Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • ΔΕΥΤΕΡΟΥΛΑ 18.jpg
    ΔΕΥΤΕΡΟΥΛΑ 18.jpg
    34 KB · Εμφανίσεις: 25

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλώς τον. Με τα χθεσινά χρωστούμενα ξεκίνησες; :)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
τι εγινε εδω δεν εχει ενημερωση σημερα , ουτε προσκυνητες εδω ουτε τιποτα,
λες ναγινε κανενα κακο?   
Εσυ τελικα τραβας μεγαλο ζορι με το μαγαζι και την παρτη μου. Αλλου ομως, απο οτι σε διαβαζω, γλυφεις και κανεις αυτα που κατηγορεις. Τελος παντων, κανε το παιχνιδι σου και ο χρονος θα δειξει.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
[move][size=40pt]GOOOOOOOODDDD MOOOOOORRRRRNNNNNNNIIIIIIIINNNNNNNGGGGGGGG DIAMOND'S......[/size][/move]
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ρε παίδες, τώρα τελευταία πολύ μίσος και αλληλοσπαραγμός έχει πέσει....δεν υπάρχει σάιτ, δεν υπάρχει θρεντ, που να μην υπάρχει καυγάς και τσακωμός για επουσιώδη ζητήματα...όλους μας πείραξε που δεν πήγαμε όσες διακοπές θα θέλαμε αλλά δεν κάνουμε έτσι... :2funny: :2funny: το χαβαλέ κ την πλακίτσα μας να κάνουμε για να αντέχουμε τις σφαλιάρες που έρχονται από παντού... μόνο στο θρεντ για το στοίχημα δεν έχουν βγει τα μαχαίρια ακόμα...άντε καλή καρδιά από όλους και να περνάμε καλά!! :rockon: :rockon:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ότι έγραψα αγαπητέ μου Zero ήταν αλήθεια. Όσο για το θρεντ εδώ συγνώμη που ξέχασα ότι είναι πιά πελάτης και προστατεύεται. Δεν θα επανέλθω. ΕΔΩ
Βρε ανθρωπε μου εχουμε μιλησει και προσωπικα, τοτε που νομιζες οτι εγω ημουν ο davidpav, τωρα τι ζορι τραβας παλι? Αυτο μονο εχω να σου απαντησω.........
 

Συνημμένα

  • 563929_489479464410360_173696762_n.jpg
    563929_489479464410360_173696762_n.jpg
    25,4 KB · Εμφανίσεις: 21

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.567
Πόντοι
22.785
ρε παίδες, τώρα τελευταία πολύ μίσος και αλληλοσπαραγμός έχει πέσει....δεν υπάρχει σάιτ, δεν υπάρχει θρεντ, που να μην υπάρχει καυγάς και τσακωμός για επουσιώδη ζητήματα...όλους μας πείραξε που δεν πήγαμε όσες διακοπές θα θέλαμε αλλά δεν κάνουμε έτσι... :2funny: :2funny: το χαβαλέ κ την πλακίτσα μας να κάνουμε για να αντέχουμε τις σφαλιάρες που έρχονται από παντού... μόνο στο θρεντ για το στοίχημα δεν έχουν βγει τα μαχαίρια ακόμα...άντε καλή καρδιά από όλους και να περνάμε καλά!! :rockon: :rockon:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟ SPAM......

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ <<ΣΚΕΤΟ>> ΛΑΓΕ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΥ ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΤΉΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΕΣ ΛΗΣΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΑΤΟΜΑ ΑΚΥΡΩΣΑΝΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΑΧΡΗΣΤΕ ΚΟΝΤΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΕ ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΑΧΡΗΣΤΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ......

ΣΥΓΝΩΜΗ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΝΑΙ

ΜΕΓΑΣ ΜΑΛΛΛΛΛΛΛΛΑΚΑΣ .

 

Επισκέπτης
ρε παίδες, τώρα τελευταία πολύ μίσος και αλληλοσπαραγμός έχει πέσει....δεν υπάρχει σάιτ, δεν υπάρχει θρεντ, που να μην υπάρχει καυγάς και τσακωμός για επουσιώδη ζητήματα...όλους μας πείραξε που δεν πήγαμε όσες διακοπές θα θέλαμε αλλά δεν κάνουμε έτσι... :2funny: :2funny: το χαβαλέ κ την πλακίτσα μας να κάνουμε για να αντέχουμε τις σφαλιάρες που έρχονται από παντού... μόνο στο θρεντ για το στοίχημα δεν έχουν βγει τα μαχαίρια ακόμα...άντε καλή καρδιά από όλους και να περνάμε καλά!! :rockon: :rockon:

Ἐγὼ πιστεύω ὅτι εἶναι οἰκονομικὸν τὸ ζήτημα διότι αἱ ὑπέροχαι νεαραὶ Κυρίαι τῶν οἴκων δὲν ἀμείβονται ἐπαρκῶς. Σεῖς κε Λαγῶε νὰ εἶσθε πλέον γενναιόδωρος διότι εἶναι καὶ θέμα ὑπολήψεως ἐν τῇ κοινωνίᾳ βεβαίως.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αγαπητε ΖΕΡΟ  σε ευχαριστω  που εισαι δικαιος αμεροληπτος και προστατευεις οχι μονο πελατες/μαγαζια αλλα και  τα μ
ελη απο κακοβουλες επιθεσεις  και σκοπιμοτητες αλλων μελων.
το θεμα εληξε  και απο εμενα  ΕΔΩ  ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ και παλι ευχαριστω και καληνυχτα
Γιαυτο και προτεινω την μετονομασία του αγαπητού μέλους σε "Zoro tolerance"
Φιλικά, πάντα.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
"Τριτουλα"!!!
 

Συνημμένα

  • zoumero.jpg
    zoumero.jpg
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 41
  • ΤΡΙΤΟΥΛΑ 14.jpg
    ΤΡΙΤΟΥΛΑ 14.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 24

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ τελικα τραβας μεγαλο ζορι με το μαγαζι και την παρτη μου. Αλλου ομως, απο οτι σε διαβαζω, γλυφεις και κανεις αυτα που κατηγορεις. Τελος παντων, κανε το παιχνιδι σου και ο χρονος θα δειξει.

Φιλτατε μου αριστο καλο απογευματακι , δεν τραβαω κανενα ζορι με την παρτη σου  ουτε με το μαγαζι σου  εχω ερθει  . ενα τυπικο μασαζακι και ενα τυπικο γαμισακι  ας που με  λιγο καλυτερο απο κατι αλλα .
τεσπα εγω διυκρινιζω οτι εθεσα μια απορια γιατι μας εχεις  καλομαθει σε ποσταρισματα με πολλα  χειροκροτηματα απο το "θεαμων" κοινο και απορισα που ουτε ενας δεν βγηκε και σε περιμεναμε''' βλεπεις βαζω και τον εαυτον μου'''  να αρχισουμε το νταβαντουρι .. που βλεπεις το κακο?  επισης μην πιστευεις ποτε κατι αν δεν το εξακριβωσεις πρωτα εσυ  100%. στο λεω αν και ειμαι πολυ  μικροτερος σου.
επισης  μαθε  αγαπητε αριστο να δεχεσαι και να ανοιγεις διαλογο με ολους εστω και αν σε κριτικαρουν λιγο δυναμικα .
εγω δεν  σε κατηγορησα  παρα μονο γραφω δημοσια -- εξωτερικευω σκεψεις μου και αποριες που αφορουν ενιοτε το μαγαζι σου.
ειδες γραφω κοσμια μην πω κοσμιωτατα  δεν αντιπαραθετωμε  μαζι σου η με αλλο μελος. δεν τα κανω εγω ειμαι καλο παιδι
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Ἐγὼ πιστεύω ὅτι εἶναι οἰκονομικὸν τὸ ζήτημα διότι αἱ ὑπέροχαι νεαραὶ Κυρίαι τῶν οἴκων δὲν ἀμείβονται ἐπαρκῶς. Σεῖς κε Λαγῶε νὰ εἶσθε πλέον γενναιόδωρος διότι εἶναι καὶ θέμα ὑπολήψεως ἐν τῇ κοινωνίᾳ βεβαίως.

εγω προσωπικα οταν μενω ευχαριστημενος  ειμαι γενεοδωρος καμια φορα αρκετα .
ισως μαλακια μου αλλα το κανω
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Φιλτατε μου αριστο καλο απογευματακι , δεν τραβαω κανενα ζορι με την παρτη σου  ουτε με το μαγαζι σου  εχω ερθει  . ενα τυπικο μασαζακι και ενα τυπικο γαμισακι  ας που με  λιγο καλυτερο απο κατι αλλα .
τεσπα εγω διυκρινιζω οτι εθεσα μια απορια γιατι μας εχεις  καλομαθει σε ποσταρισματα με πολλα  χειροκροτηματα απο το "θεαμων" κοινο και απορισα που ουτε ενας δεν βγηκε και σε περιμεναμε''' βλεπεις βαζω και τον εαυτον μου'''   να αρχισουμε το νταβαντουρι .. που βλεπεις το κακο?  επισης μην πιστευεις ποτε κατι αν δεν το εξακριβωσεις πρωτα εσυ  100%. στο λεω αν και ειμαι πολυ  μικροτερος σου.
επισης  μαθε  αγαπητε αριστο να δεχεσαι και να ανοιγεις διαλογο με ολους εστω και αν σε κριτικαρουν λιγο δυναμικα .
εγω δεν  σε κατηγορησα  παρα μονο γραφω δημοσια -- εξωτερικευω σκεψεις μου και αποριες που αφορουν ενιοτε το μαγαζι σου.
ειδες γραφω κοσμια μην πω κοσμιωτατα  δεν αντιπαραθετωμε  μαζι σου η με αλλο μελος. δεν τα κανω εγω ειμαι καλο παιδι
Το καλυτεροτεροτερο!!! Αφου........., τι να σου πω........., με συγκινησες βρε μπαγασα!!!
 

Συνημμένα

  • very_sad_animation.gif
    very_sad_animation.gif
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 44

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
και ενα τελευταιο  λογακι αγαπητε ,  εγω δεν γλυφω κανενα μαγαζι και καμια μασαντζου , σε οσα μαγαζια ειμαι ας πουμε πελατης τακτικος η μη ξερουν πολυ καλα οτι θα τους τα χωσω γερα εδω δημοσια οταν μου κανουν κουτσουκελα, η δω κατι πολυ στραβο.
οταν γραφω κατι ισχυει 100% γιατι δεν χαριζω καστανα. ταλεφτα σημερα δεν βγαινουν ευκολα  για να ανεχομαστε κοροιδιες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom