Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Για μία κάμερα, σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία, άγνωστοι σκότωσαν με μαχαίρι έναν 44χρονο, ελληνικής υπηκοότητας, την ώρα που πήγαινε να πάρει το αυτοκίνητό του, για να μεταφέρει στο μαιευτήριο την ετοιμόγεννη γυναίκα του, που θα γεννούσε το δεύτερο παιδί τους. Το περιστατικό συνέβη στις 05:00 τα ξημερώματα, στην οδό Γ' Σεπτεμβρίου 57, στο κέντρο της Αθήνας.

Όπως έγινε γνωστό από την αστυνομία, ο 44χρονος βγήκε από το σπίτι του στην οδό Ηπείρου και πήγαινε σε πάρκινγκ στην οδού Ιουλιανού, όπου είχε το αυτοκίνητό του, όταν δέχθηκε επίθεση από τρία άτομα. Οι δράστες τον τραυμάτισαν με μαχαίρι τουλάχιστον τρεις φορές στην πλάτη, στα χέρια και στον λαιμό, επειδή αντιστάθηκε και προσπάθησε να διαφύγει, του άρπαξαν μία κάμερα και εξαφανίστηκαν.

Η γυναίκα του και η πεθερά του που τον περίμεναν στο διαμέρισμα, επειδή άργησε να εμφανιστεί, κατέβηκαν να τον περιμένουν στον δρόμο και εκεί τον βρήκαν νεκρό.

Οι δύο γυναίκες υπέστησαν ισχυρό σοκ, ενώ γείτονες κάλεσαν ασθενοφόρο που τον μετέφερε στο νοσοκομείο, όπου διαπιστώθηκε απλώς ο θάνατός του.

Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουν συγκεντρώσει οι αστυνομικοί, οι δράστες ήταν τρία άτομα μελαψοί, πιθανόν αλλοδαποί. Από την Ασφάλεια γίνεται έρευνα για τον εντοπισμό και τη σύλληψή τους.

 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
και μη χειροτερα ....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


προς γνώσιν και συμμόρφωσιν αυτά μάγκες...

όπως βλέπετε δεν χωράνε πλέον ηρωισμοί, δώστε τους και το βρακί σας αν σας το ζητήσουν...
νέου τύπου εγκληματίες-φαντάσματα που δεν έχουν να φοβηθούν τίποτα αφού δεν έχουν να χάσουν και τίποτα.

καλώς ήρθατε στο μπρονξ.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
προς γνώσιν και συμμόρφωσιν αυτά μάγκες...

όπως βλέπετε δεν χωράνε πλέον ηρωισμοί, δώστε τους και το βρακί σας αν σας το ζητήσουν...
νέου τύπου εγκληματίες-φαντάσματα που δεν έχουν να φοβηθούν τίποτα αφού δεν έχουν να χάσουν και τίποτα.

καλώς ήρθατε στο μπρονξ.
:( :(
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Τρομακτική, ανειπωτη Τραγωδία...! Τι θα πούμε στο παιδί του;
Παιδιά πραγματικά σας μιλάω... σφίχτηκε η καρδιά μου. Τι να πει κανείς;
Κάτι πρέπει να γίνει πια σε αυτην την κοινωνία!
Ας είμαστε όλοι λίγο παραπάνω άνθρωποι και ας φτιάξουμε ενα καλύτερο κόσμο για το παιδι που γεννήθηκε σήμερα χωρίς πατέρα !!!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Θα ήθελα να ήξερα τι θα πούνε αυτοί που προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι η Αθήνα είναι μια χαρά.
Αλλά ξέρω... αυτά τα κάνουν και έλληνες.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
που ειναι τα στρακια που υποστηριζουν αυτα τα διποδα σιχαματα που εχουν ερθει απο καθε μερια του πλανητη?
να γεννησει την γυναικα του πηγαινε..

που ειστε ρε πουστρακια να υποστηριξετε αυτα τα σκουπιδια??

σκουπιδια αυτοι σκατοσκουπιδα εσεις

 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Εγώ ξέρω πολλά χρόνια τώρα ότι όλοι αυτοί που έρχονται Ελλάδα είναι τα μεγαλύτερα σκατά της κοινωνίας για αυτό και είμαι κατά των λαθρομεταναστών και των μεταναστών με "πράσινη κάρτα"..Εμένα το 2000 μου σκοτώσαν τον παππου μου στην Εύβοια που είχε πρόβατα.Δούλευε με δύο παιδιά Έλληνες και του πήγε ένα Αλβανό και του ζήταγε κλαίγοντας δουλειά λέγοντάς του ότι το έσκασε από το σπίτι επειδή τον βάραγε ο πατριός του και είχε να φάει μέρες..Ο παππούς μου τον προσέλαβε και μάλιστα με ΙΚΑ και τον δήλωνε και στα ανθυγιεινά..Το ευχαριστώ ήταν ένα χρόνο μετά το Πάσχα λίγες μέρες πριν σφάξουν κάναν ντου στη στάνη του το βράδυ Αλβανοί οι δύο ξαδέρφια του Αλβανού εργάτη και τον μαχαίρωσαν θανάσιμα στο λαιμό.Και όταν τους πιάσαν η Αστυνομία και είδε κατάματα το κωλόπαιδο τους θειους μου είπε απλά με κατεβασμένο το κεφάλι συγγνώμη.

Μακάρι να μασταν ένα εύπορο ή οργανωμένο σύγχρονο κόσμο και να μας έρχονταν μορφωμένοι και καταρτισμένοι νέοι και ας ήταν και από το Πακιστάν και από την Αλβανία και το Μαρόκο..Αλλά τι να κάνει ο σωστός και σπουδασμένος εδώ..Η συντριπτική πλειοψηφία όσων έρχονται ασχολούνται με λαθρεμπόριο,εμπόριο ναρκωτικών,ληστείες και κλοπές πολλές φορές βιάζοντας γυναίκες ή σκοτώνοντας ή τραυματίζοντας τα θύματά τους.

Στον Άγιο Παντελεήμονα πρέπει να πάρουν ένα γερό μάθημα όλοι οι τσόγλανοι.Μια φορά αν γίνει ένα πολύ αιματηρό γεγονός να δεις πως θα τους τσακίσουν το ηθικό.Και αν οι αλλοδαποί προχωρήσουν σε αντίποινα τότε και η διεφθαρμένη κυβέρνηση θα αναγκαστεί να επιστρατύσει την αστυνομία να τουσ πιάσει και να τους απελάσει
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
προς γνώσιν και συμμόρφωσιν αυτά μάγκες...

όπως βλέπετε δεν χωράνε πλέον ηρωισμοί, δώστε τους και το βρακί σας αν σας το ζητήσουν...
νέου τύπου εγκληματίες-φαντάσματα που δεν έχουν να φοβηθούν τίποτα αφού δεν έχουν να χάσουν και τίποτα.

καλώς ήρθατε στο μπρονξ.
μπρονξ???
σε λιγο θα μπουκαρουν στα σπιτια μερα μεσημερι..περιμενε κανα χρονο..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
να επανελθει η ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ για αυτα τα φρικτα εγκληματα. Την οικονομικη κριση θα την αντεξουμε εστω τρωγωντας ψωμι κι ελιες. Αυτο οχι.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
%CE%A0%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%A4%CE%A3%CE%97%CE%A3.jpg


ποσοι εχουν φτασει οι νεκροι επει υπουργειας αυτου του ανικανου??εχω χασει τον λογαριασμο..ειναι ακομα διψηφιος ο αριθμος ή εγινε τριψηφιος?

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ...

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Να παει ο Τσιπρας με τον Αλαβανο να μιλησουν στην γυναικα του δολοφονημενου για πολυπολιτισμο
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
να επανελθει η ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ για αυτα τα φρικτα εγκληματα. Την οικονομικη κριση θα την αντεξουμε εστω τρωγωντας ψωμι κι ελιες. Αυτο οχι.

Αν θες να δεις το έγκλημα των αλλοδαπών στο μεγαλείο του πήγαινε στην Μενάνδρου επί της Πειραιώς και δες τι κάνουν σε διερχόμενους οδηγούς.Ανοίγουν τις πόρτες εν ψυχρώ και αρπάζουν ότι έχεις τσάντες,πορτοφόλια και άλλα..Πάει ένας και πιάνει την κουβέντα με τον οδηγό λέγοντα ότι τάχα τον χτύπησε με το αυτοκίνητο και ενώ ο οδηγός είναι απασχολημένος ένας απο αυτούς ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού αρπάζει αυτό που θέλει και φεύγουν τρέχοντας
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αν θες να δεις το έγκλημα των αλλοδαπών στο μεγαλείο του πήγαινε στην Μενάνδρου επί της Πειραιώς και δες τι κάνουν σε διερχόμενους οδηγούς.Ανοίγουν τις πόρτες εν ψυχρώ και αρπάζουν ότι έχεις τσάντες,πορτοφόλια και άλλα..Πάει ένας και πιάνει την κουβέντα με τον οδηγό λέγοντα ότι τάχα τον χτύπησε με το αυτοκίνητο και ενώ ο οδηγός είναι απασχολημένος ένας απο αυτούς ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού αρπάζει αυτό που θέλει και φεύγουν τρέχοντας
παλιο αυτο..οταν ειχαν τροπους..
τωρα αλλαξανε τα κοζα..
σε κατεβαζουν διχως δευτερη κουβεντα
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
%CE%A0%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%A4%CE%A3%CE%97%CE%A3.jpg


ποσοι εχουν φτασει οι νεκροι επει υπουργειας αυτου του ανικανου??εχω χασει τον λογαριασμο..ειναι ακομα διψηφιος ο αριθμος ή εγινε τριψηφιος?

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ...

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ

Σκέψου να γινόταν δήμαρχος αυτός ο μαλάκας όταν είχε βάλει υποψηφιότητα..Που είχε για δεξι του χέρι στην καμπάνια του μια αραπίνα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
%CE%A0%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%A4%CE%A3%CE%97%CE%A3.jpg


ποσοι εχουν φτασει οι νεκροι επει υπουργειας αυτου του ανικανου??εχω χασει τον λογαριασμο..ειναι ακομα διψηφιος ο αριθμος ή εγινε τριψηφιος?

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ...

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ


σου θυμιζω και τους πνιγμενους του Σαμινα επι υπουργειας Παπουτση
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αντε ρε παλικαροι. Τι περιμενετε? Βγειτε στους δρομους να τα γαμησετε τα μαλακισμενα να ησυχασουμε. Τι περιμενετε?
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Αντε ρε παλικαροι. Τι περιμενετε? Βγειτε στους δρομους να τα γαμησετε τα μαλακισμενα να ησυχασουμε. Τι περιμενετε?

Εσύ θα ρθεις:Εγώ έχω την καρδιά και μέχρι 2 από αυτούς τους σαπίζω στο ξύλο.Όμως δεν είναι μόνο δύο αλλά παρέες δέκα δέκα που άμα τους κάνεις επίθεση θα μαζευτούν άλλοι 20.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom