Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.367
Like
47.167
Δεν ξέρω, δεν είμαι στα Χανιά :angel:
 

nikosxania

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2020
Μηνύματα
90
Like
146
Πόντοι
0
καλη και η φιλη της ,κανονικη προς λιγο γεματουλα,δεν λεει οχι, φιλια ,τα παντα, θα μενου πολυ λενε
 

agrimi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
60
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ να δοκιμάσω τη Μελισα
τη σοκολατί όπως αναφέρει και κάποιος συναγωνιστής , κλείνω ραντεβού με στέλνει άλλου νταλου και δεν σήκωνε και το τηλεφωνώ μου κλείνει δεύτερο ραντεβού για την επόμενη από το βαιπερ λέω και εγώ ο μ@@@σ εντάξει δεν πειράζει θα φάω τη σοκολάτα αυριο πάω την επόμενη και δεν άνοιγε την πόρτα περνώ τηλεφωνώ και μου το έκλεινε στα μούτρα :angry:να μην τα πολυλογούμε η κοπέλια δεν είναι επαγγελματίας ψωνισμενη ειναι
 

Konstantinos(5)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Το γράφω και εδώ από το thread του μασάζ. Έχει πάει κανείς σε Λόλα στη Σούδα; Να με διαφωτίσει λίγο..
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να γράψει κάποια κριτική για την κοπέλα στην Χαλέπα, εμφάνιση, ηλικία κτλ.; Επίσης ας μου στείλει το τηλ σε ένα μήνυμα...
 

jomp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Τη Λολα στη σουδα δε θα τη συνιστουσα καθολου..ουτε σαν εμφανιση αξιζει ουτε τα λεφτα που ζηταει για αυτο που προσφερει και απο θεμα καθαριοτητας αστα..

Για χαλεπα δε γνωριζω κατι και θα ηθελα να μαθω και γω τι παιζει.
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Φόλα η Λόλα δηλαδή...
Τελικά ρε παιδιά αυτή τη Μελίσα τη σοκολατή την έχει επισκεφτεί κανείς μετά το lock down;. Ή δεν υπάρχει καμία επικοινωνία με την κοπέλα;
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
92
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Μήπως ξέρει κανείς ποτέ θα ξαναέρθει η Αννίτα και η Νίκη του 11 ??ευχαριστώ
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
καλη και η φιλη της ,κανονικη προς λιγο γεματουλα,δεν λεει οχι, φιλια ,τα παντα, θα μενου πολυ λενε

Φίλε στην Νατάσα αναφέρεσαι? Σου είπαν οτι θα μείνουν πολύ ακόμα? γιατί σήμερα δεν βλέπω αγγελία στο σίτε.

 

nikosxania

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2020
Μηνύματα
90
Like
146
Πόντοι
0
στην νατασσα αναφερομε ,και θα μεινουν πολυ μου ειπε,οσο για το σαιτ εχουν αγγελια στο εσκορτ νιουζ.
 

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.173
Δείτε στο κανάλι της *****.tv

[/url]
 

gavboy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους..μια πληροφορια..υπαρχει καποια τελικα τωρα στα χανια και να δουλευει???ευχαριστω πολυ
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Καλησπέρα στην παρέα. Εδώ και λίγες βδομάδες βρίσκομαι Χανιά και τα παιχνίδια που κάνω είναι αυταρχικου περιεχομένου με διαφορά toys και παιχνίδια. Όποιος θέλει να δοκιμάσει κάτι διαφορετικό μιας και η καραντίνα δεν επιτρέπει και πολλά πλέον μπορεί να έρθει για μία καινούρια ξεχωριστη εμπειρία. Με τους πρωτάρηδες υπόσχομαι να είμαι τρυφερή και γι αυτούς που θέλουν σκληρά παιχνίδια υπόσχομαι ακόμη περισσότερα. Για πληροφορίες καλέστε με στο 6945432605 ή στο viber με ένα μυνημα. Καλό σας βράδυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

hmarav

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Με την κοπέλα εδώ τι γίνεται, είναι πλέον η μοναδική αλλά δεν θέλω να δώσω το 200 ευρω και να είναι φόλα.. βλέπω τα dislike πάνε σύννεφο. Έχουμε καθόλου κριτικές;
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
236
Like
300
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Το γράφω και εδώ από το thread του μασάζ. Έχει πάει κανείς σε Λόλα στη Σούδα; Να με διαφωτίσει λίγο..

Φίλε ανέβασα ένα post στο thread του μασάζ για τη Λόλα. Δες το. Πάντως θέμα καθαριότητας δεν είδα ούτε στο χώρο ούτε σε αυτή.
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές..
Υπάρχει κάτι αξιόλογο αυτόν τον καιρό στην πόλη;..
 

cabc13

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2018
Μηνύματα
15
Like
36
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο γνωστό ξεν. στο κέντρο της πόλης. Κανόνισα να δω την Μπαρμπ.για καμιά ώρα. Φτάνω στην ώρα μου, κύριος. Στελνω μνμ., τίποτα. Μετά από 5 λεπτά με παίρνει μία *άλλη* τύπισα απο το κινητό της. Κάτι δικαιολογίες και μου δίνει το νούμερο του δωμ. Δεν το βρίσκω, την ξαναπαίρνω. Με προσβάλλει η "κυρία", λέγοντας μου ->"jeμείς είμαστε ξένiες και βρήκαμε - εσύ δεν μπορείς να βρείς; Μήπως μας κοροϊδεύεις!;"<- της λέω απο κάτω είμαι, μήπως εσείς με κοροϊδεύετε; - Στέλνει ή ίδια "φίλη" κάνα δυο μηνύματα και καλά διευκρινιστικά, μετά την παίρνω άλλη μία και της λέω είναι κλειστή η κεντρική στέλνει "kateveni" - την περιμένω άλλα 5' - τρώω την ξενέρα γιατί εχει πάει 20+ λεπτά να περιμένω σαν το ζώο στο δρόμο της στέλνω μνμ. "περιμένω 20' - αντε γεια και καλά μυαλά".

Το παραπάνω δεν λέει τίποτα για την απόδοση της κορασίδας, είναι απλά μια μαρτυρία για τη "φίλη" της που "είναι ξένjη αλλά βρήκε" κι εμείς δεν μπορούμε. Καλά μυαλά και στις 2 κι ας πρόσεχαν - Συναγωνιστές, το νου σας.
:birdman:
 

agrimi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
60
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανεις αν ανοίξουν τα σπίτια
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom