Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ζητω συγνωμη που το απογευμα σας εφυγα ξαφνικα..πηγα στο πρακτορειο που πηγαινω το τελευταιο διαστημα να παιξω στοιχημα.Με το που συμπληρωνω τα δελτια μου τα καταθετω στον Ιδιοκτητη του πρακτορειου, να μου τα περασει στην μηχανη....καθως τα περναγε μου λεει εσυ ξερεις να τους παιζεις, γιατι βλεπω οτι το τελευταιο διαστημα τα πηγαινεις καλα...Σαν εργολαβος παιχτικων κηδειων που ειμαι, του απαντω συντομα...συμβαινουν αυτα αναλογα με τα φεγγαρια καθε ανθρωπου..[glow=red,2,300]Απο μεσα μου ομως ειπα..αυτα τα παιδακια Παιχτουρα,δεν βαζουν μυαλο...γαμησι διχως λυπηση θελουν![/glow]......................Και το σημερινο στοιχημα.. χαρη της προσφιλης μου ταχτικης να παιζω, τρεις το πολυ τεσσερις ομαδες εγραψε..θα ηθελα να εισαστε αυριο στο πρακτορειο να δειτε τα μουτρα του πρακτορα...λες και τα δινουν απο την τσεπη τους, κανουν...μου δινουν την εντυπωση οτι τραβουν ζορια οταν βλεπουν παιχτες να κερδιζουν σε τακτικα διαστηματα....οποτε αγαπητοι φιλοι-μελη το Αρχαιο Ελληνικο ρητο..''Πλειστοι ανθρωποι κακοι''...επιβεβαιωνετε????????..Αυτος ειναι ο λογος που νοιωθω κουρασμενος και ανοιξα αυτο το θρεντ...η κακια του περισσοτερων ανθρωπων..με κουραζει και με αηδιαζει.Μετα τιμης ο Παιχτουρας...συνεχιστης του Αχιλλεα(φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων) και του Αιαντα του Τελαμωνιου(Ο γιγαντας με την αγαθη ψυχη).
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα καλοι μου φιλοι...μολις τωρα ξυπνησα...ολη νυχτα εβλεπα ενα πολυ ωραιο ονειρο..........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
...πως γαμούσες ?

χαχχαχαχαχαχαχα
  Οχι...εβλεπα να περνα μια μεγαλη νεκροφορα με πολλα στεφανια..και ρωτουσα ποιον εχουν μεσα...αλλα δεν ηξερε κανεις να μου απαντησει το φερετρο ηταν κλειστο...το μονο που εγραφε ηταν..''Εδω βρισκεται :priest: :priest: το πτωμα του Ο.Π.Α.Π. απο τα πολλα παιχτικα γαμησια που εφαγε απο τον Παιχτουρα'' :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
  Οχι...εβλεπα να περνα μια μεγαλη νεκροφορα με πολλα στεφανια..και ρωτουσα ποιον εχουν μεσα...αλλα δεν ηξερε κανεις να μου απαντησει το φερετρο ηταν κλειστο...το μονο που εγραφε ηταν..''Εδω βρισκεται :priest: :priest: το πτωμα του Ο.Π.Α.Π. απο τα πολλα παιχτικα γαμησια που εφαγε απο τον Παιχτουρα'' :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μου παιδια,δεν νοιωθω κουρασμενος αυτη την στιγμη,αλλα στεναχωρημενος και θα σας πω τον λογο...Πηγα το μεσημερακι που εχει ησυχια στον Παπα της ενοριας μου για εξομολογηση.Μου βαζει το πετραχειλι απο πανω μου.. και αρχιναω εγω να του λεω τις αμαρτιες μου....Πατερ μια μερα που ψιλοβρεχε εξω,πηγα σε ενα στουντιο και :fuck1: το Μαρακι!!!!...πω,πω αμαρτια μου λεει ο τραγος..πρεπει να παντρευτεις για να :fuck1: και οχι απο εδω και απο εκει...δεκα μετανοιες θα κανεις και δεκα προσευχες..συνεχισε..να Πατερ του ξαναλεω εγω...μια μερα που ψιλοβρεχε πηγα σε ενα στουντιο και :fuck1: την Ρομινα!!!!!!!!! πω,πω αμαρτια μου ξαναλεει ο τραγος....εικοσι μετανοιες και εικοσι προσευχες να κανεις...συνεχισε αμαρτωλε....να Πατερ μια μερα που ψιλοβρεχε πηγα και :fuck1: μια γειτονισα μου,που εχει σχεση!!!!πω,πω αμαρτησες παλι...τριαντα μετανοιες και τριαντα πρφοσευχες μου απανταει ο τραγος και μου λεει να συνεχισω....και του συνεχιζω εγω.......Πατερ,ψιλοβρεχει εξω αυτη την στιγμη!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αστραφτει ο Αττικος ουρανος..αστραπες και βροντες την ωρα ετουτη...και ο Θεος θελει να σταματησει την οργη ενος εργολαβου κηδειων....Ξερετε ποιος ειναι??????????? Τον καταζητει ο Ο.Π.Α.Π.!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με πεταξε εξω ο ασσος της Εβερτον...σημερα με κηδεψε αντι να τον κηδεψω....αυτα μου κανει και με ερεθιζει!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τελευταια μου γραφη στο site και αναφερω τους λογους διχως να λεπτολογησω...Οποιο σοβαρο θεμα ανοιγετε εδω μεσα υποβαθμιζετε.. ειτε απο ορισμενα μελη ειτε απο τον διαχειριστη του site με το να το συγχωνευει σε αλλα...ειτε να το διαγραφει δειχνοντας παντελως ελλειψη σεβασμου προς τα μελη που τιμουν το site του και θελουν με το δικο τους τροπο να το αναβαθμισουν ωστε να μην περιεχουν ολα τα θεματα το ιδιο αντικειμενο.. δηλαδη το σεξ και τα συναφη γυρω απο αυτο.Φαινεται οτι στο site εδω τους αρεσει ηλιθια θρεντ οπως αυτο που ανοιξα...''νοιωθω κουρασμενος'' για να κανω το χαβαλε μου και να διαπιστωσω το επιπεδο εδω μεσα...και το διαπιστωσα εφοσον εφτασα αισιως τις 99 σελιδες...ενω ενα ωραιο θρεντ που ανοιξα χτες για την εννοια της φιλιας... το συγχωνευσαν σημερα ενω προχωρησε χαλαρα 24 σελιδες σε λιγες ωρες με ενα αλλο για'' φιλια..αρχη και τελος''που σε τελικη αναλυση αυτο τοτε επρεπε να κοψουν.. για την οχι σωστη διατυπωση της εννοιας...ειναι ψιλα γραμματα γι' αυτους ομως......''το νοιωθω κουρασμενος'' ομως τους αρεσε δεν τους επιανε τοπο.... δεν ειδαν την φακα...το τυρακι ειδαν!!!!!!Μετα διαπιστωσα ορισμενα πραγματα γενικα εδω μεσα που δεν μου αρεσουν...δειγματικα σας αναφερω ενα απο τα πολλα...μελη που κανουν το ιδιο παραπτωμα συμφωνα με τους κανονισμους το ενα μουταρεται..το αλλο οχι..τελικα ημουν βλακας που νομιζα οτι ημουν σε σωστο και δημοκρατικο site!!!!Για τους λογους αυτους δεν ξαναγραφω και θα σκεφτω αν θα παραμεινω μελος.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
οχι ρε παιχτουρα μη μας το κανεις αυτο. αν φυγεις κι εσυ τι θα γινουμε? θα πεσουμε ολοι στα ναρκωτικα. ρε παρακαλω ξανασκεψου το.
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Τελευταια μου γραφη στο site και αναφερω τους λογους διχως να λεπτολογησω...Οποιο σοβαρο θεμα ανοιγετε εδω μεσα υποβαθμιζετε.. ειτε απο ορισμενα μελη ειτε απο τον διαχειριστη του site με το να το συγχωνευει σε αλλα...ειτε να το διαγραφει δειχνοντας παντελως ελλειψη σεβασμου προς τα μελη που τιμουν το site του και θελουν με το δικο τους τροπο να το αναβαθμισουν ωστε να μην περιεχουν ολα τα θεματα το ιδιο αντικειμενο.. δηλαδη το σεξ και τα συναφη γυρω απο αυτο.Φαινεται οτι στο site εδω τους αρεσει ηλιθια θρεντ οπως αυτο που ανοιξα...''νοιωθω κουρασμενος'' για να κανω το χαβαλε μου και να διαπιστωσω το επιπεδο εδω μεσα...και το διαπιστωσα εφοσον εφτασα αισιως τις 99 σελιδες...ενω ενα ωραιο θρεντ που ανοιξα χτες για την εννοια της φιλιας... το συγχωνευσαν σημερα ενω προχωρησε χαλαρα 24 σελιδες σε λιγες ωρες με ενα αλλο για'' φιλια..αρχη και τελος''που σε τελικη αναλυση αυτο τοτε επρεπε να κοψουν.. για την οχι σωστη διατυπωση της εννοιας...ειναι ψιλα γραμματα γι' αυτους ομως......''το νοιωθω κουρασμενος'' ομως τους αρεσε δεν τους επιανε τοπο.... δεν ειδαν την φακα...το τυρακι ειδαν!!!!!!Μετα διαπιστωσα ορισμενα πραγματα γενικα εδω μεσα που δεν μου αρεσουν...δειγματικα σας αναφερω ενα απο τα πολλα...μελη που κανουν το ιδιο παραπτωμα συμφωνα με τους κανονισμους το ενα μουταρεται..το αλλο οχι..τελικα ημουν βλακας που νομιζα οτι ημουν σε σωστο και δημοκρατικο site!!!!Για τους λογους αυτους δεν ξαναγραφω και θα σκεφτω αν θα παραμεινω μελος.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.


ετσι ειναι η ζωη αλλοι φευγουν καινουργοι σαν και εμενα ερχωνται , το τι κανουν οι αντιμ αυτοι ξερουν καλυτερα ,πιστεψε με , εχουν πολλα στο κεφαλι τους και λογικο ειναι , ας εχει και αυτο το ωραιο το αναλαφρο, αυτο το σαιτ ειναι μοναδικο ξερεις γιατι ?
διοτι ειναι ελευθερο (ασχετα με μερικες μετακινησεις τον θρεαντ )

Για αυτο κοουλαρε και απολαυσετο , αυτο το σαιτ ειναι βιβλιο, με τα καλα του αλλα και με το χιουμορ του  :tits2:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ετσι ειναι η ζωη αλλοι φευγουν καινουργοι σαν και εμενα ερχωνται , το τι κανουν οι αντιμ αυτοι ξερουν καλυτερα ,πιστεψε με , εχουν πολλα στο κεφαλι τους και λογικο ειναι , ας εχει και αυτο το ωραιο το αναλαφρο, αυτο το σαιτ ειναι μοναδικο ξερεις γιατι ?
διοτι ειναι ελευθερο (ασχετα με μερικες μετακινησεις τον θρεαντ )

Για αυτο κοουλαρε και απολαυσετο , αυτο το σαιτ ειναι βιβλιο, με τα καλα του αλλα και με το χιουμορ του  :tits2:
Εχεις δικιο το πρωι σημερα ημουν αγανακτησμενος γιατι ορισμενοι εδω με τους κλωνους τους,ενοχλουν τα υπολοιπα μελη μεσα στα οποια ειμαι και εγω....Βλεπω ομως οτι υπαρχουν μελη που αξιζουν,οποτε δεν θα τους κανω το χατηρι να μην ξαναγραψω και αυτο το αποφασισα, τωρα που σε διαβασα!!!!!!!!!
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Εχεις δικιο το πρωι σημερα ημουν αγανακτησμενος γιατι ορισμενοι εδω με τους κλωνους τους,ενοχλουν τα υπολοιπα μελη μεσα στα οποια ειμαι και εγω....Βλεπω ομως οτι υπαρχουν μελη που αξιζουν,οποτε δεν θα τους κανω το χατηρι να μην ξαναγραψω και αυτο το αποφασισα, τωρα που σε διαβασα!!!!!!!!!
ζοριστηκες για το θρεντ με την φιλια;ανοιξε ενα θρεντ για την πυτυριδα...δεν θα στο συγχωνευσουν γιατι θα ειναι πρωτοτυπο....

θα ποσταρω και εγω..... :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ζοριστηκες για το θρεντ με την φιλια;ανοιξε ενα θρεντ για την πυτυριδα...δεν θα στο συγχωνευσουν γιατι θα ειναι πρωτοτυπο....

θα ποσταρω και εγω..... :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν απαντω σε κλωνους !!!!!!!!!!!!!!!!:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom