Νέα

Νέα Φιλαδέλφεια : Διχάζει η α λα Monty Python παρέλαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 588
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.897
Like
12.907
Πόντοι
2.606
Αν όλα αυτά τα έκαναν σε ενα  Περιβάλλον έννομο που θα γνώριζαν ότι θα έχουν σκληρές κυρώσεις ως ενήλικες θα τις εκρινα επιεικεστερα αλλά αυτές οι σαβουρες είπαν έλα μωρέ στην Ελλάδα είμαστε θα κάνουμε την λεζα μας θα μας πάρουν τα κανάλια θα δώσουμε και καμιά συνέντευξη και όλα μέλι γάλα  
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Αν όλα αυτά τα έκαναν σε ενα  Περιβάλλον έννομο που θα γνώριζαν ότι θα έχουν σκληρές κυρώσεις ως ενήλικες θα τις εκείνα επιεικεστερα αλλά αυτές οι σαβουρες είπαν έλα μωρέ στην Ελλάδα είμαστε θα κάνουμε την λεζα μας θα μας πάρουν τα κανάλια θα δώσουμε και καμιά συνέντευξη και όλα μέλι γάλα 
στην σουηδια θα της πνιγανε και στον καναδα θα της καιγανε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Πάντως οποίος είναι αντίθετος με το ετήσιο μνημόσυνο των θυμάτων για την θύρα 7 μπορεί παρακαλώ να κατέβει να το  διακωμωδήσει εμείς είμαστε πολύ ανεκτικοί σε αυτά κόσμιοι και δημοκράτες απλά μπορεί να βρει το κωλαντερο του κρεμασμένο στο ρολόι στο Πασαλιμάνι .όπου βρουν χαλαρότητα και ανομία και βλέπουν ότι θα κάνουν την μαλακια τους και δεν τρέχει μια τα κάνουν Αυτό έκαναν και αυτά τα σουργελα

Πολυ ανεκτικοι πρέπει να είναι και η πορεία του Πολυτεχνείου, φαντάζομαι αν πάνε να κάνουν το show τους πίσω απο την αιματοβαμμένη σημαία του Πολυτεχνείου δεν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Πολυ ανεκτικοι πρέπει να είναι και η πορεία του Πολυτεχνείου, φαντάζομαι αν πάνε να κάνουν το show τους πίσω απο την αιματοβαμμένη σημαία του Πολυτεχνείου δεν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα.
ρε βαρατε στο ψαχνο....τι να λεμε τωρα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εγώ και συγχωρήστε μου το προσωπικό ύφος..


θα ήθελα να δω στην πράξη ποιος είναι ικανός με τα ίδια του τα χέρια να σαπίσει στο ξύλο 5 κοπέλες..γιατί περί αυτού μιλάτε τώρα...


είστε σίγουροι ότι θα αντέχατε να το δείτε...πόσο μάλλον να το κάνετε?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
απο τα καλυτερα μου...αλλα τα εσβησαν οι μοντ να γλυτωσουν κανα δισκο...φευ

Ετσι εσβηναν και στην ΕΡΤ το 80 παλια ωραια σηριαλ για να γραψουν πανω ποδοσφαιρο, και τα ψαχνει τωρα ο κοσμος και δε τα βρισκει. Τα καλα χανονται.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Εγώ και συγχωρήστε μου το προσωπικό ύφος..


θα ήθελα να δω στην πράξη ποιος είναι ικανός με τα ίδια του τα χέρια να σαπίσει στο ξύλο 5 κοπέλες..γιατί περί αυτού μιλάτε τώρα...


είστε σίγουροι ότι θα αντέχατε να το δείτε...πόσο μάλλον να το κάνετε?
κατι ρημαδια εδω μεσα ναυαγια θα το κανανε σαουλ...ειναι φισκα η αντριλα και τα ναυαγια εδω
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.954
Like
10.073
Πόντοι
2.606
Εγώ και συγχωρήστε μου το προσωπικό ύφος..


θα ήθελα να δω στην πράξη ποιος είναι ικανός με τα ίδια του τα χέρια να σαπίσει στο ξύλο 5 κοπέλες..γιατί περί αυτού μιλάτε τώρα...


είστε σίγουροι ότι θα αντέχατε να το δείτε...πόσο μάλλον να το κάνετε?

δεν χρειάζεται να τις πλακώσεις.
τις παίρνεις ένα καταχείμωνο και τις πας μια βόλτα εκεί που πέθαναν διάφοροι πάνω στα βουνά, μαζί με συγγενείς τους, για να μπορούν αυτές να τους γελοιοποιούν τώρα.
μετά ένα τουρ σε διάφορες χαροκαμένες πόλεις όπως το Δίστομο και τα Καλάβρυτα. απαραίτητη η στάση στα μνήματα όπου θα πρέπει να δουν τις ηλικίες των βρεφών που πέθαναν.
πιστεύω θα καταλάβουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom