Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Σοβαρα τωρα ,βγηκε ο κυβερνητικος εκπροσωπος και ειπε πως θα κανουν το δικτυο υπογειο??????......αν εγινε αυτο θελουν κλωτσες μεχρι να πηδηξουν στη θαλασσα εθελοντικα...μιλαμε για απιθανους ψευτες......σοβαρα τωρα η γραφετε μαλακιες?????
Σοβαρα :tooth:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
τα εγραφα πριν λιγες μερες..μαζι με τον χιονια θα θερισει η ΟΜΙΚΡΟΝ,ΟΙ ΥΠΟΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΤΗΣ,ΓΡΙΠΗ,ΙΩΣΕΙΣ,ΠΝΕΥΜΟΝΙΕΣ
βλεπεις πως δικαιωνομαι; :undecided: :undecided: :undecided:
Ο νους σου στο κακό εσυ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Σήμερα τα χαράματα, 4 παρά... Επιστήμονες πυρηνικοί φυσικοί, ζμπρωχνανε ΙΧ μέσα στην Αττική οδό από άνοιγμα παρακειμενου χωραφιου!
Έκοψα να δω τι φάση.
Σήκωσαν το καπο, κάτι έκαναν, και αφού το παρκαραν όπως έπρεπε έφυγαν μουλωχτά από τα χωραφια.
Καβαλησαν μια μηχανή και έφυγαν!
ΝΑΤΟ το 2 χιλιαρο κορόιδα!!!
Ασχολήθηκαν 2 ωρίτσες άγριο χάραμα και έβγαλαν μηνιάτικο!
Πανέξυπνο!
Το σωστο ποσταρισμα απο μερους σου, θα ηταν να επισημανεις ποσο ηλιθιοι ειναι αυτοι οι τυποι, που νομιζουν οτι θα παρουν λεφτα με αυτον τον τροπο, λες και τα διοδια δεν εχουν καμερες ωστε να εξακριβωθει ποιος ειχε το αυτοκινητο του εκει και μπηκε την ημερα του αποκλεισμού. Απο τη στιγμη ομως που το θεωρεις "πανεξυπνο", μαλλον θα πρεπει να προβληματισθουμε ποσο πανεξυπνος εισαι κι εσυ, που θαυμασες μια μαλακία και μιση
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Το σωστο ποσταρισμα απο μερους σου, θα ηταν να επισημανεις ποσο ηλιθιοι ειναι αυτοι οι τυποι, που νομιζουν οτι θα παρουν λεφτα με αυτον τον τροπο, λες και τα διοδια δεν εχουν καμερες ωστε να εξακριβωθει ποιος ειχε το αυτοκινητο του εκει και μπηκε την ημερα του αποκλεισμού. Απο τη στιγμη ομως που το θεωρεις "πανεξυπνο", μαλλον θα πρεπει να προβληματισθουμε ποσο πανεξυπνος εισαι κι εσυ, που θαυμασες μια μαλακία και μιση
Την δοκιμή τους κάναν τα παιδιά ρε τύπε.

Λες και οι άλλοι θα πάρουν Φράγκο; Αλλά ακούγεται ψιλοκαλο ένα 2000€.

Ποιός μπορεί να το αρνηθεί!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Οι μυκονιατες ειναι οι εξυπνοτεροι ελληνες
Οταν ήμουν φοιτητής δούλευα τα καλοκαίρια γκαρσόν και μπάρα εκεί. Τους ξέρω μέσα έξω τι είναι. Απο όλα έχει ο μπαξές εκεί.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
Το σωστο ποσταρισμα απο μερους σου, θα ηταν να επισημανεις ποσο ηλιθιοι ειναι αυτοι οι τυποι, που νομιζουν οτι θα παρουν λεφτα με αυτον τον τροπο, λες και τα διοδια δεν εχουν καμερες ωστε να εξακριβωθει ποιος ειχε το αυτοκινητο του εκει και μπηκε την ημερα του αποκλεισμού. Απο τη στιγμη ομως που το θεωρεις "πανεξυπνο", μαλλον θα πρεπει να προβληματισθουμε ποσο πανεξυπνος εισαι κι εσυ, που θαυμασες μια μαλακία και μιση
Για τιποτα δεν ειναι ικανη η αο
Το απεδειξε τη δευτερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Για τιποτα δεν ειναι ικανη η αο
Το απεδειξε τη δευτερα.
Δεν ειναι ικανη στο να δει πινακιδες στις καμερες?
Τι εννοεις ακριβως? Εξηγησε μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την δοκιμή τους κάναν τα παιδιά ρε τύπε.

Λες και οι άλλοι θα πάρουν Φράγκο; Αλλά ακούγεται ψιλοκαλο ένα 2000€.

Ποιός μπορεί να το αρνηθεί!
Ναι, αν εισαι κατω απο 15 ετων, λογικο ειναι να δοκιμαζεις μαλακιες, αλλά προφανως εδω μιλαμε για ενηλικους
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
Οταν ήμουν φοιτητής δούλευα τα καλοκαίρια γκαρσόν και μπάρα εκεί. Τους ξέρω μέσα έξω τι είναι. Απο όλα έχει ο μπαξές εκεί.
Αν ολοι οι ελληνες ηταν σαν τους μυκονιατες ,η ελλαδα θα ηταν διαφορετικη.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Σου λείπει το παλιο θασοκ;
η παλια αγνωριστη αθηνα μου λειπει φιλε μου

με τα παραθυρα ανοιχτα στα σπιτια με τα κιτρινα περιπτερα που ψωνιζαμε κομιξ και οι μεγαλυτεροι περιοδικα και εφημεριδες

και με την κηφησιας ανοιχτη απο αλεξανδρας μεχρι μαρουσι εφτανες σε 10 εως 20 λεπτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
η παλια αγνωριστη αθηνα μου λειπει φιλε μου

με τα παραθυρα ανοιχτα στα σπιτια με τα κιτρινα περιπτερα που ψωνιζαμε κομιξ και οι μεγαλυτεροι περιοδικα και εφημεριδες

και με την κηφησιας ανοιχτη απο αλεξανδρας μεχρι μαρουσι εφτανες σε 10 εως 20 λεπτα
Μηπως σου λειπουν και τα κιτρινα τρόλει που αγκομαχουσαν στον ανηφορο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom