Νέα

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Η ΠΙΟ ΚΑΥΛΟΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ !!!!

    Ψήφοι: 38 4,8%
  • ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!!!

    Ψήφοι: 104 13,2%
  • ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟ!!!

    Ψήφοι: 62 7,9%
  • ΜΟΥΝΑΡΑ ΝΙΝΑΡΑ!!!!!!!

    Ψήφοι: 37 4,7%
  • ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

    Ψήφοι: 75 9,6%
  • ΜΑΤΑΡΕΣ !!

    Ψήφοι: 21 2,7%
  • ΚΑΥΛΑ !!!

    Ψήφοι: 35 4,5%
  • ΤΟΥΜΠΑΝΟ !!

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΓΑΜΙΟΛΑ ΜΕΓΑΛΗ !!!

    Ψήφοι: 61 7,8%
  • ΚΑΥΛΟΤΟΥΜΠΑΝΟ !!!!

    Ψήφοι: 27 3,4%
  • ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΞΩ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!

    Ψήφοι: 28 3,6%
  • ΒΥΖΑΡΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ! !

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΕΙΕΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΠΑΛΙΟ ΓΑΜΙΟΛΑ !!

    Ψήφοι: 285 36,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    785

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
αγαπη κ γνωριμιες ,κατι θα κανουμε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
να σε καλα !!! έχω δυο σπίτια να μείνω αδερφό-αδερφη ..

οσον .... αφορα δουλειά - σεξακι δεν με προβληματίζει καθόλου ουτε με προβληματιζεται ποτε ...
αλλα πράγματα μου λείπουν
μιλα μας λιγο για σενα οι βολτες στην ακροπολη σ αρεσουν??
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
μιλα μας λιγο για σενα οι βολτες στην ακροπολη σ αρεσουν??
την εχω δει καμιά 10αρια φόρες .... και το μουσείο αλλες τόσες !!!! άλλαξε κάτι στην ακρόπολη ????


να μου πεις να με πας στο alloufun park ειμαι μεσα ... καθε φορα που έρχομαι το τιμάω .... τωρα αρχες μαρτιου παω θα ερθω πρεπει να ξανα παω ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
την εχω δει καμιά 10αρια φόρες .... και το μουσείο αλλες τόσες !!!! άλλαξε κάτι στην ακρόπολη ????


να μου πεις να με πας στο alloufun park ειμαι μεσα ... καθε φορα που έρχομαι το τιμάω .... τωρα αρχες μαρτιου παω θα ερθω πρεπει να ξανα παω ....
ωραιο κ τ αλλου φαν παρκ εχει σινεμα διπλά 2 σε 1  :-* :-*
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
Τελεια και παυλα η Νινα ειναι καυλαααααααααααα και κανει πιπα απο αλλον πλανητηηηη :booty:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
ταινιες - σπορ-  extrem sports η αδυναμια μου

και η μεγαλύτερη  απο όλες λατρεύω την πούτσα
οσο για αυτο μην αγχώνεσαι στην αθηνα υπαρχουν αμετρητες..ορεξη ν χεις και θα κανεις παταγο ειμαι συγουρος
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
Τελεια και παυλα η Νινα ειναι καυλαααααααααααα και κανει πιπα απο αλλον πλανητηηηη :booty:

ΠΙΠΑΡΕΣ ΨΟΦΑΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΥΣΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ....

ΟΤΑΝ ΈΡΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΘΗΝΆ .... ΘΑ ΒΓΆΛΩ ΜΙΝΙ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ 40 ΛΕΠΤΟΥ DEEPTHROAΤ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΣΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ...
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
Καυλα μου , μην το λες σ εμενα, εγω σ εχω  παρει πριν κανα 5_6 χρονια και με ειχες κανει αλλο πραμα!!!!! Αν εχεις τα πμ πριν 5 χρονια θα δεις .....
:tn04: :tn04:
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
οσο για αυτο μην αγχώνεσαι στην αθηνα υπαρχουν αμετρητες..ορεξη ν χεις και θα κανεις παταγο ειμαι συγουρος

το σλόγκαν μου πάντα είναι λίγη και καλή!!! δεν θα με χαλάσει χιλιάδες και καλή !!!  (αν και όσοι έχουν έρθει απο αθηνα επώνυμη και μη η με ψευδώνυμο η απλή επισκέπτες του σίτε μου λενε μετακόμισε αθηνα )........
η μαγκιά σε αυτήν την δουλειά - διασκέδαση είναι να περνάς πάντα καλά με αυτόν  που πας .... γιαυτό και επιλέγω πλέον (δινω πολύ βάσει στο τρόπο που θα μου μιλήσει ο άλλος με που θα με πετύχει  )...
το καλύτερο είναι αν δεν γουστάρεις κάποιον εμφανισιακά ειναι να τον διώξεις παρα να τον πάρεις να τον ξεπετάξεις (ετσι δημιουργείς και ασχημο ονομα στον χωρο )
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
Καυλα μου , μην το λες σ εμενα, εγω σ εχω  παρει πριν κανα 5_6 χρονια και με ειχες κανει αλλο πραμα!!!!! Αν εχεις τα πμ πριν 5 χρονια θα δεις .....
:tn04: :tn04:

να μου πεις για πέρσι ναι !! που να θυμάμαι τωρα ποίους τσιμπουκονα πριν 5 χρονια !!!
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
Οχι, δεν ειπα να με θυμασαι ρε καυλα μου, απλα ηθελα ναπω οτι μου εχεις κανει πιπα απιστευτη!!!!!και γενικα ξερω τι εστι Νιναραααααα......
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
Οχι, δεν ειπα να με θυμασαι ρε καυλα μου, απλα ηθελα ναπω οτι μου εχεις κανει πιπα απιστευτη!!!!!και γενικα ξερω τι εστι Νιναραααααα......

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ... ....ΠΆΝΤΑ ΠΙΠΑΡΕΣ ... ΑΡΚΕΊ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΣΤΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ  ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ .... ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΠΑΡΙΣΜΈΝΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΒΛΕΝΝΟΡΟΙΑ  ΚΤΛΠ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ.. (ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΟΓΆΚΙΑ ΠΡΟΟΡΊΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΆΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΑ 2-3 ΜΕΛΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ )
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
Εσυ ξερεις καλυτερα , για να τα λες αυτα κατι θα ξερεις. :respect: :respect:
 

diamond40

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαναρι ποια ειναι η διυεθυνση σου?
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
στειλε μωρο οταν εισαι πανω να κερασουμε ποτακι σε κλαμπ . Πρεπει να σε γνωρισουμε
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
Γιατι καυλακι μου εχεις ωραιες αναμνησεις??? Πιστευω να τα πουμε συντομα απο κοντα..... πως και πως περιμενω να που εξαφανισεις το καυλι μου.....η Νινα δεν ξεχνα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom