Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ξεκουραζομαστε γιατι σε 2,5 ωριτσες εχει αλλο ενα σοου απο τον Mvp...καλα ξεκινησανε οι συν-διεκδικητες ε????
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
χάνεις Χρύσα.
Βάλε γρήγορη σύνδεση.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ξεκουραζομαστε γιατι σε 2,5 ωριτσες εχει αλλο ενα σοου απο τον Mvp...καλα ξεκινησανε οι συν-διεκδικητες ε????

Γάμησέ τα ρε φίλε.
Δεν περίμενα να χάναμε να σου πω την αλήθεια και τώρα τα βλέπω δύσκολα τα πράγματα.
Για τους Celtics δε μου έκανε μεγάλη εντύπωση.

www.realgm.com/src_wiretap_archives/58965/20090504/lebron_officially_named_mvp/]LeBron Officially Named MVP[/url]

LeBron James of the Cleveland Cavaliers is the winner of the Maurice Podoloff Trophy as the 2008-09 NBA Most Valuable Player, the NBA announced today.

James totaled 1,172 points including 109 first place votes, from a panel of 121 sportswriters and broadcasters throughout the United States and Canada.

Rounding out the top five in voting for this season’s award are the Los Angeles Lakers’ Kobe Bryant (698 points), Miami’s Dwyane Wade (680), Orlando’s Dwight Howard (328) and New Orleans’ Chris Paul (192).

James, the first Cavalier to win the award, led Cleveland in scoring (28.4 ppg, second in the NBA), rebounds (7.6 rpg), assists (7.2 apg, fourth), and steals (1.7 spg, eighth). Since the 1973-74 season when steals became an official stat, James is the fourth player to lead his team in scoring, rebounding, assists and steals, while also leading his team to 50-plus wins (Larry Bird 1985-86; Grant Hill, 1996-97; Kevin Garnett, 2002-03). The 6-8 forward helped Cleveland to an NBA- and franchise-best 66-16 season, a 21-game improvement over last season (45-37), marking the 12th time an NBA team has reached 66 wins in a season.

James led the league in triple-doubles (seven) and became the 12th player in NBA history to record three-consecutive triple-doubles (March 7, 10, 12). In his sixth season, James became the ninth player in NBA history to have at least five consecutive 2,000 point seasons.

7xtzeqb.jpg


Άξιος  :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
[size=20pt]Χαλαρώστε και δείτε το σε High Definition.
Αξίζει τον κόπο![/size]

Στο  5.25 θα δείτε με το που καρφώνει ο παίκτης μετά κοιτάει με σοβαρο και συνάμα αγριεμένο ύφος το αντίπαλο που πήγε να τον αναχαιτήσει..Το έχω παρατηρησει ότι είναι γνώριμο χαρακτηριστικό των niga όταν διεκπαιρεώνουν  ένα κάρφωμα με μεγάλο βαθμό δυσκολίας..

Θα μου πείτε γιατί το γράφω?Απλά με πορώνει όταν το βλέπω και συνήθως κάτι τέτοια τα κάνει μόνο ο Μπατιστ και ενίοτε ο Σχορτσιανιτης
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
δε νομιζω να αποκλειστουν οι lakers. για τους celtics ειναι δυσκολα τα πραγματα. προερχονται απο εξαντλητικη σειρα με τους bulls, λειπει ο garnet και βλεπω προωρες διακοπες φετος. να δουμε ο MVP σημερα πως θα ειναι ? φοβαμαι γιατι καθονται 1 βδομαδα τωρα και θα περασει το 1ο δεκαλεπτο μεχρι να βρουν ρυθμο...ειδωμεν..
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Στο  5.25 θα δείτε με το που καρφώνει ο παίκτης μετά κοιτάει με σοβαρο και συνάμα αγριεμένο ύφος το αντίπαλο που πήγε να τον αναχαιτήσει..Το έχω παρατηρησει ότι είναι γνώριμο χαρακτηριστικό των niga όταν διεκπαιρεώνουν  ένα κάρφωμα με μεγάλο βαθμό δυσκολίας..

Θα μου πείτε γιατί το γράφω?Απλά με πορώνει όταν το βλέπω και συνήθως κάτι τέτοια τα κάνει μόνο ο Μπατιστ και ενίοτε ο Σχορτσιανιτης

σε παρακαλω μην αναφερεις στους μπασκετμπολιστες τον χοντρο . ναι καμια φορα καρφωνει και κοιταει τον αντιπαλο μηπως τον κερασει πιτσα. ο μπατιστ εχει αυτο που λες αλλα μονο ενας περασε απο ελλαδα και καρφωνε με μανια και κοιτουσε τον αντιπαλο μετα.

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Στο  5.25 θα δείτε με το που καρφώνει ο παίκτης μετά κοιτάει με σοβαρο και συνάμα αγριεμένο ύφος το αντίπαλο που πήγε να τον αναχαιτήσει..Το έχω παρατηρησει ότι είναι γνώριμο χαρακτηριστικό των niga όταν διεκπαιρεώνουν  ένα κάρφωμα με μεγάλο βαθμό δυσκολίας..

Θα μου πείτε γιατί το γράφω?Απλά με πορώνει όταν το βλέπω και συνήθως κάτι τέτοια τα κάνει μόνο ο Μπατιστ και ενίοτε ο Σχορτσιανιτης
αυτό το κάνει μόνο ο Μπατίστ τώρα.
Στο παρελθόν ο Anthony Davis.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
βρε Mouninja αυτά είναι τα ωραία.
Και ύστερα μου λες (όχι εσύ-σχήμα λόγου) να ασχοληθώ με κόντρες ανάμεσα σε Παναθηναικό-Ολυμπιακό. Όποιος παίξει καλύτερα ας κερδίσει.
I love this game
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Γαμάτο Monnnija!Αυτά εννοώ...Οσον αφορά Σοφοκλή στο παρελθόν ρε παιδια τα έκανε που ήταν σε μια φόρμα..Τίναζε την μπλόυζα του απο τις τιράντες...χτυπούσε την κοιλία του με παίκτη της ομάδας του(σαν hi5).Και όταν κάρφωσε στην μάπα του Lebron james πριν  3 χρόνια?Γαυρος δεν  είμαι αλλά όταν αυτοί οι άνθρωποι μας χάρισαν χαμόγελα την στιγμή που δημιουργούσαν τέτοιες φάσεις καλά είναι να μην τα ξεχνάμε..

Φιλικα
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Γαμάτο Monnnija!Αυτά εννοώ...Οσον αφορά Σοφοκλή στο παρελθόν ρε παιδια τα έκανε που ήταν σε μια φόρμα..Τίναζε την μπλόυζα του απο τις τιράντες...χτυπούσε την κοιλία του με παίκτη της ομάδας του(σαν hi5).Και όταν κάρφωσε στην μάπα του Lebron james πριν  3 χρόνια?Γαυρος δεν  είμαι αλλά όταν αυτοί οι άνθρωποι μας χάρισαν χαμόγελα την στιγμή που δημιουργούσαν τέτοιες φάσεις καλά είναι να μην τα ξεχνάμε..

Φιλικα
το ποιό εντυπωσιακό στον Σόφο ήταν η προσγείωσή του.
Τα μάτια των αντιπάλων που φοβόντουσαν μην τους πατήσει.
Τεράστιο ταλέντο που πήγε για βρούβες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom