελές δεν άργησα πολύ να τελειώσω. Ήταν γυναίκα που απελευθερονώταν σιγά σιγά στο κρεβάτι. Ένα φετίχ που είχε και ντρεπόταν τον πρώτο καιρό να μου αποκαλύψει ήταν να παίζει διάφορους ρόλους.Την καύλωνε να ντύνεται με διάφορες στολές. Απο κλασικές δηλαδή νοσοκόμα,αστυνομικός μέχρι και χαρακτήρες απο anime. Όλα αυτά με καύλωναν πάρα πολύ . Έτσι το σέξ πάντα ήταν φανταστικό
ρε συ Τελη....μην πετας τα γαμησια αποτομα.....ορεξη εχουμε να μας καυλωσεις με το γυναικακι σου....??
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
.... Ήταν φυσιολογικό γύρω στα 13 εκατοστά και σχετικά λεπτό κάτι που άρεσε στην Όλγα...

Τύπε τι 13 ? Στο bou μόνο μπαστούνια του baseball υπάρχουν ... δεν σε βλέπω να κρατάς για πολύ στο σάιτ :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom