Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Kαταρρευσε η δημοτική αρχη. Απ οτι κυκλοφορει τα μηχανήματα διατεθηκαν στην Περιφέρεια για την διανοιξη των κεντρικών δρόμων της Αθηνας καθότι είναι και κολλητοι με τον πατουλη
εφτιαξε μεγαλο περιπατο, σας εδωσε ρουβα, μην ειστε αχαριστοι :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Έφερε το αλπικό τοπίο στην Αθήνα..
Πίστες σκι όπως του Chamonix φαντάζουν τοσοδουλες μπρος στην πίστα Αττικής και Κηφισιας
Το αεροδρόμιο το έκλεισε για Χάρυ της πράσινης ανάπτυξης

Αχάριστοι Έλληνες τελικά
Εσύ του φόρτωσε όλα τα κακά, δεν έχει σχέση αυτός ούτε με Αττική οδό, ούτε με Κηφισιας και ουτε με αεροδρόμια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896
Εσύ του φόρτωσε όλα τα κακά, δεν έχει σχέση αυτός ούτε με Αττική οδό, ούτε με Κηφισιάς και ουτε με αεροδρόμια.

Είμαι διχασμένη προσωπικότητα φαίνεται τυπε

Αλλά κ εσύ κομμουνιστης :headbaning1:
funny-as-hell-laugh.gif
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
"Τωρα δεν ειναι ωρα αποδοσης ευθυνων"...
Το γνωστο παραμυθι, και μετα οταν περναει ο καιρος, ολα οπως ειχαν, περασμενα ξεχασμενα... μεχρι την επομενη...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
οι πυροσβεστες, η αστυνομια, ο στρατος σωστα ετρεξαν οταν κινδυνευαν η ταλαιπωρουνταν συμπολιτες μας.

καμμια δουλεια δεν εχουν σημερα να φτυαριζουν γυρω απ τα αυτοκινητα στην αττικη οδο, ειναι δουλεια εργολαβων με εργατικο προσωπικο

Γελοιο κρατος :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.443
Like
13.797
Πόντοι
3.656
Σωστά τι να μου απαντήσεις... διότι αν φοραγαν αλυσιδες ενδεχομενως να μην ειχαν φρακαρει και να περνούσαν τα εκχιονιστικά. Αλλά αυτά τα επίπεδα δεν τα πιάνεις, δεν πειράζει όμως :)

Νομίζεις ότι καίγομαι να σε πείσω? :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Επίσης :)

Κατάπινε :)

spitt.gif
Ναι θα σου απαντήσω (επειδή εκεί ήμουν και από τύχη δεν μπήκα αττική οδό) ότι :

8.45 άρχιζε να χιονίζει και μέχρι τις 10 δεν είχε ούτε μισό πόντο χιόνι στο δρόμο κατω...χιόνι το οποίο πιάνει και στρώνει για να μη μπορεί να περάσει αμάξι από πάνω μόνο όταν έχεις αμάξια σε ακινησία...ως εκ τούτου ΠΡΩΤΑ έμειναν τα αμάξια ακινητοποιημένα για ΩΡΕΣ και μετά έστρωσε το χιόνι το πολύ (και λογικό είναι) ώστε να φρακάρει η κατάσταση.

Άρα και αλησίδες να είχαν δεν θα έφταναν να περάσουν όλοι ομαλά από τόσο πολύ χιόνι. Επίσης τι είναι οι οδηγοί επαγγελματίες να μπορούν να οδηγήσουν σε τέτοιο απάτητο χιόνι?

Δεν ξέρω αν παίρνεις τα 0,60 με κάθε ποστ ή μόνο με αυτά που έχουν κάποιο νόημα..αν μου το απαντήσεις αυτό θα ξέρω αν καίγεσαι να με πείσεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896
οι πυροσβεστες, η αστυνομια, ο στρατος σωστα ετρεξαν οταν κινδυνευαν η ταλαιπωρουνταν συμπολιτες μας.

καμμια δουλεια δεν εχουν σημερα να φτυαριζουν γυρω απ τα αυτοκινητα στην αττικη οδο, ειναι δουλεια εργολαβων με εργατικο προσωπικο

Γελοιο κρατος :undecided:
Κ ποιος θες να φτυαριζει;; Ο ιδιοκτήτης της εταιρείας Αττικές διαδρομές AE;;
Σαχλαμάρες
Α κ μη ξεχνιόμαστε....... τι έγινε με τις αποζημιώσεις που ζητούσε η εταιρία ΑΟ λόγω ΛΟΚ ντάουν;;;; :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ναι θα σου απαντήσω (επειδή εκεί ήμουν και από τύχη δεν μπήκα αττική οδό) ότι :

8.45 άρχιζε να χιονίζει και μέχρι τις 10 δεν είχε ούτε μισό πόντο χιόνι στο δρόμο κατω...χιόνι το οποίο πιάνει και στρώνει για να μη μπορεί να περάσει αμάξι από πάνω μόνο όταν έχεις αμάξια σε ακινησία...ως εκ τούτου ΠΡΩΤΑ έμειναν τα αμάξια ακινητοποιημένα για ΩΡΕΣ και μετά έστρωσε το χιόνι το πολύ (και λογικό είναι) ώστε να φρακάρει η κατάσταση.
Σωστά. Επειδή δεν είχαν αλυσίδες για να φύγουν. Τα ίδια λέμε.

Άρα και αλησίδες να είχαν δεν θα έφταναν να περάσουν όλοι ομαλά από τόσο πολύ χιόνι.
Καταρχάς οι αλΥσίδες γράφονται με υ, όχι με η.
Κατά δεύτερον, το συμέρασμά σου είναι αόριστο. Δεν πείθει... κάποιοι θα περνούσαν. Ο αδερφός μου που έχει τζιπάκι, φορούσε αλυσίδες και πέρασε. Εσύ έμεινες. Λυπάμαι!

Επίσης τι είναι οι οδηγοί επαγγελματίες να μπορούν να οδηγήσουν σε τέτοιο απάτητο χιόνι?
Άρα:
ΜΗ επαγγελματίες οδηγοί
ΧΩΡΙΣ αλυσίδες
ΜΕ τόσο χιόνι

Για βγάλε συμπέρασμα να δω κάτι... :)


Δεν ξέρω αν παίρνεις τα 0,60 με κάθε ποστ ή μόνο με αυτά που έχουν κάποιο νόημα..αν μου το απαντήσεις αυτό θα ξέρω αν καίγεσαι να με πείσεις
Αυτά μου τα λένε κάτι σούργελα που δεν έχουν απαντήσεις. Όταν φτάσει η κουβέντα στο σημείο όπου ο άλλος απλα δαγκώνει τα νύχια του, έρχεται και το 0,60! Απλό δεν είναι? :)

Κοίτα να δεις, ούτε ήμουν ποτέ κομματικοποιημένος (σπούδασα στο εξωτερικό, δεν πέρασα από τις χαβούζες της Ελλάδας), ούτε ήμουν ποτέ γραμμένος σε κάποια κομματική οργάνωση ή ομάδα, ούτε είχα ποτέ ανάγκη να υποστηρίξω κάποιον για να βγάλω λεφτά, ούτε θα είχα βγάλει αυτά που έχω βγάλει με 0,60, ακόμα κι αν με πλήρωναν για ΟΛΑ τα 18.000 μηνύματα :tooth:

Αλλά μάντεψε...! Ούτε καν γι' αυτό δεν με απασχολεί να σε πείσω. :)
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Κ ποιος θες να φτυαριζει;; Ο ιδιοκτήτης της εταιρείας Αττικές διαδρομές;;
Σαχλαμάρες
Α κ μη ξεχνιόμαστε τι έγινε με τις αποζημιώσεις που ζητούσε η εταιρία ΑΟλόγω ΛΟΚ ντάουν;;;; :think:
:confused: :confused: :confused:

ftiari.jpg
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Σώπα ρε
Για όλα υπάρχει λύση...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220126-095752_Facebook.jpg
    Screenshot_20220126-095752_Facebook.jpg
    498,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Ορίστε μας....
Κλαίνε και από πάνω....
Κουτοι που δεν μπήκαμε στην Αττική οδό και μεις φίλε μου, κ κάτσαμε σπίτι...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220126-095733_Facebook.jpg
    Screenshot_20220126-095733_Facebook.jpg
    748,3 KB · Εμφανίσεις: 17

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
"Τωρα δεν ειναι ωρα αποδοσης ευθυνων"...
Το γνωστο παραμυθι, και μετα οταν περναει ο καιρος, ολα οπως ειχαν, περασμενα ξεχασμενα... μεχρι την επομενη...
και γιατι να αποδοθουν ευθυνες?ετσι κι αλλιως η Ελλαδα δεκαετιες τωρα ειναι στον αυτόματο και επιβιωνει οσο δεν ερχεται το μεγάλο τράκο
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Σωστά τι να μου απαντήσεις... διότι αν φοραγαν αλυσιδες ενδεχομενως να μην ειχαν φρακαρει και να περνούσαν τα εκχιονιστικά. Αλλά αυτά τα επίπεδα δεν τα πιάνεις, δεν πειράζει όμως :)

Νομίζεις ότι καίγομαι να σε πείσω? :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Επίσης :)

Κατάπινε :)

spitt.gif
Εντελώς ανοιχτό στοματακι..
σταματάω οταν γεμισεις ως την κωλοτρυπιδα σου..
:piss:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.443
Like
13.797
Πόντοι
3.656
Σωστά. Επειδή δεν είχαν αλυσίδες για να φύγουν. Τα ίδια λέμε.


Καταρχάς οι αλΥσίδες γράφονται με υ, όχι με η.
Κατά δεύτερον, το συμέρασμά σου είναι αόριστο. Δεν πείθει... κάποιοι θα περνούσαν. Ο αδερφός μου που έχει τζιπάκι, φορούσε αλυσίδες και πέρασε. Εσύ έμεινες. Λυπάμαι!


Άρα:
ΜΗ επαγγαλματίες οδηγοί
ΧΩΡΙΣ αλυσίδες
ΜΕ τόσο χιόνι

Για βγάλε συμπέρασμα να δω κάτι... :)



Αυτά μου τα λένε κάτι σούργελα που δεν έχουν απαντήσεις. Όταν φτάσει η κουβέντα στο σημείο όπου ο άλλος απλα δαγκώνει τα νύχια του, έρχεται και το 0,60! Απλό δεν είναι? :)

Κοίτα να δεις, ούτε ήμουν ποτέ κομματικοποιημένος (σπούδασα στο εξωτερικό, δεν πέρασα από τις χαβούζες της Ελλάδας), ούτε ήμουν ποτέ γραμμένος σε κάποια κομματική οργάνωση ή ομάδα, ούτε είχα ποτέ ανάγκη να υποστηρίξω κάποιον για να βγάλω λεφτά, ούτε θα είχα βγάλει αυτά που έχω βγάλει με 0,60.

Αλλά μάντεψε...! Ούτε καν γι' αυτό δεν με απασχολεί να σε πείσω. :)
Όχι σωστά...φράκαραν στην Αττική Οδό επειδή έκλεισε η ροή των οχημάτων και μετά έπεσε τόσο χιόνι που και αλυσίδες να είχαν δεν θα μπορούσαν να βγούν. Αλλά εσύ τα λες όπως θες δεν το κάνεις πρώτη φορά ρε τύπε.

Πρόβλεψη για χιόνι μισό μέτρο
Άπειροι οδηγοί σε μια χώρα που δεν χιονίζει ποτέ
Πήγαν στη δουλειά τους κανονικά ενώ σε 2 ώρες θα γινόταν χαμός

Για βγάλε εσύ συμπέρασμα?? Το δικό μου συμπέρασμα δεν είναι αόριστο...εσύ παπαγαλίζεις αυτά που έλεγε η Αττική Οδός ότι φταίνε οι οδηγοί..δεν φέρνεις επιχείρημα απλά επαναλαμβάνεις το ίδιο.

Ναι τύπε φαίνεται ότι δεν είσαι τρολ της νδ....δε σε έχει καταλάβει κανείς :2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μπορούμε να δούμε κάπου τι προβλέπουν?
Μια ενδεικτική εικόνα εδώ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Όχι σωστά...φράκαραν στην Αττική Οδό επειδή έκλεισε η ροή των οχημάτων και μετά έπεσε τόσο χιόνι που και αλυσίδες να είχαν δεν θα μπορούσαν να βγούν. Αλλά εσύ τα λες όπως θες δεν το κάνεις πρώτη φορά ρε τύπε.
Ο αδερφός μου πέρασε. Εσύ κόλλησες. Λυπάμαι :)
Αλυσίδες φόραγες?
Ρητορικό το ερώτημα, ξέρω την απάντηση :)


Πρόβλεψη για χιόνι μισό μέτρο
Άπειροι οδηγοί σε μια χώρα που δεν χιονίζει ποτέ
Πήγαν στη δουλειά τους κανονικά ενώ σε 2 ώρες θα γινόταν χαμός
Και κόλλησαν. Εσύ περίμενες κάτι άλλο? Για να ακούσω :)


Για βγάλε εσύ συμπέρασμα?? Το δικό μου συμπέρασμα δεν είναι αόριστο...εσύ παπαγαλίζεις αυτά που έλεγε η Αττική Οδός ότι φταίνε οι οδηγοί..δεν φέρνεις επιχείρημα απλά επαναλαμβάνεις το ίδιο.
Στ' αρχίδια μου τι λέει η Αττική Οδός κι ο οποιοσδήποτε γενικότερα. Αξιολογώ μόνος μου τα γεγονότα.


Ναι τύπε φαίνεται ότι δεν είσαι τρολ της νδ....δε σε έχει καταλάβει κανείς :2funny:
Χαχαχαχα κι εσύ νομίζες ότι μου καίγεται καρφάκι για το τι έχουν καταλάβει τα σούργελα του bou? :) Ποιος νομίζεις ότι είμαι ρε μεγάλε? O Nio και κάτι άλλοι σάπιοι που θεωρούν "κατόρθωμα" τις γνωριμίες που έχουν από αυτό το site? :tooth:

XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA να 'σαι καλά, με έκανες και γέλασα!!!! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.443
Like
13.797
Πόντοι
3.656
Μια ενδεικτική εικόνα εδώ
Τότε αν δεν χρησιμοποιήθηκε δεν έχει ευθύνη κανείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom