Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Σημερα ειναι η Ευα με την Βικυ .Απο την Δευτερα αναμενεται και η Ηλιαννα με την Κατια 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
Σημερα ειναι η Ευα με την Βικυ .Απο την Δευτερα αναμενεται και η Ηλιαννα με την Κατια 
αυτή την Βίκυ την είδα πρίν δέκα μέρες και ήταν καλή παρουσία , στα ενδότερα δεν έχω άποψη μίας και δεν την έχω δοκιμάσει 
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αυτή την Βίκυ την είδα πρίν δέκα μέρες και ήταν καλή παρουσία , στα ενδότερα δεν έχω άποψη μίας και δεν την έχω δοκιμάσει 
Η Βικυ ειναι πιπινακι , Η Ηλιαννα ειναι η γνωστή που εκανε 4μηνη αποχή μικρουλα  25 ετων και η Κατια μια σεξυ ομορφια 23 ετων νεα παρουσια .Η Ευα ειναι ενα αρχοντικό ΜΙΛΦ
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
αυτή την Βίκυ την είδα πρίν δέκα μέρες και ήταν καλή παρουσία , στα ενδότερα δεν έχω άποψη μίας και δεν την έχω δοκιμάσει 

H Βίκυ είναι πολύ καλή μέσα. Όχι για μασάζ αλλά στο πρόγραμμα, ειδικά όταν έχει όρεξη γίνεται "τούρμπο"  :rockon: :rockon:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
.... και η Κατια μια σεξυ ομορφια 23 ετων νεα παρουσια ...

Αγαπητέ μήπως μιλάμε για αυτή?

Καλημέρα σας ωραιωτάτη μου.

Σε χθεσινό πέρασμα αργά το απόγευμα είδα την καινούργια παρουσία και έπαθα πλάκα!! Από εμφάνιση σκίζει, μια πραγματικά μοντελέ παρουσία!!!
Κάτια αν κατάλαβα καλά το όνομα, γύρω στο 1.70, ξανθό ίσιο μαλί, "περήφανο" 2αρι στήθος, τρουλωτό κωλαράκι φίνο, ωραία πόδια. Φόραγε τζίν με μια εφαρμοστή μπλούζα που αναδείκνυε τα σωματικά της προσόντα!! :rockon: :rockon:
Συζητούσαν με την Φωτεινή στο γραφειάκι του χωλ και αφού της ευχήθηκα καλορίζικη ρώτησα πότε με το καλό ξεκινά. Μου απάντησε μαζί με την Φωτεινή από τώρα!!!
Ε δεν χρειάστηκε να ακούσω κάτι άλλο και κάνοντας νόημα με το βλέμμα την οδήγησα στα ενδότερα για ένα quickie! μια και ήταν ακόμη "απροετοίμαστη" για κανονική "μάχη"!! Αν και σύντομος ο αγώνας οι εντυπώσεις άριστες.  :dancing: :dancing:
Περισσότερα στο μέλλον όταν και θα τεσταριστεί ενδελεχώς!!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλο μηνα και θα πω και καλο καλοκαιρι
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
δηλαδη ??? εκπληξεις ????
διαφωτιστε μας με περισσοτερες λεπτομεριες ....
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Παιδια τι τιμές και διαρκεια προγραμματος παιζουν εδω;
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα στους φιλους Σημερα ανοιχτα με Ευα και Βικυ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom