Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
τα μουνοχειλα και η κωλοτρυπις της μανταμ ειναι απιστευτα...υπερτροφικα και ξεχειλωμενα,χωρανε τα παντα εκει μεσα,μακαρι να τα'βγαζα φωτογραφια τη 1 και μοναδικη φορα που πηγα...θα ηταν συλλεκτικη φωτο  :rockon:

Αφού ρε τα μουνόχειλά της είναι μες τη σκόνη γιατί κρέμονται στο πάτωμα. :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
28 Αυγούστου με 7 Σεπτέμβρη θα λείπει η κοπέλα για διακοπές
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Αφού ρε τα μουνόχειλά της είναι μες τη σκόνη γιατί κρέμονται στο πάτωμα. :2funny:

Αχαχαχαχαχαχα Αχαχαχαχαχαχα Αχαχαχαχαχαχα Αχαχαχαχαχαχα Αχαχαχαχαχαχα

Εγώ πάντως την dirty Ντενίζα μια φορά την πήρα και δεν γούσταρα από εμφάνιση οπότε δεν ξαναπήρα,
δεν μου άρεσε το αυγουλωτό κεφάλι της, το οτι είναι ουσιαστικά προ-μίλφ, και τα μουνόχειλα
τεντόπανα πριμαβέρα Αχαχαχαχαχαχα και οτι δεν είναι και η καθαρότερη να το πούμε ευγενικά.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μόρτη μπες τσατ για καμιά ακάποτη σπιουνιά. :rockon:
Όσο για το Ντενιζάκι, ο λαός την προτιμά σεμνή με χύσιμο στα βυζιά και μόνο. :dancing:

Αχαχαχαχαχαχα ΤΕΛΕΙΑ ήταν η πρόταση 'ακάποτη σπιουνιά' Αχαχαχαχαχαχα
Αχαχαχαχαχαχα                                          Αχαχαχαχαχαχα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Ντενίζα επέστρεψε στο πόστο της. Γύρισε χθες το απόγευμα μου είπε από Τσεχία και στο αεροδρόμιο έβλεπε το μπάσκετ , "Ελλάδα - Μακεδονία"  :2funny: :2funny:
Ανθελληνική πρόκληση από τσέχα ιερόδουλο!  :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η Ντενίζα επέστρεψε στο πόστο της. Γύρισε χθες το απόγευμα μου είπε από Τσεχία και στο αεροδρόμιο έβλεπε το μπάσκετ , "Ελλάδα - Μακεδονία"  :2funny: :2funny:
Ανθελληνική πρόκληση από τσέχα ιερόδουλο!  :2funny:

Πρέπει όλοι να πάμε να την πηδήσουμε !!!  :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πριν λίγο πάντως που πέρασα ήταν κλειστό λόγο της εξόρμησης των μπάτσων στην Φυλής .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
το μόνο κλειστό στην Ρεμούνδου ήταν τις Ντενίζας τα άλλα δυο κανονικά ανοιχτά . :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

john_sexy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι αραγε μονο της ντενιζας κλειστο? Κατι δε θα σημαινει αυτο? Εχει κατι να φοβηθει μηπως? Μηπως ειναι λιγο παρανομη κ δε την ελεγχει κανεις? Μηπως ειναι κ κινδυνος για τη δημοσια υγεια??? Εγω παντως δεν παταω εκει ασε που ειναι κ μες στη βρωμα τα δωματια..
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ή μηπως ηταν κλειστο και κανανε ανακαινιση και βαψιμο τα δωματια? λεω εγω... ;) ;) ;)
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι αραγε μονο της ντενιζας κλειστο? Κατι δε θα σημαινει αυτο? Εχει κατι να φοβηθει μηπως? Μηπως ειναι λιγο παρανομη κ δε την ελεγχει κανεις? Μηπως ειναι κ κινδυνος για τη δημοσια υγεια??? Εγω παντως δεν παταω εκει ασε που ειναι κ μες στη βρωμα τα δωματια..

Αυτό με τα φωτάκια δεν έχει ΠΛΕΟΝ να πει τίποτα,μιας και όλα ανοιγοκλείνουν ανάλογα με το σήμα που θα πέσει.
Για να σου δείξω τι εννοώ έχω πετύχει κ εγώ ανοιχτό μόνο της Ντενίζας και κλειστά τα άλλα δύο.
Αν θες τη γνώμη μου όλα έχουν κάτι να κρύψουν.

Όσον αφορά τη Ντενίζα τελευταία φορά που την είδα πριν καμιά 10αριά μέρες τα χείλη της γύρω γύρω ήταν γεμάτα σπυριά αρκετα μεγάλα μάλιστα. Δεν ξέρω αν ήταν έρπη. Και απλα σπυράκια να ήταν είναι δύσκολο κάποιος να πιστέψει πως δεν έχουν να κάνουν με τη δουλειά της...
Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που έκανε πρόσφατα κριτική ???(Πουτανγαμών απ'ότι είδα)

Προσοχή μάγκες.
(μόνο μια φορά έχω μπει μέσα πριν από 1,5 -2 χρόνια)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Όσον αφορά τη Ντενίζα τελευταία φορά που την είδα πριν καμιά 10αριά μέρες τα χείλη της γύρω γύρω ήταν γεμάτα σπυριά αρκετα μεγάλα μάλιστα. Δεν ξέρω αν ήταν έρπη. Και απλα σπυράκια να ήταν είναι δύσκολο κάποιος να πιστέψει πως δεν έχουν να κάνουν με τη δουλειά της...
Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που έκανε πρόσφατα κριτική ???(Πουτανγαμών απ'ότι είδα)

Προσοχή μάγκες.
(μόνο μια φορά έχω μπει μέσα πριν από 1,5 -2 χρόνια)
Την είχα ρωτήσει για τα σημάδια γύρω από το στόμα πιο παλιά και μου είχε πει ότι την πειράζουν κάποιες τροφές (συγκεκριμένα το πορτοκάλι μου είχε πει  :- ). Όταν πήγα προχθές δεν πρόσεξα τίποτα.
Γιατί φοβάστε όμως ? Δεν παίρνετε προφυλάξεις ? :think:
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Απ'ότι έχει ειπωθεί γλύφει μπάλες και κάνει προσπάθειες για γλωσσόφιλα.
Δν υπάρχουνε προφυλάξεις για αυτά...
Το ότι δεν κάνει ακάποτο είναι θετικό πάντως.
Τώρα αν την πειράζει το πορτοκάλι...υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... :P
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ειναι η μοναδικη που γλειφει μπαλες??????

για αλλες που κανουν ακαποτα στη δυδιμου και τα παιρνουν στο στομα γιατι δε λετε τιποτα?

σαν πολυ περιεργα μας τα λετε... :rolleyes:
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Εγώ θα θέσω ένα άλλο ερώτημα: έχει κανείς υπόψη του κοπέλα με μουνόχειλα ανάλογα της Ντενίζας; Αν ναι, ας καταγραφεί η σχετική πληροφορία. Πώς ψάχνουν οι συναγωνιστές για βυζιά > 4; Έτσι κι εμείς ψάχνουμε για ευμεγέθη μουνόχειλα. Ευχαριστώ.
----------------

Για το θέμα με τα διάφορα ακάποτα, γλυψαρχίδια, κατάποση σπαθιών, σκάιντάιβινγκ κλπ
έχω να πω ότι καλό είναι να υπάρχει σχετική πληροφόρηση για τους κινδύνους,
αν και υποψιάζομαι ότι οι περισσότεροι απ' όσους τα συνηθίζουν είναι μάλλον ιδεολογικά βρωμιάρηδες,
τους έχει γίνει πλέον βίωμα η βρώμα -σαν κι αυτούς που τρων σε καντίνες ας πούμε-
και δεν είμαι σίγουρος για το πόσο μπορεί να τους απογοητεύσει τυχόν επισήμανση των κινδύνων.

Μάλλον πρέπει να πάθουν πρώτα -σαν κι αυτούς που τραβιούνται στο Λαϊκό, επειδή δηλητηριάστηκαν από το καντινίστικο χοτ ντογκ.
:S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom