Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
117
Like
53
Πόντοι
1
Ψάχνω κοπέλα να πάμε παρέα στο ΝIRVANA!
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Γιατί ζητάω κάτι τρελό?
μπα όχι τιποτα...
"ψαχνω μια κοπέλα να παμε μαζί στο Νιρβάνα(να τη γαμησω εγω και αλλοι καμια 20αριά νοματεοι ενώ θα τσιμπουκωνει ταυτοχρονα καμια δεκαρια ασπρες και μαυρες ψωλες"
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
117
Like
53
Πόντοι
1
μπα όχι τιποτα...
"ψαχνω μια κοπέλα να παμε μαζί στο Νιρβάνα(να τη γαμησω εγω και αλλοι καμια 20αριά νοματεοι ενώ θα τσιμπουκωνει ταυτοχρονα καμια δεκαρια ασπρες και μαυρες ψωλες"

Από περιέργεια θέλω να πάω και ας μη γίνει τίποτα μένω εκτός αθήνας και οι φορές που έχω έρχομαι είναι λίγες
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Επιστροφη σπο το μαγαζι..Κοσμος ελαχιστος εδω και 2 βδομαδες εχει πεσει παρα πολυ..λιγο παιχνιδι λογο ελειψη κοσμου.Κατα της 2:30  ωρα σκαει ]Η ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΤΗΣ ΣΙΡΙΝΑΣ  με ενα τυπο γυρω στα 40 κατσανε στο μπαρ ηπιανε ενα γρηγορο ποτο κανα μισαωρο και αποχωρησανε...Πραγματικα ειναι πολυ ομορφη...Κριμα που ηταν αδειο το μαγαζι αν ειχε κοσμο πιστευω θα κανανε μια βολτα και στα δωματια...Καλο  σας βραδυ.

Και που πήγε στο μαγαζί, τιμή του μαγαζιού είναι ... σιγά μη καθόταν παραπάνω μέσα στην πίατσα  :hi:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Και που πήγε στο μαγαζί, τιμή του μαγαζιού είναι ... σιγά μη καθόταν παραπάνω μέσα στην πίατσα  :hi:

Έχει ξαναπάει και γαμιότανε κιολλας. Έκανε και λίγο λεσβιακό με την δικιά μου.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
και καλά με τον δικό της, τον Βασίλη.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
γρηγορος αναλυση για σουινγκερς .....

το σουινγκινγκ ειναι μια δραστηριοτηττα ευρεως διαδεδομενη σε πολες χωρες του πλανητη ... ευρωπαικες και αλλες ....

στην ελλαδα η δραστηριοτητα αυτη ειναι ακομη ειναι νεα για πολυ κοσμο και μη ακομη ευρεως αποδεκτη .... σε πολλους αντρες κυριως πιστεψτε με τους φαινεται παρα πολυ δυσκολο να πανε σε καποιο τετοιο μερος με την σοβαρη σχεση τους ή με την γυναικα τους ....

πολλοι πηγαινουν ειτε με καποια φιλη ή καποια εφημερη σχεση ή ακομη και με καποια βιζιτα ..... κατι το οποιο ειναι λαθος .....

τα εμπειροτερα ζευγαρια εκει ξεχωριζουν αμεσως τους πρωταρηδες που πανε με καποια μη μονιμη συντροφο .... και γνωριζουν οτι στο 90% των περιπτωσεων δεν θα συμμετασχουν ......

το σωστο ειναι να πας με καποια γυναικα που ειτε ειναι συζυγος σου , ειτε εχετε μια μακροχρονια σχεση ..... !!!! κατι το οποιο κυριως απο τον ελληνικο ανδρικο πληθυσμο δεν ειναι αποδεκτο να το πραξει .... διοτι δεν ειναι ακομη ετοιμοι για τετοιες καταστασεις .,..... παρα πολυ ανδρες μονο και μονο αν ειναι καπου και καποιος κοιταξει λιγο παραπανω την γυναικα τους ζηλευουν ..... !!!!!

αρα ... οταν οι περισσοτεροι ελληνες δεν ειναι ετοιμοι για κατι τετοιο .... μην πηγαινουν απλα για να χαβαλεδιασουν διοτι δεν προχωραει κατι ετσι !!!!


συνεχιζεται!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
να αποφευγετε να περνετε βιζιτες ή γυναικες του ευαγες του επαγγελματος γενικοτερα μαζι σας σε αυτα τα μερη .... διοτι εκεινες ισως να θελουν με εσαας καποια σεξουαλικη επαφη αλλα για τον οποιονδηποτε αλλον θεωρουν οτι πρεπει πληρωθουν .... !!!!

μονο σε καποιες σπανιες περιπτωσεις θα συμμετασχουν και αυτο κατω απο συνθηκες !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πηγαινωντας με καποια σταθερη κοπελα που διατηρειτε ειτε μακροχρονια σχεση , ειτε ειναι συζυγος σας ετσι επιτυγχανετε να κανετε και νεες παρεες και την περαιτερω κοινωνικοποιηση σας , οπως επισης οτι ολο αυτο βγαινει και ποιο σωστο !!!!

συνεχιζεται !!!
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
γρηγορος αναλυση για σουινγκερς...
Ψψψτ, ε, εσύ ινστρούκτορα! Το να κάνει ένα normal ζευγάρι sex (όπου "normal" εννοώ σύζυγος / αρραβωνιαστικιά / μακροχρόνια σχέση κλπ), και να τους πάρουν κάπου μάτι τυχαία, είναι μια χαρά. Ολοι και όλες λίγο πολύ ψιλογουστάρουν να τους πάρεις καποιος / καποια ξενος / ξένη ματι από το απέναντι μπαλκόνι, στην παραλία, στο πάρκινγκ κλπ. Μη σου πω οτι εξιτάρει κιόλας, διότι η άισθηση του κινδύνου να σε ανακαλύψουν ή ακόμη και η επιδειξη "κοίτα τι μουνάρα γαμάω" ή "κοίτα έχω τον καλύτερο γαμιά" ή "αγαπιόμαστε και το δείχνουμε" ενιχύουν και τονώνουν τη λίμπιντο.

...το να βλέπεις όμως τη γυναίκα σου να ξεκωλιάζεται από άλλους ή να βλέπει κάποια τον άντρα της να γαμάει άλλες, και να το διασκεδάζει, ειναι ΑΝΩΜΑΛΙΑ! Ξέρεις γιατί? Διότι εφόσον θεωρείς πως εχεις δίπλα σου σύζυγο, αρραβωνιαστικό/ιά, μακροχρόνια σχέση κλπ, ΑΓΑΠΑΣ! Και όταν αγαπάς, εκδηλώνεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα και απαιτηση για μοναδικότητα. Να ξέρεις, πως αν δεν νιώθεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα, εάν δεν απαιτείς να είσαι ο μόνος / η μόνη στην ερωτική δραστηριότητα του / της συντρόφου σου, κάτι δεν πάει καλά με εσένα και σίγουρα αυτό που έχεις δίπλα σου ΔΕΝ είναι "σοβαρή" σχέση.

Οπότε για να ανακεφαλαιώσουμε, ένα ΥΓΙΕΣ ζευγάρι, θα μπορούσε πάνω στο τσακιρ κέφι και στις καβλες να αφησει άλλους να πάρουν λίγο μάτι (ή να ακούσουν) την ώρα που γαμιούνται - θα το γούσταραν κιόλας. Το να παρτουζόνονται όμως και να το διασκεδάζουν κιόλας... ε, όχι δα, αυτό δεν είναι ούτε "υγιής" ούτε "σοβαρή" σχέση.

Αν με ρωτάς, έχω δώσει με τη δικιά μου πολλές φορές μάτι (εν γνώσει μας) στα απέναντι μπαλκόνια και σε παραλίες και όπου αλλού. Το να την δω όμως να γαμιέται από αλλους ή να με δει αυτή να γαμάω (έστω και να αγγίζω) άλλες, θα προκαλούσε εμετό.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ψψψτ, ε, εσύ ινστρούκτορα! Το να κάνει ένα normal ζευγάρι sex (όπου "normal" εννοώ σύζυγος / αρραβωνιαστικιά / μακροχρόνια σχέση κλπ), και να τους πάρουν κάπου μάτι τυχαία, είναι μια χαρά. Ολοι και όλες λίγο πολύ ψιλογουστάρουν να τους πάρεις καποιος / καποια ξενος / ξένη ματι από το απέναντι μπαλκόνι, στην παραλία, στο πάρκινγκ κλπ. Μη σου πω οτι εξιτάρει κιόλας, διότι η άισθηση του κινδύνου να σε ανακαλύψουν ή ακόμη και η επιδειξη "κοίτα τι μουνάρα γαμάω" ή "κοίτα έχω τον καλύτερο γαμιά" ή "αγαπιόμαστε και το δείχνουμε" ενιχύουν και τονώνουν τη λίμπιντο.

...το να βλέπεις όμως τη γυναίκα σου να ξεκωλιάζεται από άλλους ή να βλέπει κάποια τον άντρα της να γαμάει άλλες, και να το διασκεδάζει, ειναι ΑΝΩΜΑΛΙΑ! Ξέρεις γιατί? Διότι εφόσον θεωρείς πως εχεις δίπλα σου σύζυγο, αρραβωνιαστικό/ιά, μακροχρόνια σχέση κλπ, ΑΓΑΠΑΣ! Και όταν αγαπάς, εκδηλώνεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα και απαιτηση για μοναδικότητα. Να ξέρεις, πως αν δεν νιώθεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα, εάν δεν απαιτείς να είσαι ο μόνος / η μόνη στην ερωτική δραστηριότητα του / της συντρόφου σου, κάτι δεν πάει καλά με εσένα και σίγουρα αυτό που έχεις δίπλα σου ΔΕΝ είναι "σοβαρή" σχέση.

Οπότε για να ανακεφαλαιώσουμε, ένα ΥΓΙΕΣ ζευγάρι, θα μπορούσε πάνω στο τσακιρ κέφι και στις καβλες να αφησει άλλους να πάρουν λίγο μάτι (ή να ακούσουν) την ώρα που γαμιούνται - θα το γούσταραν κιόλας. Το να παρτουζόνονται όμως και να το διασκεδάζουν κιόλας... ε, όχι δα, αυτό δεν είναι ούτε "υγιής" ούτε "σοβαρή" σχέση.

Αν με ρωτάς, έχω δώσει με τη δικιά μου πολλές φορές μάτι (εν γνώσει μας) στα απέναντι μπαλκόνια και σε παραλίες και όπου αλλού. Το να την δω όμως να γαμιέται από αλλους ή να με δει αυτή να γαμάω (έστω και να αγγίζω) άλλες, θα προκαλούσε εμετό.

τα παντα σχετικα .....

 

terror organ

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ψψψτ, ε, εσύ ινστρούκτορα! Το να κάνει ένα normal ζευγάρι sex (όπου "normal" εννοώ σύζυγος / αρραβωνιαστικιά / μακροχρόνια σχέση κλπ), και να τους πάρουν κάπου μάτι τυχαία, είναι μια χαρά. Ολοι και όλες λίγο πολύ ψιλογουστάρουν να τους πάρεις καποιος / καποια ξενος / ξένη ματι από το απέναντι μπαλκόνι, στην παραλία, στο πάρκινγκ κλπ. Μη σου πω οτι εξιτάρει κιόλας, διότι η άισθηση του κινδύνου να σε ανακαλύψουν ή ακόμη και η επιδειξη "κοίτα τι μουνάρα γαμάω" ή "κοίτα έχω τον καλύτερο γαμιά" ή "αγαπιόμαστε και το δείχνουμε" ενιχύουν και τονώνουν τη λίμπιντο.

...το να βλέπεις όμως τη γυναίκα σου να ξεκωλιάζεται από άλλους ή να βλέπει κάποια τον άντρα της να γαμάει άλλες, και να το διασκεδάζει, ειναι ΑΝΩΜΑΛΙΑ! Ξέρεις γιατί? Διότι εφόσον θεωρείς πως εχεις δίπλα σου σύζυγο, αρραβωνιαστικό/ιά, μακροχρόνια σχέση κλπ, ΑΓΑΠΑΣ! Και όταν αγαπάς, εκδηλώνεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα και απαιτηση για μοναδικότητα. Να ξέρεις, πως αν δεν νιώθεις μια (εντός λογικών ορίων) κτητικότητα, εάν δεν απαιτείς να είσαι ο μόνος / η μόνη στην ερωτική δραστηριότητα του / της συντρόφου σου, κάτι δεν πάει καλά με εσένα και σίγουρα αυτό που έχεις δίπλα σου ΔΕΝ είναι "σοβαρή" σχέση.

Οπότε για να ανακεφαλαιώσουμε, ένα ΥΓΙΕΣ ζευγάρι, θα μπορούσε πάνω στο τσακιρ κέφι και στις καβλες να αφησει άλλους να πάρουν λίγο μάτι (ή να ακούσουν) την ώρα που γαμιούνται - θα το γούσταραν κιόλας. Το να παρτουζόνονται όμως και να το διασκεδάζουν κιόλας... ε, όχι δα, αυτό δεν είναι ούτε "υγιής" ούτε "σοβαρή" σχέση.

Αν με ρωτάς, έχω δώσει με τη δικιά μου πολλές φορές μάτι (εν γνώσει μας) στα απέναντι μπαλκόνια και σε παραλίες και όπου αλλού. Το να την δω όμως να γαμιέται από αλλους ή να με δει αυτή να γαμάω (έστω και να αγγίζω) άλλες, θα προκαλούσε εμετό.

έτσι όπως το περιγράφεις το να σε παίρνουν μάτι είναι μικρή ακολασία ενώ το swingeradiko μεγάλη  :grin:
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...δεν νομιζω οτι μεταξυ συνενουντων ενηλικων μπορει καποιος τριτος να εκφραση γνωμη για το τι θα κανουν μεταξυ τους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom