Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Τσέκαρα την Αμαλία στο 11...μελαχρινή μέτριας εμφάνισης..δε τη λες αδύνατη..ούτε παχουλή..έχει πιασίματα μεσαίο στήθος...λευκή επιδερμίδα....50 ευρώ αν θες μόνο 69...δε παίζει τίποτα άλλο σε έξτρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επίσης δίπλα στο πρώην τζασμινόσπιτο..έχει έρθει μια καινούρια Έλενα... ξανθιά ήταν λίγο σκοτεινά..αλλά μου φάνηκε καλύτερη...50 και αυτή με ελεύθερο στοματικό
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Υπομονή έρχεται η Ντανιέλα για μένα το καλύτερο στοματικό στο στενο
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
609
Κριτικές
79
Like
1.569
Πόντοι
2.480
Υπομονή έρχεται η Ντανιέλα για μένα το καλύτερο στοματικό στο στενο
Συμφωνώ μαζί σου , Θα διαφωνεί σίγουρα ο Κλεόβουλος κ αυτό λόγω σώματοδομής που έχει η Δανιέλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Συμφωνώ μαζί σου , Θα διαφωνεί σίγουρα ο Κλεόβουλος κ αυτό λόγω σώματοδομής που έχει η Δανιέλα.

Την έχουμε χορτάσει στα τσιμπούκια ρε μύστες τη Ντανιέλα..έχει έρθει 100 φορές...συν ότι Αθήνα είχε μεγάλη καριέρα....αλλά πολύ αδύνατη ρε αδερφέ...τι να πιάσεις...εμείς θέλουμε να ευχαριστηθούμε σάρκα αισθησιακή..όχι ραχοκοκκαλιες..και πλευρά που φαίνονται στο doggy η στο πλαγιαστό.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Θα
Την έχουμε χορτάσει στα τσιμπούκια ρε μύστες τη Ντανιέλα..έχει έρθει 100 φορές...συν ότι Αθήνα είχε μεγάλη καριέρα....αλλά πολύ αδύνατη ρε αδερφέ...τι να πιάσεις...εμείς θέλουμε να ευχαριστηθούμε σάρκα αισθησιακή..όχι ραχοκοκκαλιες..και πλευρά που φαίνονται στο doggy η στο πλαγιαστό.
Θα συμφωνήσω ως το προς το αδύνατη αλλά το τσιμπούκι της με κάνει κάθε φορά να μην θέλω να την σταματήσω μέχρι να με τελειώσει.εγω τώρα την έμαθα που ήρθε Χανιά δεν ήξερα ότι είχε καριέρα στην Αθήνα σε ποια δούλευε Αθήνα?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Θα

Θα συμφωνήσω ως το προς το αδύνατη αλλά το τσιμπούκι της με κάνει κάθε φορά να μην θέλω να την σταματήσω μέχρι να με τελειώσει.εγω τώρα την έμαθα που ήρθε Χανιά δεν ήξερα ότι είχε καριέρα στην Αθήνα σε ποια δούλευε Αθήνα?

Και τώρα Αθήνα δουλεύει...νομίζω τελευταία μέρα λιγο πριν ερθει εδώ....στα μπουρδέλα της Άγκυρας δουλεύει..στη κωνσταντινουπολεως παλαιότερα...και στα μπουρδέλα της γλυκουλας επαρχία...
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Και τώρα Αθήνα δουλεύει...νομίζω τελευταία μέρα λιγο πριν ερθει εδώ....στα μπουρδέλα της Άγκυρας δουλεύει..στη κωνσταντινουπολεως παλαιότερα...και στα μπουρδέλα της γλυκουλας επαρχία...
Δε ξέρω αν έχει σχέση κ με το Κασσάνδρας 4Γ. Δουλεύει μια Σκαρλετ εκεί. Μήπως είναι η γνωστή? Πού ερχόταν στα Χανιά. .
Επίσης ( δεν το ήξερα) βλέπω έχει ανοίξει μαγαζί και στο Ηράκλειο.
5ο χλμ. Ηρακλείου Μοιρών. Και μάλιστα δουλεύει μια Μπέλα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Δε ξέρω αν έχει σχέση κ με το Κασσάνδρας 4Γ. Δουλεύει μια Σκαρλετ εκεί. Μήπως είναι η γνωστή? Πού ερχόταν στα Χανιά. .
Επίσης ( δεν το ήξερα) βλέπω έχει ανοίξει μαγαζί και στο Ηράκλειο.
5ο χλμ. Ηρακλείου Μοιρών. Και μάλιστα δουλεύει μια Μπέλα.

Η Γλυκούλα επεκτείνει τις επιχειρήσεις....στο όνομα της φόλας που τρώμε εμείς εδώ...αν ήταν Αθήνα ολο αυτό το σκηνικό απλά θα είχε πτωχεύσει......με 20 ευρώ πλαφόν παίρνεις υπέρ προγράμματα και με περισσότερες επιλογές...αλλά οκ μιλάμε για μεγαλούπολη.... ...αλλά 50 ευρώ για κοπέλες εδώ που έχουν περάσει και από Μεταξουργείο στο δεκάρικο...με περισσότερες υπηρεσίες...(από τις ίδιες)...με ξεπερνάει..
Τζασμιν
Βανέσσα
Μαρίνα
Αναστασία
Βικτώρια
Ρομπέρτα
Ανίτα
Ντανιέλα
Ρένα
Μιχαέλα
Ειρήνη
Καίτη
Ιρένε
Σοφία
Μαίρη
Όλγα
Εμανουέλα
Σάρα
Σίσυ...όλες αυτές έχουν δουλέψει Αθήνα με 10-20 ευρώ στο μέγιστο...και με υπηρεσίες στη τιμή.... πρωκτικό 69 ελεύθερο στοματικό γλειψιματα πιασίματα....που εδώ κάθε ένα από αυτά πάνε +10 ευρώ...........όποτε έπονται και αλλά γλυκομπουρδελομάγαζα..με τις δικιές μας ευλογίες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Υπομονή έρχεται η Ντανιέλα για μένα το καλύτερο στοματικό στο στενο
πολες θα ερθουν τωρα το καλοκαιρακι
Η Γλυκούλα επεκτείνει τις επιχειρήσεις....στο όνομα της φόλας που τρώμε εμείς εδώ...αν ήταν Αθήνα ολο αυτό το σκηνικό απλά θα είχε πτωχεύσει......με 20 ευρώ πλαφόν παίρνεις υπέρ προγράμματα και με περισσότερες επιλογές...αλλά οκ μιλάμε για μεγαλούπολη.... ...αλλά 50 ευρώ για κοπέλες εδώ που έχουν περάσει και από Μεταξουργείο στο δεκάρικο...με περισσότερες υπηρεσίες...(από τις ίδιες)...με ξεπερνάει..
Τζασμιν
Βανέσσα
Μαρίνα
Αναστασία
Βικτώρια
Ρομπέρτα
Ανίτα
Ντανιέλα
Ρένα
Μιχαέλα
Ειρήνη
Καίτη
Ιρένε
Σοφία
Μαίρη
Όλγα
Εμανουέλα
Σάρα
Σίσυ...όλες αυτές έχουν δουλέψει Αθήνα με 10-20 ευρώ στο μέγιστο...και με υπηρεσίες στη τιμή.... πρωκτικό 69 ελεύθερο στοματικό γλειψιματα πιασίματα....που εδώ κάθε ένα από αυτά πάνε +10 ευρώ...........όποτε έπονται και αλλά γλυκομπουρδελομάγαζα..με τις δικιές μας ευλογίες...


@Glikoula

Ξεστραβωσου εδώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά! Έχω να περάσω φουλ καιρό από το στενό! Από ότι διάβασα ανέβηκαν κ οι τιμές τελεια !
Ξερει κανείς αν υπάρχει καμία κοπέλα να κάνει πρωκτικό;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Ξερουμε αν η Μαρινα δουλευει σημερα;
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Ξερουμε αν η Μαρινα δουλευει σημερα;
Γιατί να μην δουλεύει ρε μύστη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να προσθέσω ότι η Αλεξία μου είχε ζητήσει πέρυσι 150€ για μισή ώρα σε σπίτι
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Η κάθε κοπέλα μπορεί να ζητήσει ότι θέλει. Εξαρτάται από εμάς αν θα τα δώσουμε. Εδώ άλλες για φραπέ ζητάνε 50+ ευρώ.

Νομίζω η Αλεξία δεν θα σε αφήσει να φύγεις στο μισάωρο. Θα σε ξεστελιωσει πρώτα, και μετά θα φύγεις και τα πόδια σου θα τρέμουν. Δε νομίζω να δεχόταν στο σπίτι της τον οποιοδήποτε. Μάλλον θα δεχόταν κάποιον που θα εμπιστευοταν και θα είχαν και χημεία

Παλιότερα είχα τηλέφωνα από κοπέλες της Μίνωος, και στο σπίτι τους έπαιζες μπάλα διαφορετικά. Πιο χαλαρά ο χρόνος, όχι πίεση από τσατσά ή άλλους πελάτες στην αναμονή, και επειδή ήταν κοπέλες που γούσταρα, θεωρούσα ότι άξιζαν τα χρήματα που έδινα.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Γιατί να μην δουλεύει ρε μύστη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να προσθέσω ότι η Αλεξία μου είχε ζητήσει πέρυσι 150€ για μισή ώρα σε σπίτι
Πάνω από 50€ δεν της έδινα ούτε με σφαίρες.
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
133
Like
263
Πόντοι
21
αλεξια αμα σε συμπαθησει,τη σουρωνες και τη γαμαγες τσαμπα...ανετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom