Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.378
Like
47.187

Monika σήμερα Σάββατο στα Χανιά
Περισσότερες πληροφορίες εδώ
 

Συνημμένα

  • 6942817394.png
    6942817394.png
    430,2 KB · Εμφανίσεις: 27

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
872
Κριτικές
15
Like
1.162
Πόντοι
376
ettore η αντζελα δεν θα εμφανιζετε στο 5;;;
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
872
Κριτικές
15
Like
1.162
Πόντοι
376
για τη λιλυ κανα νεο ;
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
872
Κριτικές
15
Like
1.162
Πόντοι
376
oooooooχι δεν εννοώ αυτην!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
αντε λιγο εμεινε και θα μπουμε στην 354 σελιδα... θα ξεπερασουμε δηλ. το topic "μπουρδελα στα Χανια".... χαρη στον ettore!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Ψεκάστε - Σκουπίστε - Τελιοσατε . Είναι τις αρπαχτής Μ Α Κ Ρ Υ Α με όλη τι σημασία τις λέξεως , εγώ την πάτησα σαν μαλάκας μετά το ψηστήρι με μηνύματα από αυτόν που απαντάει στο τηλεφωνώ <<< μου έγραφε η κοπέλα είναι μουνάρα , όσο αφορά τα προγράμματα ΜΑΣΑΖ-ΤΖΙΜΠΟΥΚΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΣΕΞ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ >>> από αυτά μερικά ως ελάχιστα ισχύουν , με το που ξαπλώνω κατευθεία πάει να νου βαλη προφυλακτικό και προσπαθώ να τις εξηγήσω η απάντηση μόνο English , άλλα κατά τα άλλα έβλεπε τηλεόραση στο STAR που έλεγε ειδήσεις εκείνη την ώρα όποτε αναγκάστηκα και τις έδειξα το τηλέφωνο όποτε διάβασε το μήνυμα που ήταν στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ και λέει εντάξει , ξεκινάει το μασάζ για δέκα λεπτά με γυρίζει και επειδή ηταν πεσμένος μου φόρεσε προφυλακτικό  προσπάθησε να τον σηκώσει με μαλακία όταν το κατάφερε άρχισε να μου κανη πίπα που ο θεός να το κανη έχυσα και αυτό ήταν όλο ,
και πάλι λέω Μ Α Κ Ρ Υ Α .

Η δικη μου εμπειρία ήταν διαφορετική ισως να φταίει η κοπέλα... Συνάντησα τη μια απο τις δυο αδερφές αλλά πέρασα καλα χωρίς βιασύνη και με σούπερ περιποίηση. Μειονέκτημα η τηλεόραση επαιζε δυνατά... Θα γραψω κριτική πάντως στην πρώτη ευκαιρία. Είναι και θέμα τύχης και συγκυρίας τελικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Επίσης που μπαινω για να γραψω κριτική? Την στέλνω κάπου ή να την περάσω εδώ απευθείας?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.378
Like
47.187
Η δικη μου εμπειρία ήταν διαφορετική ισως να φταίει η κοπέλα... Συνάντησα τη μια απο τις δυο αδερφές αλλά πέρασα καλα χωρίς βιασύνη και με σούπερ περιποίηση. Μειονέκτημα η τηλεόραση επαιζε δυνατά... Θα γραψω κριτική πάντως στην πρώτη ευκαιρία. Είναι και θέμα τύχης και συγκυρίας τελικά. Επίσης που μπαινω για να γραψω κριτική? Την στέλνω κάπου ή να την περάσω εδώ απευθείας?

Γράψε εδώ στο θέμα όπως έκανε και ο manolis69. Δεν υπάρχει σχετική καρτέλα για την συγκεκριμένη κοπέλα
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο ένα από τα δυο κορίτσια από τον Άγιο Δομήνικο έχω την εντύπωση ότι άκουσα μικρή σημασία έχει. Στο τηλέφωνο ήταν ένας όχι τόσο φανατικός άνδρας αλλά ευγενικός και εξυπηρετικός, το παραμύθι το ίδιο κανονίζεις εκεί υπηρεσίες και τιμή. Απόγευμα λοιπόν πήγα στο μέρος που μου είπε χτύπησα έντονα το κουδούνι γιατί κυκλοφορούν και φαρσέρ και δεν ανοίγουν εύκολα αν δεν επιμένεις. Αφού άνοιξε η πόρτα είδα μια όμορφούλα λεπτή πιτσιρίκα, μου άρεσε και δεν μπήκα στην διαδικασία να αρχίσω τα παζάρια καθώς ήταν ευγενική και δεν ήθελα να την ξενερώσω, 50 ευρώ η τιμή. Φρεσκαρίστηκε και ήρθε στο κρεββάτι όπου του αρνητικό στον χώρο ήταν η τηλεόραση που έπαιζε δυνατά (προφανώς για να καλύπτει τις φωνές του αγώνα) αλλά να ακούς ειδήσεις δεν είναι και το καλύτερο.
Ήρθε από το μπάνιο και ξάπλωσε, πολύ ωραία αίσθηση της επιδερμίδας της αλλά μικρό βυζί όμως το κορμάκι της ήταν να το πιεις στο ποτήρι και οι φώτο στο kanesex την αδικούν. Ξεκίνησε με μια καλή πίπα όπου δεν βιαζόταν και σχεδόν το εξαφάνιζε, κάγκελο σχετικά γρήγορα και στην συνέχεια αγκαλιά και χούφτωμα στο petit κωλαράκι που με είχε φτιάξει ήδη καθώς όση ώρα έγλυφε έπαιζα μαζί του. Φυσικά είχα ήδη αποφασίσει πως έπρεπε να το βάλω στα 4 όπου η αίσθηση και η εικόνα ήταν απίθανη. μετά από κανα 5λεπτο ήθελα να χύσω και άρχισα να σφυροκοπάω χωρίς καμία διαμαρτυρία. Δεν άργησε να έρθει το τέλος. Στην συνέχεια με μωρομάντηλο με καθάρισε. κάτσαμε κανα 10λπετο αγκαλιά και στην συνέχεια την αποχαιρέτισα.
Ευγενική έδειξε να με γουστάρει (προφανώς και δεν με αγάπησε χαχαχααχα) σίγουρα θα ήθελα να ξαναπάω αν και τα 50 δεν βγαίνουν εύκολα (δεν μας κάθεται και κανα στοίχημα).
Μου είπε πως κάνει και duo με την αδερφή της αλλά έλειπε, σε κάθε περίπτωση είμαι σίγουρος πως η χημεία ήταν αυτή που έπαιξε ρόλο και το γεγονός πως με "έπαιξε" καλά από το πρώτο λεπτό.
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.378
Like
47.187

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=272077.0;attach=1007571[/img[/URL]]

Από σήμερα Κυριακή π.Μίνωος 14 [color=red] Ντιάνα[/color]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.nybirthingcenter.com/wp-content/uploads/2017/05/accepted-creditcards.png[/img[/URL]]
 

Συνημμένα

  • 20180104_204835.png
    20180104_204835.png
    518,3 KB · Εμφανίσεις: 29
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.378
Like
47.187
240_F_172023773_tPoOWkZWhJfBKhXEy7XHHjU5UOStvZBf.jpg


Πάροδος Μίνωος σήμερα Κυριακή

Τζούλια στο 3

Χριστίνα στο 4

Λόλα στο 6

Νίκη στο 9

Αγάπη στο 11

Λίζα στο 13

Ντιάνα στο 14

Χριστίνα στο 14 όροφος

Ζλατα στο 15

Άντζελα στο 19 New

Άννα στο 49
index.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom