Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

quasimodos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Καλημέρα σας ωραιωτάτη μου.

Σε χθεσινό πέρασμα αργά το απόγευμα είδα την καινούργια παρουσία και έπαθα πλάκα!! Από εμφάνιση σκίζει, μια πραγματικά μοντελέ παρουσία!!!
Κάτια αν κατάλαβα καλά το όνομα, γύρω στο 1.70, ξανθό ίσιο μαλί, "περήφανο" 2αρι στήθος, τρουλωτό κωλαράκι φίνο, ωραία πόδια. Φόραγε τζίν με μια εφαρμοστή μπλούζα που αναδείκνυε τα σωματικά της προσόντα!! :rockon: :rockon:
Συζητούσαν με την Φωτεινή στο γραφειάκι του χωλ και αφού της ευχήθηκα καλορίζικη ρώτησα πότε με το καλό ξεκινά. Μου απάντησε μαζί με την Φωτεινή από τώρα!!!
Ε δεν χρειάστηκε να ακούσω κάτι άλλο και κάνοντας νόημα με το βλέμμα την οδήγησα στα ενδότερα για ένα quickie! μια και ήταν ακόμη "απροετοίμαστη" για κανονική "μάχη"!! Αν και σύντομος ο αγώνας οι εντυπώσεις άριστες.  :dancing: :dancing:
Περισσότερα στο μέλλον όταν και θα τεσταριστεί ενδελεχώς!!!

πόσο πήγε το μαλλί?
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα καλό μήνα καλή εβδομάδα σε όλους!!!
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
304
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
1
Καλημερα φωτινη...καλο μηνα σε σενα και τα κοριτσια σου...βαλε καμια φωτο. πικαντικη να μας φτιαξεις λιγουλακι !!!!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα φωτινη...καλο μηνα σε σενα και τα κοριτσια σου...βαλε καμια φωτο. πικαντικη να μας φτιαξεις λιγουλακι !!!!!
συγγνώμη που δεν έχουμε βάλει αλλά δυστυχώς η ευτυχώς προτιμάμε το live.το τετ_τετ έχει άλλη χάρη. Σε προκαλώ να έρθεις να μας γνωρίζεις από κοντά. Φιλιά
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα από τα κορίτσια μας
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Καλημέρα από τα κορίτσια μας
Τις Καλημερες μας στην Φωτεινουλα και τα κοριτσια της  :lheel: :lheel: :lheel: !!!! Φωτεινουλα ξερουμε αν ειναι εκει το κοκκινομαλλικο το Πολωνεζακι  :tits: :tits: η ξανθουλα μας το  Μαρακι ???  :hi: :hi: :hi:
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Τις Καλημερες μας στην Φωτεινουλα και τα κοριτσια της  :lheel: :lheel: :lheel: !!!! Φωτεινουλα ξερουμε αν ειναι εκει το κοκκινομαλλικο το Πολωνεζακι  :tits: :tits: η ξανθουλα μας το  Μαρακι ???  :hi: :hi: :hi:
εδώ είναι και ι δύο αγόρι μου.
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Τις Καλημερες μας στην Φωτεινουλα και τα κοριτσια της  :lheel: :lheel: :lheel: !!!! Φωτεινουλα ξερουμε αν ειναι εκει το κοκκινομαλλικο το Πολωνεζακι  :tits: :tits: η ξανθουλα μας το  Μαρακι ???  :hi: :hi: :hi:
το πας για διπλο chicharito μου ? κατι καλο  θα ξερεις εσυ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
το πας για διπλο chicharito μου ? κατι καλο  θα ξερεις εσυ
χ ημιχρονο διπλο τελικο  :rockon: :rockon: :rockon: !!!! Αααχ  μονο εσυ με καταλαβενεις βρουτε μου  ;) ;) ;) !!!! Σε απιστευτη φορμα ο Chicharito  αυτη την περιοδο  :rockon: :rockon: :rockon:κι οχι μονο στην μπουτεσλιγκα  ;) ;) ;) !!!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
χ ημιχρονο διπλο τελικο  :rockon: :rockon: :rockon: !!!! Αααχ  μονο εσυ με καταλαβενεις βρουτε μου  ;) ;) ;) !!!! Σε απιστευτη φορμα ο Chicharito  αυτη την περιοδο  :rockon: :rockon: :rockon:κι οχι μονο στην μπουτεσλιγκα  ;) ;) ;) !!!!
  καλημερα σου και σε περιμενουμε παλι
 

ronniepap

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Φωτεινή !!!
Πως μπορούμε να κλείσουμε ένα ραντεβού?
Ευχαριστώ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα Φωτεινή !!!
Πως μπορούμε να κλείσουμε ένα ραντεβού?
Ευχαριστώ
Δεν  χρειαζεται ρε τυπε να κλεισεις ραντεβου , που  νομιζεις οτι  εισαι στο  ΙΚΑ  της Δροσοπουλου ??? Πας χτυπας , ανεβαινεις και τα υπολοιπα αστα στα εμπειρα  χερια της λαδοκορης  ;) ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon: !!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Δεν  χρειαζεται ρε τυπε να κλεισεις ραντεβου , που  νομιζεις οτι  εισαι στο  ΙΚΑ  της Δροσοπουλου ??? Πας χτυπας , ανεβαινεις και τα υπολοιπα αστα στα εμπειρα  χερια της λαδοκορης  ;) ;) ;) ;)  :rockon: :rockon: :rockon: !!!
γιατί chicharito μου είναι καλύτερα με ραντεβού.
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Μια μεγάλη καλημέρα και καλή εβδομάδα από μας.σας περιμένουμε
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερουδια σε όλους. Με πολύ αγάπη από μας
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Καλημερα ποιες κοπελες δουλευουν σημερα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom