Νέα

Νεο strip στον Α.Δημητριο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kagouras7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kagouras7

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα πριν μέρες απο τον Αγιο Δημητριο και λίγο πριν την στάση του μετρό είδα ένα νέο μαγαζι με όνομα : bad girls gentlemen club... ξέρει κανεις τπτ?
 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
που ρε μεγαλε στο σταθμο της δαφνης η στην πλατεια παναγουλη
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχω γράψει εντυπώσεις στο thread καθημερινή ενημέρωση για στριπτιζαδικα..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
είναι στο ύψος της πλ.παναγούλη.
στο αντίθετο ρεύμα όμως, δλδ προς αθήνα..
λίγα μέτρα πριν το σταθμό του μετρό..
πρέπει να έχει ανοίξει γιατί είδα πορτιέρηδες
και άτομα να μπαινοβγαίνουν [σε άλλη φάση] :sunglasses:  :sunglasses: 
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πράγματι έχει ανοίξει εδώ και κάποιες μέρες!
Είναι στο ρεύμα προς Αθήνα λίγο μετά τον Παναγιωταράκο (Μαγαζί με είδη για αυτοκίνητα) στη διασταύρωση με Αγίου Κων/νου.
Βρίσκεται σε πολύ καλό σημείό λόγω μετρό αλλά παράλληλα και όχι σε τόσο καλό από την άποψη ότι απέχει από όλα τα άλλα!
Θα ακολουθήσει λίαν συντόμως αναγνωριστική επίσκεψη για να το τσεκάρουμε!
Καμία πρόσκληση δεν μοίρασαν?
Έτσι περιμένουν να τιμήσουμε το μαγαζί?
Χωρίς διαφήμιση?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μου φαίνεται ότι μένεις μακριά..
απέχει αρκετά από τα υπόλοιπα γιατί ούτε κοντά στα νότια είναι (Πρίνσεςς), ούτε κοντά στις Μούσσες ούτε πολυ κοντά στη Συγγρού. το κοντινότερο είναι το Μίλλιονερ στο Παγκράτι..που και πάλι περνάς δυο-τρεις περιοχές μέχρι να πας..
θα ακολουθησει αναγνωριστική σύντομα..όντως!..
αυτό με τη διαφήμιση μου έκανε και μένα εντυπωση.. ούτε μία αφίσα?.. :think:  
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
μου φαίνεται ότι μένεις μακριά..
απέχει αρκετά από τα υπόλοιπα γιατί ούτε κοντά στα νότια είναι (Πρίνσεςς), ούτε κοντά στις Μούσσες ούτε πολυ κοντά στη Συγγρού. το κοντινότερο είναι το Μίλλιονερ στο Παγκράτι..που και πάλι περνάς δυο-τρεις περιοχές μέχρι να πας..
θα ακολουθησει αναγνωριστική σύντομα..όντως!..
αυτό με τη διαφήμιση μου έκανε και μένα εντυπωση.. ούτε μία αφίσα?.. :think:  

Αντιθέτως φίλε μου!
Αν διάβασες καλά είπα ότι έχει καλή θέση λόγω μετρό αλλά κακή διότι αν πάει κάποιος και σχολάσει νωρίς και επιθυμεί να πάει και αλλού θα πρέπει να ταλαιπωρηθεί!
Ενώ Συγγρού είναι όλα γύρω-γύρω!
Διαφήμιση έπρεπε να κάνουν και επιπλέον έπρεπε να παίξουν και δωρεάν προσκλήσεις όπως κάνουν τα περισσότερα για πρώτη φορά!
Διότι αν είναι να πας και να σου έχουν είσοδο 15Ε, με λιγότερα από 10 τεμάχια μέσα λόγω αρχής και χαμηλής πελατείας άρα δεν χρειάζονται και πολλές, τότε κάνεις μεταβολή και πας καλύτερα Συγγρού!
Τα μαγαζιά αυτά για να στηθούν θέλουν καλή διαφήμιση ώστε να πέσει αρκετός κόσμος για αρχή και μερικές καλές γκόμενες που θα ξέρουν την αγορά ώστε να σου απογειώσουν το μαγαζί κάνοντας τους πελάτες ευτυχισμένους!
Έτσι θα μπορείς να δώσεις κάποια ώθηση ώστε να φέρεις και άλλες και να προσθέσεις σόου!
Αλλά αν είναι να σου πουν 15Ε είσοδο, να έχει μπαζάκια μέσα που να μην λένε και να μην θέλουν, πως θα πας μπροστά?
Εγώ φοβάμαι ότι θα έχουμε κάτι παρόμοιο όπως το Έρος Καμασούτρα που ακόμα να βρει την ταυτότητα του και κανένας δεν μιλάει αν και το μαγαζί έχει καιρό!
Δεν ξέρω και αν έχει κλείσει κιόλας!
Ενώ το Κίνκυ έχωσε πολλά για διαφήμιση και το στήριξε εξαρχής με άφθονα κορίτσια και πήρε εύκολα μπροστά χωρίς να ζοριστεί!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
μου φαίνεται ότι μένεις μακριά..
απέχει αρκετά από τα υπόλοιπα γιατί ούτε κοντά στα νότια είναι (Πρίνσεςς), ούτε κοντά στις Μούσσες ούτε πολυ κοντά στη Συγγρού. το κοντινότερο είναι το Μίλλιονερ στο Παγκράτι..που και πάλι περνάς δυο-τρεις περιοχές μέχρι να πας..

Μάλλον λάθος είσαι φίλε μου!
Πιο κοντά είναι Συγγρού παρά Παγκράτι και Μίλιονερ.
Αν πιάσεις βουλιαγμένης και μετά στρίψεις Ηλία Ηλίου και Φραντζή βγήκες Συγγρού χωρίς πολλά πολλά!
Αλλά και πάλι αν θες μπαίνεις από τα στενά του Αγίου Δημητρίου, Σουλίου και Αγίας Βαρβάρας και μετά Αμφιθέας και είσαι Συγγρού σε λιγότερο από 10λεπτο για βράδυ!  ;)
 
OP
OP
K

kagouras7

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αν ισχύει ότι επειδή είναι καινούριο θα είναι καλό και προσεγμένο θα αξίζει μια επισκεψη.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Αντιθέτως φίλε μου!
Αν διάβασες καλά είπα ότι έχει καλή θέση λόγω μετρό αλλά κακή διότι αν πάει κάποιος και σχολάσει νωρίς και επιθυμεί να πάει και αλλού θα πρέπει να ταλαιπωρηθεί!
Ενώ Συγγρού είναι όλα γύρω-γύρω!

Διαφήμιση έπρεπε να κάνουν και επιπλέον έπρεπε να παίξουν και δωρεάν προσκλήσεις όπως κάνουν τα περισσότερα για πρώτη φορά!
Διότι αν είναι να πας και να σου έχουν είσοδο 15Ε, με λιγότερα από 10 τεμάχια μέσα λόγω αρχής και χαμηλής πελατείας άρα δεν χρειάζονται και πολλές, τότε κάνεις μεταβολή και πας καλύτερα Συγγρού!
Τα μαγαζιά αυτά για να στηθούν θέλουν καλή διαφήμιση ώστε να πέσει αρκετός κόσμος για αρχή και μερικές καλές γκόμενες που θα ξέρουν την αγορά ώστε να σου απογειώσουν το μαγαζί κάνοντας τους πελάτες ευτυχισμένους!
Έτσι θα μπορείς να δώσεις κάποια ώθηση ώστε να φέρεις και άλλες και να προσθέσεις σόου!
Αλλά αν είναι να σου πουν 15Ε είσοδο, να έχει μπαζάκια μέσα που να μην λένε και να μην θέλουν, πως θα πας μπροστά?
Εγώ φοβάμαι ότι θα έχουμε κάτι παρόμοιο όπως το Έρος Καμασούτρα που ακόμα να βρει την ταυτότητα του και κανένας δεν μιλάει αν και το μαγαζί έχει καιρό!
Δεν ξέρω και αν έχει κλείσει κιόλας!
Ενώ το Κίνκυ έχωσε πολλά για διαφήμιση και το στήριξε εξαρχής με άφθονα κορίτσια και πήρε εύκολα μπροστά χωρίς να ζοριστεί!
έχεις δίκιο. διάβασα το μήνυμά σου γρήγορα και κατάλαβα το ανάποδο.. :grin:  :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Μάλλον λάθος είσαι φίλε μου!
Πιο κοντά είναι Συγγρού παρά Παγκράτι και Μίλιονερ.
Αν πιάσεις βουλιαγμένης και μετά στρίψεις Ηλία Ηλίου και Φραντζή βγήκες Συγγρού χωρίς πολλά πολλά!
Αλλά και πάλι αν θες μπαίνεις από τα στενά του Αγίου Δημητρίου, Σουλίου και Αγίας Βαρβάρας και μετά Αμφιθέας και είσαι Συγγρού σε λιγότερο από 10λεπτο για βράδυ!  ;)
εδώ επέτρεψέ μου να διαφωνήσω. μεγάλη διαφορά στις αποστάσεις δεν υπάρχει..αλλά η υμηττού είναι στο ίδιο ύψος με την ηλιού και μετά από -μετά βίας- σκάρτο χιλιόμετρο κόβεις αριστερά, βγαίνεις λίγο κάτω από το άλσος και φτάνεις στο εν λόγω στριπ.. :)  
 

tex.trail

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα πριν μέρες απο τον Αγιο Δημητριο και λίγο πριν την στάση του μετρό είδα ένα νέο μαγαζι με όνομα : bad girls gentlemen club... ξέρει κανεις τπτ?
Το ειδα και εγω περνωντας απο βουλιαγμενης.Bad Ladies λεγεται.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πάντως αν ισχύει ότι επειδή είναι καινούριο θα είναι καλό και προσεγμένο θα αξίζει μια επισκεψη.

για το πούτσο μαγαζί.Όσοι ψάχνουν σόου πολυαριθμα,γυναικες πολλες,πριβε ωραια κλπ.. ξεγράψτε το μαγαζί δαυτο...Θα μπορούσε να είναι και κλασσικό κωλομπαρο,απλά είναι μεγάλο μέσα οπότε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί έτσι.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
για το πούτσο μαγαζί.Όσοι ψάχνουν σόου πολυαριθμα,γυναικες πολλες,πριβε ωραια κλπ.. ξεγράψτε το μαγαζί δαυτο...Θα μπορούσε να είναι και κλασσικό κωλομπαρο,απλά είναι μεγάλο μέσα οπότε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί έτσι.

Αν έχεις πάει συναγωνιστή, πες μας τις εντυπώσεις σου.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
για το πούτσο μαγαζί.Όσοι ψάχνουν σόου πολυαριθμα,γυναικες πολλες,πριβε ωραια κλπ.. ξεγράψτε το μαγαζί δαυτο...Θα μπορούσε να είναι και κλασσικό κωλομπαρο,απλά είναι μεγάλο μέσα οπότε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί έτσι.

Εγώ το είπα ότι το κόβω να ακολουθεί την πορεία του Έρος Καμασούτρα που δεν κατάφερε ποτέ του να βρει μια ταυτότητα και να γίνει γνωστό και μαγαζί θαμώνων!
Από κοπέλες Πάθος τι έλεγαν?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εγώ το είπα ότι το κόβω να ακολουθεί την πορεία του Έρος Καμασούτρα που δεν κατάφερε ποτέ του να βρει μια ταυτότητα και να γίνει γνωστό και μαγαζί θαμώνων!
Από κοπέλες Πάθος τι έλεγαν?

είχε μιά ξανθούλα ρουμάνα που δούλευε γιαννενα και μετα ερωτικα.Επίσης είχε ένα μελαχροινό ωραίο ρουμανάκι,αλλά ντίρλικο...ειχε τη λουντμιλα όπως διάβασες παλια καραβανα,την ειρηνη απο τις μουσσες τη μιλφ και μερικές ακόμη μέτριες εως και χαλια.Είχε και ενα ψηλό νταρντάνικο,αλλά σπασμένο μιλφ..
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
είχε μιά ξανθούλα ρουμάνα που δούλευε γιαννενα και μετα ερωτικα.Επίσης είχε ένα μελαχροινό ωραίο ρουμανάκι,αλλά ντίρλικο...ειχε τη λουντμιλα όπως διάβασες παλια καραβανα,την ειρηνη απο τις μουσσες τη μιλφ και μερικές ακόμη μέτριες εως και χαλια.Είχε και ενα ψηλό νταρντάνικο,αλλά σπασμένο μιλφ..

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
είχε μιά ξανθούλα ρουμάνα που δούλευε γιαννενα και μετα ερωτικα.Επίσης είχε ένα μελαχροινό ωραίο ρουμανάκι,αλλά ντίρλικο...ειχε τη λουντμιλα όπως διάβασες παλια καραβανα,την ειρηνη απο τις μουσσες τη μιλφ και μερικές ακόμη μέτριες εως και χαλια.Είχε και ενα ψηλό νταρντάνικο,αλλά σπασμένο μιλφ..
οταν αρχισουν τα κουρτιναϊτις,σφυρα συνθηματικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom