Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο βραδυ!
 

Συνημμένα

  • vradi-520_1000.jpg
    vradi-520_1000.jpg
    379,7 KB · Εμφανίσεις: 48

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθεσινή επίσκεψη στο DIAMOND'S SPA γιατί χρειαζόμουν επειγόντως χαλάρωση μιας και μια ψύξη με είχε κάνει να αισθάνομαι σαν ρομπότ....Καταρρίπτοντας όλες μου τις προκαταλήψεις τελικά πέρασα με τη "φούξια" Ναταλί...και δεν το μετάνιωσα...Κοντό μαλλάκι, ευγενέστατη χαμογελαστή!!!Καλή γνώση του μασάζ, και στο σεξ ΑΠΑΙΧΤΗ!! λεπτομέρειες στην κριτική!! :rockon: :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Χθεσινή επίσκεψη στο DIAMOND'S SPA γιατί χρειαζόμουν επειγόντως χαλάρωση μιας και μια ψύξη με είχε κάνει να αισθάνομαι σαν ρομπότ....Καταρρίπτοντας όλες μου τις προκαταλήψεις τελικά πέρασα με τη "φούξια" Ναταλί...και δεν το μετάνιωσα...Κοντό μαλλάκι, ευγενέστατη χαμογελαστή!!!Καλή γνώση του μασάζ, και στο σεξ ΑΠΑΙΧΤΗ!! λεπτομέρειες στην κριτική!! :rockon: :rockon:

φιλε λαγε και με τον αριστοτελη να περασεις ολα καλα θα πεις δεν εισαι αντικειμενικος εσυ!!! οταν φευγεις απο την μαυριλα των στουντιο και ερχεσαι στην οαση των μασαζ ολα τελεια τα βλεπεις !!!!

χαχαχχχαχχαχααχχαχαχ σε πειραζω μην το παρεις στραβα!!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
φιλε λαγε και με τον αριστοτελη να περασεις ολα καλα θα πεις δεν εισαι αντικειμενικος εσυ!!! οταν φευγεις απο την μαυριλα των στουντιο και ερχεσαι στην οαση των μασαζ ολα τελεια τα βλεπεις !!!!

χαχαχχχαχχαχααχχαχαχ σε πειραζω μην το παρεις στραβα!!!!
όχι και μαυρίλα τα στούντιο?? γιατί τα λες αυτά?? όχι απλά είμαι αντικειμενικός, είμαι ΚΑΡΑ-αντικειμενικός!!! τα καλά τα επικροτώ, τα κακώς κείμενα τα επισημαίνω...διάβασε την κριτική και αν διαφωνείς κάπου μου λες να στο αναλύσω...καλά είναι και τα στούντιο...απλά είναι άλλη φάση.. ;) ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
όχι και μαυρίλα τα στούντιο?? γιατί τα λες αυτά?? όχι απλά είμαι αντικειμενικός, είμαι ΚΑΡΑ-αντικειμενικός!!! τα καλά τα επικροτώ, τα κακώς κείμενα τα επισημαίνω...διάβασε την κριτική και αν διαφωνείς κάπου μου λες να στο αναλύσω...καλά είναι και τα στούντιο...απλά είναι άλλη φάση.. ;) ;)

βρηκες ανθρωπο να διαφωνηση με τη κρητικη σου!!!! οχι απλα την επιβεβαιωνω αλλα την επαυξανω κιολας!!! εγω εχω 1700 επισκεψεις σε μασαζ απο το 1994 και 4 η 5 επισκεψεις σε στουντιο τα αντιστοιχα χρονια!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μη σου μπαίνουν ιδέες.... :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny:

ωχ ο λαγος εχει αγριες διαθεσεις!!!!!!!!!!!!!

αριστο καιρος να παρεις αδεια για λιγο να πας και στο χωριο να τελειωσεις και το σπιτι θα κατσω εγω στο ποδι σου !!!!

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
βρηκες ανθρωπο να διαφωνηση με τη κρητικη σου!!!! οχι απλα την επιβεβαιωνω αλλα την επαυξανω κιολας!!! εγω εχω [size=50pt]1700 επισκεψεις σε μασαζ απο το 1994[/size] και 4 η 5 επισκεψεις σε στουντιο τα αντιστοιχα χρονια!!
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
ασε εχω ιστορια μεγαλη εγω αν δεν ειχα καβλες τωρα θα ειχα πολλα λεφτα αλλα και παλι τι να τα κανεις τα λεφτα χωρις καβλες????????????
Μην μασας, γιατι δυστυχως, το πιο ακριβο σεξ ειναι το δωρεαν, και αυτο το εχουμε βιωσει ολοι λιγο - πολυ!!!
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Μην μασας, γιατι δυστυχως, το πιο ακριβο σεξ ειναι το δωρεαν, και αυτο το εχουμε βιωσει ολοι λιγο - πολυ!!!

Συμφωνο με την μονη διαφορα με μια κοπελα απο ενα στουντιο - μασαζ πληρωνεις μονο χρηματικο ποσο εννω με το "δωρεαν" σεξ σου κλεβουν και αισθηματα και αρκετο χρονο επισης !
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom