Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Συμφωνο με την μονη διαφορα με μια κοπελα απο ενα στουντιο - μασαζ πληρωνεις μονο χρηματικο ποσο εννω με το "δωρεαν" σεξ σου κλεβουν και αισθηματα και αρκετο χρονο επισης !
τι θα ήμαστε όμως χωρίς την επιλογή να χαρίσουμε τα αισθήματά μας , σε κάποια που θέλουμε, έστω και με τον κίνδυνο να πληγωθούμε??τι μας ξεχωρίζει από τα ζώα?? έχει κ αυτό τη μαγεία του...κερδίζεις εμπειρίες, γνώσεις...αλοίμονο σε αυτόν που φοβάται να πέσει στη φωτιά και να καεί...ΠΡΟΣΟΧΗ, δε λέω όχι στον πληρωμένο έρωτα(πως θα μπορούσα άλλωστε, μιας και είμαι θιασώτης του), αλλά μην θεωρούμε ότι είναι η πεμπτουσία της ζωής...
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
τι θα ήμαστε όμως χωρίς την επιλογή να χαρίσουμε τα αισθήματά μας , σε κάποια που θέλουμε, έστω και με τον κίνδυνο να πληγωθούμε??τι μας ξεχωρίζει από τα ζώα?? έχει κ αυτό τη μαγεία του...κερδίζεις εμπειρίες, γνώσεις...αλοίμονο σε αυτόν που φοβάται να πέσει στη φωτιά και να καεί...ΠΡΟΣΟΧΗ, δε λέω όχι στον πληρωμένο έρωτα(πως θα μπορούσα άλλωστε, μιας και είμαι θιασώτης του), αλλά μην θεωρούμε ότι είναι η πεμπτουσία της ζωής...

Οταν ομως εχεις ζησει ερωτες και εχεις αγαπησει μετα λες μεχρι εδω...παμε για αλλα !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.440
Κριτικές
61
Like
42.581
Πόντοι
22.785
[size=25pt]ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ[/size]
 

karlos827

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ενδιαφερομαι για μια επισκεψη ειμαι απο επαρχεια αλλα εχω διαβασει τα καλυτερα.θα μπορουσατε να με ενημερωσετε για το κοστος και τις παροχες?
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καλησπέρα!Θα μπορούσα να μάθω κόστος και προσφερόμενες υπηρεσίες;
 

dimitriso211

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα αυριο το πρωι θα ειμαι Αθηνα για δουλεια θα μπορουσατε να με ενημερωσετε τι ωρα ανοιγετε και για τα προγραμματα σας .Ευχαριστωκαι αν γινεται και ενα τηλεφωνο επικοινωνιας για ναςκαλεσω αν χρειαζεται ραντεβου
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Πολυ ωραία η φωτό του pm.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom