Νέα

Νέα μέτρα - φοροεπιδρομή...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gatto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που σκέφτεστε να ξοδέψετε τον 14ο μισθό ??? (όσοι βεβαίως θα πάρετε...)

  • Στην Πιστωτική Κάρτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε Δάνειο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα Τέλη Κυκλοφορίας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε άλλες "ανελαστικές" δαπάνες (πχ ασφάλιστρα κλπ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε CG/CT

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε δώρα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε κάποιο ταξίδι λόγω εορτών

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πουθενά, αποταμιεύω!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Εορτοδάνειο θα πάρω για να την βγάλω...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ποιός ήρθε ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
... Είμαι 15 χρόνια ΔΥ. Έχω 2 πτυχία. Δεν μπήκα με μέσο αλλά μέσω εξετάσεων στο πόστο μου. Ο μισθός μου μετά από 15 χρόνια δεν αγγίζει ούτε τα 1500 ευρώ.

....Ύστερα απ' όλα αυτά που σου λέω, πώς εσύ με θεωρείς την αιτία της καταστροφής αυτής της χώρας;

...... Και γιατί δεν σας βλέπω να φωνάζετε για τους πραγματικούς ενόχους; 

Ξέρεις πολλές χώρες με ενεργό εργατικό πληθυσμό 4,7 εκ., εκ των οποίων το 1 εκ. Δημόσιοι Υπάλληλοι??? Με βάση τον πληθυσμό μας οι Δημόσιοι Υπάλληλοι θα έπρεπε να είναι 600 χιλιάδες...

Μπορεί να εργάζεσαι εντατικά, αλλά η παραγωγικότητα σου να είναι μηδαμινή, ο μισθός σου δεν έχει σχέση με την παραγωγικότητα της εργασίας σου.

Το ότι δεν κλέβεις δεν είναι λόγος να σου δοθεί παράσημο.... νομίζω πως πρέπει να είναι αυτονόητο....  
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ξέρεις πολλές χώρες με ενεργό εργατικό πληθυσμό 4,7 εκ., εκ των οποίων το 1 εκ. Δημόσιοι Υπάλληλοι??? Με βάση τον πληθυσμό μας οι Δημόσιοι Υπάλληλοι θα έπρεπε να είναι 600 χιλιάδες...
Μπορεί να εργάζεσαι εντατικά, αλλά η παραγωγικότητα σου να είναι μηδαμινή, ο μισθός σου δεν έχει σχέση με την παραγωγικότητα της εργασίας σου.
Το ότι δεν κλέβεις δεν είναι λόγος να σου δοθεί παράσημο.... νομίζω πως πρέπει να είναι αυτονόητο....  

Εγώ που δεν είμαι Δ.Υ...να σε ρωτήσω κάτι???Τί έχεις πάρει βραδιάτικα ρε φίλε???Ξέρεις τί δουλειά κάνει στο δημόσιο ο άνθρωπος???Ξέρεις τί παραγωγικότητα έχει???Μόνο η πρώτη σου πρόταση έχει βάση και είναι σωστή...αλλά και εκεί φταίνε τα κόμματα που ψηφίζεται...
 

ekfrastikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ που δεν είμαι Δ.Υ...να σε ρωτήσω κάτι???Τί έχεις πάρει βραδιάτικα ρε φίλε???Ξέρεις τί δουλειά κάνει στο δημόσιο ο άνθρωπος???Ξέρεις τί παραγωγικότητα έχει???Μόνο η πρώτη σου πρόταση έχει βάση και είναι σωστή...αλλά και εκεί φταίνε τα κόμματα που ψηφίζεται...
σιγα μην ηδρωσε ποτε.το χερι μου στη φωτια βαζω εκτος εν χαλασε το αιρ κοντισιον πλακα κανεις  τωρα ?  ακομα και στο χορο εργασειας περιμενουν της καθαριστριες να καθαρισουν
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
σιγα μην ηδρωσε ποτε.το χερι μου στη φωτια βαζω εκτος εν χαλασε το αιρ κοντισιον πλακα κανεις  τωρα ?  ακομα και στο χορο εργασειας περιμενουν της καθαριστριες να καθαρισουν

μην τα ισοπεδώνεται όλα...υπάρχουν και αυτά...αλλά το πρόβλημα είναι αλλού...η κακή διαχείρηση απο αλλού ξεκινά...
 

ekfrastikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
μην τα ισοπεδώνεται όλα...υπάρχουν και αυτά...αλλά το πρόβλημα είναι αλλού...η κακή διαχείρηση απο αλλού ξεκινά...
και αυτο σωστο ειναι.αλλα εαν ενα μαγαζι δεν παει καλα η απολυει υπαλληλους η μειωνει τους μισθους η το κλεινει.το δικο σας μονο επιδοματα,αυξησεις και δικαιωματα εδεινε τοσα χρονια (και μην το παρεις προσωπικα αλλα γενικα)
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
και αυτο σωστο ειναι.αλλα εαν ενα μαγαζι δεν παει καλα η απολυει υπαλληλους η μειωνει τους μισθους η το κλεινει.το δικο σας μονο επιδοματα,αυξησεις και δικαιωματα εδεινε τοσα χρονια (και μην το παρεις προσωπικα αλλα γενικα)

εγώ δεν έχω δικό μου μαγαζί ούτε και είμαι Δ.Υ....εγώ δεν θα έλεγα να απολύει...αλλά να μην προσλαμβάνει...και όχι τώρα...αλλά χρόνια τώρα να μην προσλαμβάνει...συμφωνώ για τα επιδόματα που λές...υπάρχουν κάποια πραγματικά αστεία...αλλά ξέρεις κάτι???Το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι...εδώ οι εθνοπατέρες μας συμμετέχουν σε συμβούλια & επιτροπές και τα παίρνουν...
και προσωπικά δεν μπορώ και να το πάρω...να πώ και την αλήθεια....
 

ekfrastikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
εγώ δεν έχω δικό μου μαγαζί ούτε και είμαι Δ.Υ....εγώ δεν θα έλεγα να απολύει...αλλά να μην προσλαμβάνει...και όχι τώρα...αλλά χρόνια τώρα να μην προσλαμβάνει...συμφωνώ για τα επιδόματα που λές...υπάρχουν κάποια πραγματικά αστεία...αλλά ξέρεις κάτι???Το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι...εδώ οι εθνοπατέρες μας συμμετέχουν σε συμβούλια & επιτροπές και τα παίρνουν...
και προσωπικά δεν μπορώ και να το πάρω...να πώ και την αλήθεια....
ναι αλλα καμια φορα αν βρομανε τα ποδια η μποχα ειναι το ιδιο και χειροτερη(εαν πηγες φανταρος θα ξερεις)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.166
Κριτικές
150
Like
2.914
Πόντοι
6.925
Ξέρεις πολλές χώρες με ενεργό εργατικό πληθυσμό 4,7 εκ., εκ των οποίων το 1 εκ. Δημόσιοι Υπάλληλοι??? Με βάση τον πληθυσμό μας οι Δημόσιοι Υπάλληλοι θα έπρεπε να είναι 600 χιλιάδες...
Μπορεί να εργάζεσαι εντατικά, αλλά η παραγωγικότητα σου να είναι μηδαμινή, ο μισθός σου δεν έχει σχέση με την παραγωγικότητα της εργασίας σου.

Αυτή η κουβέντα τα λέει όλα. Εχουμε ένα μαγαζί αντιπαραγωγικό ...
Σκέψου μία πιτσαρία όπου η παραγγελία πρέπει να καταχωρηθεί, να την παραλάβει με το χέρι γραμμένη να την πάει στον υπευθυνο υλικού όπου μετά την εγκριση του προισταμένου του τμήματος θα πάει ο αποθηκαριος στο ψυγειο να φεει το τυρι και τομάτα που χρειάζεται η συγκεκριμενη πιτσα και να την παραδώσει στο οδηγό που θα την πάει 3 μετρα πιο κει στον μαγειρα ο οποιος θα την συνθεσει και θα την προωθησει για ψησιμο. Εκει ο ψηστης την ψηνει αλλά την καιει γιατι εχει 3ωρη σταση εργασιας εντωμεταξύ... και φτου κι απο την αρχή, μεχρι να ψηθεί και να παει πακεταρισμα, εγκριση με δυο υπογραφές από όπου την παιρνει ο σερβιτορος αφού προσκομίσει ενημεροτητα από το ΙΚΑ να την παει στον πελατη.
Ο οποίος θα την φάει και θα την πληρώσει 100 Ευρώ για να δικαιολογηθουν οι μισθοι ολων των εργαζομενων. Και αν πει κουβεντα για την 6ωρη αναμονή του θα κατηγορηθεί για φασίστας από τα συνδικάτα της πιτσαρίας και θα του κλεισουν την πόρτα με τα κατσαρολικά τους να μην παει σπιτι του.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αυτή η κουβέντα τα λέει όλα. Εχουμε ένα μαγαζί αντιπαραγωγικό ...
Σκέψου μία πιτσαρία όπου η παραγγελία πρέπει να καταχωρηθεί, να την παραλάβει με το χέρι γραμμένη να την πάει στον υπευθυνο υλικού όπου μετά την εγκριση του προισταμένου του τμήματος θα πάει ο αποθηκαριος στο ψυγειο να φεει το τυρι και τομάτα που χρειάζεται η συγκεκριμενη πιτσα και να την παραδώσει στο οδηγό που θα την πάει 3 μετρα πιο κει στον μαγειρα ο οποιος θα την συνθεσει και θα την προωθησει για ψησιμο. Εκει ο ψηστης την ψηνει αλλά την καιει γιατι εχει 3ωρη σταση εργασιας εντωμεταξύ... και φτου κι απο την αρχή, μεχρι να ψηθεί και να παει πακεταρισμα, εγκριση με δυο υπογραφές από όπου την παιρνει ο σερβιτορος αφού προσκομίσει ενημεροτητα από το ΙΚΑ να την παει στον πελατη.
Ο οποίος θα την φάει και θα την πληρώσει 100 Ευρώ για να δικαιολογηθουν οι μισθοι ολων των εργαζομενων. Και αν πει κουβεντα για την 6ωρη αναμονή του θα κατηγορηθεί για φασίστας από τα συνδικάτα της πιτσαρίας και θα του κλεισουν την πόρτα με τα κατσαρολικά τους να μην παει σπιτι του.
Ωραίο!!!!  :rockon:

 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.505
Κριτικές
8
Like
3.285
Πόντοι
786
Και σκέψου να λείπει ο ψήστης με τριήμερη άδεια επειδή πέθανε η γιαγιά της γυναίκας του και να μην τον αντικαθιστά ο μάγειρας επειδή δεν θα πάρει επίδομα ειδικών συνθηκών και που να ξέρει τώρα πως λειτουργεί ο "υπερσύγχρονος" φούρνος που έχει εγκατασταθεί πριν δέκα χρόνια... :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Αυτή η κουβέντα τα λέει όλα. Εχουμε ένα μαγαζί αντιπαραγωγικό ...
Σκέψου μία πιτσαρία όπου η παραγγελία πρέπει να καταχωρηθεί, να την παραλάβει με το χέρι γραμμένη να την πάει στον υπευθυνο υλικού όπου μετά την εγκριση του προισταμένου του τμήματος θα πάει ο αποθηκαριος στο ψυγειο να φεει το τυρι και τομάτα που χρειάζεται η συγκεκριμενη πιτσα και να την παραδώσει στο οδηγό που θα την πάει 3 μετρα πιο κει στον μαγειρα ο οποιος θα την συνθεσει και θα την προωθησει για ψησιμο. Εκει ο ψηστης την ψηνει αλλά την καιει γιατι εχει 3ωρη σταση εργασιας εντωμεταξύ... και φτου κι απο την αρχή, μεχρι να ψηθεί και να παει πακεταρισμα, εγκριση με δυο υπογραφές από όπου την παιρνει ο σερβιτορος αφού προσκομίσει ενημεροτητα από το ΙΚΑ να την παει στον πελατη.
Ο οποίος θα την φάει και θα την πληρώσει 100 Ευρώ για να δικαιολογηθουν οι μισθοι ολων των εργαζομενων. Και αν πει κουβεντα για την 6ωρη αναμονή του θα κατηγορηθεί για φασίστας από τα συνδικάτα της πιτσαρίας και θα του κλεισουν την πόρτα με τα κατσαρολικά τους να μην παει σπιτι του.


ΓΑΜΑΤΟ ποστ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αλλα ασκοπο και ακαιρο  οσον αφορα την πραγματικοτητα και την μεταφορικη εννοια του
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παει ο 14τος πολεμιστης! :2funny: :2funny:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Θα έχει ενδιαφέρον να ακούσουμε τον σοσιαλιστή και αναρχικό Γιωργάκη να αναγγέλλει με κάθε επισημότητα ότι ο συνταξιούχος και ο μισθωτός των 700 και των 800 ευρώ δεν θα πάρει δώρο Πάσχα.

Φυσικά, όπως είπε και ο Γιωργάκης στο υπουργικό συμβούλιο, ο μεροκαματιάρης και ο χαμηλόμισθος είναι έτοιμος να βαδίσει τον δρόμο της απόλυτης εξαθλίωσης και της "σκουλικοποίησης" για το κοινό συμφέρον, για να σωθεί η χώρα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Κάποιοι παραλογισμοί, οι οποίοι θεωρούνται σωστοί και μαχητικά διεκδικήσιμοι από τον μέσο έλληνα, δηλαδή από τη συντριπτική πλειονότητα:

* Να θεωρούμε δίκαιο ό,τι μας συμφέρει ή επιθυμούμε και άδικο ό,τι δεν μας συμφέρει.

* Να είμαστε ίσοι στα δικαιώματα, αλλά όχι και στις υποχρεώσεις. Με βάση αυτόν τον παραλογισμό, οι γυναίκες, π.χ., διεκδικούν και πέτυχαν ίσα δικαιώματα με τους άνδρες, αλλά αρνούνται ως άδικη την εξίσωσή τους και στις υποχρεώσεις. Ή να έχουν οι δημόσιοι υπάλληλοι μονιμότητα, υψηλότερες αποδοχές, προνομιακές φορολογικές απαλλαγές, χαλαρότερο χρόνο εργασίας από τους απασχολούμενους στον ιδιωτικό τομέα, οι οποίοι επιπλέον υποχρεούνται να πληρώνουν τους πρώτους, όπως ακριβώς οι υπόδουλοι Ελληνες τους τούρκους ή τους γερμανούς κατακτητές.

* Να μην πληρώνουμε φόρους, αλλά και να οικειοποιούμαστε και τον ΦΠΑ, τον οποίο εισπράττουμε για λογαριασμό του Δημοσίου. Και όταν προσπαθεί να μας τους αποσπάσει το Δημόσιο να το κατηγορούμε για ανάλγητη φορολογική φοροεπιδρομή.

* Να δανειζόμαστε για να περνάμε καλά και να χαρακτηρίζουμε ανελέητες τις τράπεζες, που μας ζητούν πίσω τα λεφτά τους με τόκο και με απειλή κατασχέσεων.

* Να θεωρούμε αιτία πυρκαϊών στα δάση τα αυθαίρετα, αλλά να μην γκρεμίζονται, όπως προβλέπει ο νόμος, και να τους δίνει το κράτος νερό, ηλεκτρικό, δρόμους και προστασία.

* Να μην καταγγέλλουμε όποιους διαπράττουν παρανομίες, ακόμα και εγκλήματα, όπως το απαιτεί ο ποινικός νόμος, και να χαρακτηρίζουμε χαφιέδες όσους τον εφαρμόζουν. * Να μην έχουν κέρδη οι επιχειρήσεις ή να φορολογούνται άγρια για να διανέμεται βοήθεια σε όσους έχουν ανάγκη, αλλά οι εργαζόμενοι να μην επιβαρύνονται ούτε με ένα ευρώ υπέρ των δυστυχούντων συναδέλφων τους. Είναι πρόθυμοι να απεργήσουν για συμπαράσταση, αντί να προσφέρουν ένα μεροκάματο στους αναξιοπαθούντες.

* Να μην επιστρέφουν τα στεγαστικά δάνεια που τους χορηγεί ο Οργανισμός Εργατικής Κατοικίας και να τον κατηγορούν που δεν δίνει δάνεια σε περισσότερους.

* Να εισέρχονται στα γήπεδα χωρίς να πληρώνουν εισιτήριο, αλλά να χαρακτηρίζουν τσιγκούνηδες τους προέδρους των ΠΑΕ που δεν αγοράζουν ακριβούς παίκτες.

* Να απαλλάσσονται από κάθε κύρωση οσάκις τα σπάνε στα γήπεδα ή στις πορείες διαμαρτυρίας και να θεωρούν «γουρούνια» και «δολοφόνους» τους αστυνομικούς οσάκις προσπαθούν να τους εμποδίσουν να τα σπάνε.

* Να παίρνουν πτυχία από τα ΑΕΙ χωρίς συνήθως να σπουδάζουν, και χωρίς να τα χρειάζεται η αγορά εργασίας, και να απαιτούν μετά «Θέλουμε δουλειά και όχι ανεργία», και μάλιστα μόνο στον αραχτό κόσμο του Δημοσίου.

* Να θεωρούνται ειρηνόφιλοι, αλλά να σπάζουν τα κεφάλια ή να καίνε τα αυτοκίνητα και τα μαγαζιά όσων δεν ανέχονται τις βίαιες ειρηνόφιλες εκδηλώσεις τους.

* Να οργανώνουν εκδηλώσεις υπέρ της προστασίας του περιβάλλοντος, αφήνοντας πίσω τους σωρούς από πλαστικά μπουκάλια, άδειες κονσέρβες και περιτυλίγματα από διάφορα φαγώσιμα.

* Να βρίζουν και να συκοφαντούν ανωνύμως στο Διαδίκτυο και να επικαλούνται την προστασία των προσωπικών τους δεδομένων για να μην αποκαλυφθεί η ταυτότητά τους και οδηγηθούν ενώπιον της Δικαιοσύνης.

* Να μην αναγνωρίζουν το αποτέλεσμα των ψηφοφοριών, που δεν τους ευνοεί (και ιδιαίτερα οι φοιτητές) και να επαγγέλλονται τους υπερασπιστές των δημοκρατικών κατακτήσεων, οι οποίες προϋποθέτουν έλεγχο νομιμότητας, τον οποίο αρνούνται.

* Να απαιτούν από την Ευρωπαϊκή Ενωση επιδοτήσεις, αλλά να αρνούνται να εφαρμόσουν τους κανονισμούς της. Να αποσπούν επιχορηγήσεις για ανύπαρκτες καλλιέργειες και να καταγγέλλουν την ΕΕ όταν τις ζητεί πίσω.

Γιάννης Μαρίνος..

Μήπως φταίμε λιγάκι?????
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα έχει ενδιαφέρον να ακούσουμε τον σοσιαλιστή και αναρχικό Γιωργάκη να αναγγέλλει με κάθε επισημότητα ότι ο συνταξιούχος και ο μισθωτός των 700 και των 800 ευρώ δεν θα πάρει δώρο Πάσχα.

Φυσικά, όπως είπε και ο Γιωργάκης στο υπουργικό συμβούλιο, ο μεροκαματιάρης και ο χαμηλόμισθος είναι έτοιμος να βαδίσει τον δρόμο της απόλυτης εξαθλίωσης και της "σκουλικοποίησης" για το κοινό συμφέρον, για να σωθεί η χώρα.

σε ποιό γελάμε και σε ποιό κλαίμε παρακαλώ ?????
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παντως ο γιωργος αφουγκραζεται την κοινωνια και αντιλαμβανεται την προθυμια του μεσου ελληνα να θυσιασει το εισοδημα του,προκειμενου να διορθωθουν οι μαλακιες του γιωργου και των <<φιλων>> του...
Ευγε..
υ.γ.το μεγαλυτερο γελιο θα πεσει με την τεζα που θα κυριαρχισει στην αγορα....
υ.γ.1.<<λεφτα υπαρχουν>>,ρε γιωργο σιγουρα εψαξες καλα??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
υ.γ.1.<<λεφτα υπαρχουν>>,ρε γιωργο σιγουρα εψαξες καλα??

Το άλλαξε, ρε. Είπε "τα λεφτά υπήρχαν".

Θα βρει πού πήγαν, γι' αυτό έκανε την εξεταστική.

Θα αποδοθούν ευθύνες, ακόμα και στον Αλμούνια.  :dancing:

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το άλλαξε, ρε. Είπε "τα λεφτά υπήρχαν".

Θα βρει πού πήγαν, γι' αυτό έκανε την εξεταστική.

Θα αποδοθούν ευθύνες, ακόμα και στον Αλμούνια.  :dancing:

και αν βγεί ότι τα πήρε ο Καχριμάκης?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
και αν βγεί ότι τα πήρε ο Καχριμάκης?

Ο Καρχιμάκης είναι αδιάφθορος.

Πραγματικός σοσιαλιστής.

Δεν θυμάσαι τον αγώνα που έκανε στη Βουλή, όταν ήταν αντιπολίτευση, με αλλεπάλληλες ερωτήσεις για θέματα διαφάνειας;

Καταπέλτης κατά της Δεξιάς ο Καρχιμάκης.

Έστελνε και mail. Είχα λάβει και εγώ. Θυμάμαι κάτι φωτογραφίες του Χριστοφοράκου μαζί με τη θυγατέρα και τον Κωστάκη.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom