Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
609
Κριτικές
79
Like
1.569
Πόντοι
2.480
Ειναι η Μαρια που ηταν στο Ηρακλειο στη παραλιακη στη Σκορδυλων ???
Ειχα παει πολλες φορες στο Ηρακλειο μονο για την παρτη της. Απιστευτο κορμι, χωρις μα και μου. Σε κανει να περασεις καλα. Τοτε που ηταν Ηρακλειο δεν ειχε βαλει το βυζι ακομα αλλα και τοτε ηταν πυραυλος.
Να πατε, δεν θα χασετε!
¨Εχει κάποια σχέση με τη Αντζελα που  ήταν στη Σκορδύλων? Η τις μπερδεύω?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146
[size=15pt]
Summer
[size=15pt] Check-in[/size][/size]

[sub] Powered by Μαρία πάροδος Μίνωος 17[/sub]

Sea_Summer_Sky_Beach_487898.jpg


The Story so far 7/10

GioCha

Christos777s

Kapronikos

gypaetos10

Street_Fighter

anemos17

mr Perfect

rimondi


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=272077.0;attach=1025615[/img[/URL]]

[move]Τα προηγούμενα [color=blue] Summer [color=red] Check-in [/color][color=black] posts μόλις έκλεισαν [/move]
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Γεια σας παιδιά !! Επειδή δεν είμαι απο την Κρήτη αλλά θα είμαι σε λίγο καιρό στα Χανιά για πείτε τι τιμές παίζουν


Από 30€ ξεκινάνε, αν και με παζάρι ίσως ρίξεις στα 25€ το απλό πρόγραμμα. Μετά από εκεί και πέρα κάποιες κοπέλες κάνουν έξτρα (ακα τσιμπουκι, κωλο κλπ) με το ανάλογο αντίτιμο. Κάποιες χρεώνουν μέχρι και το 69
Νομίζω όμως με λίγο παζάρι κάτι γίνεται

Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα μόλις έρθεις με το καλό και πας Μίνωος... Βγάλε ένα πενηντάρι και πες ...
Τσάκο ετούτο και πιες και ένα καφεδάκι .. στη κοπέλα, που θα σου κάνει και καλή περιποίηση.
Μη καταλήξεις σε χειρωνακτικό τελείωμα εε!!  Γι αυτό στο λέω.
Ξέρεις δε πάει ωραία, πρώτη φορά να κάνεις και παζάρια , και πόσο θα μου κόψεις και δε συμμαζεύεται ...
Άλλωστε στο μουνί δε κάνουν παζάρια !!!
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
¨Εχει κάποια σχέση με τη Αντζελα που  ήταν στη Σκορδύλων? Η τις μπερδεύω?


Όταν έφυγε η Αλεξία από το Μίνωος 3 (και μετακόμισε παρακάτω), αντικαταστάτρια στο 3 ήταν  η Μαρία. (Υπάρχει και σχετική Κριτική από τον GioCha με τίτλο Αντικαταστάτρια, ή κάτι τέτοιο νομίζω)
Τότε είχε γραφτεί κάπου ότι ήρθε από Ηράκλειο Σκορδυλών νομίζω αλλά ότι δούλευε πάλι σαν Μαρία αν δε κάνω λάθος. Με τα μικρά στήθη ακόμα...
Δούλεψε ένα διάστημα εδώ ... έφυγε για 2 μήνες αν δε κάνω λάθος και επανήλθε τότε με τα νέα Βυζιά τουμπανάκια και δούλεψε για μικρό διάστημα στο Μίνωος 3 πάλι. Μετά έφυγε...
Πήγε Θεσσαλονίκη ... και τώρα επέστρεψε για 10 μέρες.????????
Για 10 μέρες???
Παραπάνω θα καθίσει.!!! Θα δείτε πως έχω δίκιο.
Πείτε της να καθίσει περισσότερο!!!
Όταν πάω θα της το πω και εγώ φυσικά....
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα μόλις έρθεις με το καλό και πας Μίνωος... Βγάλε ένα πενηντάρι και πες ...
Τσάκο ετούτο και πιες και ένα καφεδάκι .. στη κοπέλα, που θα σου κάνει και καλή περιποίηση

Με βεβαιότητα άμα είσαι κιμπάρης δεν θα χάσεις. Θα σε περιποιηθουν δεόντως

Για 10 μέρες???
Παραπάνω θα καθίσει.!!! Θα δείτε πως έχω δίκιο.
Πείτε της να καθίσει περισσότερο!!!
Όταν πάω θα της το πω και εγώ φυσικά....

Και εγώ της το είπα να μείνει παραπάνω. Δεν ξέρω σε τι δουλεύει στη Θεσσαλονίκη (μπουρδέλο ή στούντιο), αλλά εδώ μπορεί με σιγουριά να μαζέψει το μαρούλι της περιοχής. Μακάρι να την πείσουμε να μείνει...
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Ξέρει κανείς πόσο θα κάτσει η Μαρία από το 3 στα Χανιά?
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Ξέρει κανείς πόσο θα κάτσει η Μαρία από το 3 στα Χανιά?


Αν διάβασες ... έστω τα δύο προηγούμενα ποστ???? και δεν κατάλαβες..  άστο.... Δεν...

Αφού το γράφουμε καθαρά βρε φίλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146

Συνημμένα

  • 450x577.jpg
    450x577.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 20

moulitsaspanag

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
0
¨Εχει κάποια σχέση με τη Αντζελα που  ήταν στη Σκορδύλων? Η τις μπερδεύω?
Οχι καμια σχεση δεν εχουν. Η Αντζελα ειναι αλλη, καλο μωρο και αυτη, αδυνατη μελαχρινη με πιο προστυχο προσωπο. Ειχε μεγαλυτερο βυζι απο την Μαρια( πριν βαλει τα πλαστικα) και πηγε στη σκορδυλων μετα που εφυγε η Μαρια. Νομιζω ειναι ακομα εκει.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=272077.0;attach=1030463[/img[/URL]]
[/quote]

Τη παρακολουθώ μέσω του θρεντ της. Έχω διαβάσει και τις δύο χιλιάδες εκατό τόσες σελίδες του.
Αυτό που με εντυπωσιάζει στην Χατζή είναι η πραότητα του χαρακτήρα της και η νηφαλιότητα που αντιμετωπίζει αντίξοες συνθήκες, όπως και ο τρόπος της να ξεπερνά σκοπέλους και υφάλους στο θρεντ της. Έχω ψηφίσει και στη ψηφοφορία του θρεντ της.
Δε θα ξεχάσω πως αντιμετώπισε  ένα βραβείο που είχε στη χιλιοστή σελίδα του νομίζω, όπου κατά τη γνώμη μου έφαγε φοβερό τρολάρισμα από κάποιον που κέρδισε το βραβείο, δια της απουσίας του, όπως και το καφενείο που είχε μαζί με φίλους της πάντα στο θρεντ της μέσα. 
Χαίρει εκτίμησης των περισσότερων μελών του μπου.
Είναι από τα θρεντ που εξακολουθώ να διαβάζω.
Στα Χανιά θα ήθελα να τη γνωρίζω όταν έρθει.
Δε ξέρω....
Συγγνώμη αν κούρασα αλλά ήθελα να γράψω για τον άνθρωπο ΧΑΤΖΉ.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146

[sub] Πατήστε στο όνομα για περισσότερες πληροφορίες[/sub]
Έυα από αύριο Παρασκευή στα Χανιά
 

Συνημμένα

  • 6988665057.jpg
    6988665057.jpg
    50,7 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom