Νέα

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Η ΠΙΟ ΚΑΥΛΟΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ !!!!

    Ψήφοι: 38 4,8%
  • ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!!!

    Ψήφοι: 104 13,2%
  • ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟ!!!

    Ψήφοι: 62 7,9%
  • ΜΟΥΝΑΡΑ ΝΙΝΑΡΑ!!!!!!!

    Ψήφοι: 37 4,7%
  • ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

    Ψήφοι: 75 9,6%
  • ΜΑΤΑΡΕΣ !!

    Ψήφοι: 21 2,7%
  • ΚΑΥΛΑ !!!

    Ψήφοι: 35 4,5%
  • ΤΟΥΜΠΑΝΟ !!

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΓΑΜΙΟΛΑ ΜΕΓΑΛΗ !!!

    Ψήφοι: 61 7,8%
  • ΚΑΥΛΟΤΟΥΜΠΑΝΟ !!!!

    Ψήφοι: 27 3,4%
  • ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΞΩ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!

    Ψήφοι: 28 3,6%
  • ΒΥΖΑΡΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ! !

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΕΙΕΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΠΑΛΙΟ ΓΑΜΙΟΛΑ !!

    Ψήφοι: 285 36,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    785
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.713
καλησπερα μωρακι...ολα καλα....πως ηταν η μερα σου;;;;;; :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
σουπερ :P :P !!! γυρισα στις 6 το πρωι σπιτι κοιμηθηκα 10 σηκωθηκα πηγα δουλεια γυρισα στις 2 ξανα κοιμηθηκα και σηκωθηκα πριν μια ωρα και τωρα κανω τον δευτερο καφε ...και στις 1 παλι δουλεια ....αυτό είναι το πρόγραμμα μου το καθημερινο 7 στα 7 εδώ και έναν χρονο ........  αντε να παρω αδεια κανα 2 εβδομάδες .... σε κανα δυο εβδομάδες να γεμισο λιγο μπαταριες .... :) :) :)
η δικια σου μερα πως ηταν ..???


η μονη μου ευχαριστη πλεον απ επιλογή φυσικα είναι το πολύ σεξ !!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
πρωινο ξυπνημα...καφες...γυμναστηριο...φαγητο.Καφες απογευματινος ξαναν γυμναστηριο για σαουνα σπιτι...επαιζε η λιβερπουλ....βγηκα ειδα τον αγωνα και σπιτι...κουραστηκα σημερα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.713
πρωινο ξυπνημα...καφες...γυμναστηριο...φαγητο.Καφες απογευματινος ξαναν γυμναστηριο για σαουνα σπιτι...επαιζε η λιβερπουλ....βγηκα ειδα τον αγωνα και σπιτι...κουραστηκα σημερα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
αχχχ ... μετραω μηνες ...!!! να γυρισω λιγο την ζωη μου στα παλια ( πριν 5 χρονια εννοω ) !! ξενυχτια ποτα γκομενους - παρτουζες - ταξίδια γουστα γουστα γουστα γουστα ...............................
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αχχχ ... μετραω μηνες ...!!! να γυρισω λιγο την ζωη μου στα παλια ( πριν 5 χρονια εννοω ) !! ξενυχτια ποτα γκομενους - παρτουζες - ταξίδια γουστα γουστα γουστα γουστα ...............................
εξαιρετικα ενδιαφερον... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:αν και μεταξυ μας σε σχεση με πριν 5 χρονια εισαι μια πολυ βελτιωμενη εκδοση....σε ολα.... ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.713
αχχχ ... μετραω μηνες ...!!! να γυρισω λιγο την ζωη μου στα παλια ( πριν 5 χρονια εννοω ) !! ξενυχτια ποτα γκομενους - παρτουζες - ταξίδια γουστα γουστα γουστα γουστα ...............................
ζωαρα λεμε !
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.713
εξαιρετικα ενδιαφερον... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:αν και μεταξυ μας σε σχεση με πριν 5 χρονια εισαι μια πολυ βελτιωμενη εκδοση....σε ολα.... ;) ;) ;) ;) ;) ;)
και ακομη δεν εχεις δει τιποτα !!!  :rockon: :rockon:
την επομενη καλοκαιρι σεζον να δεις !!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
και ακομη δεν εχεις δει τιποτα !!!  :rockon: :rockon:
την επομενη καλοκαιρι σεζον να δεις !!!
ειμαι γενικα της αποψης οτι οταν μπορεις να βελτιωσεις κατι για να αισθανεσαι καλυτερα...απλα προχωρα... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.713
#training day !!!!! #pita#gyro#ap'ola



 

Συνημμένα

  • ninara1256.jpg
    ninara1256.jpg
    66,5 KB · Εμφανίσεις: 16

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
βρε κουκλα καποια στιγμη πρεπει να ερ8εις κ Αθηνα δεν νομιζεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom