Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !
Καλως τον :sunglasses:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάω στο νέο nuru vip. Όσοι έχουν πάει να μας πει, πριν το nuru οι κοπέλες κάνουν και αυτές ντους;Είναι καθαρές οι κοπέλες γενικά;
ελα που δεν ξέρεις εσύ τώρα :cheesy::cheesy::cheesy:
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
754
Πόντοι
81
Ω ρε κοιτα πως ετυχε! Επιασαν διαλογο δυο ατομα που εκαναν εγγραφη ο ενας την κυριακη ο αλλος τη δευτερα και εχουν μόνο ενα μηνυμα ο καθενας για το nuruvip. Ο ενας ρωταει ο αλλος απανταει... Τζόκερ!!!
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !
Άσε μας ρε φίλε με τη Λάουρα που η φλεβιτιδα στα πόδια βγάζει μάτι.
Μας δουλεύεις?
Έχει καμία σχέση η φωτο στη σελίδα με αυτή που σου έκανε μασαζ.
Ήμαρτον
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !
Εγώ δεν έχω ακούσει τα καλύτερα σχόλια.. ωραίος χώρος, αλλά από κοπέλες μουφα..Θα περίμενα λίγο..
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Ω ρε κοιτα πως ετυχε! Επιασαν διαλογο δυο ατομα που εκαναν εγγραφη ο ενας την κυριακη ο αλλος τη δευτερα και εχουν μόνο ενα μηνυμα ο καθενας για το nuruvip. Ο ενας ρωταει ο αλλος απανταει... Τζόκερ!!!
Φαίνονται αξιόπιστοι.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !

Λοιπόν Γρηγόρη μου στέλνεις free fuck κουπόνι έκπτωση -90€ και φεύγω με δεκάρικο για νουρου Λαουρα. Στείλε και σε πμ τη κριτική που θες να βάλω :D:
 

vassmanos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !
Όταν λες πολύ καλό κορμί γίνε πιο συγκεκριμένος. Κώλος, βυζιά, κιλά;
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
153
Like
429
Πόντοι
21
Λοιπόν Γρηγόρη μου στέλνεις free fuck κουπόνι έκπτωση -90€ και φεύγω με δεκάρικο για νουρου Λαουρα. Στείλε και σε πμ τη κριτική που θες να βάλω :D:
Αυτά τα δύο προφίλ θέλουν φυλάκιση με συνοπτικές διαδικασίες, χωρίς ανάκριση και χωρίς δικαίωμα υπεράσπισης του εαυτού τους.! Εδώ και τώρα!!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
2
Like
3.528
Πόντοι
456
δλδ . για να καταλαβω ...100 ευρω μια ωρα νουρου με χειρονακτικη εκτονωση ή στοματικη ? αυτη η ασιατισσα η τζεσικα τι λεει ?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.054
Πόντοι
1.416
δλδ . για να καταλαβω ...100 ευρω μια ωρα νουρου με χειρονακτικη εκτονωση ή στοματικη ? αυτη η ασιατισσα η τζεσικα τι λεει ?
Αν λες την Τζέσικα του Μιχαλακοπούλου, τίποτα φοβερό, διάλεξε καμιά άλλη.
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
δλδ . για να καταλαβω ...100 ευρω μια ωρα νουρου με χειρονακτικη εκτονωση ή στοματικη ? αυτη η ασιατισσα η τζεσικα τι λεει ?
Αθήνα έτσι είναι. Θεσνικη σε τελειώνει ανάμεσα στα μπούτια της
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.054
Πόντοι
1.416

choco $3

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
Αυτά τα δύο προφίλ θέλουν φυλάκιση με συνοπτικές διαδικασίες, χωρίς ανάκριση και χωρίς δικαίωμα υπεράσπισης του εαυτού τους.! Εδώ και τώρ

Βανέσσα περισσότερο.
Άλλοι θα σου πουν Βερόνικα, αλλά εμένα δεν μου λέει κάτι.
Άλλοι λένε Νικόλ, εκεί με πιάνεις αδιάβαστο.
Εξαρτάτ
Βανέσσα περισσότερο.
Άλλοι θα σου πουν Βερόνικα, αλλά εμένα δεν μου λέει κάτι.
Άλλοι λένε Νικόλ, εκεί με πιάνεις αδιάβαστο.

ποια προτείνεις από εκεί;
Εγώ έχω δοκιμάσει όλα τα κορίτσια, κατέληξα στην Βερόνικα.Εξαρταται τι θέλεις κ πως το θέλεις... Αλλά τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά.
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
8
Like
386
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom