Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Επίσκεψη για μια ακόμη φορά στο κατάστημα του Αριστοτέλη για τα μάτια της Μαργαρίτας ξανά....Η συνάντησή μας ξεπέρασε κάθε προηγούμενο με καταπληκτικό μασάζ εκατέρωθεν και πολύ πάθος και προσοχή σε κάθε σημείο των κορμιών μας και κατά την πρώτη και κατά τη δεύτερη φάση της συνεδρίας. Πανέμορφη και με κορμί αψεγάδιαστο με οδήγησε σε ανείπωτη απόλαυση κ χαλάρωση...Ευχαριστώ για τη φιλοξενεία και τον Αριστοτέλη που είναι υπόδειγμα καλοσύνης και οικοδεσπότη... :rockon: :rockon:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
επίσκεψη σήμερα στο diamonds spa.η ευγενικη μεσηλικη κοπελα μαυρομαλλουσα,μαλλον βοηθος του αριστου με εβαλε να κατσω δεξια μολις μαπαινουμε απ την εισοδο.στο γραφειο ηταν ενας μπαρμπας με μια ροζ μπουζιτσα και με σαγιοναρες μαλλον ο αριστοτελης.μετα απο ολιγολεπτη αναμονη και αφου με κερασε ενα ποτηρακι νερο περασα μεσα στο δωματιο οπου παρουσιασε δυο κοπελες.
ΕΥΑ μιλφαρα με πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της καστανόξανθα ίσια μαλλια που έφταναν λίγο πιο κάτω απ τον ώμο της και ωραια χαραχτηριστικα προσωπου
ΝΑΤΑΛΙ φούξια μαλλιά η ροζ δεν θυμάμαι και καλά κοντά σε στυλ αγορίστικο ωραίο σώμα και προσωπο της σειρας,και αυτη γυρω στα 28-30.
επίσης πρέπει να πέτυχα την τζενη ενω εμπαινε σε πελατη,καθώς απ ότι νομίζω εναι η ονη σκουροχρωμη στο μαγαζι.θελω να πω οτι ειναι πιο αδυνατη απ οτι φαίνεται στις φώτο με καταπληκτική κωλαρά για πολλά :zfuck: :zfuck:.τα  μαλλια της ηταν μαυρα και τα ειχε πιασει αλογουρα.Δυστηχως δεν ειδα δυο κοπελες του μαγαζιου επειδη ηταν σε πελατη,η μια απο αυτες πρεπει να ηταν η μαργαριτα.η σημερινη βολτα ηταν αναγνωριστικη....
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
επίσκεψη σήμερα στο diamonds spa.η ευγενικη μεσηλικη κοπελα μαυρομαλλουσα,μαλλον βοηθος του αριστου με εβαλε να κατσω δεξια μολις μαπαινουμε απ την εισοδο.στο γραφειο ηταν ενας μπαρμπας με μια ροζ μπουζιτσα και με σαγιοναρες μαλλον ο αριστοτελης.μετα απο ολιγολεπτη αναμονη και αφου με κερασε ενα ποτηρακι νερο περασα μεσα στο δωματιο οπου παρουσιασε δυο κοπελες.
ΕΥΑ μιλφαρα με πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της καστανόξανθα ίσια μαλλια που έφταναν λίγο πιο κάτω απ τον ώμο της και ωραια χαραχτηριστικα προσωπου
ΝΑΤΑΛΙ φούξια μαλλιά η ροζ δεν θυμάμαι και καλά κοντά σε στυλ αγορίστικο ωραίο σώμα και προσωπο της σειρας,και αυτη γυρω στα 28-30.
επίσης πρέπει να πέτυχα την τζενη ενω εμπαινε σε πελατη,καθώς απ ότι νομίζω εναι η ονη σκουροχρωμη στο μαγαζι.θελω να πω οτι ειναι πιο αδυνατη απ οτι φαίνεται στις φώτο με καταπληκτική κωλαρά για πολλά :zfuck: :zfuck:.τα  μαλλια της ηταν μαυρα και τα ειχε πιασει αλογουρα.Δυστηχως δεν ειδα δυο κοπελες του μαγαζιου επειδη ηταν σε πελατη,η μια απο αυτες πρεπει να ηταν η μαργαριτα.η σημερινη βολτα ηταν αναγνωριστικη....
Βασιλια μου εγω ημουν ο μπαρμπας με τη ροζ μπλουζα. Σημερα απουσιαζαν τρεις θεραπευτριες, εκ των οποιων η μια θα ειναι τη Δευτερα. Δεν ειδες προφανως τρεις κοπελες που δουλευαν. Σε ευχαριστω για την επισκεψη σου ετσι κι'αλλιως. Καλο Σ.Κ.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Βασιλια μου εγω ημουν ο μπαρμπας με τη ροζ μπλουζα. Σημερα απουσιαζαν τρεις θεραπευτριες, εκ των οποιων η μια θα ειναι τη Δευτερα. Δεν ειδες προφανως τρεις κοπελες που δουλευαν. Σε ευχαριστω για την επισκεψη σου ετσι κι'αλλιως. Καλο Σ.Κ.
η κοπελα στην υποδοχη μου ειπε οτι δυο κοπελες ηταν στα δωματια...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Λογο αποχης της "Σαββατουλας" απο τις φωτο, ας απολαυσουμε το γλυκο "προσωπο" της "Παρασκευουλας".........................
 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 16.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 16.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
    Ναι ηταν!    Μια επισημανση μονο, δεν νομιζω οτι λες μιλφ μια γυναικα κατω των 30 (ΕΥΑ), και μεσοκοπη μια κατω των 40 (ΑΝΝΑ). Να περνας καλα και οποτε σε παρει ο δρομος θα χαρω να σε εξυπηρετησω!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
    Ναι ηταν!    Μια επισημανση μονο, δεν νομιζω οτι λες μιλφ μια γυναικα κατω των 30 (ΕΥΑ), και μεσοκοπη μια κατω των 40 (ΑΝΝΑ). Να περνας καλα και οποτε σε παρει ο δρομος θα χαρω να σε εξυπηρετησω!
:2funny: :2funny: :2funny: καλα οκ την ευα γυρω στα 30 την εκανα και απο οτι διαβασα ειναι 28 αρα περιπου σωστα την εκοψα....η μαργαριτα ειναι το απωθημένο μου,ελπιζω την αλλη φορα που θα ερθω να την πετυχω...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: καλα οκ την ευα γυρω στα 30 την εκανα και απο οτι διαβασα ειναι 28 αρα περιπου σωστα την εκοψα....η μαργαριτα ειναι το απωθημένο μου,ελπιζω την αλλη φορα που θα ερθω να την πετυχω...
Για γυναικες μιλαμε, οποτε σε οτι αφορα ηλικιες το νου σου  :2funny:. Εγω απο τοτε που πληρωνω πιο ακριβα τα κερακια απο την τουρτα στα γενεθλια μου, τα ξεπερασα αυτα τα θεματα!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
:cool2:
 

Συνημμένα

  • ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 14.jpg
    ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 14.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 22

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
203
Κριτικές
3
Like
1.013
Πόντοι
81
καλησπερα αριστο αννα θε΄λω να ρωτησω βαζετε φωτο απο τα κοριτσια πουθενα η οχι
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλο βραδυ σε ολους, και οσοι μεινατε στη πολη πιειτε και καμια μπυριτσα, τραβιεται με τη ζεστη και κανει τη νυχτα να φερνει γλυκες αναμνησεις και ελπιδες για ανεκπληρωτα ονειρα.

Το ερώτημα είναι ποιας θα είναι up?
Δύσκολη επιλογή!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Για γυναικες μιλαμε, οποτε σε οτι αφορα ηλικιες το νου σου  :2funny:. Εγω απο τοτε που πληρωνω πιο ακριβα τα κερακια απο την τουρτα στα γενεθλια μου, τα ξεπερασα αυτα τα θεματα!


:rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom