Νέα

Νεκρός στο χτύπημα στο γραφείο του Χρυσοχοϊδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prowler7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Δεν φοβόμαστε, δεν τρομοκρατούμαστε. Θα συνεχίσουμε τον αγώνα για να καταστήσουμε τον πολίτη ασφαλή. Οι άνανδροι δολοφόνοι θα συλληφθούν.

:2funny: :2funny: :2funny:

όπως θα έλεγε και η νέα γενιά: lol lol lol
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
«Η βόμβα των τρομοκρατών [size=14pt]στόχο είχε το ίδιο το δημοκρατικό πολίτευμα[/size]» συνέχισε ο Σ.Ξυνίδης, τονίζοντας ότι «οι αδίστακτοι εκτελεστές αυτής της επίθεσης πρέπει να γνωρίζουν ότι απέναντι τους έχουν [size=14pt]όλους τους πολίτες, όλες τις κοινωνικές [/size]και πολιτικές δυνάμεις. Πρέπει να γνωρίζουν ότι πολύ σύντομα θα οδηγηθούν στη Δικαιοσύνη για να λογοδοτήσουν και να αναλάβουν την ευθύνη των δολοφονικών τους πράξεων».

ρίχνουν τα ταρώ στη βουλή; :grin:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
οκ, να σεβαστούμε την θλίψη σου.
συχώρνα μας.
Η θλίψη μου έχει να κάνει περισσότερο με εσάς . ΠΕΊΤΕ ΜΙΑ ΧΡΉΣΙΜΗ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΊΤΕ ΤΊΠΟΤΑ , ΣΙΩΠΉΣΤΕ ΚΑΙ ΛΊΓΟ . Δεν είναι κακό . Αλλά το να βρίζεστε συνέχεια μεταξύ σας είναι διασκεδαστικό μέχρις ενός σημείου . Είσαστε πανέξυπνοι άνθρωποι και γι' αυτό το θάμα μερικές φορές γίνεται αποκρουστικότερο .  
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Η θλίψη μου έχει να κάνει περισσότερο με εσάς . ΠΕΊΤΕ ΜΙΑ ΧΡΉΣΙΜΗ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΊΤΕ ΤΊΠΟΤΑ , ΣΙΩΠΉΣΤΕ ΚΑΙ ΛΊΓΟ . Δεν είναι κακό . Αλλά το να βρίζεστε συνέχεια μεταξύ σας είναι διασκεδαστικό μέχρις ενός σημείου . Είσαστε πανέξυπνοι άνθρωποι και γι' αυτό το θάμα μερικές φορές γίνεται αποκρουστικότερο .  
παίχτη, ό,τι ήταν να πουν το 'χουν πει όλοι. Απ' ό,τι φαίνεται πλέον έχουν τελειώσει τα λόγια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η θλίψη μου έχει να κάνει περισσότερο με εσάς . ΠΕΊΤΕ ΜΙΑ ΧΡΉΣΙΜΗ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΊΤΕ ΤΊΠΟΤΑ , ΣΙΩΠΉΣΤΕ ΚΑΙ ΛΊΓΟ . Δεν είναι κακό . Αλλά το να βρίζεστε συνέχεια μεταξύ σας είναι διασκεδαστικό μέχρις ενός σημείου . Είσαστε πανέξυπνοι άνθρωποι και γι' αυτό το θάμα μερικές φορές γίνεται αποκρουστικότερο .  
μισό ρε αδερφέ;
εσύ στις τελευταίες σελίδες μόνο μπινελίκια είδες;
έστω ότι κουράστηκε με μας.
με τις μαλακίες που σου λένε τριαντα χρόνια τα 300 εναλλασσόμενα μουνόπανα όλα καλα;

Υ.Γ.
δλδ εσένα σε καλύπτουν πλήρως δηλώσεις τύπου όλοι οι πολίτες είναι με το μερος μας;
για στά ρε καριόλη;
μας ρώτησες όλους;
 

Επισκέπτης
παρε-παρε..
dxf6sgs5gses.jpg

Υποκρισίλ
Δωρεάν διανομή
Χωρίς ιατρική συνταγή
Χρήση από ενήλικες και παιδιά
τερμα τα χαρτομαντηλα ρε..
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Αν  ειναι  μουνοπανα  τυπου  Φουντα  που  τα  εχουν ολα στην  ζωη και κανουν τον ψευδοεπανασταη του κωλου  να  φτανουν  σε  τετοια   καιρια  σημεια  και να καταφερνουν τετοια  χτυπηματα ,  μιλαμε  για  καταντια.........εκτος  κι  αν  καποιοι παρακρατικοι  εκ  των εσω  ηθελαν να  φανε τον   Χρυσοχοιδη.......οποτε  μιλαμε  για κρατος  μαφιοζων.......που και αυτο δεν με εκπλησσει....
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
μισό ρε αδερφέ;
εσύ στις τελευταίες σελίδες μόνο μπινελίκια είδες;
έστω ότι κουράστηκε με μας.
με τις μαλακίες που σου λένε τριαντα χρόνια τα 300 εναλλασσόμενα μουνόπανα όλα καλα;

Υ.Γ.
δλδ εσένα σε καλύπτουν πλήρως δηλώσεις τύπου όλοι οι πολίτες είναι με το μερος μας;
για στά ρε καριόλη;
μας ρώτησες όλους;
περσόνα εγώ παρακολουθώ με μεγάλη επιμονή και υπομονή και τα ενδιαφέροντα και τις πολλές μαλακίες που λέτε σ' όλα τα πολιτικά θέματα . Εσύ είδες τι έγραψα στην προηγούμενη σελίδα πριν μου τη βγείς ;
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Αν  ειναι  μουνοπανα  τυπου  Φουντα  που  τα  εχουν ολα στην  ζωη και κανουν τον ψευδοεπανασταη του κωλου  να  φτανουν  σε  τετοια   καιρια  σημεια  και να καταφερνουν τετοια  χτυπηματα ,  μιλαμε  για  καταντια.........εκτος  κι  αν  καποιοι παρακρατικοι  εκ  των εσω  ηθελαν να  φανε τον   Χρυσοχοιδη.......οποτε  μιλαμε  για κρατος  μαφιοζων.......που και αυτο δεν με εκπλησσει....

Άρωμα εκλογών...
 

Επισκέπτης
περσόνα εγώ παρακολουθώ με μεγάλη επιμονή και υπομονή και τα ενδιαφέροντα και τις πολλές μαλακίες που λέτε σ' όλα τα πολιτικά θέματα . Εσύ είδες τι έγραψα στην προηγούμενη σελίδα πριν μου τη βγείς ;

Εσύ τώρα μας λες κάτι επί του θέματος??
 

Επισκέπτης
:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
Αν  ειναι  μουνοπανα  τυπου  Φουντα  που  τα  εχουν ολα στην  ζωη και κανουν τον ψευδοεπανασταη του κωλου  να  φτανουν  σε  τετοια   καιρια  σημεια  και να καταφερνουν τετοια  χτυπηματα ,  μιλαμε  για  καταντια.........εκτος  κι  αν  καποιοι παρακρατικοι  εκ  των εσω  ηθελαν να  φανε τον   Χρυσοχοιδη.......οποτε  μιλαμε  για κρατος  μαφιοζων.......που και αυτο δεν με εκπλησσει....
τραβα μωρη αμοιβαδα να κλαψεις για τον ενιαιο & αδιαιρετο πουστη & μην απασχολεις το ακατοικητο σου με δυσκολες εξισωσεις..
παλι λιακοπουλο εβλεπες???
ο κροκους εβαλε την μπομπα γελοιε..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περσόνα εγώ παρακολουθώ με μεγάλη επιμονή και υπομονή και τα ενδιαφέροντα και τις πολλές μαλακίες που λέτε σ' όλα τα πολιτικά θέματα . Εσύ είδες τι έγραψα στην προηγούμενη σελίδα πριν μου τη βγείς ;
δε χρειάζεται να γράφω ότι συμφωνώ σε αυτά που συμφωνώ.
ζήτησες να μη τσακωνόμαστε ζήτησα συγγνώμη και προχώρησα παρακάτω.

Υ.Γ.
αν και δε νομίζω ότι τελευταία τσακώνομαι στα πολιτικά θρεντ αλλά ζητάω συγγνώμη έτσι κι αλλιώς γιατί σε βρήκα άκρως καλοπροαίρετο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:τραβα μωρη αμοιβαδα να κλαψεις για τον ενιαιο & αδιαιρετο πουστη & μην απασχολεις το ακατοικητο σου με δυσκολες εξισωσεις..
παλι λιακοπουλο εβλεπες???
ο κροκους εβαλε την μπομπα γελοιε..
ο μαρινάκης όμως του έδωκε τα λεφτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom