Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Κοκκινοσκουφίτσα ή Κοκκινοσκουφίτσος τυπε;

Χύνεις δυο φορές δλδ στην ώρα;
Κοκκινοσκουφίτσος φίλε!
Είσαι έμπειρος για τέτοια ερώτηση.
Ναι δύο φορές σε τελειώνει.
Την πρώτη περίπου στο 15' και το δεύτερο στο 45'.
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω ότι βάζει και δάχτυλο και γενικά αφιερώνει χρόνο σε εκείνη την περιοχή. Ακουμπάει αρκετά αλλά δεν νομίζω με γλώσσα. Με όλο αυτό το λάδι κλπ μπορεί να είναι πηγούνι/μυτη ή οτιδήποτε άλλο. Σημασία έχει ότι είναι ωραίο.
Δεν γνωρίζω αν το κάνει σε όλους βέβαια. (Φαντάζομαι πως όχι)
Αν και με ρώτησε πριν ασχοληθεί με την περιοχή
 

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
43
Like
30
Πόντοι
0
Έχει πάρει κάποιος το πρόγραμμα που είναι καθαρά μασάζ στον προστάτη για μισή ώρα; Παίζει φραπές στο τέλος;;
 

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Έχει πάρει κάποιος το πρόγραμμα που είναι καθαρά μασάζ στον προστάτη για μισή ώρα; Παίζει φραπές στο τέλος;;
Είναι μασάζ nuru και όχι αποκλειστικά προστάτη. Γενικά σου τρίβεται φουλ από πάνω και κάνει κάτι με τα μπούτια της και χύνεις. 2 φορές.
Θεωρώ ότι γενικά αν είναι κάποιος καθαρός και περιποιημένος τότε θα ασχοληθεί και με προστάτη.
Δεν σου τον παίζει με το χέρι πάντως
 

palalon

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Εχει καπου αγγελία ή αριθμο για να κλείσουμε ραντεβου;
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
24
Like
24
Πόντοι
0
Εχει καπου αγγελία ή αριθμο για να κλείσουμε ραντεβου;
 

Nick FiveZero

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
26
Πόντοι
0
Ήθελα από καιρό να δοκιμάσω την εμπειρία που διάβαζα από τους προηγούμενους και με αφορμή ένα πιάσιμο που ένιωθα σε όλο μου το κορμί είπα να το τολμήσω. Ότι έχουν πει οι προηγούμενοι ισχύει στο ακέραιο αλλά ενώ το έχεις διαβάσει, όταν το ζεις , το μυαλό σου δεν μπορεί να το επεξεργαστεί . Απίστευτη εμπειρία ακόμη και αν δεν έχεις το σεξουαλικό στο μυαλό σου, στο βγάζει και παρόλο που δεν πίστευα ότι θα καταφέρει να με τελειώσει το κατάφερε 2 φορές χαλαρά . Επίσης σου βγάζει μια ηρεμία , μια χαλαρότητα και κυρίως μια καθαριότητα σε όλα. Αν το δείτε σαν μια εμπειρία χαλάρωσης , θα το λατρέψετε.
Μου έφυγε και το πιάσιμο...
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά! Όπως αναφέρθηκε πιο πάνω η κοπέλα προσφέρει και αποκλειστικό μασάζ προστάτη, χωρίς το πακέτο του νούρου. Είναι στην μισή ώρα, έχει δοκιμάσει κανένας; Τώρα για το βασικό πακέτο με το νούρου ενώ ακούγεται καύλα με βάζει σε ανησυχίες το γεγονός πως τρίβεται χωρίς κάποια προστασία γεννητικά όργανα με γεννητικά όργανα, όσο επιφανειακά και εκ παραδρομής να είναι, δεν θα έπρεπε να έχουμε μια δεύτερη σκέψη από πλευράς υγιεινής;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.160
Κριτικές
5
Like
12.741
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα παιδιά! Όπως αναφέρθηκε πιο πάνω η κοπέλα προσφέρει και αποκλειστικό μασάζ προστάτη, χωρίς το πακέτο του νούρου. Είναι στην μισή ώρα, έχει δοκιμάσει κανένας; Τώρα για το βασικό πακέτο με το νούρου ενώ ακούγεται καύλα με βάζει σε ανησυχίες το γεγονός πως τρίβεται χωρίς κάποια προστασία γεννητικά όργανα με γεννητικά όργανα, όσο επιφανειακά και εκ παραδρομής να είναι, δεν θα έπρεπε να έχουμε μια δεύτερη σκέψη από πλευράς υγιεινής;
Έχεις απόλυτο δίκιο.Εγώ μετά το nuru με την κοπέλα δεν έπαθα κάτι,ήμουν τυχερός.Όμως μετά από ένα body to body massage με άλλη κοπέλα στην Αθήνα,έβγαλα μολυσματική τέρμινθο στην ηβική περιοχή.Ο δερματολόγος όταν με είδε,νόμισε ότι έκανα ακάποτο γαμήσι.Οπότε υπάρχει το ρίσκο και το επακόλουθο κόστος των €50/συνεδρία για το λέιζερ.
 

Konnn

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Είμαστε σίγουροι ότι υπάρχει τριβή μεταξύ οργάνων όμως;
 

awaf

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Όπως αναφέρθηκε πιο πάνω η κοπέλα προσφέρει και αποκλειστικό μασάζ προστάτη, χωρίς το πακέτο του νούρου. Είναι στην μισή ώρα, έχει δοκιμάσει κανένας; Τώρα για το βασικό πακέτο με το νούρου ενώ ακούγεται καύλα με βάζει σε ανησυχίες το γεγονός πως τρίβεται χωρίς κάποια προστασία γεννητικά όργανα με γεννητικά όργανα, όσο επιφανειακά και εκ παραδρομής να είναι, δεν θα έπρεπε να έχουμε μια δεύτερη σκέψη από πλευράς υγιεινής;
Εννοείται, και μπράβο σου που σε προβληματίζει. Κ εγώ απορώ πως δεν το σκέφτεται περισσότερος κόσμος αυτό. Ενώ ακούγεται ωραίο σαν εμπειρία εγώ δεν το έχω κάνει γιατί φοβάμαι τη γυμνή επαφή.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.726
Κριτικές
1
Like
6.920
Πόντοι
1.056
Εννοείται, και μπράβο σου που σε προβληματίζει. Κ εγώ απορώ πως δεν το σκέφτεται περισσότερος κόσμος αυτό. Ενώ ακούγεται ωραίο σαν εμπειρία εγώ δεν το έχω κάνει γιατί φοβάμαι τη γυμνή επαφή.
Εντάξει ρε τυπε και άλλοι φοβούνται τα γλωσσόφιλα...δεν είναι όλα για όλους
 
  • Like
Αντιδράσεις: Konnn

aloha239

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείται, και μπράβο σου που σε προβληματίζει. Κ εγώ απορώ πως δεν το σκέφτεται περισσότερος κόσμος αυτό. Ενώ ακούγεται ωραίο σαν εμπειρία εγώ δεν το έχω κάνει γιατί φοβάμαι τη γυμνή επαφή.
και εγω είχα αυτό το άγχος την πρώτη φορα αλλα άξιζε τελικά σαν εμπειρία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom