Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
696
Κριτικές
1
Like
506
Πόντοι
26
Ούτε αυτος εχει και πολυ αυστριακη φατσα αλλα ειναι ο Κασιδιαρης της Αυστριας

_103490995_sellner_getty.jpg

τι φατσα εχει δηλαδη και πως ειναι η αυστριακη φατσα τι μαλακιες λετε ρε
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
αυτή την ιστορια σου εμαθε το συστημα της διεφθαρμενης μεταπολίτευσης αυτην πιπιλίζεις
μαθε λοιπον ότι ο πρωτος ελληνας που αντισταθηκε στους ναζι ηταν ο ακροδεξιος Ιωαννης Μεταξας

Αλλά λόγια να αγαπιόμαστε, όσοι υποστηρίζουν τους ναζί υποστηρίζουν αυτές τις δολοφονίες Ελληνίδων και Ελληνων.
Μάλλον κάποιοι είναι περισσότερο ναζί από Ελληνες .....δεν πειράζει .......οι εποχές άλλαξαν κάντε τατοου και παρελάσεις με τον φίρερ στο μπράτσο υπάρχουν και άλλοι που προσκυνούν το ανάλογα άλλο σκουπίδι τον Στάλιν....
Εκεί στο περιθώριο θα είστε λουσερ της ιστορίας.....


 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ούτε αυτος εχει και πολυ αυστριακη φατσα αλλα ειναι ο Κασιδιαρης της Αυστριας

_103490995_sellner_getty.jpg

εχει αρκετα αυστριακη φατσα,δεν ειναι ολοι ξανθοι,τευτονικη φατσα θα λεγα μαλιστα,πιο πολλυ με γερμανοςς μοιαζει αλλα εκει τα φυλλα ειναι μπερδεμενα

cccc.jpg

sss.jpg


Νομιζω εμφανης ομοιοτητα 
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ασχετως πολιτικων φρονιματων ο καθενας μπορει να παρατηρησει την επιθεση που δεχονται οι ''ακροδεξιοι'' σε ολο τον κοσμο.
Ειναι οκ να δηλωνεις αριστερος οταν ο κομμουνισμος ευθυνεται για καποια δις θανατων αλλα αν χαραχτηριστεις ακροδεξιος που εχεις μονο μερικα εκατομμυριακια νεκρων την πουτσισες.

Κατι δεν παει καλα με αυτη την ζυγαρια

Δεν λεω τι ειναι ''κακο'' και τι ειναι ''καλο'' αλλα σιγουρα το ζυγι κλεβει
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ασχετως πολιτικων φρονιματων ο καθενας μπορει να παρατηρησει την επιθεση που δεχονται οι ''ακροδεξιοι'' σε ολο τον κοσμο.
Ειναι οκ να δηλωνεις αριστερος οταν ο κομμουνισμος ευθυνεται για καποια δις θανατων αλλα αν χαραχτηριστεις ακροδεξιος που εχεις μονο μερικα εκατομμυριακια νεκρων την πουτσισες.

Κατι δεν παει καλα με αυτη την ζυγαρια

Δεν λεω τι ειναι ''κακο'' και τι ειναι ''καλο'' αλλα σιγουρα το ζυγι κλεβει

URL]]
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Δεν συμφέρει το σύστημα η ύπαρξη ακραίων δεξιών κομμάτων.
Τα ακραία αριστερά κόμματα έχουν καταφέρει και τα ελέγχουν.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Εύχομαι να πετύχει κάτι ουσιαστικό και να θυμίζει έστω και λίγο την παλιά χρυσή αυγή που βαραγε στα πεζοδρόμια και όχι την κομματική χρυσή αυγή που και τα ακροδεξιά κομματα που σαν τον Βελόπουλο που είναι μόνο λόγια
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Θα παρει καποιος ψηφους απο βελοπουλο, ακροδεξια ισως,και μερικους που δεν θελουν να ψηφισουν κατι αλλο, ισως μπει βουλη ισως και οχι το αποτελεσμα το ιδιο ..
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Με την ίδια λογική οι δικοί σου οι "δημοκράτες της μεταποληστευσης κυνήγησαν και κυνηγούν τους χρυσαυγιτες από τότε που μπήκαν στη Βουλή. Γιατι πριν να μπουν στη Βουλή δεν τους ενοχλούσε η ύπαρξη του <<ακραίου>> κόμματος. Σε ένα πολίτευμα που χωράει το ΚΚ€, χωράει και η Χρυσή Αυγή. Ας επιλέξει ο λαός. Αλλά πώς να επιλέξει ορθά όταν δικαίωμα στο δημόσιο λόγο έχει μόνο η μία πλευρά ? Η πλευρά που σκηνοθετούσε δήθεν ξυλοδαρμούς και προέβαλε στα κανάλια της διαφθοράς αγρατζουνιστους Πακιστανούς που έλεγαν ότι δήθεν τους έδειραν χρυσαυγιτες ? Χωρίς αντίλογο ? Και μη μας πεις για τον Φύσσα γιατί θα σου πω για την δολοφονία Τεμπονέρα. Εκκρεμεί η απόφαση του δικαστηρίου που κατά την εισαγγελέα της έδρας προτείνεται απαλλαγή απ' την κατηγορία περι εγκληματικής οργάνωσης. Όμως δεν ανακοινώνεται. Γιατί άραγε ? Γιατί θα πρέπει να άρουν την καταδικαστική απόφαση που έχουν πάρει πολιτικοί και δημοσιογράφοι και να αρχίσουν να τους δίνουν βήμα ?

Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις γιατί το χάνεις. Δεν έχω "δικούς μου". Έχω αυτό που έχει γράψει η ιστορία και υπεύθυνοι μελετητές.

Όσο για τον παραλήρημά σου, όχι, χρυσή αυγή δεν χωράει στη βουλή. Χωράει ΚΑΘΕ σχήμα το οποίο εκφράζει μια ιδεολογία, που έχει ως σκοπό τη βελτίωση του βιοτικού επιπέδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον. Όπως επίσης ΔΕ χωράνε ακραία σταλινικά αριστερά σχήματα.

Εξάλλου η ιστορία έχει αποδείξει περίτρανα πως ακραία αριστερά, με την ακραία δεξιά πρεσβεύουν ίδιες ιδέες (όχι όμως ίδιες αρχές). Ποιός ξεχνάει το λοιμό του 21, την Μεγάλη Εκκαθάριση, κτλ κτλ. Για ακραία δεξιά, ξέρουν όλοι τα εγκλήματα του ναζισμού.

Για το σήμερα. Τα δικά μου μάτια είδαν φουσκωτούς να κλωτσούν μετανάστες, είδαν τύπους ζωσμένους με όπλο στη μέση, είδαν να χτυπάνε Έλληνες σε λαϊκές που πήγαν να προστατέψουν κάποιους ξένους από το μένος της χρυσής αυγής.
Εάν πραγματικά νομίζεις πως οι τραμπουκισμοί και η βία της χρυσής αυγής ήταν κάτι κατασκευασμένο, τότε ζεις κάπου απομονωμένα, ή επιλέγεις να βλέπεις καταστάσεις και γεγονότα μέσα από γυαλιά.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
στην ελλάδα, όχι γενικά
γι' αυτό κατηγορούμε κυμπουρόπουλο και βοζενμπεργκ και λοιπούς ασθενείς ευρωβουλευτές

Tι συγκρινεις?
Το ΚΚΕ εχει στο καταστατικο του αρπαγη εξουσιας με επανασταση και τους εχουν ηρωποιησει
Ακομα και βουλευτες της ΝΔ μιλανε για τους ''αγωνες της αριστερας''

Με την δικη της χρυσης αυγης ξερει κανεις τι γινεται και ποτε θα εχουμε αποφαση?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αλλά λόγια να αγαπιόμαστε, όσοι υποστηρίζουν τους ναζί υποστηρίζουν αυτές τις δολοφονίες Ελληνίδων και Ελληνων.
Μάλλον κάποιοι είναι περισσότερο ναζί από Ελληνες .....δεν πειράζει .......οι εποχές άλλαξαν κάντε τατοου και παρελάσεις με τον φίρερ στο μπράτσο υπάρχουν και άλλοι που προσκυνούν το ανάλογα άλλο σκουπίδι τον Στάλιν....
Εκεί στο περιθώριο θα είστε λουσερ της ιστορίας.....
Η συντριπτική πλειοψηφία τους δεν είναι ναζί.
Χαζοβιόληδες είναι που αδυνατούν να καταλάβουν τις καταστροφικές συνέπειες μιας κυβέρνησης με νεοναζί.
Έχουν μείνει κολλημενοι στην πανω πλατεία των αγανακτισμένων.
Φταινε βέβαια και τα περισσότερα κομματα που δεν θέλουν μια σοβαρη αντιμετώπιση της λαθρομετανάστευσης και ετσι ριχνουν λαδι στη φωτιά της ακροδεξιάς
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Ο κάθε αποτυχημένος έγινε βουλευτής του κόμματος. Για το χρήμα έγινε η διάσπαση
 

Poutaniaris7

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Like
80
Πόντοι
0
Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις γιατί το χάνεις. Δεν έχω "δικούς μου". Έχω αυτό που έχει γράψει η ιστορία και υπεύθυνοι μελετητές. Λοιπόν αστει
Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις γιατί το χάνεις. Δεν έχω "δικούς μου". Έχω αυτό που έχει γράψει η ιστορία και υπεύθυνοι μελετητές.

Όσο για τον παραλήρημά σου, όχι, χρυσή αυγή δεν χωράει στη βουλή. Χωράει ΚΑΘΕ σχήμα το οποίο εκφράζει μια ιδεολογία, που έχει ως σκοπό τη βελτίωση του βιοτικού επιπέδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον. Όπως επίσης ΔΕ χωράνε ακραία σταλινικά αριστερά σχήματα.

Εξάλλου η ιστορία έχει αποδείξει περίτρανα πως ακραία αριστερά, με την ακραία δεξιά πρεσβεύουν ίδιες ιδέες (όχι όμως ίδιες αρχές). Ποιός ξεχνάει το λοιμό του 21, την Μεγάλη Εκκαθάριση, κτλ κτλ. Για ακραία δεξιά, ξέρουν όλοι τα εγκλήματα του ναζισμού.

Για το σήμερα. Τα δικά μου μάτια είδαν φουσκωτούς να κλωτσούν μετανάστες, είδαν τύπους ζωσμένους με όπλο στη μέση, είδαν να χτυπάνε Έλληνες σε λαϊκές που πήγαν να προστατέψουν κάποιους ξένους από το μένος της χρυσής αυγής.
Εάν πραγματικά νομίζεις πως οι τραμπουκισμοί και η βία της χρυσής αυγής ήταν κάτι κατασκευασμένο, τότε ζεις κάπου απομονωμένα, ή επιλέγεις να βλέπεις καταστάσεις και γεγονότα μέσα από γυαλιά.
Ωραία λοιπόν, εσύ μπορείς να συνεχίσεις να ψηφίζεις τους <<καλούς>> εμάς άσε μας να στηρίζουμε τους κακους.
Θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις γιατί το χάνεις. Δεν έχω "δικούς μου". Έχω αυτό που έχει γράψει η ιστορία και υπεύθυνοι μελετητές.

Όσο για τον παραλήρημά σου, όχι, χρυσή αυγή δεν χωράει στη βουλή. Χωράει ΚΑΘΕ σχήμα το οποίο εκφράζει μια ιδεολογία, που έχει ως σκοπό τη βελτίωση του βιοτικού επιπέδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον. Όπως επίσης ΔΕ χωράνε ακραία σταλινικά αριστερά σχήματα.

Εξάλλου η ιστορία έχει αποδείξει περίτρανα πως ακραία αριστερά, με την ακραία δεξιά πρεσβεύουν ίδιες ιδέες (όχι όμως ίδιες αρχές). Ποιός ξεχνάει το λοιμό του 21, την Μεγάλη Εκκαθάριση, κτλ κτλ. Για ακραία δεξιά, ξέρουν όλοι τα εγκλήματα του ναζισμού.

Για το σήμερα. Τα δικά μου μάτια είδαν φουσκωτούς να κλωτσούν μετανάστες, είδαν τύπους ζωσμένους με όπλο στη μέση, είδαν να χτυπάνε Έλληνες σε λαϊκές που πήγαν να προστατέψουν κάποιους ξένους από το μένος της χρυσής αυγής.
Εάν πραγματικά νομίζεις πως οι τραμπουκισμοί και η βία της χρυσής αυγής ήταν κάτι κατασκευασμένο, τότε ζεις κάπου απομονωμένα, ή επιλέγεις να βλέπεις καταστάσεις και γεγονότα μέσα από γυαλιά.

Όσο για τον παραλήρημά σου, όχι, χρυσή αυγή δεν χωράει στη βουλή. Χωράει ΚΑΘΕ σχήμα το οποίο εκφράζει μια ιδεολογία, που έχει ως σκοπό τη βελτίωση του βιοτικού επιπέδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον. Όπως επίσης ΔΕ χωράνε ακραία σταλινικά αριστερά σχήματα.

Εξάλλου η ιστορία έχει αποδείξει περίτρανα πως ακραία αριστερά, με την ακραία δεξιά πρεσβεύουν ίδιες ιδέες (όχι όμως ίδιες αρχές). Ποιός ξεχνάει το λοιμό του 21, την Μεγάλη Εκκαθάριση, κτλ κτλ. Για ακραία δεξιά, ξέρουν όλοι τα εγκλήματα του ναζισμού.

Για το σήμερα. Τα δικά μου μάτια είδαν φουσκωτούς να κλωτσούν μετανάστες, είδαν τύπους ζωσμένους με όπλο στη μέση, είδαν να χτυπάνε Έλληνες σε λαϊκές που πήγαν να προστατέψουν κάποιους ξένους από το μένος της χρυσής αυγής.
Εάν πραγματικά νομίζεις πως οι τραμπουκισμοί και η βία της χρυσής αυγής ήταν κάτι κατασκευασμένο, τότε ζεις κάπου απομονωμένα, ή επιλέγεις να βλέπεις καταστάσεις και γεγονότα μέσα από γυαλιά.
Καταρχάς δεν ξέρω ποιοι είναι οι υπεύθυνοι μελετητές. Εννοείς το φάσμα κάτι ρεπουσηδων Τσατσοπουλων κτλ φαντάζομαι. Κατά δεύτερον συνέχισε εσύ να ψηφίζεις τους <<καλούς>> και άσε εμάς να ψηφίζουμε τους <<κακους>>. Αν οι απατεώνες ήθελαν Δημοκρατία δε θα έδιναν ασυλία στο κόμμα του εγκλήματος και της προδοσίας και νομιμοποίηση στη Βουλή στα κανάλια και τα εκπαιδευτικά ιδρύματα όπως και στα συνδικάτα. Αλλά είναι τα καλύτερα παιδιά τους τα συντροφια. Αλληλοστηριζονται στα δύσκολα. Λοιπόν και εγώ δεν πιστεύω ότι τα δύο ιδεολογικά άκρα είναι ιδανικά για να κυβαρνουν αλλά μη μας βγάζετε λάδι το ΚΚ€ . Γιατί τα εγκλήματα των Ναζί τα ξέρουμε. Έχουν γραφτεί βιβλία πολλά καθώς και Χόλιγουντιανες ταινίες πάμπολλες. Για τα εγκλήματα Στάλιν πάλι μόνο κανένα ντοκυμαντέρ. Για να μην ανοίξουμε το κεφάλαιο <<εμφύλιος>>
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ασχετως πολιτικων φρονιματων ο καθενας μπορει να παρατηρησει την επιθεση που δεχονται οι ''ακροδεξιοι'' σε ολο τον κοσμο.
Ειναι οκ να δηλωνεις αριστερος οταν ο κομμουνισμος ευθυνεται για καποια δις θανατων αλλα αν χαραχτηριστεις ακροδεξιος που εχεις μονο μερικα εκατομμυριακια νεκρων την πουτσισες.

Κατι δεν παει καλα με αυτη την ζυγαρια

Δεν λεω τι ειναι ''κακο'' και τι ειναι ''καλο'' αλλα σιγουρα το ζυγι κλεβει


Και τα δυο σκατά είναι απλά οι μεν κομμουνιστές έχουν εξαφανιστεί εκτός ελαχίστον εξαιρέσεων, δυστυχώς και σε αυτό είμαστε στις εξαιρέσεις ενώ τα ναζιστάκια ακόμα είναι σε μορφή διακριτικής ύπαρξης σε διάφορες χώρες. Θα αφανιστούν και αυτοί σιγά σιγά, τους σώζει λίγο ο μανδύας του εθνικισμού.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Ωραία λοιπόν, εσύ μπορείς να συνεχίσεις να ψηφίζεις τους <<καλούς>> εμάς άσε μας να στηρίζουμε τους κακους.
Όσο για τον παραλήρημά σου, όχι, χρυσή αυγή δεν χωράει στη βουλή. Χωράει ΚΑΘΕ σχήμα το οποίο εκφράζει μια ιδεολογία, που έχει ως σκοπό τη βελτίωση του βιοτικού επιπέδου, με σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον. Όπως επίσης ΔΕ χωράνε ακραία σταλινικά αριστερά σχήματα.

Εξάλλου η ιστορία έχει αποδείξει περίτρανα πως ακραία αριστερά, με την ακραία δεξιά πρεσβεύουν ίδιες ιδέες (όχι όμως ίδιες αρχές). Ποιός ξεχνάει το λοιμό του 21, την Μεγάλη Εκκαθάριση, κτλ κτλ. Για ακραία δεξιά, ξέρουν όλοι τα εγκλήματα του ναζισμού.

Για το σήμερα. Τα δικά μου μάτια είδαν φουσκωτούς να κλωτσούν μετανάστες, είδαν τύπους ζωσμένους με όπλο στη μέση, είδαν να χτυπάνε Έλληνες σε λαϊκές που πήγαν να προστατέψουν κάποιους ξένους από το μένος της χρυσής αυγής.
Εάν πραγματικά νομίζεις πως οι τραμπουκισμοί και η βία της χρυσής αυγής ήταν κάτι κατασκευασμένο, τότε ζεις κάπου απομονωμένα, ή επιλέγεις να βλέπεις καταστάσεις και γεγονότα μέσα από γυαλιά.
Καταρχάς δεν ξέρω ποιοι είναι οι υπεύθυνοι μελετητές. Εννοείς το φάσμα κάτι ρεπουσηδων Τσατσοπουλων κτλ φαντάζομαι. Κατά δεύτερον συνέχισε εσύ να ψηφίζεις τους <<καλούς>> και άσε εμάς να ψηφίζουμε τους <<κακους>>. Αν οι απατεώνες ήθελαν Δημοκρατία δε θα έδιναν ασυλία στο κόμμα του εγκλήματος και της προδοσίας και νομιμοποίηση στη Βουλή στα κανάλια και τα εκπαιδευτικά ιδρύματα όπως και στα συνδικάτα. Αλλά είναι τα καλύτερα παιδιά τους τα συντροφια. Αλληλοστηριζονται στα δύσκολα. Λοιπόν και εγώ δεν πιστεύω ότι τα δύο ιδεολογικά άκρα είναι ιδανικά για να κυβαρνουν αλλά μη μας βγάζετε λάδι το ΚΚ€ . Γιατί τα εγκλήματα των Ναζί τα ξέρουμε. Έχουν γραφτεί βιβλία πολλά καθώς και Χόλιγουντιανες ταινίες πάμπολλες. Για τα εγκλήματα Στάλιν πάλι μόνο κανένα ντοκυμαντέρ. Για να μην ανοίξουμε το κεφάλαιο <<εμφύλιος>>

Ρε φίλε, για το δικό σου καλό, σταμάτα να αναμασάς τα φασιστικά λόγια που σου δίνουν. Τί Τατσόπουλους και Ρεπουσηδες λες;; ΞΥΠΝΑ. Ακόμη νομίζεις πως έχεις καταλάβει τα πολιτικά μου πιστεύω και επιμένεις να επιτίθεσαι σχετικά με το τί ψηφίζω. Δε καταλαβαίνεις πως σε έχουν κάνει τυφλό; "αν οι απατεώνες ήθελαν Δημοκρατία δε θα έδιναν ασυλία στο κόμμα του εγκλήματος και της προδοσίας και νομιμοποίηση στη Βουλή στα κανάλια". Θύμισέ μου, πίσω από την ασυλία της βουλής δε κρύφτηκαν κάποια (αν όχι όλα) μέλη της χ.α;

Μιλάω για πανεπιστημιακούς ερευνητές. Πλουμίδη, Καργάκο, Δερτιλή, και άλλους που αποκλείεται να τους έχεις ακούσει καν. Πρώτος μίλησα για τα εγκλήματα της αριστεράς. Προφανώς δε γνωρίζεις τι είναι ο λοιμός του 21, ή η μεγάλη εκκαθάριση, γι' αυτό και τα αναφέρεις τώρα. Αν για τα εγκλήματα του ναζισμού, οι πηγές σου είναι το Hollywood, τότε απλά δε θα απαντήσω ξανά.

Ωστόσο αν σε ενδιαφέρει, σε προκαλώ να ανοίξεις το κεφάλαιο εμφύλιος, μιας και είμαι σίγουρος πως γνωρίζεις όσα γράφονται στις φυλλάδες της χ.α. και πολλά από όσα πραγματικά έγιναν θα σε εκπλήξουν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο Ραπτόπουλος είπε πριν στην εκπομπή του ότι Ψωμιάδης,Ορφανός και Μαλάτος θα πάνε με το Λιάκο

Καλά,μ'αυτούς περιμένει να βγει; :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538
Ο Ραπτόπουλος είπε πριν στην εκπομπή του ότι Ψωμιάδης,Ορφανός και Μαλάτος θα πάνε με το Λιάκο

Καλά,μ'αυτούς περιμένει να βγει; :2funny:
Σοβαρο προσωπο τα ειπε...Σωθηκες...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο Ραπτόπουλος είπε πριν στην εκπομπή του ότι Ψωμιάδης,Ορφανός και Μαλάτος θα πάνε με το Λιάκο

Καλά,μ'αυτούς περιμένει να βγει; :2funny:
Καλα αν παρει Πανικα ο Κασιδας στο κομμα θα γελασει και ο καθε πικραμενος,αλλα δυσκολο το κοβω.
Μαλακιες του ψεκασμενου καραφλα θα ειναι και αυτες!
μετα το κερατο που εφαγε απο τη γυναικα του,εχει αποτρελαθει
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλα αν παρει Πανικα ο Κασιδας στο κομμα θα γελασει και ο καθε πικραμενος,αλλα δυσκολο το κοβω.
Μαλακιες του ψεκασμενου καραφλα θα ειναι και αυτες!
μετα το κερατο που εφαγε απο τη γυναικα του,εχει αποτρελαθει
:2funny: :2funny: :2funny:

Πότε έφαγε κέρατο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom