Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Έγκυρες πληροφορίες αναφέρουν ότι το Σάββατο οι οίκοι ανοχής θα κλείσουν τουλάχιστον για έναν μήνα σε όλη την Ελλάδα :confused:
δασκαλε στειλε τι παιζει σημερα κι αυριο γιατι θα γινει παρτυ 2 μερες:P :zfuck:
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
IMG-20201105-163255.jpg
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
523
Πόντοι
21
Καλησπέρα στους συναγωνιστές την Σόνια 29 την εχεις δοκιμάσει κάνεις η εχει τπτ εντιποσεις?
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
155
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Μετά την καλή κριτική της Λίζας κατηφόρισα προς την Μίνωος με σκοπό να την συναντήσω πριν το λοκνταουν. Δυστυχώς για κακή μου τύχη ήταν κλειστά οπότε αποφάσισα να δω την καινουρια πιτσιρίκα της παρόδου.Στην Ρένα λοιπον. όμορφο προσωπάκι, ακόμα πιο όμορφο σώμα εκτός από τα σακουλιασμένα της βυζιά. Πάρα πολύ βιαστική σε όλα τα μέρη. Καπότα με το που μπήκε μέσα και ρωτάει αν θέλω πίπα. Στο κομμάτι του σεξ της ζητάω να ανέβει επάνω μου και μετά από μισό λεπτό μου αλλάζει στάση από μόνη της. Σε όλη την διαρκεια είχε το χερι της ανάμεσα στο μουνί της και τον πούτσο μου και δεν άφηνε να μπαίνω βαθειά (δεν ειμαι μεγάλος για να προλάβω σχόλια). Έρχεται το τέλος και στο δευτερόλεπτο σηκώνεται και φεύγει... για εμένα μία πολύ κακή συνάντηση περισσότερο λόγω συμπεριφοράς της κοπέλας. δεν θα ξανα προτιμηθεί.
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Alex

Η κοπέλα είναι αυτή που βλέπουμε στις φωτο με ελαφρό φωτοσοπ.
Είναι καμιά 30ρια απότι την έκοψα ωραίο σώμα σφιχτό μιλάει λιγο παραπάνω αλλά είναι ευχάριστη.
Καλή πίπα σε δυνατους ρυθμούς με κατάπωση η φτύσιμο.
Γνωστό ξενοδοχείο κοντά στην ανατολική τάφρο
Ευκολη επικοινωνία κ συνενόηση
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Alex

Η κοπέλα είναι αυτή που βλέπουμε στις φωτο με ελαφρό φωτοσοπ.
Είναι καμιά 30ρια απότι την έκοψα ωραίο σώμα σφιχτό μιλάει λιγο παραπάνω αλλά είναι ευχάριστη.
Καλή πίπα σε δυνατους ρυθμούς με κατάπωση η φτύσιμο.
Γνωστό ξενοδοχείο κοντά στην ανατολική τάφρο
Ευκολη επικοινωνία κ συνενόηση
Καλησπέρα.. Διαβάζοντας την κριτική, μου ήρθε στο μυαλό η εξής απορία: Τώρα που είναι η καραντίνα, πόσο διακριτικά θα μπει κάποιος σε ένα ξενοδοχείο χωρίς να τον δει κάποιος;
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Τι ακριβως εννοείς φίλε? ισα ισα τώρα με την καραντίνα δεν κυκλοφορεί ο κόσμος άρα ποιός θα σε δει?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τίποτα της προκοπής υπάρχει τώρα στην καραντίνα αν μπορει να βοηθησει κάποιος?
Εγώ να σχολιάσω για άγιο νεκτάριο ότι δοκίμασα και ειναι αρκετά καλή η τυπισα σε αυτό που κανει. Λογικά θα δουλευει και τωρα, ισως ξαναπαω. Απο εκει και περα μινωος που ηθελα να ρωτησω αν δινει καμια τηλεφωνο για συνάντηση εξω στην καραντινα, δεν καταφερα να παω τις τελευταιες μερες να το ρωτησω...
Αν εχει καποιος κατι και θελει ας βοηθήσει, για εσκορτ 200αρι δεν δινω, καμια βιζιτουλα μεχρι 100αρι αμα ειναι καλη ναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
162
Πόντοι
1
Alex

Η κοπέλα είναι αυτή που βλέπουμε στις φωτο με ελαφρό φωτοσοπ.
Είναι καμιά 30ρια απότι την έκοψα ωραίο σώμα σφιχτό μιλάει λιγο παραπάνω αλλά είναι ευχάριστη.
Καλή πίπα σε δυνατους ρυθμούς με κατάπωση η φτύσιμο.
Γνωστό ξενοδοχείο κοντά στην ανατολική τάφρο
Ευκολη επικοινωνία κ συνενόηση
Καλησπέρα.. Διαβάζοντας την κριτική, μου ήρθε στο μυαλό η εξής απορία: Τώρα που είναι η καραντίνα, πόσο διακριτικά θα μπει κάποιος σε ένα ξενοδοχείο χωρίς να τον δει κάποιος;
Έγω έχω άλλη απορία: Τι μηνυμα στελνεις ακριβως..? :sunglasses:
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
Στέλνεις 4 στο 13033 και έχεις πάνω σου συμπληρωμένη την παρακάτω φόρμα σε περίπτωση που σου ζητηθούν περαιτέρω διευκρινίσεις ! :grin:

subscriptions
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Τίποτα της προκοπής υπάρχει τώρα στην καραντίνα αν μπορει να βοηθησει κάποιος?
Εγώ να σχολιάσω για άγιο νεκτάριο ότι δοκίμασα και ειναι αρκετά καλή η τυπισα σε αυτό που κανει. Λογικά θα δουλευει και τωρα, ισως ξαναπαω. Απο εκει και περα μινωος που ηθελα να ρωτησω αν δινει καμια τηλεφωνο για συνάντηση εξω στην καραντινα, δεν καταφερα να παω τις τελευταιες μερες να το ρωτησω...
Αν εχει καποιος κατι και θελει ας βοηθήσει, για εσκορτ 200αρι δεν δινω, καμια βιζιτουλα μεχρι 100αρι αμα ειναι καλη ναι.

Στα 100 το μισάωρο έχω να σου προτείνω την Melisa. Εξαιρετική κοπέλα πιτσιρίκα, κανει και ντουο με την φίλη της τη Νατάσα. Σώμα σφιχτό νεανικό σε σοκολατί απόχρωση, βυζάκι 2άρι ολόστητο πίπα και στησίματα αρκετά καλή. Σιγουρα θα ξαναπάω τώρα στην καραντίνα αν δεν βρω κάτι άλλο. Ισως δοκιμάσω και την φίλη της, αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τίποτα της προκοπής υπάρχει τώρα στην καραντίνα αν μπορει να βοηθησει κάποιος?
Εγώ να σχολιάσω για άγιο νεκτάριο ότι δοκίμασα και ειναι αρκετά καλή η τυπισα σε αυτό που κανει. Λογικά θα δουλευει και τωρα, ισως ξαναπαω. Απο εκει και περα μινωος που ηθελα να ρωτησω αν δινει καμια τηλεφωνο για συνάντηση εξω στην καραντινα, δεν καταφερα να παω τις τελευταιες μερες να το ρωτησω...
Αν εχει καποιος κατι και θελει ας βοηθήσει, για εσκορτ 200αρι δεν δινω, καμια βιζιτουλα μεχρι 100αρι αμα ειναι καλη ναι.

Στα 100 το μισάωρο έχω να σου προτείνω την Melisa. Εξαιρετική κοπέλα πιτσιρίκα, κανει και ντουο με την φίλη της τη Νατάσα. Σώμα σφιχτό νεανικό σε σοκολατί απόχρωση, βυζάκι 2άρι ολόστητο πίπα και στησίματα αρκετά καλή. Σιγουρα θα ξαναπάω τώρα στην καραντίνα αν δεν βρω κάτι άλλο. Ισως δοκιμάσω και την φίλη της, αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει
Κάνει καραντίνα στα Χανιά η κοπέλα? Μπράβο της! Πολύ ενδιαφέρουσα εμφάνιση, μου αρέσουν οι μυγάδες έτσι σοκολάτες...
Άμα λες ότι είναι καλή, τότε πιστεύω ότι πρέπει να δοκιμαστεί για 1 ώρα και όχι μισάωρο.
Κάνει κανονικά, φιλιά, ακάποτο τσιμπουκι και χυσιμο στο στομα? Ή ζητάει εξτρά πέραν των 170?
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Φιλιά δίνει αλλά λίγο διστακτικα, τσιμπουκακι ακαποτο δεν ξέρω αν τα περνάει στο στόμα δεν τη ρώτησα... Θα κάτσει κάμποσο καιρό μου ειπε
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Το θεμα εδω ειναι αγοραιος ερωτας στα χανια και ποσταρεις κοπελα για ηρακλειο...
Να πω οτι δεν ειχαμε lock down, αλλά τωρα δεν ειναι καν εφικτο να παμε σε αλλο νομό...
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
Στα Χανιά ήταν η κοπέλα πριν το LockDown, για αυτό ρωτάει αν έχει κάποιος γνώμη.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στα Χανιά ήταν η κοπέλα πριν το LockDown, για αυτό ρωτάει αν έχει κάποιος γνώμη.
Α οκ. Τωρα υπαρχει καμια στα Χανια να γαμησουμε και εμεις?
Αμα θελει ηρακλειο ας παρει την Ξενια. Βλεπω στις φωτο οτι εχει φερει καινουριες κοπελες. Ξενια=τηλεφωνο που τελειωνει σε 485 στις αγγελιες του κανεσεξ για ηρακλειο...
Και προσοχη στο ρολοι. Μια φορα μου λεει 100 ευρω, 1 ωρα εκατσες... Εν τω μεταξυ εχει κανα 60αρι το μισαωρο και δεν ειχαμε συμφωνησει για 1 ωρα. Της ειπα 10 φορες πώς ειναι δυνατον να περασε μια ωρα και επεμενε.
Και της εδειξα την κληση που της εκανα πριν να ανεβω στο σπιτι της, απο την οποια ωρα ειχαν περασει λιγοτερα απο 40 λεπτα. Προσοχη λοιπον, ειναι απληστη, καντε την καλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom