Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα δεν εχεις και αδικο...παιζει ρολο και το πως θα σε κοψουν σαν φατσα....αν δουν κανα τυπο αθλητικο και με φατσα αγρια δεν νομιζω να του την πεσουν...

δεν εννοω μονο αυτο
εγω να φανταστεις εχω κατι μαλακες γνωστους
που βγαινουν εξω με το νεο iphone  φατσα φορα
ή να δειξουν το καινουργιο τους ρολοι το ενα μανικι μαζεμενο
ε αυτοι τυπε προκαλουν την τυχη τους
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Απλά μία εξουσία είναι κ αυτοί.

Δεν μπορούν να εμποδίσουν την θύελλα αν κ όταν ξεσπάσει.
με συγχωρεις αλλα αυτους τους λαους δεν τους εχω και πολυ ζεστους για τετοια πραγματα με την κατασταση που υπαρχει στην χωρα τους
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
δεν εννοω μονο αυτο
εγω να φανταστεις εχω κατι μαλακες γνωστους
που βγαινουν εξω με το νεο iphone  φατσα φορα
ή να δειξουν το καινουργιο τους ρολοι το ενα μανικι μαζεμενο
ε αυτοι τυπε προκαλουν την τυχη τους
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ἐπειδὴ δὲν φαίνεται ἄλλος τρόπος ἰάσεὼς σας, περιορίσατε τὸν χρόνον παραμονῆς σας εἰς τὸν ἱστότοπον - καὶ τὰς ἀναρτήσεις σας

εγω σου λεω απλα μια αιτια απο τις πολλες που το προκαλει
αν δεν θες να καταλαβεις την λογικη ειναι δικο
σου θεμα τυπε  :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεν εννοω μονο αυτο
εγω να φανταστεις εχω κατι μαλακες γνωστους
που βγαινουν εξω με το νεο iphone  φατσα φορα
ή να δειξουν το καινουργιο τους ρολοι το ενα μανικι μαζεμενο
ε αυτοι τυπε προκαλουν την τυχη τους
αν κυκλοφορουν ετσι στο κεντρο τοτε θα αντιμετωπισουν προβλημα καποια στιγμη,αν κυκλοφορουν κηφισια,εκαλη,ψυχικο και βορεια ελαχιστες οι πιθανοτητες
 

Επισκέπτης
με συγχωρεις αλλα αυτους τους λαους δεν τους εχω και πολυ ζεστους για τετοια πραγματα με την κατασταση που υπαρχει στην χωρα τους
Το ΔΝΤ κ όλοι οι ελεκτές που έχουν πλακώσει στην χώρα δεν εμποδίζουν σε κάτι μία εξέγερση.

Στις υπόλοιπες χωρές απλά ακόμα δεν άρχισε τόσο ο χαμός,ο καπιταλισμός αυτός είναι,μία φούσκα που κάποτε σκάει.

Το τι αφήνει θα δείξει.....

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν κυκλοφορουν ετσι στο κεντρο τοτε θα αντιμετωπισουν προβλημα καποια στιγμη,αν κυκλοφορουν κηφισια,εκαλη,ψυχικο και βορεια ελαχιστες οι πιθανοτητες

ετσι κυκλοφορουν ορισμενοι τυπε
τους εχω δει εγω ο ιδιος
αυτο ειναι μαλακια κατα την γνωμη μου
δεν πας στο στομα του λυκου ετσι εκτος
και αν εισαι κολλημενος στο μυαλο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Θα ήθελα να ήξερα τι θα πούνε αυτοί που προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι η Αθήνα είναι μια χαρά.
Αλλά ξέρω... αυτά τα κάνουν και έλληνες.

Ήδη η αστυνομία σε συνεργασία με μκο παρακολουθεί σολάριουμ προκειμένου να εντποιστούν οι έλληνες δράστες που προσπαθησαν να περάσουν για αλλοδαπό και να συκοφαντήσουν τους μετανάστες...


Τραγικό περιστατικό, όποιος και να το έκανε και θα συμφωνήσω με προλαλήσαντα ότι εκτός αν είσαι ο τσακ νόρις, μαγκιές δεν κάνεις αν και πλέον ούτε το περιθώριο να τους τα δώσεις μόνος σου δεν σου αφήνουν...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ετσι κυκλοφορουν ορισμενοι τυπε
τους εχω δει εγω ο ιδιος
αυτο ειναι μαλακια κατα την γνωμη μου
δεν πας στο στομα του λυκου ετσι εκτος
και αν εισαι κολλημενος στο μυαλο.
οκ και εγω τα μονα καποιας αξιας που εχω συνηθως μαζι μου ειναι το ρολοι μου το οποιο σε καμμια περιπτωση δεν το βλεπει κανεις γιατι τα μανικια το κρυβουν και το  iphone  μου,το προηγουμενο μοντελο εχω :2funny:Αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θα το εχω στο αυτι μου οταν ειμαι στο μεταξουργειο για μπουρδελοτσαρκα καιφυσικα ποτε δεν παω νυχτα εκει,γενικα αποφευγω την προκληση και την επιδειξη,οτι εχω το εχω για να το βλεπω μονο εγω γιατι ειναι για προσωπικη ευχαριστηση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οκ και εγω τα μονα καποιας αξιας που εχω συνηθως μαζι μου ειναι το ρολοι μου το οποιο σε καμμια περιπτωση δεν το βλεπει κανεις γιατι τα μανικια το κρυβουν και το  iphone  μου,το προηγουμενο μοντελο εχω :2funny:Αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θα το εχω στο αυτι μου οταν ειμαι στο μεταξουργειο για μπουρδελοτσαρκα καιφυσικα ποτε δεν παω νυχτα εκει,γενικα αποφευγω την προκληση και την επιδειξη,οτι εχω το εχω για να το βλεπω μονο εγω γιατι ειναι για προσωπικη ευχαριστηση

ΕΓκληματικοτητα υπαρχει . Μαλακια που γεμισαμε τοσους ξενους.
Το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε γιατι δεν βλεπω και κανεναν να προτεινει καμια λυση
για το πως θα καταφερουμε να τους τζασουμε
Αλλα τα πραγματα θα ειναι ενταξει αν δεν τα προκαλεις και εσυ ο ιδιος
κανε 2-3 πραγματα για να μην δινεις εντυπωση και δεν θα γινεις στοχαστρο
εκτος και αν εισαι τυχερος τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΕΓκληματικοτητα υπαρχει . Μαλακια που γεμισαμε τοσους ξενους.
Το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε γιατι δεν βλεπω και κανεναν να προτεινει καμια λυση
για το πως θα καταφερουμε να τους τζασουμε
Αλλα τα πραγματα θα ειναι ενταξει αν δεν τα προκαλεις και εσυ ο ιδιος
κανε 2-3 πραγματα για να μην δινεις εντυπωση και δεν θα γινεις στοχαστρο
εκτος και αν εισαι τυχερος τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
ΑΠΕΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗ.... :idiot:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Ενταξει ρε τυπε...δεν λεω με το παραμικρο να τραβηξεις την φαλτσετα να τον ξυρισεις...αλλα οταν δεις τα σκουρα πχ αν εχεις παιδια σκεψου τα παιδια σου και οτι δεν θελεις να τα αφησεις ορφανα...και θα σου δωσει δυναμη να κανεις οτι χρειαστει για να γυρισεις σωος πισω στα παιδια σου...πχ
και να τον -τους φας παλι ορφανα θα μεινουν τα παιδια σου...γαμησε τα
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Αυτο που εγινε κατα την γνωμη μου σηκωνει αντιποινα...οσοι μενουν κεντρο πρεπει να οργανοθουν σε ομοδες των 5 ατομων και να βγαινουν τα βραδια τσαρκα και οπων βρισκουν αλλοδαπους να του να πεφτει το ξυλο της αρκουδας...διαφορετικα κρυβοσαστε στα σπιτακια σας και μην μιλατε....
+
 

Επισκέπτης
Λεει ένας μαλάκας μία μαλακία κ βγαίνει κ άλλος να στηρίξει από πάνω.... :jerking:

Αν αρχίσουν τα αντίποινα θα ξεσπάσει εσωτερικός πόλεμος στην χώρα,ο φανατισμός στα ύψη,μαύροι κατά λευκών κ αντίστροφα!!!!!

ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ποιες είναι οι προτάσεις σου,να βγαίνεις στον δρόμο κουρελής κ άπλυτος για να μην δίνεις στόχο;;;;; :2funny:

κανονικο ντυσιμο
μην το πας στο αλλο ακρο.
Οταν δεν υπαρχει λογος να ντυθεις καλα
ας το αποφευγεις. Οποιος θελει να το παιξει γαμπρος
αντι να φιλησε την νυφη θα τον φιλησουν οι τουρκοπακιστανοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ΕΓκληματικοτητα υπαρχει . Μαλακια που γεμισαμε τοσους ξενους.
Το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε γιατι δεν βλεπω και κανεναν να προτεινει καμια λυση
για το πως θα καταφερουμε να τους τζασουμε
Αλλα τα πραγματα θα ειναι ενταξει αν δεν τα προκαλεις και εσυ ο ιδιος
κανε 2-3 πραγματα για να μην δινεις εντυπωση και δεν θα γινεις στοχαστρο
εκτος και αν εισαι τυχερος τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
σωστος,το θεμα ειναι να παρουμε την σκουπα απο τους ψηλα και φτανουμε σιγα σιγα σε ολους αλλα...ποιος;σιγουρα θελει προσοχη και να μην προκαλεις ειδικα αν εισαι σε περιεργες περιοχες,συνηθως σε αυτες τις περιοχες προσεχω πολυ και οχι νυχτα με τα ποδια,θα εχω τωρα που πιανει καλοκαιρακι και μια κελεμπια με σαγιοναρες στο βαλιτσακι στο παπι μου και θα ειμαι jet οταν παω μπουρδελοτσαρκα :2funny:
 

Επισκέπτης
Λεει ένας μαλάκας μία μαλακία κ βγαίνει κ άλλος να στηρίξει από πάνω.... :jerking:

Αν αρχίσουν τα αντίποινα θα ξεσπάσει εσωτερικός πόλεμος στην χώρα,ο φανατισμός στα ύψη,μαύροι κατά λευκών κ αντίστροφα!!!!!

ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ!!!!

Τὶ νὰ κάμωμεν, δὲν ἔχομεν ὅλοι τὸ διανοητικὸ σας ἐκτόπισμα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
προς γνώσιν και συμμόρφωσιν αυτά μάγκες...

όπως βλέπετε δεν χωράνε πλέον ηρωισμοί, δώστε τους και το βρακί σας αν σας το ζητήσουν...
νέου τύπου εγκληματίες-φαντάσματα που δεν έχουν να φοβηθούν τίποτα αφού δεν έχουν να χάσουν και τίποτα.

καλώς ήρθατε στο μπρονξ.
λοιπον...οποιος δεν εχει τα κοτσια και δεν το λεω ειρωνευτικα να κανει πισω σε τετοιες περιπτωσεις..οποιος τα εχει και εχει αυτοπεποιθηση ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ να τους γαμησει χωρις κανενα ελεος...υπηρξα τυχερος?..μπορει..μου την πεσαν καποτε, προσφατα δυο πρεζονια μερα μεσημερι στο εργοταξιο του μετρο κοντα στον ευκλειδη θεσσαλονικη..μια γκομενα και ενας τυπος αρκετα μαγκα τον εκανες , η γκομενα ειχε και σουγια , μικρο αλλα εκανε δουλεια..ειδαν ενα 50ρικο που ειχα βγαλει στο αμαξι για βενζινη..χωρις πολλα  φαγαν τοσες πολλες που πονουσαν τα χερια μου μερες , τους παρατησα στο δρομο εκει επιτοπου , η γκομενα εκανε και κατι μαλακιες τυπου σπασμους και τετοια εφαγε και μια κλοτσια απο πανω στο κεφαλι και κατι θειες εκαι που βλεπαν τσιριζαν να αφησω τα παιδακια..σηκωθεικα και εφυγα ουτε μπατσους ουτε τιποτα ..δεν με ενοχλησε κανεις , περασε  απο τοτε 8-10 μηνες..με επαιρνε βεβαια αλλα μπορει και να την ετρωγα τη μαχαιρια
ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΨΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom