Νέα

Νέα μέτρα - φοροεπιδρομή...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gatto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που σκέφτεστε να ξοδέψετε τον 14ο μισθό ??? (όσοι βεβαίως θα πάρετε...)

  • Στην Πιστωτική Κάρτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε Δάνειο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα Τέλη Κυκλοφορίας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε άλλες "ανελαστικές" δαπάνες (πχ ασφάλιστρα κλπ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε CG/CT

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε δώρα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε κάποιο ταξίδι λόγω εορτών

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πουθενά, αποταμιεύω!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Εορτοδάνειο θα πάρω για να την βγάλω...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ποιός ήρθε ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Επισκέπτης
παπαρια μαντολες..
σε ειχα για εξυπνο παλληκαρι,μην μου χαλας το ονειρο..
ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση,μια ειναι η λυση..
ΚΡΕΜΑΛΕΣ..
δυο οι δρομοι γι΄αυτο..
1..χουντα βαρεως τυπου..
2..εφοδος στα χειμερινα ανακτορα..
διαλεχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ η διαχειρηση του μετα,ειναι αλλο καπελλο..
Υ.Γ1 επειδη τιποτε απο τα παραπανω δεν προκειται να γινει,ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..

αστον τον κακομοιρη εχει σκασει απο το κακο του που ουτε οι τσαρκες στο μεταξουργειο δεν μπορουν να τον κανουν να συνελθει.
Δεν πειραζει για παρηγορια θα του προσφερουμε ποτε εγω ποτε ο περσονας διακοπες στα κωλονησα μας να του φευγει λιγο η πικρα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
συνεχιστε να κλαιτε ιδιωτικουρες
μια ζωη τα πουτανακια του καθε ιδιωτη θα ειστε και το μονο που θα εχετε μαζι με τον αθλιο μισθακο σας στην μιζερη ζωουλα σας θα ειναι ο φθονος για τους δημοσιους και βολεμενους σε τραπεζες!
κλααψτεεεε
Καλά καλά τα γαμήσια έρχονται.Εαν το κράτος άγγιξε τους δημ υπαλλήλους ολοι καταλαβενουμε που παμε.Τα καλύτερα έρχονται αγόρι μου μην σκας.Οταν θα διώχνουν τα ρεμάλια σαν εσας απο το δημόσιο για το παραμικρό και ο λογος ειναι για λιγότερα euro θα σας πω εγω.Ηταν να μην αρχίσουν τα γλεντια πραγμα που έγινε.Κατσε εδώ ειμαστε θα τα δουμε όλα. Επι 10 φορες θα φατε το καυλί σαν αυτο που εχεις στο avatar σου
 

Επισκέπτης
αμα με διωξουν θα συνεσουσιαστω με τις μανουλες σας !
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Σου χουμε έτοιμη περούκα και πεζοδρόμιο στη συγγρού, για να βγάζεις νυχτοκάματο!  :pipa1:

μωρε οτι και να κανουν μια φορα τους μονιμους δεν μας διωχνουν!
κλαααψε τωρα και μετρα φαπες απο το αφεντικο σου...

τεσπα αθυροστομα δροσερα πορνιδια σας αφηνω γιατι εχω και αυριο δουλεια στην υπηρεσια :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
μωρε οτι και να κανουν μια φορα τους μονιμους δεν μας διωχνουν!
κλαααψε τωρα και μετρα φαπες απο το αφεντικο σου...

τεσπα αθυροστομα δροσερα πορνιδια σας αφηνω γιατι εχω και αυριο δουλεια στην υπηρεσια :2funny: :2funny:

Μ  αυτό το πλευρό να κοιμάσαι. Λουκέτο το διάβασες? Το μαγαζί δεν έχει λεφτά , άρα λουκέτο! Έλα μου τώρα στη δουλειά που δουλεύω να σου στρώσω τη γούνα νέο!
 

Επισκέπτης
Μ  αυτό το πλευρό να κοιμάσαι. Λουκέτο το διάβασες? Το μαγαζί δεν έχει λεφτά , άρα λουκέτο! Έλα μου τώρα στη δουλειά που δουλεύω να σου στρώσω τη γούνα νέο!

βρε χαζοβιολη χυστη η μονιμοτητα δεν εχει αρθει ακομα τουλαχιστον! τι λουκετο μου λες!
μονο οι συμβασιουχοι εχουν το ζορι. Που ξανακουστηκε μονιμος να διωκτει :2funny: :2funny: μεταθεση σε αλλες ξυστραρχιδιστικες υπηρεσιες θα παρουν χαχαα κλαψε ρε κλαψεε γοεραααα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
βρε χαζοβιολη χυστη η μονιμοτητα δεν εχει αρθει ακομα τουλαχιστον! τι λουκετο μου λες!
μονο οι συμβασιουχοι εχουν το ζορι. Που ξανακουστηκε μονιμος να διωκτει :2funny: :2funny: μεταθεση σε αλλες ξυστραρχιδιστικες υπηρεσιες θα παρουν χαχαα κλαψε ρε κλαψεε γοεραααα
Η μονιμότητα βλακαμά, ισχύει για τη ΘΕΣΗ, όχι για το ΑΤΟΜΟ. Οπότε άμα η ΘΕΣΗ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ, ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΒΛΑΚΑΚΟ? Αν όχι τράβα στον Πάγκαλο να στο κάνει 50αρακι! ΟΑΕΔ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΑΑΑ!!!!
 

Επισκέπτης
ασπρουλι και πιστε ιποτι εχο λιοσι!και γαμο τουσ διαλογουσ μιλαμε!!!!!χεχε!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η μονιμότητα βλακαμά, ισχύει για τη ΘΕΣΗ, όχι για το ΑΤΟΜΟ. Οπότε άμα η ΘΕΣΗ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ, ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΒΛΑΚΑΚΟ? Αν όχι τράβα στον Πάγκαλο να στο κάνει 50αρακι! ΟΑΕΔ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΑΑΑ!!!!
έχει ήδη καταργηθεί απλά δεν εχει γνωστοποιηθεί.

τώρα να δεις μαλάκα γέλιο...
όλες οι πούστρες που έκαναν πάρτυ και μας κορόιδευαν ότι δεν τους πειράζει κανένας θα γίνουν ObΨΩΛete.....

ααααχααχχαχααχαχαχχααχαχαχα

θα έχουν για νέο εργοδότη τον Γιούρι Γκέλερ........

Υ.Γ.
Ρε πούστη λαέ πάλι μεγαλούργησες....

Μάρτης ΓΔΑΡΤΗΣ και ΚΑΚΟΣ παλουκοκαύτης. Κι όποιος κατάλαβε......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σε ποιο σύμπαν?
Άντε πάλι...
Το κράτος είμαστε εμείς.
Και αυτοί που το λειτουργούν (γιατί μάλλον αυτούς υπονοείς) εμείς είμαστε ... ανθρώπινη εφεύρεση είναι, δεν το βρήκαμε κάτω από καμιά πέτρα ... και οι "άμεσοι" λειτουργοί του -πέρα του ότι ΕΣΥ τους ψήφισες και συνεχίζεις να τους ψηφίζεις- πολίτες είναι σαν εσένα, την ίδια παιδεία έχουν ... ή μάλλον καλύτερη αλλά βολεύονται με την "αγραμματωσιά" σου και σε δουλέυουν συνεχώς όπως και εσύ ή κάνεις ή νομίζεις ότι κάνεις...
Δλδ. σε μια πολυκατοικία τον προυπολογισμό της ή το τι εργασίες κλπ. θα κάνουνε, η πολυκατοικία ή ..."ο κοινόχρηστος" :2funny: τους κάνει????!!!

Αμάν πια στο 2010 είμαστε, τόσο πολιτικά αμόρφωτοι κάποιοι ... για πράγματα που ακόμα και τα νήπια στις πολιτισμένες χώρες γνωρίζουν...

η γνωστή μαλακισμένη φιλοσοφία.
το έχω ξαναρωτήσει.
αφού εσείς ως θυμόσοφοι (εννοώ μαζί σου και τους υπόλοιπους που μας ζαλίζουν τα αρχίδια με την ίδια λογική) θεωρείτε πως φταίνε οι πολίτες (η γνωστή μαλακία του οτι ο λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουνε), πες μου εσύ που θεωρείς πως αυτοί οι ηγέτες είναι λάθος πώς να τους διώξουμε.

Γιατί προσωπικά δεν νομίζω πως είναι αυτοί που μας αξίζουνε αλλά αυτοί που μας έχουνε κατσικωθεί στο σβέρκο και επειδή πια είμαστε ένα "δημοκρατικά ευνομούμενο" κράτος, δεν παίρνουμε τα κουμπούρια να τους καθαρίσουμε όλους.
Και δεν μιλάω κομματικά, για μένα όλοι αυτοί είναι σαπάκια που ζούνε σε βάρος μας, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο.
Αλλά ό,τι και να κάνω εγώ δεν έχει σημασία αν είναι μέσα στο δημοκρατικό πλαίσιο. Είτε ρίξω μαύρο, είτε άσπρο, είτε ψηφίσω μεγαλο κόμμα είτε μικρό είτε ανύπαρκτο, τις ίδιες μαλακισμένες φάτσες θα βλέπω κάθε φορά.
"δημοκρατική" λύση εγώ δεν βλέπω στη γαμοχώρα που ζούμε.

Οπότε ή αποδέχεσαι τον πούτσο που σου ρίχνουνε είτε είναι πράσινος είτε είναι μπλε (το ίδιο είναι άλλωστε) είτε παίρνεις των ομματιών σου.

Πριν από μισό χρόνο είχα πει πως σε 4 χρόνια θα ψάχνουνε όλοι να φύγουνε από την Ελλάδα
Βλέπω το χρονικό πειθώριο που είχα πει να μειώνεται.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
η γνωστή μαλακισμένη φιλοσοφία.

Γιατί προσωπικά δεν νομίζω πως είναι αυτοί που μας αξίζουνε αλλά αυτοί που μας έχουνε κατσικωθεί στο σβέρκο και επειδή πια είμαστε ένα "δημοκρατικά ευνομούμενο" κράτος, δεν παίρνουμε τα κουμπούρια να τους καθαρίσουμε όλους.

Για κοίτα την κατσικούλα που αρνείτε να προχωρήσει........
χα χα πολύ ωραίο βραστά τα ποδαράκια κόντρα μπροστά
τι νά βλέπει άραγε μήπως τον χασαπάκο ???  με τον μπαλταδάκο ???
χμμμ ???? :think:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παπαρια μαντολες..
σε ειχα για εξυπνο παλληκαρι,μην μου χαλας το ονειρο..
ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση,μια ειναι η λυση..
ΚΡΕΜΑΛΕΣ..
δυο οι δρομοι γι΄αυτο..
1..χουντα βαρεως τυπου..
2..εφοδος στα χειμερινα ανακτορα..
διαλεχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ η διαχειρηση του μετα,ειναι αλλο καπελλο..
Υ.Γ1 επειδη τιποτε απο τα παραπανω δεν προκειται να γινει,ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
όταν το έλεγα πριν από τις εκλογές δεν με άκουγε κανείς και όλοι ξεφυσούσανε αποδοκιμαστικά
η χούντα δεν παίζει όμως, η σημερινή στρατιωτική ηγεσία είναι διαβρωμάνη κομματικά και φλούφλικη, άσε που υπάρχει και μια ΕΕ από πάνω

Αλλά και το δεύτερο δυστυχώς δεν παίζει, γιατί όταν ο μισός λαός είναι βολεμένος δημόσιος υπάλληλος και από τον υπολοιπόμενο η πλειοψηφία βλέπει ακόμα το δημοσιουπαλληλίκι σαν διέξοδο, ο κόσμος δεν παίρνει το δρόμο...ψάχνει απλά για καρέκλα να κοιτάει τους άλλους πώς φωνάζουνε
 

Επισκέπτης
Αλλά και το δεύτερο δυστυχώς δεν παίζει, γιατί όταν ο μισός λαός είναι βολεμένος δημόσιος υπάλληλος και από τον υπολοιπόμενο η πλειοψηφία βλέπει ακόμα το δημοσιουπαλληλίκι σαν διέξοδο, ο κόσμος δεν παίρνει το δρόμο...ψάχνει απλά για καρέκλα να κοιτάει τους άλλους πώς φωνάζουνε
το να φυγεις εξω,δεν ειναι λυση αλλα λιποταξια..ασε που οπου & να πας,τα ιδια σκατα θα φας..
τερμα οι καρεκλες..
μολις πεσει λορδα να δεις τι ωραια που θα βγουν στον δρομο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom