Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατι τι εχει ο φοιτητης αμα ειναι ωραιος και ψωλαρας?

άμα η γκόμενα μεγαλοπιάνεται θέλει τα φράγκα.

Αυτές οι γκόμενες που θέλουν χλιδές και λούσα και τα έχουν ναι, δεν είναι για όλους, σύμφωνοι.
Απλώς πρέπει να καταλάβετε ότι έστω πολλές ωραίες γκόμενες δεν έχουν προτεραιότητα τα λούσα, και μπορούν να εκτιμήσουν και άλλα πράγματα. Άμα τα προβάλλουν οι άντρες θα τα εκτιμήσουν.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αλλο ομορφες κ αλλο καριολες...
 

Επισκέπτης
άμα η γκόμενα μεγαλοπιάνεται θέλει τα φράγκα.

Αυτές οι γκόμενες που θέλουν χλιδές και λούσα και τα έχουν ναι, δεν είναι για όλους, σύμφωνοι.
Απλώς πρέπει να καταλάβετε ότι έστω πολλές ωραίες γκόμενες δεν έχουν προτεραιότητα τα λούσα, και μπορούν να εκτιμήσουν και άλλα πράγματα. Άμα τα προβάλλουν οι άντρες θα τα εκτιμήσουν.


Ειναι γενικοτητα αυτο που λες.Εγω τουλαχιστον γυρω μου βλεπω οτι οποιος δνε εχει ενα σχετικα καλο αμαξι και καποια ανεση και χλιδη στο ντυσιμο ε δεν φορτωνει πολυ ωραια γκομενα.
 

Επισκέπτης
άμα η γκόμενα μεγαλοπιάνεται θέλει τα φράγκα.

Αυτές οι γκόμενες που θέλουν χλιδές και λούσα και τα έχουν ναι, δεν είναι για όλους, σύμφωνοι.
Απλώς πρέπει να καταλάβετε ότι έστω πολλές ωραίες γκόμενες δεν έχουν προτεραιότητα τα λούσα, και μπορούν να εκτιμήσουν και άλλα πράγματα. Άμα τα προβάλλουν οι άντρες θα τα εκτιμήσουν.
Εκτίμηση=αχ τί καλός και γλυκός που είσαι,όμως συγγνώμη ρε συ σε βλέπω φιλικά!!! :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ειναι γενικοτητα αυτο που λες.Εγω τουλαχιστον γυρω μου βλεπω οτι οποιος δνε εχει ενα σχετικα καλο αμαξι και καποια ανεση και χλιδη στο ντυσιμο ε δεν φορτωνει πολυ ωραια γκομενα.

Οκεικ, εγώ βλέπω άλλα.

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεν ειναι ολες οι μουναρες καριολες/πουτανες...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ρε πατε καλα? τι φοιτητακος με μικρο μισθο.ειστε τρελοι? εγω μιαλω μονο για πραγματα που ξερω και εχω δει.οχι σαν τον αλλον που λεει οι ελληνιδες καλυτερες αλλα ρωσια δεν εχω παει :2funny: :2funny: :2funny: η συγκεκριμενη ειναι για αλλα status...κ μονο που χορευει σε μαγαζι την καθιστα πολυ δυσκολη γκομενα .μονο κ μονο απο αυτο...φυσικα ειναι κ πολυ καλη
Άλλη φορά να μου λες εξαρχής να τα γράφω επί δύο σαν τα ρεφρέν για να τα καταλαβαίνεις.
Έγραψα αυτό :
Mην λέτε μέση ελληνίδα, δεν είναι σωστή έκφραση.
Πιο σωστό είναι ότι η αναλογία όμορφων γυναικών (μούρη τε και σώματι  :grin:) είναι μεγαλύτερη στη Ρωσία απ 'οτι στην Ελλάδα. (δεν έχω πάει αλλά όλοι όσοι πάνε έτσι λένε και δεν έχω λόγο να μην τους πιστέψω,( ή μήπως έχω; :grin:))
Νομίζω πάντως ότι ανάμεσα σε μια πανέμορφη ελληνίδα και πανέμορφη ρωσίδα με γοητεύει περισσότερο η Ελληνίδα

κι εσύ λες παρλαπίπες.
Στη θέση σου δε θα γέλαγα, τα πράματα είναι σοβαρά, το προλαβαίνεις δεν το προλαβαίνεις
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
όσο είναι μικρούλες 20χρονες κοιτάνε τα ομορφόπαιδα, γιαυτό μια συμβουλή για τους νεαρούς.
Άμα είσαι εμφανίσημος, κοίτα να γαμήσεις όσο πιο ωραία γκομενάκια γίνεται, χωρίς να ρίξεις τον πήχη. Γιατί έτσι και μεγαλώσεις και δε παίζει γερό μπαγιόκο, θα κλαις που δεν γευτηκες τοπ μουνάκι ποτέ σου  :rockon:
 

Επισκέπτης
όσο είναι μικρούλες 20χρονες κοιτάνε τα ομορφόπαιδα, γιαυτό μια συμβουλή για τους νεαρούς.
Άμα είσαι εμφανίσημος, κοίτα να γαμήσεις όσο πιο ωραία γκομενάκια γίνεται, χωρίς να ρίξεις τον πήχη. Γιατί έτσι και μεγαλώσεις και δε παίζει γερό μπαγιόκο, θα κλαις που δεν γευτηκες τοπ μουνάκι ποτέ σου  :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πεστα ρε γαμωτο μου
πεστα
 

Επισκέπτης
ναι, μπορεί  :)

κάτσε να κλαις τότε που δεν έχεις φράγκα και δε ρίχνεις γκόμενες  :rockon: :rockon:
άμα σε ευχαριστεί αυτό νο πρόμπλεμ.

ναι συγνωμη...
θα αρχισω να τρεφω αυταπατες οτι οι μουναρες κανουν αμαν για το καλο παιδι απο τις ταινιες αλα ξανθοπουλος :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εσυ μπορει να προτιμας να κοροιδευεις τον εαυτο σου...
Αλλα το να εισαι και ρεαλιστρια ισως σε βοηθησει περισσοτερο να αλλαξεις κατι στην ζωη σου.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ό,τι πεις μάνα μου  :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom