Νέα

Ντορέττα Παπαδημητρίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 478K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.582
Like
16.017
Πόντοι
2.256
Καβλέττα Παπαδημητρίου
 

Συνημμένα

  • IMG_20220727_175920.jpg
    IMG_20220727_175920.jpg
    448,8 KB · Εμφανίσεις: 232
  • IMG_20220727_175932.jpg
    IMG_20220727_175932.jpg
    507,1 KB · Εμφανίσεις: 244

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
57
Like
7.609
Πόντοι
11.836
Τι να σας πώ ρε παιδία.
Μου άρεσε πολύ. Αλλά απο τότε που βλέπω youtube μεσω της smart tv που έχω και την βλέπω συνεχως στην διαφήμιση για σερβιέτες που λέει "κάθε μήνα η περιοδός μας ειναι πρόκληση" ε κάπου σιχάθηκα κάι την περίοδό της και των γυναικών και την γαμω διαφήμιση.
Δηλαδή καπου ώπα οι γυναικες με την περιοδό τους και τα μουνοπανά τους
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Τι να σας πώ ρε παιδία.
Μου άρεσε πολύ. Αλλά απο τότε που βλέπω youtube μεσω της smart tv που έχω και την βλέπω συνεχως στην διαφήμιση για σερβιέτες που λέει "κάθε μήνα η περιοδός μας ειναι πρόκληση" ε κάπου σιχάθηκα κάι την περίοδό της και των γυναικών και την γαμω διαφήμιση.
Δηλαδή καπου ώπα οι γυναικες με την περιοδό τους και τα μουνοπανά τους
εχεις ξυπνησει διπλα απο γκομενα, και το αιμα περιοδου της να εχει καλυψει το μισο παπλωμα? τρελη εμπειρια
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
αργησε τωρα , πληρωνει άλλη

Παντως αυτη για να βαλει σαγιοναρα διχαλο θα πρεπει να πηγαίνει σε γιατρο , αν παει να την φορεσει στα γρηγορα θα μπει η διχάλα στο τελευταιο δακτυλο στο ενα ποδι και στο 3 στο άλλο
θα μας πεθανεις ρε νιπλη
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
57
Like
7.609
Πόντοι
11.836
εχεις ξυπνησει διπλα απο γκομενα, και το αιμα περιοδου της να εχει καλυψει το μισο παπλωμα? τρελη εμπειρια
Το έπαθες εσύ;;;
πωωωωωω και τι έγινε ξενέρωσες με την γκόμενα ή συνεχίστηκε το ειδύλλιο;;
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Το έπαθες εσύ;;;
πωωωωωω και τι έγινε ξενέρωσες με την γκόμενα ή συνεχίστηκε το ειδύλλιο;;
το επαθα. στην αρχη νομισα κατι εγινε, αιμορραγια, θανατος, χεστηκα πανω μου. μετα τα σκουντηγματα ξυπνηε η κοπελα, τα ειχαμε λιγο καιρο, μου λεει α δεν το περιμενα και δεν ειχα βαλει σερβιετα, της λεω με ενα τρομερα ψυχραιμο υφος ΄΄ελα μωρε, οκ, απλα λιγο να το πλυνουμε'' και σηκωνομαι υποτιθεται να βγω για δουλειες, οποτε και μολις βγηκα απο την εξωπορτα της πολυκατοικιας, ξερασα. Κανονικα. Ειχα στη μυτη μου την αιματιλα, μυριζε καπως σα σιδερος, γαμησετα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
φυσικο λιπαντικο ειναι η περιοδος μαζι με τη βλεννα, και πρηζεται και λιγο το μουνακι, μια καβλα ειναι. αμα χυσεις μεσα κιολας κανεις κετσαπιτο μαγιονιτο
Animated GIF
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
57
Like
7.609
Πόντοι
11.836
το επαθα. στην αρχη νομισα κατι εγινε, αιμορραγια, θανατος, χεστηκα πανω μου. μετα τα σκουντηγματα ξυπνηε η κοπελα, τα ειχαμε λιγο καιρο, μου λεει α δεν το περιμενα και δεν ειχα βαλει σερβιετα, της λεω με ενα τρομερα ψυχραιμο υφος ΄΄ελα μωρε, οκ, απλα λιγο να το πλυνουμε'' και σηκωνομαι υποτιθεται να βγω για δουλειες, οποτε και μολις βγηκα απο την εξωπορτα της πολυκατοικιας, ξερασα. Κανονικα. Ειχα στη μυτη μου την αιματιλα, μυριζε καπως σα σιδερος, γαμησετα
Ενός λεπτού σιγή για τον πεσόντα στρατιώτη!
Θα σε θυμόμαστε!
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
αθλια παντελως.

Κοκκαλιαρα και φατσα του 20αρικου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.840
Κριτικές
62
Like
45.677
Πόντοι
9.297
το επαθα. στην αρχη νομισα κατι εγινε, αιμορραγια, θανατος, χεστηκα πανω μου. μετα τα σκουντηγματα ξυπνηε η κοπελα, τα ειχαμε λιγο καιρο, μου λεει α δεν το περιμενα και δεν ειχα βαλει σερβιετα, της λεω με ενα τρομερα ψυχραιμο υφος ΄΄ελα μωρε, οκ, απλα λιγο να το πλυνουμε'' και σηκωνομαι υποτιθεται να βγω για δουλειες, οποτε και μολις βγηκα απο την εξωπορτα της πολυκατοικιας, ξερασα. Κανονικα. Ειχα στη μυτη μου την αιματιλα, μυριζε καπως σα σιδερος, γαμησετα
Η μυρωδιά του αίματος δεν ξεχνιέται με τίποτα ..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
18
Like
20.375
Πόντοι
4.546
Η μυρωδιά του αίματος δεν ξεχνιέται με τίποτα ..
Εντάξει, μην πάθουμε και ψυχολογικά όμως, περίοδος είναι θα έχει και αίμα και θα μυρίζει: δεν έτυχε να σας έχει ρινική αιμορραγία συγγενής σας με αντιπηκτική αγωγή, δεν έχετε επισκεφθεί νοσοκομείο σε εφημερία για δικό σας πρόβλημα (και να είστε στο χειρουργικό, να έχει μέσα από τροχαία/ ακρωτηριασμούς, μαχαιρώματα, πτώσεις από ορόφους ; )

Μην πιάσουμε ανθρώπους που δουλεύουν σε νεκροτομείο,(και μου έχουν πει διάφορα/αρκετά)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom