Νέα

Νόμπελ για την πιο αποτυχημένη θεωρία/μέθοδο προσέγγισης & έλκυσης θηλέων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bourdelonobel Prize άχρηστης Θεωρίας/Μεθόδου προσέγγισης & έλκυσης θηλέων


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    13
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
Το καλύτερο είναι το " να τη πέφτεις κάθε μέρα σε 10 κοπέλες όλο και κάποια θα θέλει " και όλα τα παρόμοια. Μεγάλη τρέλα σε σχετική βάση αυτό που κάνουν μερικοί που πάνε σε ότι μαθήματα ζωγραφικής , χοροδίες , μαθήματα χώρου ( από λάτιν ως παραδοσιακά ) , ζωγραφικής για να βρουν μουνιά. Το " κατόρθωμα " είναι πως θα βρουν μια από τις 15000 και πρέπει να είναι συνέχεια σε alert για τις κινήσεις των θηλυκών. Δεν αξίζει μάγκες.

Δηλαδή να καταστρέψω τη ψυχική μου ισορροπία μόνο και μόνο για να γαμήσω ; Να γίνω ρεζίλι μόνο και μόνο επειδή ίσως με κάποια βγει σε κάτι ;

Το δεύτερο καλύτερο είναι το " ρίξε το στάνταρ σου " δηλαδή να τη πέφτω σε κοπέλες που δε με ικανοποιηούν εμφανισιακά. Δηλαδή να βάλω τον εαυτό μου σε θέση να μπει σε κοντή ,χοντρή , χαζή και άσχημη ;

Από τα δύο αυτά πολύ προτιμότερο " γεια σας πληρώνω , παίρνω αυτό που θέλω , άντε γεια τώρα ".


Έξοχα!!!

Νέος αστήρ ενεφανίσθει.

Δείτε... Επειδή οι προτάσεις συμμετοχών έχουν πλέον κλείσει και επειδή έχουμε ήδη μπει στη διαδικασία της ψηφοφορίας, η διοργανώτρια αρχή ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ, επιφυλάσσεται να σας εντάξει σε επόμενη διοργάνωση.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546
Θα μπορούσα , αν και πιθανών θα βάλω υποψηφιότητα για το βραβείο του Μιχάουζεν :dancing:

Την κοπελιά όσο και αν φανεί απίστευτο την γνώρισα απο το bou , αν θυμούνται τα παιδιά απο το νήμα "μπουρδελο - κατάσταση Θεσσαλονίκης" ήταν μια που έμπαινε στο νήμα και ρωτούσε διάφορα γιατί ανησυχούσε για τον γκόμενό της αν την κερατώνει στα μπουρδέλα.

Μετά έκανε άλλο λογαριασμο απο αυτόν που πόσταρε αρχικά , και λόγω ενός πόστ που είχα κάνει στο σχετικό νήμα μου έστειλε εκείνη μήνυμα να με ρωτήσει κάτι , και έτσι γνωριστήκαμε. 'Hταν 23 χρονών απο οτι μου είπε τότε πριν ενάμιση χρόνο. Μετά της πρότεινα να κάνουμε κάτι για 200 ευρώ γιατί ήθελα να κάνω κάτι με μη επαγγελματία για την εμπειρία ... και αφού το σκέφτηκε κανα δυο μέρες τελικά δέχτηκε. Βασικά της το έφερα σιγά σιγά οτι ψάχνω για κάτι τέτοιο κτλ , και ευτυχώς δηλαδή που ήταν διαδυκτιακά γιατί απο κοντά δύσκολα θα πρότεινα κάτι τέτοιο.

Άλλες λεπτομέρειες δεν θέλω να γράψω γιατί η κοπέλα δεν είναι του επαγγέλματος ... και εκτός αυτού πιθανών να μας διαβάζει η να μας διαβάσει κάποια στιγμή.

Τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να είναι το μόνο μέλος που γνώρισα real life , είχα γνωρίσει και έναν ακόμη μπουρδελιάρη μέσω ενός κοινού φίλου αλλά εκείνος δεν ξέρω αν ήταν μέλος στο bou η αν έγραφε στο σάιτ.
Δυνατός! Άλλος ένας λόγος να στηρίξουμε το Βαντάμα!!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.521
Κριτικές
11
Like
5.003
Πόντοι
746
Ρε μαλάκες ... διατύπωσα εγώ ποτέ καμία θεωρία ;
Δεν πειράζει Λάκη, εδώ εγώ που τα λέω τόσα χρόνια πέρα βρέχει κι αντί ο θείος να με βάλει έστω τιμής ένεκεν με έγραψε στη γέρικη ντούντα του :confused:
Βασικά ψήφισα εσένα και τον kman2 διότι δείχνετε σκληροί καργιόληδ€$, τι πίπες και θεωρίες του 50ρικου για φτωχομπινέδες της αριστεράντζας, εμείς οι φασίστες είμαστε παραλήδες και παρολί στοιχηματάκηδες, τα 50ρικα βγαίνουν για το χαβαλέ στον ΟΠΑΠ - στους άλλους υπάρχει απόκρυψη ποσών :rockon:

@BIG_BIG_BEN συλλυπητήρια πήγε η ομάδα σου κάδο όπως και το θέμα της σουηδέζας ακτιβίστριας :confused:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 2.png
    2.png
    84,1 KB · Εμφανίσεις: 13

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Βασικά ψήφισα εσένα και τον kman2 διότι δείχνετε σκληροί καργιόληδ€$,
Τυπάρα στα αρχίδια μου αν με ψήφισες ή δεν με ψήφισες.

Ο Κμαν , είναι ο μόνος που έχει βάλει φωτό εδώ με ΘΕΕΣ ΠΟΥ κάνει σεξ .
Αναμφισβήτητες φωτογραφίες.

Κάνει σεξ με θεές ο τύπος.

Και το τι μαλακίες έχουν γράψει οι κομπλεξάρες .... είναι απίστευτο !
Μέχρι και ότι είναι μπάζα .... κάτι ανατολικές γκόμενες με ανάστημα άνω του 1.85 , νέες και καλλίγραμμες μοντελέ, κάτω των 35.

Δεν τα πιστεύεις.

Του ... γράφουν ... ότι σκάει φράγκα στις γκόμενες !!!!!!!!


Να κλαις από τα γέλια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Χωρίς νά θέλω μέ κανένα τρόπο νά επηρεάσω τά μέλη...θά πρέπει νά πώ ότι ο Κακόγερος καί ο Balkan...έχουν τοποθετηθεί...επενδύοντας στήν θεωρία τους!!
Καί όταν λέω επενδύοντας...τό εννοώ αυτολεξεί...έχουν βάλει χρήμα...ο Balkan θεωρώ περισσότερο...καί ο Κακόγερος λιγότερο...
Ο Balkan σίγουρα έχει βάλει πολλά λεφτά όλα αυτά τα χρόνια. Εγώ έχω βάλει λίγα ως τώρα, αλλά αυτό αλλάζει, διότι έχω αρχίσει να επενδύω και με την κυριολεκτική έννοια. Η βοσκοπούλα έχει e-shop πλέον και άρχισε να κάνει τζίρο. Επίσης έχω βρει και μια άλλη στο youtube που δυσκολεύεται να βρει τον επαγγελματικό της δρόμο και είμαστε σε συζητήσεις για mentoring.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.531
Like
20.355
Πόντοι
6.056
Έξοχα!!!

Νέος αστήρ ενεφανίσθει.

Δείτε... Επειδή οι προτάσεις συμμετοχών έχουν πλέον κλείσει και επειδή έχουμε ήδη μπει στη διαδικασία της ψηφοφορίας, η διοργανώτρια αρχή ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ, επιφυλάσσεται να σας εντάξει σε επόμενη διοργάνωση.
Aντε να αναπτυξω κι εγω μια θεωρια(ισως δυσνοητη σε καποιους,μιλαω μετα απο πειρα πολλων δεκαετιων):coffee:
























.
:confused::confused::confused:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
Aντε να αναπτυξω κι εγω μια θεωρια(ισως δυσνοητη σε καποιους,μιλαω μετα απο πειρα πολλων δεκαετιων):coffee:
























.
:confused::confused::confused:

:new_shocked:

Ρηξικέλευθο. Θα σαρώσει! Θα πάρει σώβρακα! Θα σκίσει κώλους!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Σηκωθειτε απο καναπεδες,πολυθρονες,καρεκλες οσο εγω μιλαω εσεις παραγγελνετε:confused::confused::confused:


Μαλάκες .... τον ΚΜΑΝ θα τον σέβεστε.

Θα σέβεστε .

Τσογλάνια.

Όλοι θέλουμε να γίνουμε Κμαν .
Φυσικά με πολύ φτωχότερα αποτελέσματα , σε περισσότερο χρόνο και με περισσότερο χρήμα.

Θέλω να πιστεύω ... ότι αν πάει ένας αρχάριος σπόνσορας ... για 9 μέρες
δηλαδή 2ΣΚ και μια βδομάδα ...
στα μέρη που προτείνει ο Κμαν
με διαμονή 2κλινο σε 5στερο .... δηλαδή 2500€ μόνο δωμάτιο πολωνία που προτείνει
και 500€ εξόδους .... συν άλλα τόσα για χαρτζηλίκι γκόμενας ....

μπορεί να βγάλει ΙΣΩΣ μία σπονσορέτα παρόμοια με αυτές του Κμαν .
Όχι 1.87 ... και 1.78 καλή είναι !
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ο Balkan σίγουρα έχει βάλει πολλά λεφτά όλα αυτά τα χρόνια. Εγώ έχω βάλει λίγα ως τώρα, αλλά αυτό αλλάζει, διότι έχω αρχίσει να επενδύω και με την κυριολεκτική έννοια. Η βοσκοπούλα έχει e-shop πλέον και άρχισε να κάνει τζίρο. Επίσης έχω βρει και μια άλλη στο youtube που δυσκολεύεται να βρει τον επαγγελματικό της δρόμο και είμαστε σε συζητήσεις για mentoring.
Κακόγερε μου...τήν άποψη μου γιά έσοδα από τό YouTube τήν ξέρεις...μακάρι σέ εσένα νά έχει κάποιο θετικό οικονομικό αποτέλεσμα!!
Οσο γιά τήν άλλη γκόμενα...από τό YouTube..."Πού δυσκολεύεται νά βρεί τόν επαγγελματικό της δρόμο" γι' αυτό υπάρχεις εσύ...καί τό Mentoring...
Γιά νά τής δείξεις τόν "Σωστό δρόμο"...δύσκολο δρόμο μέν...αλλά...σωστό... :sunglasses:
:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
O κ. @leader96 προηγείται σταθερά. Δεν του τό 'χα. :coffee:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Κακόγερε μου...τήν άποψη μου γιά έσοδα από τό YouTube τήν ξέρεις...μακάρι σέ εσένα νά έχει κάποιο θετικό οικονομικό αποτέλεσμα!!
Οσο γιά τήν άλλη γκόμενα...από τό YouTube..."Πού δυσκολεύεται νά βρεί τόν επαγγελματικό της δρόμο" γι' αυτό υπάρχεις εσύ...καί τό Mentoring...
Γιά νά τής δείξεις τόν "Σωστό δρόμο"...δύσκολο δρόμο μέν...αλλά...σωστό... :sunglasses:
:heavymetalbig:
Μόδιστρε, ίσως στα μοντελάκια να έχεις επιτυχία, αλλά εδώ είσαι off. Το αν βγάζει λεφτά κάποιος στο youtube εξαρτάται από το business plan που έχει κι όχι από τα στερεότυπα που κυκλοφορούν ευρέως. Η γκόμενα που λέω βγάζει καλά λεφτά στο youtube από καλλυντικά, αλλά πήγε τη φορολογική της έδρα στο Dubai και θέλει να επενδύσει σε τουριστικά ακίνητα στο Μπαλί. Κι επειδή δεν της φτάνουν ψάχνει επενδυτή. Δεν υπάρχει σωστός δρόμος στο mentoring, ο καθένας κάνει διαπραγμάτευση με βάση το συμφέρον του. Εγώ με Μπαλί και Ντουμπάι δεν ασχολούμαι, οπότε προσπαθώ να την πείσω για κάποια πιο οικεία περιοχή πχ Κύπρο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μόδιστρε, ίσως στα μοντελάκια να έχεις επιτυχία, αλλά εδώ είσαι off. Το αν βγάζει λεφτά κάποιος στο youtube εξαρτάται από το business plan που έχει κι όχι από τα στερεότυπα που κυκλοφορούν ευρέως. Η γκόμενα που λέω βγάζει καλά λεφτά στο youtube από καλλυντικά, αλλά πήγε τη φορολογική της έδρα στο Dubai και θέλει να επενδύσει σε τουριστικά ακίνητα στο Μπαλί. Κι επειδή δεν της φτάνουν ψάχνει επενδυτή. Δεν υπάρχει σωστός δρόμος στο mentoring, ο καθένας κάνει διαπραγμάτευση με βάση το συμφέρον του. Εγώ με Μπαλί και Ντουμπάι δεν ασχολούμαι, οπότε προσπαθώ να την πείσω για κάποια πιο οικεία περιοχή πχ Κύπρο.
Δές αυτά από 1000 θεατές τήν ημέρα...έως 50000.
Φυσικά παίζει ρόλο καί τό πόσο χρόνο βλέπει ο θεατής το Video...όπως καί άλλα πολλά!!
Τά μισά κέρδη σχεδόν...τά παίρνει η εφορία!! :sunglasses:

:heavymetalbig:

z1.png
z2.png
z3.png
z4.png
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.578
Κριτικές
171
Like
91.405
Πόντοι
46.423
Η καλύτερη μέθοδος ...

Δοκιμάστε την.

:wink:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Δές αυτά από 1000 θεατές τήν ημέρα...έως 50000.
Φυσικά παίζει ρόλο καί τό πόσο χρόνο βλέπει ο θεατής το Video...όπως καί άλλα πολλά!!
Τά μισά κέρδη σχεδόν...τά παίρνει η εφορία!! :sunglasses:

:heavymetalbig:

z1.png
z2.png
z3.png
z4.png

:embarrased: Εδώ μας λες τι βγάζει κανείς, αν ενεργοποιήσει τις αυτόματες διαφημίσεις του youtube. Αυτά είναι τα στερεότυπα που έλεγα.

Εγώ σου μιλάω για business plan. Για παράδειγμα, το κανάλι της βοσκοπούλας περιέχει ανάλυση αγροτικών θεμάτων, συνεντεύξεις με παράγοντες, αλλά και με παραγωγούς κι από κάτω υπάρχει link που παραπέμπει σε eshop για να αγοράσεις προιόντα, που στέλνονται απευθείας από τον παραγωγό στον πελάτη (dropshipping). Δεν μπορώ να υπολογίσω ακόμα κέρδη γιατί είμαστε στην αρχή, αλλά η δεύτερη (υποψήφια) μεντορέτα βγάζει 10κ-15κ/μήνα από προώθηση προιόντων ομορφιάς και φορολογία 0% λόγω dubai. Αλλά αυτή εκτός από youtube χρησιμοποιεί και instagram.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556

Απο τους πιο πετυχημενους youtuber ολων των εποχων!

Βγαζει χιλιαρικα τη μερα κλανοντας και κανοντας τους αλλους να γελανε (αναμεσα τους και αυτοι που τρωνε τις κλανιες!) χωρις να ερχεται σε αντιπαραθεση με κανεναν και χωρις να χρειαζεται να κανει κατι αλλο

Πραγματικα επικ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.957
Κριτικές
42
Like
29.297
Πόντοι
28.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom