Νέα

Νόμπελ για την πιο αποτυχημένη θεωρία/μέθοδο προσέγγισης & έλκυσης θηλέων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bourdelonobel Prize άχρηστης Θεωρίας/Μεθόδου προσέγγισης & έλκυσης θηλέων


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    13
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Ψήφισα Βιντάμα, καθώς πέρα από το γαμήσι που είναι ο απώτερος σκοπός, η αυτοβελτίωση χρειάζεται σε κάθε πτυχή της ζωής μας. :happy:
μια παρατηρησις...
ριξε μια Βανταμα και μια Ζαπατα να βγει και με τα 2 νικ μπρωταθλητης:coffee:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546
μια παρατηρησις...
ριξε μια Βανταμα και μια Ζαπατα να βγει και με τα 2 νικ μπρωταθλητης:coffee:
Μην πέφτεται στην παγίδα. Ψηφίζουμε τη θεωρία και όχι το δημιουργό της. Άσχετα αν ο Ζαν είναι πολυτάλαντος και σε κάθε κρίση βρίσκει ευκαιρίες για νέες ιδέες.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.387
Πόντοι
25.467
εμείς τα νεουδια σχετικά (και όχι κλώνοι), με τι κριτήριο θα ψηφίσουμε αξιοκρατικά, αφού οι μισοί από αυτούς είναι προ15αετιας και ανενεργοί?
ούτε τον πικερ πρόλαβα...
:undecided:

Νομίζω πως ο κ. @rodriguez96 είχε την καλοσύνη να αναδημοσιεύσει αρκετές και κατατοπιστικότατες αναρτήσεις του κ. redpeainz, από τις οποίες μπορείτε εύκολα να εξάγετε συμπέρασμα.

Όσον αφορά τώρα τους κ.κ. Picker & Kman2 υπάρχουν δικά τους νήματα στα οποία αναπτύσσουν ενδελεχώς τις απόψεις τους. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Μην πέφτεται στην παγίδα. Ψηφίζουμε τη θεωρία και όχι το δημιουργό της. Άσχετα αν ο Ζαν είναι πολυτάλαντος και σε κάθε κρίση βρίσκει ευκαιρίες για νέες ιδέες.
εχει 2 θεωριες μην το ξεχνας...Βανταμας πουτανοποιηση Ζαπατας αυτοβελτιωση
αρα 2 ψηφοι:coffee:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Νομίζω πως ο κ. @rodriguez96 είχε την καλοσύνη να αναδημοσιεύσει αρκετές και κατατοπιστικότατες αναρτήσεις του κ. redpeainz, από τις οποίες μπορείτε εύκολα να εξάγετε συμπέρασμα.

Όσον αφορά τώρα τους κ.κ. Picker & Kman2 υπάρχουν δικά τους νήματα στα οποία αναπτύσσουν ενδελεχώς τις απόψεις τους. :coffee:
αν δεν το ζήσεις λάηβ όπως με ανεστακο Ζαν, δε λέει.
συνεπώς, χαιρετώ και καλή συνέχεια στον αγώνα.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.925
Κριτικές
32
Like
15.308
Πόντοι
12.946
Νομίζω πως ο κ. @rodriguez96 είχε την καλοσύνη να αναδημοσιεύσει αρκετές και κατατοπιστικότατες αναρτήσεις του κ. redpeainz, από τις οποίες μπορείτε εύκολα να εξάγετε συμπέρασμα.

Όσον αφορά τώρα τους κ.κ. Picker & Kman2 υπάρχουν δικά τους νήματα στα οποία αναπτύσσουν ενδελεχώς τις απόψεις τους. :coffee:
Έχω και για Πικέρ, στηρίζουμε το Νόμπελ :rockon:
Στιγμιότυπο οθόνης (516).png
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
751
Κριτικές
25
Like
4.977
Πόντοι
2.836
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Να ενημερώσω επίσης αυτούς που τρέφουν ελπίδες για την ενεργή συμμετοχή και παρουσία του κ. @tellystalone6969 στο παρόν νήμα και προκειμένου να αναπτύξει τις σκοτεινές πτυχές της θεωρίας του, ότι ο ανωτέρω κύριος δεν θα περάσει ούτε απέξω. :coffee:
Εικαζω πως για να τοποθετηθουμε επι των μεθοδων θα επρεπε να εχουμε χειροπιαστα αποδεικτικα στοιχεια για την αποτελεσματικοτητα των. Ως εκ τουτου η μεθοδος/σταση ζωη του σταλονε (εξηγω: το σταλονε/του σταλονε) ειναι ηδη καταδικασμενη.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εγω νομίζω πως θα ψηφίσω την θεωρία των 50 ευρώ του βαντάμ , μιας και την δοκίμασα και δούλεψε ... με 100% επιτυχία :P δηλαδή 1/1 δεν ξαναδοκίμασα.

Βασικά απο οτι θυμάμαι δεν έλεγε σώνει και καλά για 50άρικο , αλλά οτι είχε προτείνει στην τάδε σερβιτόρα για 100 η για 150 ευρώ κάτι τέτοιο , δεν θυμάμαι να προτείνει ακριβές ποσό και μάλλον το ποσό μπορούσε να διαφέρει απο το πόσο όμορφη κορμάρα κτλ ήταν η κοπέλα.

Αλλά γενικά θυμάμαι οτι ήθελε να προτείνει όσο δυνατόν χαμηλότερο ποσό. Δηλαδή με την λογική value for money οτι να πήδηξα την τάδε μουνάρα με μόνο πχ 150 ευρώ.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.721
Κριτικές
90
Like
36.387
Πόντοι
25.467
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?

Ξεκινάμε αλφαβητικά.

Η Θεωρία/Μέθοδος της Αυτοβελτίωσης:

Αρχικα για εμένα θα πρέπει να αλλαξουν πρωτα οι αντρες και μετα οι γυναίκες.
Οι γυναίκες εχοτν ανεσο αντικτυπο αλλιως εξαρτηση απο τους αντρες οσο και να θελουν να το παιζουν ιστορια.
Αν δουν οτι το 90% των αντρων τις γραφει στα παπαρια του και δεν υπάρχουν τοσα λιγουρια παρακαλετοι κλπ τοτε θα έρχονται λαι θα σας παρακαλανε να τις εχετε γκόμενες
Ξερω σε κάποιους θα φανει σεναριο φαντασίας αλλα ετσι θα γινοταν.

Κοιτα σε συνεντευξεις με καποιους που εχω κανει τους εχω δει οτι οντως δεν ξερουν να μιλησουν ολο κατι βλακειες θα πουν και άσχετα.
Το επικοινωνιακο κομμάτι ειναι μαστ στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης,σαν πρωτο βημα τους λεω να εχουν δουλειά η να βελτιωθούν και αλλο οικονομικα παιζει πρωταρχικο ρολο για τις γκόμενες δευτερο μερος ειναι το επικοινωνιακό,εκει θελει πολυ δουλειά και χτίσιμο,αν δεν το εχει ο αλλος καθολου επικοινωνιακα εκει υπάρχει θεμα στο ντειτινγκ

Το σεξ για το σημερινο αντρα εχει γινει δύσκολο και ευτυχως που υπάρχουν οι οικοι ανοχης αλλιως θα κλαιγανε μανουλες,σφεντονα πολλοι θα την ειχαν κανει αλλα και παλι για να κανεις σεξ με μια εξωτερική σου βγαινει απο τη μυτη,μη μα μου κλπ αμαν λοιπον,το πηδημα το χαίρονται και οι δυο οχι μονο ο ενας.
Αλλα οπως ειπα ο άντρας το εχει περισσότερο ανάγκη ειναι γι αυτον ποιντς ειναι βασικη αναγκη προτεραιότητας, κατι ανανδρα στρακια τωρα σαν τον παπατετοιο η τον λουλη σαιντ και να μην κανουν περα βρέχει..
Ο γαμεας ειναι γαμεας δεν κανει παραχωρησεις δεν συμβιβαζεται,γαμα και δερνει αλλα αυτο πανε να το καταργησουν να το ακυρωσουν

Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης ειναι η μοναδική λυση στην αγαμια που επικρατεί.
Ολα εχουν να κανουν με τον αντρα να γινει πιο ποιοτικος πιο αποδοτικος με σκοπο να ριχνει γκόμενες και να πηδαει.
Οποιου δεν του αρεσουν αυτα αφηνει τη μέθοδο στην άκρη και ακουει παπατετοιο να μαθει πως θα κανει τη γυναίκα του να τον κερατώσει η τη μαγκι πως θα γινει πισωγλεντης η τον ζιρο πως θα κλαίει τη μοιρα του.
Ποιος εβγαλε αξιοπιστη μεθοδο απο αυτους που αναφερα?
Κανεις,η παπια έβγαλε μια μαλακια αναποτελεσματικη εντελως.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546
Εγω νομίζω πως θα ψηφίσω την θεωρία των 50 ευρώ του βαντάμ , μιας και την δοκίμασα και δούλεψε ... με 100% επιτυχία :P δηλαδή 1/1 δεν ξαναδοκίμασα.
Μπορείς να μας περιγράψεις την εμπειρία σου?
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.925
Κριτικές
32
Like
15.308
Πόντοι
12.946
Μήπως να γίνει μια συνοπτική περιγραφή της κάθε θεωρίας για εμάς τα νέουδια?
Βασικά υπάρχουν δύο φιλοσοφικά ρεύματα (αποτυχημένα και τα δύο)
Εμένα μου αρέσει αυτό που συνδύαζε θεωρία + καλαμπούρι για αυτό ψήφισα Δημήτριο και Ρεντ.
Η εικόνα και μόνο κάποιου ντυμένου καουμπόικα για να βγάλει γκόμενα είναι ...
Όσο για τον Ρεντ τί είχε γραφτεί ότι είχε χαρτογραφήσει τα κοτέτσια και τις στρούγκες γύρω από Κισινάου,
κάτι για τσιρότα από το ξύλο :2funny: κλαίω που τα θυμάμαι.
Το άλλο φιλοσοφικό ρεύμα που θέλει να επιβάλει τη θεωρία του με το ζόρι δε μου κάνει :dunno:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μπορείς να μας περιγράψεις την εμπειρία σου?
Θα μπορούσα , αν και πιθανών θα βάλω υποψηφιότητα για το βραβείο του Μιχάουζεν :dancing:

Την κοπελιά όσο και αν φανεί απίστευτο την γνώρισα απο το bou , αν θυμούνται τα παιδιά απο το νήμα "μπουρδελο - κατάσταση Θεσσαλονίκης" ήταν μια που έμπαινε στο νήμα και ρωτούσε διάφορα γιατί ανησυχούσε για τον γκόμενό της αν την κερατώνει στα μπουρδέλα.

Μετά έκανε άλλο λογαριασμο απο αυτόν που πόσταρε αρχικά , και λόγω ενός πόστ που είχα κάνει στο σχετικό νήμα μου έστειλε εκείνη μήνυμα να με ρωτήσει κάτι , και έτσι γνωριστήκαμε. 'Hταν 23 χρονών απο οτι μου είπε τότε πριν ενάμιση χρόνο. Μετά της πρότεινα να κάνουμε κάτι για 200 ευρώ γιατί ήθελα να κάνω κάτι με μη επαγγελματία για την εμπειρία ... και αφού το σκέφτηκε κανα δυο μέρες τελικά δέχτηκε. Βασικά της το έφερα σιγά σιγά οτι ψάχνω για κάτι τέτοιο κτλ , και ευτυχώς δηλαδή που ήταν διαδυκτιακά γιατί απο κοντά δύσκολα θα πρότεινα κάτι τέτοιο.

Άλλες λεπτομέρειες δεν θέλω να γράψω γιατί η κοπέλα δεν είναι του επαγγέλματος ... και εκτός αυτού πιθανών να μας διαβάζει η να μας διαβάσει κάποια στιγμή.

Τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να είναι το μόνο μέλος που γνώρισα real life , είχα γνωρίσει και έναν ακόμη μπουρδελιάρη μέσω ενός κοινού φίλου αλλά εκείνος δεν ξέρω αν ήταν μέλος στο bou η αν έγραφε στο σάιτ.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.246
Like
3.507
Πόντοι
1.706
@The Saint* Έχω βγάλει θεωρία για «εκβιαστικές σεξουαλικές επαφές»; Κατάλαβα, παρόλο που πέρασε πάνω από ένας χρόνος από την τελευταία ταπείνωση που έφαγες δεν μπόρεσες ακόμα να το ξεπεράσεις. Και τα Χριστούγεννα κάτι προσπάθησες, αλλά δεν σου βγήκε. Καρφώνεσαι κατά καιρούς και σε λυπάμαι. Get a life!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Να προσθέσουμε και άλλες δυο μεθόδους από Βουτσά και Καρρά

 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.384
Like
9.537
Πόντοι
2.306
Δε θα ξοδέψω το χρόνο μου να διαβάσω τι έχει ειπωθεί.

Ο Κμανισμος , είναι ο πλέον αποτελεσματικός τρόπος να βρεις γκόμενα.

Η αναφορά του σε αυτή τη λίστα μόνο ως δάκτυλος υπουλων δυνάμεων μπορεί να χαρακτηριστεί. Δεν ξέρω αν είναι σχέδιο μυτουδων, κουλομαχων η απανταχού ζηλιάρηδων αλλά ο Πορθητής αποτελεί κόσμημα για το σαι.

Επέλεξα να ψηφίσω το σκοτεινό χώρο του μεντορινγκ μιας και είναι ιδανικός μόνο για αρσενικά τύπου Α που συχνάζουν Χιλτον και πίνουν ταλισκερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom