Νέα

Νικολέττα Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grg85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
455
Like
1.710
Πόντοι
201
Ρε παίδες;;; από βλακεία "έσβησα" τις γυμνές φώτο. Ξέρετε που θα τις βρω πάλι;;;
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
καλησπερα και εγω θα παρακαλουσα σε Pm αν μπορειτε να μου στειλετε υλικο αο Ραλλη.Ευχαριστω εκ των προτερων
 

animed

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.444
Κριτικές
3
Like
12.293
Πόντοι
3.506
Εδω ισχυει το "αν δεν βρεξεις κωλο,ψαρι δεν τρως"

(Στο "ψαρι" μπορει να μπει και αλλη λεξη..)

:S
 

Συνημμένα

  • ralli.png
    ralli.png
    686 KB · Εμφανίσεις: 148
Δ

Διαγραμμένο μέλος 178879

Επισκέπτης
τρομερό performance στο κότερο πάντως. Αγαπημένη στιγμή, όταν δαχτύλωνε τον γιωργάκη.
 

pmr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειδα το περιφημο βιντεακι. Μου το εδειξαν για να ακριβολογουμε. Συνολικη διαρκεια 57 δευτερολεπτα. Καποιες τοπλες σκηνες ειναι οντως τραβηγμενες σε σκαφος αλλα τα 17 δευτερολεπτα με το γαμησι/πιπα ειναι σε κλειστο χωρο και εχω την αισθηση οτι απεξω υπαρχει πισινα. Ο τυπος μακρυψωλης αλλα μελατος, ακουγεται και αλλη γυναικεια φωνη αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι τιβι ή καποια που παιρνει ματι. Ειναι σιγουρα συρραφη ξεχωριστων βιντεο, το κοτερο και το γαμησι στο δωματιο. Αν δε φαινοτανε καθαρα το προσωπο στο τσιμπουκι, στο μπρουμητο θα μπορουσε να ειναι οποιαδηποτε λεπτη μελαχροινη.
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
237
Like
190
Πόντοι
1
ουαου υπαρχει τετοιο βιντεο;;; μπορει καποιος να μου στειλει;;;; ευχαριστωωω
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Μια χαρά κοπέλα είναι αλλά υπερβολικό το βρίσκω να είναι sex symbol ..

Σε ποια άλλη χώρα ήταν sex simbol ?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
1
Like
5.568
Πόντοι
2.356
Ειδα το περιφημο βιντεακι. Μου το εδειξαν για να ακριβολογουμε. Συνολικη διαρκεια 57 δευτερολεπτα. Καποιες τοπλες σκηνες ειναι οντως τραβηγμενες σε σκαφος αλλα τα 17 δευτερολεπτα με το γαμησι/πιπα ειναι σε κλειστο χωρο και εχω την αισθηση οτι απεξω υπαρχει πισινα. Ο τυπος μακρυψωλης αλλα μελατος, ακουγεται και αλλη γυναικεια φωνη αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι τιβι ή καποια που παιρνει ματι. Ειναι σιγουρα συρραφη ξεχωριστων βιντεο, το κοτερο και το γαμησι στο δωματιο. Αν δε φαινοτανε καθαρα το προσωπο στο τσιμπουκι, στο μπρουμητο θα μπορουσε να ειναι οποιαδηποτε λεπτη μελαχροινη.
εννοειται οτι ειδες το demo που βρηκαν μερικοι για πειστηριο! το πληρες ειναι πανω απο τεταρτο!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Ειδα το περιφημο βιντεακι. Μου το εδειξαν για να ακριβολογουμε. Συνολικη διαρκεια 57 δευτερολεπτα. Καποιες τοπλες σκηνες ειναι οντως τραβηγμενες σε σκαφος αλλα τα 17 δευτερολεπτα με το γαμησι/πιπα ειναι σε κλειστο χωρο και εχω την αισθηση οτι απεξω υπαρχει πισινα. Ο τυπος μακρυψωλης αλλα μελατος, ακουγεται και αλλη γυναικεια φωνη αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι τιβι ή καποια που παιρνει ματι. Ειναι σιγουρα συρραφη ξεχωριστων βιντεο, το κοτερο και το γαμησι στο δωματιο. Αν δε φαινοτανε καθαρα το προσωπο στο τσιμπουκι, στο μπρουμητο θα μπορουσε να ειναι οποιαδηποτε λεπτη μελαχροινη.
Εντάξει ρε παίδες πως κάνετε έτσι.. μια γυναίκα είναι που γαμιέται και παίρνει πίπες όπως και όλες οι άλλες, σιγά το νέο.. αγαμητη θα εμενε;
 

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Ήμουν και εγώ πάνω στο κότερο αλλά δεν είχε το κινητό μπαταρία ρε γμτ!
 

ledis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
339
Like
500
Πόντοι
81
Μην αρχίζουμε πάλι με τα βίντεο παιδιά και πλακωσουν να ζητανε pm οι αλλοι. Δεν υπάρχει κανένα βίντεο. Αν υπηρχε, τις μέρες εκείνες που ειχαν ολοι ξεκωλιαστει να ανεβάζουν τις φωτο στα βολαφαιλ, ολο και καποιος θα ειχε ανεβάσει κάποιο απόσπασμα εστω. Κανείς δεν ανεβασε τπτ. Ακόμη και τωρα σε αυτό το βολαφαιλ, τόσους μήνες μετά, μόνο τις φωτό της έχουν για όποιον θέλει
 

tsi_booki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Μην αρχίζουμε πάλι με τα βίντεο παιδιά και πλακωσουν να ζητανε pm οι αλλοι. Δεν υπάρχει κανένα βίντεο. Αν υπηρχε, τις μέρες εκείνες που ειχαν ολοι ξεκωλιαστει να ανεβάζουν τις φωτο στα βολαφαιλ, ολο και καποιος θα ειχε ανεβάσει κάποιο απόσπασμα εστω. Κανείς δεν ανεβασε τπτ. Ακόμη και τωρα σε αυτό το βολαφαιλ, τόσους μήνες μετά, μόνο τις φωτό της έχουν για όποιον θέλει
το volafile αυτο ειναι σουπερ. ευχαριστουμε
 

tnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
418
Like
242
Πόντοι
21
εννοειται οτι ειδες το demo που βρηκαν μερικοι για πειστηριο! το πληρες ειναι πανω απο τεταρτο!
εγω παντως δν εχω βρει ουτε  ντεμο ουτε βιντεο εκτος απο κατι ψευτικα βινταεκια που λενε οτι ειναι η ραλλη αλλα δν ειναι κια φαινεται καθαρα οτι δν ειναι αυτη.Ουτε σε vola ουτε πουθενα νομιζω να εχει βρεθει  βιντεο ενω η φωτο ηταν παντου
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.233
Like
34.725
Πόντοι
9.931
ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ VIDEO!! ΤΕΛΟΣ!!
 

tnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
418
Like
242
Πόντοι
21
ρε φιλε εγω μαζι σου ο αλλος πιο πανω λεει οτι ειδε και βιντεο και ο αλλος του λεει οτι ειδε το ντεμο οχι την υπερπαραγωγη :happy:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
307
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Για τους λάτρεις των ποδιών σας πληροφορώ ότι έχει απίστευτα δάκτυλα!!!! για πολύ πιπίλιμα και χύσιμο...
 

anast97

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερω εχει ζητηθει αποιρες φορες αλλα μπορω να εχω το υλικο της σε πμ? ευχαριστω προκαταβολικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom