Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλημερες σε ολο το ροστερ του καταστηματος! Αντε 7 κ σημερα! Αρε αριστο, με εχεις καψει! Δν σκεφτομαι τιποτα αλλο...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • bunny-good-morning.gif
    bunny-good-morning.gif
    10,6 KB · Εμφανίσεις: 28

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
πολλη ζεστη σημερα κ δν βρισκω τροπο να δροσιστω!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ΤΕΤΑΡΤΗ9.jpg
    ΤΕΤΑΡΤΗ9.jpg
    142,1 KB · Εμφανίσεις: 27

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
σκεφτομουν να μου στελνες την ''τεταρτουλα'' να με δροσισει με το μοναδικο της τροπο....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τετοια λεγε μου, τετοια...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • bunny-girl4.jpg
    bunny-girl4.jpg
    40,7 KB · Εμφανίσεις: 23

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καλημέρα σας. Εξ'όσων παρακολουθώ εις το νήμα σας, είσθε λίαν ευρηματικός και πνευματώδης. Όπερ καθιστά την επιχείρησήν σας εξαιρετικώς ενδιαφέρουσα. Να είσθε πάντα καλά και να έχετε πολλές και καλές δουλειές. :)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα σας. Εξ'όσων παρακολουθώ εις το νήμα σας, είσθε λίαν ευρηματικός και πνευματώδης. Όπερ καθιστά την επιχείρησήν σας εξαιρετικώς ενδιαφέρουσα. Να είσθε πάντα καλά και να έχετε πολλές και καλές δουλειές. :)
Σε ευχαριστω παρα πολυ. Να περνας καλα!!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές και αναγνώστες του forum.

Θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την ταπεινή γνώμη μου για το συγκεκριμένο χώρο, χωρίς να είμαι και υπερβολικά έμπειρος.

Επίσκεψη express γνωριμίας λόγω περιορισμένου χρόνου μου. Αν και το parking είναι δύσκολο δεν είναι ακατόρθωτο να βρεις είτε στην Εθνάρχου Μακαρίου είτε σε κάθετο δρόμο. Εξαιρετική εντύπωση μου έκανε η υποδοχή της Άννας καθώς και η υποδειγματική φιλοξενία του Aristoteli αλλά και της Άννας επίσης. Ήταν φιλικότατοι και έκαναν κάθε προσπάθεια να σπάσει ο πάγος που υπάρχει τουλάχιστον σε μένα την πρώτη φορά που γνωρίζω τέτοιο μέρος, και η συμπεριφορά τους επαγγελματικότατη. Επίσης, θα συμφωνήσω με φίλο που ανέφερε ότι το περιβάλλον παραπέμπει λίγο σε studio, άλλα είναι καλόγουστο και δεν ενοχλεί καθόλου.

Για αυτό βοηθούν οι πρόσχαρες και όμορφες κοπέλες που υπάρχουν, και νομίζω ότι είδα τις περισσότερες το 20λεπτο που παρέμεινα και συζήτησα ενδθαφέροντα θέματα για το χώρο με τον Aristoteliμε. Υπάρχουν κοπέλες για πολλά γούστα, αλλα εγώ ξεχώρισα τη Μαργαρίτα, τη Μαριλένα, την Εύα, τη Τζένη αλλά και την Άννα βεβαίως, η οποία μπαίνει σε δωμάτιο αν κατάλαβα καλά. Αν και δεν έχουν πολλά κοινά στο σωματότυπο μεταξύ τους, είναι και οι 5 γυναικάρες!!!

Aritoteli θα επανέλθω πολύ σύντομα για δράση.

Να είστε καλά όλοι
Σε ευχαριστω! Οποτε σε ξαναπαρει ο δρομος, θα χαρουμε να σε εξυπηρετησουμε!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Ποια είναι η Μαριλένα; καινούργια;
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές και αναγνώστες του forum.

Θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την ταπεινή γνώμη μου για το συγκεκριμένο χώρο, χωρίς να είμαι και υπερβολικά έμπειρος.

Επίσκεψη express γνωριμίας λόγω περιορισμένου χρόνου μου. Αν και το parking είναι δύσκολο δεν είναι ακατόρθωτο να βρεις είτε στην Εθνάρχου Μακαρίου είτε σε κάθετο δρόμο. Εξαιρετική εντύπωση μου έκανε η υποδοχή της Άννας καθώς και η υποδειγματική φιλοξενία του Aristoteli αλλά και της Άννας επίσης. Ήταν φιλικότατοι και έκαναν κάθε προσπάθεια να σπάσει ο πάγος που υπάρχει τουλάχιστον σε μένα την πρώτη φορά που γνωρίζω τέτοιο μέρος, και η συμπεριφορά τους επαγγελματικότατη. Επίσης, θα συμφωνήσω με φίλο που ανέφερε ότι το περιβάλλον παραπέμπει λίγο σε studio, άλλα είναι καλόγουστο και δεν ενοχλεί καθόλου.

Για αυτό βοηθούν οι πρόσχαρες και όμορφες κοπέλες που υπάρχουν, και νομίζω ότι είδα τις περισσότερες το 20λεπτο που παρέμεινα και συζήτησα ενδθαφέροντα θέματα για το χώρο με τον Aristoteliμε. Υπάρχουν κοπέλες για πολλά γούστα, αλλα εγώ ξεχώρισα τη Μαργαρίτα, τη Μαριλένα, την Εύα, τη Τζένη αλλά και την Άννα βεβαίως, η οποία μπαίνει σε δωμάτιο αν κατάλαβα καλά. Αν και δεν έχουν πολλά κοινά στο σωματότυπο μεταξύ τους, είναι και οι 5 γυναικάρες!!!

Aritoteli θα επανέλθω πολύ σύντομα για δράση.

Να είστε καλά όλοι

Δεν θελω να γινω ειρωνικος αλλα αδυνατω να αντιληφθω τι ειδους τυποι υπαρχουν που πανε - αγνωστοι μεταξυ αγνωστων οπως διατεινεται- σε ενα χωρο συνουσιων, καθονται 20 λεπτα με 2 αγνωστους και πινουν κκαφε, αποχωρουν χωρις να συνουσιαστουν, και μετα γραφουν εδω αυτα που γραφουν - το πως ΔΕΝ γαμησαν δηλαδη. Προφανως ειναι ενας καινουριος τροπος να σκοτωνεις ενα 20λεπτο....

Εικάζω οτι αν ειχε αλλο ενα 10λπετο θα ετρωγε και σουβλακι.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Δεν θελω να γινω ειρωνικος αλλα αδυνατω να αντιληφθω τι ειδους τυποι υπαρχουν που πανε - αγνωστοι μεταξυ αγνωστων οπως διατεινεται- σε ενα χωρο συνουσιων, καθονται 20 λεπτα με 2 αγνωστους και πινουν κκαφε, αποχωρουν χωρις να συνουσιαστουν, και μετα γραφουν εδω αυτα που γραφουν - το πως ΔΕΝ γαμησαν δηλαδη. Προφανως ειναι ενας καινουριος τροπος να σκοτωνεις ενα 20λεπτο....

Εικάζω οτι αν ειχε αλλο ενα 10λπετο θα ετρωγε και σουβλακι.

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
"Πεμπτουλα", δευρο εξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • ΠΕΜΠΤΗ7.jpg
    ΠΕΜΠΤΗ7.jpg
    79,2 KB · Εμφανίσεις: 26
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom