Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
κλασσικός dominique 1.35
το είχε κάνει και εδώ με τον έσπερο και έμειναν όλοι μαλάκες
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
έγραψα και τη 1000η απάντηση εδώ?
μπράβο
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
off topic αλλα εχει πολυ γελιο !!
Συνεβη στο  ημιχρονο ενος ματς του nba
Τυπος κανει φαρσα σε φιλο του με τη συμμετοχη 25.000 θεατων

mouNINJA για παρτυ σου φιλε το βιντεακι
Για πολυ γελιο μιλαμε


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.487
Κριτικές
61
Like
42.760
Πόντοι
22.785

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
ωωωω τα σεβη μου πως ειστε ?  :rockon:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
σημερα δεν θαχει σερι η ξεσπασμα απο τους σελτικς.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
αν εχουν εγωισμο ετσι θα γινει,αλλιως...

Δε ξέρω αν θα γίνω κατανοητός, αλλά σχετικά με το μπάσκετ φέτος, έχω ένα αίσθημα ότι σιγά-σιγά γυρίζει το σκηνικό.
Ας το χάσουμε αλλά τουλάχιστον ας παίξουμε καλά και όσο πιο πλήρεις μπορούμε.
Δε θέλω να μας σπάσουν την έδρα. Αν είναι να συμβεί, τουλάχιστον ας γίνει στο τελευταίο ματς.
Έτσι και παίξουμε όπως στο τελευταίο μεταξύ μας ματς πρωταθλήματος + τον εγωϊσμό από την ήττα στο Βερολίνο, είμαι αισιόδοξος.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Φίλε έχεις να κάνεις με έναν αντίπαλο που έχει ένα μεγάλο ατού. Που κάνει στην τελική και τη διαφορά... ΖΟΤΣ...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Φίλε έχεις να κάνεις με έναν αντίπαλο που έχει ένα μεγάλο ατού. Που κάνει στην τελική και τη διαφορά... ΖΟΤΣ...

Εννοείται ότι η βασική διαφορά μας είναι στο θέμα προπονητή αλλά όλοι-μα όλοι οι γαύροι που ασχολούνται με μπάσκετ είναι με το σκεπτικό: "Χρόνο με το χρόνο μειώνεται το χάσμα, ε που θα πάει, φέτος/του χρόνου/του παραχρόνου θα το πάρουμε".
Είναι 2 ομάδες που η μία διατηρείται στην κορυφή ενώ η άλλη την πλησιάζει ολοένα και περισσότερο. Κάθε χρόνο τα μεταξύ μας παιχνίδια είναι πιο ντέρμπι οπότε εμείς γεμίζουμε ελπίδες για το μέλλον ενώ παράλληλα η σιγουριά σας μειώνεται. Αυτή η "στιγμή" ίσως είναι φέτος, ίσως αργότερα αλλά κάποτε θα έρθει. :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
λες να πεσω μεσα και να δουμε τελικο
ντενβερ-ορλαντο?
μα ποιος ειμαι?ο σκουντης? :2funny:

Μήπως είσαι ο Χρήστος Ρομπόλης? :2funny: :2funny: :2funny:
Όλα παίζουν φίλε μου. Τα πάντα είναι πιθανά. :woldman:
Για τα χθεσινά, οι Magic είναι μία κλάσση πάνω από τους Celtics αυτή την στιγμή, αλλά επειδή δεν έχουν τη ψυχολογία ομάδας σε playoffs, τους φοβάμαι λίγο ακόμα. Οι Lakers την πάτησαν στο πρώτο ματς γιατί η άμυνα της Utah έχει μεγάλη διαφορά από την άμυνα του Houston αλλά από το 2ο ματς και μετά, τα πράγματα πήρανε το δρόμο τους.
Το Denver είναι πολύ δυνατό αλλά απόψε θέλω να το πάρει το Dallas για να γίνει ωραίο το series.
Το μεταξύ τους είναι απόψε στις 12 (νωρίς σχετικά) οπότε έτσι και είμαι εδώ, θα βάλω κανα λινκ να γίνουμε. :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μήπως είσαι ο Χρήστος Ρομπόλης? :2funny: :2funny: :2funny:
Όλα παίζουν φίλε μου. Τα πάντα είναι πιθανά. :woldman:
Για τα χθεσινά, οι Magic είναι μία κλάσση πάνω από τους Celtics αυτή την στιγμή, αλλά επειδή δεν έχουν τη ψυχολογία ομάδας σε playoffs, τους φοβάμαι λίγο ακόμα. Οι Lakers την πάτησαν στο πρώτο ματς γιατί η άμυνα της Utah έχει μεγάλη διαφορά από την άμυνα του Houston αλλά από το 2ο ματς και μετά, τα πράγματα πήρανε το δρόμο τους.
Το Denver είναι πολύ δυνατό αλλά απόψε θέλω να το πάρει το Dallas για να γίνει ωραίο το series.
Το μεταξύ τους είναι απόψε στις 12 (νωρίς σχετικά) οπότε έτσι και είμαι εδώ, θα βάλω κανα λινκ να γίνουμε. :2funny:

εγω γουσταρω  να περασει το νταλας για να διαβαζω σουηδο :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
εγω γουσταρω  να περασει το νταλας για να διαβαζω σουηδο :2funny:

Εννοείται.
Να δούμε τι γράψει αυτή τη φορά. :2funny:

Άσχετο αλλά μόλις διάβασα οτι απόψε 00:00-02:00 αρχίζει η πρώτη εκπομπή αποκλειστικά για ΝΒΑ στο ράδιο (94,6). :o

www.sport-fm.gr/article/175900]Σας αρέσει το ξενύχτι με ΝΒΑ;[/url]

Ο NovaΣΠΟΡ FM 94,6 ανοίγει από αύριο τα ξημερώματα τις πύλες του στο κορυφαίο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου. Το ΝΒΑ βρίσκεται στην κορύφωση του με τη διεξαγωγή των πλέι οφ και η πρώτη αθλητική συχνότητα της χώρας δεν θα μπορούσε να μείνει αμέτοχη.

Τα ξημερώματα της Κυριακής (00:00-02:00), η εκπομπή «Τα σορτσάκια στα γόνατα» κάνει πρεμιέρα και ο Αντώνης Κατσίκης με τον Γιώργο Γαβριλάκη σας παρουσιάζουν όλα όσα θα θέλατε να ξέρετε για τον «Μαγικό Κόσμο» του ΝΒΑ. Επίσης, θα σας ενημερώνουν για ό,τι συμβαίνει εκείνη τη στιγμή στα παιχνίδια των πλέι οφ που βρίσκονται σε εξέλιξη. Το…μπασκετικό μενού θα περιλαμβάνει επίσης στοιχηματικές προτάσεις, ανασκόπηση στο παρελθόν, κουβέντα για τα μελλοντικά αστέρια του ΝΒΑ. Επίσης θα υπάρξουν πολλοί διαγωνισμοί με πλούσια δώρα και σπάνια dvd. Συνεπώς μείνετε συντονισμένοι.


Τι προαίσθημα έχεις για την εκπομπή? Λες να είναι σχετικοί ή θα λένε πίπες? :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εννοείται.
Να δούμε τι γράψει αυτή τη φορά. :2funny:

Άσχετο αλλά μόλις διάβασα οτι απόψε 00:00-02:00 αρχίζει η πρώτη εκπομπή αποκλειστικά για ΝΒΑ στο ράδιο (94,6). :o

www.sport-fm.gr/article/175900]Σας αρέσει το ξενύχτι με ΝΒΑ;[/url]

Ο NovaΣΠΟΡ FM 94,6 ανοίγει από αύριο τα ξημερώματα τις πύλες του στο κορυφαίο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου. Το ΝΒΑ βρίσκεται στην κορύφωση του με τη διεξαγωγή των πλέι οφ και η πρώτη αθλητική συχνότητα της χώρας δεν θα μπορούσε να μείνει αμέτοχη.

Τα ξημερώματα της Κυριακής (00:00-02:00), η εκπομπή «Τα σορτσάκια στα γόνατα» κάνει πρεμιέρα και ο Αντώνης Κατσίκης με τον Γιώργο Γαβριλάκη σας παρουσιάζουν όλα όσα θα θέλατε να ξέρετε για τον «Μαγικό Κόσμο» του ΝΒΑ. Επίσης, θα σας ενημερώνουν για ό,τι συμβαίνει εκείνη τη στιγμή στα παιχνίδια των πλέι οφ που βρίσκονται σε εξέλιξη. Το…μπασκετικό μενού θα περιλαμβάνει επίσης στοιχηματικές προτάσεις, ανασκόπηση στο παρελθόν, κουβέντα για τα μελλοντικά αστέρια του ΝΒΑ. Επίσης θα υπάρξουν πολλοί διαγωνισμοί με πλούσια δώρα και σπάνια dvd. Συνεπώς μείνετε συντονισμένοι.


Τι προαίσθημα έχεις για την εκπομπή? Λες να είναι σχετικοί ή θα λένε πίπες? :2funny:

θα λενε μαλακιες λογικα :2funny:
εμας επρεπε να μας βαλουν να κανουμε εκπομπες ρε τυπε
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom