Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια παλι προβλημα εχω....εφαγα λουκουμαδες με μελι και μου ειναι σηκωμενη παλι....ουφ κατασταση και αυτη!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι πτωμα μολις γυρισα απο ταβερνα...ξεσχιστηκα στα παιδακια...στο μεταξυ τωρα που ειναι σηκωμενος και βαριεμαι να παω σε στουντιο,ξερετε κανενα καλο τηλ. απο αγγελια,να την καλεσω να με ξεκαβλωσει????????????????
 

controlmachine

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν πιστευω να ηταν τιποτα παιδακια απο κοτοπουλο που τρωνε οι μπινιες και οσοι θελουν να τους μοιασουν :2funny:
μονο αρνισια τσακησες ε παιχτη? :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν πιστευω να ηταν τιποτα παιδακια απο κοτοπουλο που τρωνε οι μπινιες και οσοι θελουν να τους μοιασουν :2funny:
μονο αρνισια τσακησες ε παιχτη? :rockon:
  Φυσικα αρνισια....ηταν τα ατιμα σαν λουκουμακι!!!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Παιχταρά μου τί λέει,πάντα ψηλά η σημαία;! :grin: :think:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχταρά μου τί λέει,πάντα ψηλά η σημαία;! :grin: :think:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
  Γεια σου καλε μου αγνωστε φιλε...οταν εισαι καλος ανθρωπος παντα η σημαια...θα ειναι ψηλα...περιμενω να παει δεκα.... να ειμαι ο πρωτος πελατης της Αννα-Μαριας της Θεσσαλονικιας σημερα ειναι στο Paradise,πρωτη υπηρεσια  και λεω να την τιμησω γιατι εχω διαβασει καλες κριτικες και δεν την εχω :fuck1: :fuck1: :fuck1: τιμησει μεχρι σημερα. :rockon:
 

Επισκέπτης
  Γεια σου καλε μου αγνωστε φιλε...οταν εισαι καλος ανθρωπος παντα η σημαια...θα ειναι ψηλα...περιμενω να παει δεκα.... να ειμαι ο πρωτος πελατης της Αννα-Μαριας της Θεσσαλονικιας σημερα ειναι στο Paradise,πρωτη υπηρεσια  και λεω να την τιμησω γιατι εχω διαβασει καλες κριτικες και δεν την εχω :fuck1: :fuck1: :fuck1: τιμησει μεχρι σημερα. :rockon:
Let's go and good fuck!!! ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πως να μην νοιωθω κουρασμενος μετα?????????? διαβαστε στο θρεντ ''με εχει ρεψει η μαλακια'' το πουστρακι που το εχει ανοιξει την εχει δει και πηδηχτουλας...παει την χασαμε την μπαλα εδω μεσα...κοινως γιναμε μικροι και μεγαλοι στο καφενειο μαζι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Γεια σου καλε μου αγνωστε φιλε...οταν εισαι καλος ανθρωπος παντα η σημαια...θα ειναι ψηλα...περιμενω να παει δεκα.... να ειμαι ο πρωτος πελατης της Αννα-Μαριας της Θεσσαλονικιας σημερα ειναι στο Paradise,πρωτη υπηρεσια  και λεω να την τιμησω γιατι εχω διαβασει καλες κριτικες και δεν την εχω :fuck1: :fuck1: :fuck1: τιμησει μεχρι σημερα. :rockon:
  Μαρια Σαλονικια μου...δεν εισαι απλα μουναρος...ουτε απλα θεομουναρος εισαι γεννημενη στην κυριολεξια για αυτο που κανεις :fuck1: :tits: :pipa2:...κουκλαρα μου...με εστειλες αδιαβαστο...περιμενε με και την Τριτη στο αλλο στουντιο στην Βριλησου....Μουνααααααααααααααααρα...μουνααααααααααααρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smitten:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα παιδακι δεν νοιωθω κουρασμενος να το :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: οπου το βρισκω γιατι με ηδονιζει περισσοτερο και απο γυναικα.............. ακουει στο ονομα...Ο.Π.Α.Π
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θελω βασιλικο πολτο επειγοντως γιατι σημερα θα παω σε στριπτιζαδικο και θα με ξεθεωσουν παλι οι ατιμες!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom