Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
536
Like
658
Πόντοι
86
Εντάξει όλα έχουν ξανασυμβεί και τα έχουμε ζήσει ήδη πολλές φορές για αυτό και δεν μας κάνει πια τίποτα εντύπωση..
Αυτό είναι αποτέλεσμα νομίζω της συστηματικής ατιμωρησίας για τα σκάνδαλα των τελευταίων 50 χρόνων..
Στην συγκεκριμένη είδηση δεν τρέχει και τίποτα τρομερό.. γνωστά πράγματα.. κάποιοι αστυνομικοί συμπληρώνουν το εισόδημα τους.. Κλάιν...
Ναι κλαιν αυτός είναι ο ρόλος του αστυνομικού... τι θα ακούσουμε άλλο εδώ μέσα!!!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.769
Κριτικές
3
Like
29.341
Πόντοι
6.186
Μήπως τα παραλές;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.107
Κριτικές
2
Like
22.063
Πόντοι
6.236
Εντάξει όλα έχουν ξανασυμβεί και τα έχουμε ζήσει ήδη πολλές φορές για αυτό και δεν μας κάνει πια τίποτα εντύπωση..
Αυτό είναι αποτέλεσμα νομίζω της συστηματικής ατιμωρησίας για τα σκάνδαλα των τελευταίων 50 χρόνων..
Στην συγκεκριμένη είδηση δεν τρέχει και τίποτα τρομερό.. γνωστά πράγματα.. κάποιοι αστυνομικοί συμπληρώνουν το εισόδημα τους.. Κλάιν...
Δεν το είπα για αυτήν την είδηση συγκεκριμένα αλλά με αφορμή αυτήν την είδηση.

Συμφωνώ.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
641
Like
1.390
Πόντοι
206
καλά αυτό,
αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οι 2-3 από την παρέα σας που πέρασαν πολυτεχνείο και έγιναν πρεζάκια και ζητιανεύουν και ξυλοφορτώνουν συγγενείς τους.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Δεν το είπα για αυτήν την είδηση συγκεκριμένα αλλά με αφορμή αυτήν την είδηση.

Συμφωνώ.
Κατάλαβα τι ήθελες να πεις..
Νομίζω:
Έχουμε αποκτήσει ανοσία στις παρανομίες των πολιτικών κι αστυνομικών και δημοσίων προσώπων λόγω της χρονιάς ατιμωρησίας..
Κυβερνά η μαφία..
Τρανταχτό παράδειγμα το πρόσφατο δυστύχημα - έγκλημα στα Τέμπη το οποίο θα είχε αποφευχθεί, αν είχε τοποθετηθεί η τηλεδιοικηση για την οποία μάλιστα δόθηκε και επιχορήγηση από ΕΕ, αν δεν κάνω λάθος..

Με αφορμή την συγκεκριμένη είδηση: δεν είναι τυχαίο το σύνθημα: οι μπάτσοι πουλάνε την ηρωίνη..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.107
Κριτικές
2
Like
22.063
Πόντοι
6.236
Κατάλαβα τι ήθελες να πεις..
Νομίζω:
Έχουμε αποκτήσει ανοσία στις παρανομίες των πολιτικών κι αστυνομικών και δημοσίων προσώπων λόγω της χρονιάς ατιμωρησίας..
Κυβερνά η μαφία..
Τρανταχτό παράδειγμα το πρόσφατο δυστύχημα - έγκλημα στα Τέμπη το οποίο θα είχε αποφευχθεί, αν είχε τοποθετηθεί η τηλεδιοικηση για την οποία μάλιστα δόθηκε και επιχορήγηση από ΕΕ, αν δεν κάνω λάθος..

Με αφορμή την συγκεκριμένη είδηση: δεν είναι τυχαίο το σύνθημα: οι μπάτσοι πουλάνε την ηρωίνη..
Μπράβο, από το στόμα μου τα πήρες...
Απλώς, εγώ...τυγχάνω Λάκων!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Μπράβο, από το στόμα μου τα πήρες...
Απλά, εγώ, τυγχάνω Λάκων!
Εδώ ο υπουργός μας διαβεβαιωνε πριν δύο μήνες στη βουλη και φώναζε ότι τα τρένα είναι ασφαλή... Και όχι μόνο κυκλοφορεί ελεύθερος, αλλά βάζει πάλι υποψηφιότητα..
Να μας πηδήξει κι άλλο ασαλιωτα ..
Ούτε στην Ουγκάντα αυτα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Σκέψεις του εν λόγω υπουργού..( "δεν τους πήδησα αρκετά.. χρειάζονται κι άλλο..)
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.107
Κριτικές
2
Like
22.063
Πόντοι
6.236
Εδώ ο υπουργός μας διαβεβαιωνε πριν δύο μήνες στη βουλη και φώναζε ότι τα τρένα είναι ασφαλή... Και όχι μόνο κυκλοφορεί ελεύθερος, αλλά βάζει πάλι υποψηφιότητα..
Να μας πηδήξει κι άλλο ασαλιωτα ..
Ούτε στην Ουγκάντα αυτα
Δεν υπάρχει κράτος. Δεν υπάρχει τίποτα. Από τύχη ζούμε.:confused:

Ας βάλω ένα τραγουδάκι, καλύτερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Screenshot_2023-04-07-20-46-36-695_com.android.chrome~2.jpg
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.769
Κριτικές
3
Like
29.341
Πόντοι
6.186
καλά αυτό,
αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οι 2-3 από την παρέα σας που πέρασαν πολυτεχνείο και έγιναν πρεζάκια και ζητιανεύουν και ξυλοφορτώνουν συγγενείς τους.
δεν ήταν στην παρέα μας, είπα ήταν τα ήσυχα παιδιά τα πολύ υποσχόμενα που πέρασαν πολυτεχνείο έμπλεξαν με ναρκωτικά κ γύρισαν έτσι
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Τζέρεμι Ρένερ: H πρώην σύζυγός του τον κατηγορεί για κακοποίηση της 10χρονης κόρης τους!
Ας τονίσω ότι οι πολύ σοβαρές καταγγελίες έγιναν μετά την αίτηση του ηθοποιού για μείωση της διατροφής από τα 30 στα 11 χιλιάρικα ( έτσι προκύπτει απτο άρθρο)
(Η κυρία δεν κατάλαβε ότι είναι εξίσου υπεύθυνη, καθώς συγκαλυπτε την κακοποίηση του παιδιού της , την οποία έβγαλε στην επιφάνεια ως επιχείρημα στο θέμα της διατροφής..πάντως αν όντως ο ηθοποιός είναι ένοχος σε αυτές τις κατηγορίες, να πω ότι δε του φαινόταν..)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
δεν ήταν στην παρέα μας, είπα ήταν τα ήσυχα παιδιά τα πολύ υποσχόμενα που πέρασαν πολυτεχνείο έμπλεξαν με ναρκωτικά κ γύρισαν έτσι
Κάποια ήσυχα - υποσχομενα- μελετηρα και σχετικά ψηλού iq άτομα, αν δεν έχουν ψυχολογική υποστήριξη από το περιβάλλον, υπάρχει περίπτωση να καταρρεύσουν..
Συνήθως αυτό έχει σχέση με την οικογένειά τους και το πώς αντιμετωπίζονται από την μάνα και τον πατέρα τους..
Γενικά, όταν βλέπουμε άτομα με ψυχολογικά προβλήματα, με κατάχρηση ουσιών κλπ, τα αίτια βρίσκονται στην παιδική ηλικία ( έτσι λένε πολλοί ψυχολόγοι - ψυχίατροι)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Η

Screenshot_2023-04-10-15-29-20-307_com.android.chrome~2.jpg
η απολογία του Λάμα.. εντάξει τον παρεξηγησαμε ..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.107
Κριτικές
2
Like
22.063
Πόντοι
6.236
Θάνατος στην αρκούδα! Θα φτιάξω ένα blog που θα λέγεται "Who let the bears out? Who, who, who, who?" και θα έχει ως αντικείμενο την εκμάθηση της πολιτικής ορθότητας στις αρκούδες.

 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
3
Like
10.374
Πόντοι
1.336
Θάνατος στην αρκούδα! Θα φτιάξω ένα blog που θα λέγεται "Who let the bears out? Who, who, who, who?" και θα έχει ως αντικείμενο την εκμάθηση της πολιτικής ορθότητας στις αρκούδες.

Μα ποιος είσαι; Ο Λέοναρντο Ντι Κάπριο που τις σκότωνε με ελληνορωμαϊκή;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom