Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.

Αν ήταν "καθυστερημένοι"... οι γκόμενες από τις φτωχογειτονιές του Πειραιά και των Δ.Προαστίων είναι καπάτσες και έχουν διδαχθεί πολύ καλά τον τρόπο να τυλίγουν τους πλούσιους γαμπρούς!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω από φοιτητές γόνους 2 οικογενειών που συγκαταλέγονται στις 10 - 20 πλουσιότερες της Ελλάδας (εξαιρουμένων των εφοπλιστών) θα σας πω ότι ποτέ δεν είχαν τις σούπερ ντούπερ γκόμενες και τα μοντέλα παρόλο που είχαν τεράστια οικονομική άνεση. Οι παρέες του κοινές παρέες ήταν.

Και όταν παντρεύτηκαν (και παντρεύτηκαν και σχετικά μικροί) πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.

Απογειώσου. Τα πράγματα είναι πολύ πιο σύνθετα από όσο γνωρίζεις.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αν ήταν "καθυστερημένοι"... οι γκόμενες από τις φτωχογειτονιές του Πειραιά και των Δ.Προαστίων είναι καπάτσες και έχουν διδαχθεί πολύ καλά τον τρόπο να τυλίγουν τους πλούσιους γαμπρούς!

οοοοοοοοοοοοοεεεεοοοοοοοοοοο περαία ολέεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι εγώ πειραιώτισσα είμαι αλλά με γαμάνε οι μαύροι χωρίς σεντ  :rockon: :rockon:

Edit: τώρα θα μου πεις σιγά το βραβείο που τους έλαχε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απλώς τονίζω ότι δεν έχουν λεφτά  :boobies: :boobies:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Αν ήταν "καθυστερημένοι"... οι γκόμενες από τις φτωχογειτονιές του Πειραιά και των Δ.Προαστίων είναι καπάτσες και έχουν διδαχθεί πολύ καλά τον τρόπο να τυλίγουν τους πλούσιους γαμπρούς!


(γαμωτο τοσα χρονια στα Δυτικα προαστεια τιποτα δεν εμαθα)
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προφανως η δεν θα ειχαν γουστο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η θα ειχαν αλλα κριτηρια απο αυτους που κοιταν μονο εμφανιση και μετα γκρινιαζουν για το χαρακτηρα της γκομενας που ΕΠΕΛΕΞΑΝ

έλα ρε πιστεύεις το φιδέμπορα...
κολλητός του Κυριακού είναι ο τύπος.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
(γαμωτο τοσα χρονια στα Δυτικα προαστεια τιποτα δεν εμαθα)
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αν έμενες στο high Δάσος Χαϊδαρίου τι να μάθεις;Αν όμως έμενες στην Τσαλαβούτα ή στον Αγ.Βασίλειο και τη Νέα Ζωή Περιστερίου θα είχες μάθει.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Kαι επειδη μιλαμε για λεφτα.......
Το 99% που εχουν λεφτα ειναι απο κληρονομια η' απο ετοιμη δουλεια.
Τσαμπα μαγκες δηλαδη.

μία δίκαιη απάντηση σε αυτό το "αξίωμα" θα ήταν:
το 99% που δεν έχουν λεφτά, δεν είχαν λεφτά και οι γονείς τους
Άχρηστοι και τεμπέληδες από σόι δλδ
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Όοοοοοοοοοολεεεεεε να πω κι εγώ?

μέσο ελεεινίδικο μπάζο εδώωωωωωω  :rockon: :rockon: :rockon:
Δική μου δουλειά και σπίτι, δεν έχω παράπονο φτουφτουφτου.
Άμα με γαμήσει κανένας δεν ξέρω ούτε τι δουλειά κάνει ούτε πού μένει, και δεν με έχει κεράσει ποτέ κανένας άγνωστος ποτό  :rockon: :rockon:
Επίσης έχω ιδιαίτερη προτίμηση στους μαύρους, οπότε το σίγουρο είναι ότι φράγκα δεν πρόκειται να δω σύντομα από γκόμενο.

χαρ χαρ χαρρρρ φάτε τηηηηννν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μιας και δεν γνωριζομαστε , το ποτακι να το κερασω πριν σε γαμησω η μετα??? προτεινω μετα.

Τωρα στο χρωμα στα χαλαω λιγο. Αλλα θα τα βρουμε μωρε. Μπορουμε να περιμενουμε το καλοκαιρι ( μαυριζω γρηγορα dont worry)

Τα κολπα με το φουμο κτλ κτλ δεν τα προτεινω μετα το σπιτι δεν θα καθαριζει με τιποτα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
να σαι καλα ρε μπουμ με εκανες και γελασα
 

Επισκέπτης
Αν ήταν "καθυστερημένοι"... οι γκόμενες από τις φτωχογειτονιές του Πειραιά και των Δ.Προαστίων είναι καπάτσες και έχουν διδαχθεί πολύ καλά τον τρόπο να τυλίγουν τους πλούσιους γαμπρούς!

Ευτυχώς που είμαστε μπατιράκια δλδ...αλλιώς μέσα στη φωλιά...την είχαμε γαμήσει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μία δίκαιη απάντηση σε αυτό το "αξίωμα" θα ήταν:
το 99% που δεν έχουν λεφτά, δεν είχαν λεφτά και οι γονείς τους
Άχρηστοι και τεμπέληδες από σόι δλδ
εμείς ανήκουμε στο υπόλοιπο 1% φαντάζομαι ε γιωργούκο μου;
ααααααχαχαχαχαχαχα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Αν έμενες στο high Δάσος Χαϊδαρίου τι να μάθεις;Αν όμως έμενες στην Τσαλαβούτα ή στον Αγ.Βασίλειο και τη Νέα Ζωή Περιστερίου θα είχες μάθει.


εγω που μενω αναμεσα σ αυτα τι ειμαι?
ημιμαθης???????????????

(και ως γνωστον η ημιμαθεια.....)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αν όμως έμενες στην Τσαλαβούτα ή στον Αγ.Βασίλειο και τη Νέα Ζωή Περιστερίου θα είχες μάθει.

Οοοοοοοοοοοεεοοοοοοοοοοο περαία ολέεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Άγιο βασίλη μεγάλωσα οεοεοεεεοεεεε  :rockon: :rockon:
και δε με πλερώνουνε οεοεοεοεεεε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
μία δίκαιη απάντηση σε αυτό το "αξίωμα" θα ήταν:
το 99% που δεν έχουν λεφτά, δεν είχαν λεφτά και οι γονείς τους
Άχρηστοι και τεμπέληδες από σόι δλδ

Από αυτούς τους τεμπέληδες πλούτισαν οι εφοπλιστές και οι βιομήχανοι...Για φραγκοδίφραγκα μπάρκαρε ο άλλος με το σαπιοκάραβο του εφοπλιστή,ή έλιωνε στα καζάνια της κάθε βιομηχανίας...
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω από φοιτητές γόνους 2 οικογενειών που συγκαταλέγονται στις 10 - 20 πλουσιότερες της Ελλάδας (εξαιρουμένων των εφοπλιστών) θα σας πω ότι ποτέ δεν είχαν τις σούπερ ντούπερ γκόμενες και τα μοντέλα παρόλο που είχαν τεράστια οικονομική άνεση. Οι παρέες του κοινές παρέες ήταν.

Και όταν παντρεύτηκαν (και παντρεύτηκαν και σχετικά μικροί) πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.

ξερεις οτι αυτο τις περισοτερες φορες (προς θεου οχι παντα) αυτο λεγετε ...πληρωνω για να εχω οικογενεια και μια καλη μανα για τα παιδια μου

η αλλη αλυσε το προβλημα της ζωης της και κανει και γαργαρα το οτι εσυ γαμας και αλλη ξεκολιαρα καθε εβδομαδα.

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Από αυτούς τους τεμπέληδες πλούτισαν οι εφοπλιστές και οι βιομήχανοι...Για φραγκοδίφραγκα μπάρκαρε ο άλλος με το σαπιοκάραβο του εφοπλιστή,ή έλιωνε στα καζάνια της κάθε βιομηχανίας...

νατος και ο Κούρκουλος..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom