Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 896K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Έπεσαν από τα σύννεφα οι άντρες της ασφάλειας όταν συνέλαβαν μία νεαρή γυναίκα για πορνεία και ανακάλυψαν ότι ήταν έγκυος. Εδώ και μέρες υπήρχαν καταγγελίες και έτσι ένας αστυνομικός προσποιούμενος τον πελάτη έκλεισε ραντεβού μαζί της σε τοποθεσία έξω από την Χαλκίδα. Η ίδια πήγε στο ραντεβού και ζήτησε 150 ευρώ για να κάνει έρωτα μαζί τους. Ο αστυνομικός της έδωσε προσημειωμένα χαρτονομίσματα, ενώ στην συνέχεια αποκάλυψε την ταυτότητα του και την συνέλαβε. Όταν την οδήγησε στο αστυνομικό τμήμα παρατήρησε πως η κοιλιά της ήταν φουσκωμένη. Την ρώτησε και του απάντησε πως ήταν 4 μηνών έγκυος. Η κοπέλα οδηγήθηκε στον εισαγγελέα...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Βρε τι έπαθε ο Μελ Γκίμπσον στα γεράματα!
Κατέστρεψε το σπίτι του και την οιογένειά του για μια καλλονή του σεξ, αφού όπως φαίνεται τηρούσε σεξουαλικό ημερολόγιο, όπου κατέγραφε τις επιδόσεις του με την OKSANA POCHEPA, το νέο αμόρε του διάσημου ηθοποιού. Στο ημερολόγιο καταγράφει επίσης, πόσο συχνά έκαναν σεξ, και πόσο σημαντικό είναι για εκείνη το να κάνει σεξ! Sex machines δηλαδή...

 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Πω Πω Πω Πω... Θραύση κάνουν οι ανατολικές.....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Με γόβα στιλέτο επιτέθηκε μια "εξωτική" χορεύτρια στη νέα της συνάδελφο στο μαγαζί που δούλευαν! Ο λόγος ήταν απλός, ζήλευε. Δεν πίστευε ότι χρειαζόταν νέα χορεύτρια και φοβόταν ότι θα της φάει τη δουλειά. Μόλις την είδε να χορεύει καλά, πήρε τη γόβα στιλέτο και τη χτύπησε επανειλημμένως στο πρόσωπο! Το θύμα πήγε στο νοσοκομείο οπού και νοσηλεύεται με πολλά ράμματα...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δυο παραλίες της Ελλάδας και μια της Κύπρου βρίσκονται στον κατάλογο των «25 πιο sexy» παραλιών του κόσμου, σύμφωνα με το ταξιδιωτικό περιοδικό «Forbes Traveller».
Πρόκειται για τις παραλίες «Super Paradise» της Μυκόνου, την «Κόκκινη Παραλία» της Σαντορίνης και το «Νησί» της Κύπρου.
Στο συγκεκριμένο κατάλογο η Αυστραλία συμμετέχει με μόνο μια παραλία, ενώ άλλες sexy παραλίες είναι στη Βραζιλία, τη Γαλλία, την Ισπανία, τη Χαβάη κ.α.

 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Τι σημαίνει sexy παραλία δλδ?
τη βλέπεις και σου ρχεται να ορμήξεις????
μαζεύει τα πιο ωραία κωλαράκια???
είναι καλό μέρος για sex????  :grin:

Ε ρε με τι μαλακίες κάθεται κι ασχολείται ο κόσμος  :jerking:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τι σημαίνει sexy παραλία δλδ?
τη βλέπεις και σου ρχεται να ορμήξεις????
μαζεύει τα πιο ωραία κωλαράκια???
είναι καλό μέρος για sex????   :grin:

Τις ίδιες απορίες είχα κι εγώ όταν πρωτοδιάβασα την είδηση... αλλά απ' την άλλη, καλό είναι για λόγους τουριστικής προβολής ή αναφορά σε 2 παραλίες μας... ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τι σημαίνει sexy παραλία δλδ?
τη βλέπεις και σου ρχεται να ορμήξεις????
μαζεύει τα πιο ωραία κωλαράκια???
είναι καλό μέρος για sex????   :grin:

Ε ρε με τι μαλακίες κάθεται κι ασχολείται ο κόσμος  :jerking:
Προφανος δεν μαζευεται ολη η γερουσια σε αυτες τις παραλιες
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Να βάλουμε και την παραλία Κατερίνης άμα είναι, που μαζεύει πολλά ανατολικά ξεκωλάκια!!!  :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Να βάλουμε και την παραλία Κατερίνης άμα είναι, που μαζεύει πολλά ανατολικά ξεκωλάκια!!!  :rockon:
Aν μαζευη χαμος γινεται καθε χρονο,σε λιγο καιρο θα γεμιση και παλι για ολα τα γουστα  ;)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Είδα το προφίλ σου, γι αυτό το έγραψα!!!

την τιμάω κάθε καλοκαίρι 1-2 μέρες  ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Είδα το προφίλ σου, γι αυτό το έγραψα!!!

την τιμάω κάθε καλοκαίρι 1-2 μέρες  ;)
Δεν κρυβωμαι απο που ειμαι δεν εχω να φοβηθω κανεναν  και ειναι και ωραιος τοπος
Και αφου την τιμας καθε χρονο οταν ερθης ας γνωριστουμε δεν ειναι κακο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
Δεν κρυβωμαι απο που ειμαι δεν εχω να φοβηθω κανεναν  και ειναι και ωραιος τοπος
Και αφου την τιμας καθε χρονο οταν ερθης ας γνωριστουμε δεν ειναι κακο
ευγε νεαρε μου............
εγω;;;;;;;;;;; :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ευγε νεαρε μου............
εγω;;;;;;;;;;; :think:
Εσυ ακομη εκει εισαι αντε ξεκινα,απο ολα εχει τι ουγγαρεζες,τσεχες,σλοβακες,απο ολη την πρωην ΕΣΣΔ και την πρωην γιουγκοσλαβια.ΜΟΥΝΟΘΥΕΛΛΑ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
Εσυ ακομη εκει εισαι αντε ξεκινα,απο ολα εχει τι ουγγαρεζες,τσεχες,σλοβακες,απο ολη την πρωην ΕΣΣΔ και την πρωην γιουγκοσλαβια.ΜΟΥΝΟΘΥΕΛΛΑ
θα ερθω με τη Δαναη παρεα ετοιμασε ρακι........
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Lindsay Lohan: "Κοιμάμαι με διαφορετικό άνθρωπο κάθε βράδυ"


Μια χαρά φαίνεται στις φωτογραφίες το εν λόγω νυμφίδιο... :boobies: δεν θα με χάλαγε να την περάσω κι αυτή ένα χεράκι... :grin: (άσε που θα έχει κ τρομερά κονέ με φίλες)... ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η νέα εταιρεία παραγωγής του Ντέμη Νικολαΐδη βρίσκεται πίσω από την συναυλία, που θα κάνει στις 8 Ιουλίου ο θρύλος της ροκ, Carlos Santana, στο Ολυμπιακό Στάδιο.

H εταιρεία του Ντέμη ονομάζεται «11» και είναι το καινούργιο επιχειρηματικό εγχείρημα του πρώην προέδρου της ΑΕΚ. Η «11» είναι μια εταιρεία διαφήμισης και δημοσίων σχέσεων, που επιδιώκει να μπει και στον χώρο των συναυλιακών διοργανώσεων.


Ο Ντέμης Νικολαΐδης εμπνεύστηκε το όνομα «11» από τη φανέλα με το Νούμερο 11, που φορούσε τόσα χρόνια επιτυχημένης επαγγελματικής πορείας στο ποδόσφαιρο. Ο αριθμός αυτός έχει μεγάλη συναισθηματική αξία για τον ίδιο.

Αν κρίνουμε από το πρώτο project που αναλαμβάνει να φέρει εις πέρας η «11», τη συναυλία ενός από τους μεγαλύτερους καλλιτέχνες στην ιστορία της μουσικής σε έναν «χώρο» σαν το Ολυμπιακό Στάδιο, αναμένουμε ένα λαμπρό μέλλον για τον Ντέμη και τους συνεργάτες του, καθώς και ένα δυνατό συναυλιακό φθινόπωρο.

Περιμένουμε τώρα να δούμε αν θα εμφανιστεί και το όνομα της Δέσποινας Βανδή στην συγκεκριμένη συναυλία, μιας και το πιο πιθανό είναι να τη δούμε πάνω στη σκηνή πριν την εμφάνιση του Carlos.

Τουλάχιστον γλυτώσαμε το ντουέτο ACDC-Βανδή!  :grin:
Μετά την ΑΕΚ βάλθηκε να  :knockinb: και το Rock ο dj!!! :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom