Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Θελω βασιλικο πολτο επειγοντως γιατι σημερα θα παω σε στριπτιζαδικο και θα με ξεθεωσουν παλι οι ατιμες!!!!!!!!!!!
τυπε να κοψεις ομως τα πολλα μπριζολακια...θα παει στα υψη η χοληστερινη....βασιλικο πολτο φαε βεβαια .....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε να κοψεις ομως τα πολλα μπριζολακια...θα παει στα υψη η χοληστερινη....βασιλικο πολτο φαε βεβαια .....
  Εφαγα το μεσημερι τρεις μοσχαρισιες μπριζολες γαλακτος και μετα εκανα την γυμναστικη που γυμναζεται ολο το σωμα... δηλαδη κοιμηθηκα...το βραδυ σημερα το προγραμμα εχει ενα μπουκαλι ουισκι στο στριπτιζαδικο Erotica που θα παω με δυο φιλους μου :) :)
 

Επισκέπτης
  Εφαγα το μεσημερι τρεις μοσχαρισιες μπριζολες γαλακτος και μετα εκανα την γυμναστικη που γυμναζεται ολο το σωμα... δηλαδη κοιμηθηκα...το βραδυ σημερα το προγραμμα εχει ενα μπουκαλι ουισκι στο στριπτιζαδικο Erotica που θα παω με δυο φιλους μου :) :)

Eίσαι άρχοντας....
Γουστάρω και την υγιεινή διατροφή που κάνεις αλλά παίχτουρα...οι χοιρινές είναι καλίτερες!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Περνανε συνεχεια νεκροφορες..........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Στην εταιρεια στοιχηματων του Ο.Π.Α.Π.....μενω κοντα εκει :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελεος με αυτες τις ατιμες....αναγκαστησα με τα πολλα που μου την επεφτε..... και πηδηξα μια γειτονισα μου....τρια χερια τις πεταξα και ηθελε κι αλλο...στο τελος την ξαποστειλα και τις ειπα στο σεξ εγω δεν ειμαι ουτε εργατης ουτε αλβανος μωρη...και τρια χερια που σου εκανα την τιμη να σου πεταξω πολλα σου ητανε...πωπω...πωπω...τι ειναι αυτες ρε παιδια???? Μα ολες αγαμητες ειναι??? Δεν γαμαει κανενας πια μονο εμεις οι μεγαλοι???? Τωρα την πεφτω να κοιμηθω γιατι το απογευμα θα παραδωσω μαθηματα στο ταβλι σε ενα φιλο που ενω το γαμαω οπου τον βρισκω στο ταβλι...αυτος συνεχιζει να νομιζει οτι ξερει ταβλι...ισως τον λυπηθω σημερα γιατι εχω τα κεφια μου και τον αφησω τον καραγκιοζακο να με κερδισει...Αντε γεια τωρα σε ολους του ηλεκτρονικους φιλους μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Επισκέπτης
Ελεος με αυτες τις ατιμες....αναγκαστησα με τα πολλα που μου την επεφτε..... και πηδηξα μια γειτονισα μου....τρια χερια τις πεταξα και ηθελε κι αλλο...στο τελος την ξαποστειλα και τις ειπα στο σεξ εγω δεν ειμαι ουτε εργατης ουτε αλβανος μωρη...και τρια χερια που σου εκανα την τιμη να σου πεταξω πολλα σου ητανε...πωπω...πωπω...τι ειναι αυτες ρε παιδια???? Μα ολες αγαμητες ειναι??? Δεν γαμαει κανενας πια μονο εμεις οι μεγαλοι???? Τωρα την πεφτω να κοιμηθω γιατι το απογευμα θα παραδωσω μαθηματα στο ταβλι σε ενα φιλο που ενω το γαμαω οπου τον βρισκω στο ταβλι...αυτος συνεχιζει να νομιζει οτι ξερει ταβλι...ισως τον λυπηθω σημερα γιατι εχω τα κεφια μου και τον αφησω τον καραγκιοζακο να με κερδισει...Αντε γεια τωρα σε ολους του ηλεκτρονικους φιλους μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ελεος με αυτες τις ατιμες....αναγκαστησα με τα πολλα που μου την επεφτε..... και πηδηξα μια γειτονισα μου....τρια χερια τις πεταξα και ηθελε κι αλλο...στο τελος την ξαποστειλα και τις ειπα στο σεξ εγω δεν ειμαι ουτε εργατης ουτε αλβανος μωρη...και τρια χερια που σου εκανα την τιμη να σου πεταξω πολλα σου ητανε...πωπω...πωπω...τι ειναι αυτες ρε παιδια???? Μα ολες αγαμητες ειναι??? Δεν γαμαει κανενας πια μονο εμεις οι μεγαλοι???? Τωρα την πεφτω να κοιμηθω γιατι το απογευμα θα παραδωσω μαθηματα στο ταβλι σε ενα φιλο που ενω το γαμαω οπου τον βρισκω στο ταβλι...αυτος συνεχιζει να νομιζει οτι ξερει ταβλι...ισως τον λυπηθω σημερα γιατι εχω τα κεφια μου και τον αφησω τον καραγκιοζακο να με κερδισει...Αντε γεια τωρα σε ολους του ηλεκτρονικους φιλους μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Μετά τιμής...γαμήσι!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αχαχαχαχαχαχα....είσαι άπαιχτος παιχτούρα αθάνατε!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Τωρα την πεφτω να κοιμηθω γιατι το απογευμα θα παραδωσω μαθηματα στο ταβλι σε ενα φιλο που ενω το γαμαω οπου τον βρισκω στο ταβλι...αυτος συνεχιζει να νομιζει οτι ξερει ταβλι...

α ρε πουστη, πως φαινεται οτι εισαι βαζελος...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν είχες πει ότι μένεις στην Κυψέλη......??? :think:
  Καλα κανεις παιδι μου και παρακολουθεις τα γραφομενα μου....μενω Κυψελη...μην νομιζεις οτι ειναι μακρια τα γραφεια του Ο.Π.Α.Π.... :)
α ρε πουστη, πως φαινεται οτι εισαι βαζελος...
Αυτη ρε φιλε ειναι η ομαδα μου...ο Σισε χτες ηταν πολυβολο σκετο..εχω την εντυπωση πως η Ιταλικη ομαδα Ρομα θα τον νοιωσει τον Σισε :rockon: :rockon:
Μετά τιμής...γαμήσι!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αχαχαχαχαχαχα....είσαι άπαιχτος παιχτούρα αθάνατε!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Φιλε μου, ο εργενικος βιος θελει καλοπεραση και αλλαγες...που και που να ριχνουμε και κανενα σε καμια γκομενα διχως να πληρωνουμε....γιατι στο τελος θα μας γινει συνηθεια και με οποια βγαινουμε θα τις προτεινουμε να την πληρωσουμε για σεξ και ας μας κανει κεφι..το εχω παθει στο παρελθον με μια γκομενα...ειχαμε κανει ερωτα και μετα ανοιγω το πορτοφολι μου και τις δινω χρηματα να παρει....ενα φουστανι και ενοχληθηκε αυτη...που να της εξηγουσα οτι μου αρεσει να πληρωνω,οχι μονο τις εργαζομενες αλλα και ολες τους..ωστε να μην αποχτουν θαρρος απεναντι μου...γιατι σου το ξαναγραφω..τρια ειναι τα κακα του κοσμου...πυρ...γυνη και θαλασσα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Φιλε μου, ο εργενικος βιος θελει καλοπεραση και αλλαγες...που και που να ριχνουμε και κανενα σε καμια γκομενα διχως να πληρωνουμε....γιατι στο τελος θα μας γινει συνηθεια και με οποια βγαινουμε θα τις προτεινουμε να την πληρωσουμε για σεξ και ας μας κανει κεφι..το εχω παθει στο παρελθον με μια γκομενα...ειχαμε κανει ερωτα και μετα ανοιγω το πορτοφολι μου και τις δινω χρηματα να παρει....ενα φουστανι και ενοχληθηκε αυτη...που να της εξηγουσα οτι μου αρεσει να πληρωνω,οχι μονο τις εργαζομενες αλλα και ολες τους..ωστε να μην αποχτουν θαρρος απεναντι μου...γιατι σου το ξαναγραφω..τρια ειναι τα κακα του κοσμου...πυρ...γυνη και θαλασσα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν παίζεσαι!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα σου πω και ποια ηταν η γκομενα και δεν εχω την απαιτηση να με πιστεψεις αλλα ειναι περα για περα αληθεια.Λοιπον την γκομενα αυτη μετα απο λιγο καιρο τοτε, εκανα την μαλακια και την παντρευτηκα...αλλα δεν αντεξα πολυ, κοντα στα τεσσερα χρονια και την ξαποστειλα στην μανα της και απο τοτε για να εχω το κεφαλι μου ησυχο πηγαινω σε εργαζομενες και ειμαι μαγκας και ας λενε οι πιο πολλοι μαλακες εμας που πληρωνουμε να απολαμβανουμε το μουνι...μαλακες ειναι αυτοι που το εχουν μονιμα στο σβερκο τους και το παιζουν μαγκες οταν ξενογαμανε.... και δεν κοιτανε τις περικοκλαδες τους που μεγαλωνουν συνεχεια απο το κερατο που τους βαζει αντιστοιχα και η γυναικα τους.... ωστε να πανε σε κανενα κουρεα για να τις κοψουν λιγο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οχι ρε παιδια.... ημαρτον πεταω λευκη πετσετα δεν μπορω αλλο..με εχουν κανει :tits2: να μην μπορω να παρω τα ποδια μου :fuck1:....ελεος :helpplea:.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom