Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Αυτοι οι πουστηδες οι Magic εχουν ξεκωλιαστει ρε φιλε.Δεν ξερουν τι κανουν...
Χωρια τα τριποντα με τους Kings,νικανε σε back-to-back games Lakers και Nuggets εκτος.Ελεος. :headbang:

Θα νικησετε αυριο ρε.Ιλγκαουσκας και Γουεστ ειναι σοβαρες απωλειες γι'αυτους. ;)
Παντως θα ειναι ωραιο ματσακι αλλα η ωρα ειναι λιγο βαρβαρη. :grin:
Eγώ το κόβω 50-50. Live δε θα μπορέσω να το δω.
Κοίτα εδώ πρωτοσέλιδο. Τι λες?
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Eγώ το κόβω 50-50. Live δε θα μπορέσω να το δω.
Κοίτα εδώ πρωτοσέλιδο. Τι λες?
Αυτος εισαι ρε mouNINJA :rockon: :rockon:

Με ψηνει η τραμπα αρκετα.Το εχω ξαναπει,ο Josh ειναι ο αγαπημενος μου,ομως πιστευω οτι ειναι καλυτερο και για τις 2 πλευρες να φυγει.
Σαν ανταλλαγμα εγω εχω ξεχωρισει 3 περιπτωσεις.G-Force,Matrix και Josh Smith.Η τελευταια ειναι σχεδον αδυνατη βεβαια,αλλα οι αλλες 2 εχουν ''παιξει'' αρκετα.Πιστευω θα γινει βαρβατη τραμπα,η προηγουμενη του Ντιοπ ηταν απλα για ορεκτικο ;)
Ο Stack θα παιξει σιγουρα στους fillers και ισως ο Bass.Θα δειξει...

Για εσας εχεις ακουσει τιποτα?Πολυτελεια να εχεις τον Odom τοσο ''ανενεργο''.Ετσι πιστευω.Θα μπορουσατε να τον δωσετε για να παρετε εναν καλο play maker και απο εκει και περα το δαχτυλιδι ειναι ευκολη υποθεση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
:2funny: :grin: :2funny:
Ακόμα έχει προβλήματα με την πλάτη του και θα αργήσει να παίξει σε φουλ ρυθμό.

ναι το ξερω
εμενα παντως δεν μου γεμιζει το ματι για εκτη επιλογη στο ντραφτ
μου κανει κατι σε μιλισιτς :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Αυτος εισαι ρε mouNINJA :rockon: :rockon:

Με ψηνει η τραμπα αρκετα.Το εχω ξαναπει,ο Josh ειναι ο αγαπημενος μου,ομως πιστευω οτι ειναι καλυτερο και για τις 2 πλευρες να φυγει.
Σαν ανταλλαγμα εγω εχω ξεχωρισει 3 περιπτωσεις.G-Force,Matrix και Josh Smith.Η τελευταια ειναι σχεδον αδυνατη βεβαια,αλλα οι αλλες 2 εχουν ''παιξει'' αρκετα.Πιστευω θα γινει βαρβατη τραμπα,η προηγουμενη του Ντιοπ ηταν απλα για ορεκτικο ;)
Ο Stack θα παιξει σιγουρα στους fillers και ισως ο Bass.Θα δειξει...

Για εσας εχεις ακουσει τιποτα?Πολυτελεια να εχεις τον Odom τοσο ''ανενεργο''.Ετσι πιστευω.Θα μπορουσατε να τον δωσετε για να παρετε εναν καλο play maker και απο εκει και περα το δαχτυλιδι ειναι ευκολη υποθεση.
Ο Josh θα μπορούσε σε άλλη ομάδα να ήταν ο go-to-guy και ίσως να ήταν καλύτερα για αυτόν να εξελιχθεί κι' άλλο. Πάντως άμα είναι ο αγαπημένος σου δεν θα ξενερώσεις αρκετα? Για J-Smoove το κόβω δύσκολο ενώ ο Marion είναι καλύτερη επιλογή από τον Wallace (καλύτερος ριμπαουντερ, λίγο χειρότερος αμυντικός και λίγο καλύτερος σκόρερ) μιας και ένας καλός point guard τον κάνει άλλο παίχτη. Επίσης ξέρει και από playoffs & ξέρει από Δύση. Αν δεν σας βγει το καλοκαίρι μένει ελεύθερος (για τον Wallace δεν ξέρω).
Για εμάς τώρα. Ο Odom πρέπει να παίζει βασικός. Ο Bynum πρέπει να πάει στον πάγκο. Έτσι θα πηγαίνουμε καλύτερα με Δυτικές ομάδες μιας και είναι ο τρόπος που παίζαμε πέρυσι. Ο Lamar παίρνει αρκετά ριμπάουντ και βοηθάει στην επίθεση γενικά περισσότερο από τον Bynum. Εγώ ανησυχώ για τον άσσο. Ο Farmar τραυματίστηκε. Ο Fisher τελευταία αυνανίζεται επικίνδυνα. Χάσαμε το ματς με τους Spurs για την άμυνα που έκανε στην τελευταία φάση στον Mason (o οποίος έχει ξεκωλιαστεί φέτος και μπράβο του). To πρόβλημα που έχουμε είναι ότι το point μας πρέπει να ξέρει τα βασικά του triangle, δηλαδή να μην πολυμετέχει στην επίθεση και να στήνεται στις γωνίες για ελεύθερο τρίποντο. Λίγοι πρωτοκλασσάτοι είναι διατεθημένοι να κάνουν κάτι τέτοιο, αφού δεν συνηθίζεται στις άλλες ομάδες. Τέλος, φοβάμαι ότι εμείς τελικά θα πάρουμε τον Marbury.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απορώ πώς δεν είχαμε βάλει αυτό το βίντεο τόσο καιρό?
Η μετάφραση λέτε να είναι σωστή?

Όσο για τη χειρότερη επιλογή, υπάρχει και άλλος υποψήφιος.

memories_brown.jpg

που τον θυμηθηκες τον μπραουν :2funny:
πραγματικα χειροτερη περιπτωση νο1 στο ντραφτ
νομιζω οτι εχει μ.ο καριερας 7 ποντους :2funny: :2funny:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ο Josh θα μπορούσε σε άλλη ομάδα να ήταν ο go-to-guy και ίσως να ήταν καλύτερα για αυτόν να εξελιχθεί κι' άλλο. Πάντως άμα είναι ο αγαπημένος σου δεν θα ξενερώσεις αρκετα? Για J-Smoove το κόβω δύσκολο ενώ ο Marion είναι καλύτερη επιλογή από τον Wallace (καλύτερος ριμπαουντερ, λίγο χειρότερος αμυντικός και λίγο καλύτερος σκόρερ) μιας και ένας καλός point guard τον κάνει άλλο παίχτη. Επίσης ξέρει και από playoffs & ξέρει από Δύση. Αν δεν σας βγει το καλοκαίρι μένει ελεύθερος (για τον Wallace δεν ξέρω).
Για εμάς τώρα. Ο Odom πρέπει να παίζει βασικός. Ο Bynum πρέπει να πάει στον πάγκο. Έτσι θα πηγαίνουμε καλύτερα με Δυτικές ομάδες μιας και είναι ο τρόπος που παίζαμε πέρυσι. Ο Lamar παίρνει αρκετά ριμπάουντ και βοηθάει στην επίθεση γενικά περισσότερο από τον Bynum. Εγώ ανησυχώ για τον άσσο. Ο Farmar τραυματίστηκε. Ο Fisher τελευταία αυνανίζεται επικίνδυνα. Χάσαμε το ματς με τους Spurs για την άμυνα που έκανε στην τελευταία φάση στον Mason (o οποίος έχει ξεκωλιαστεί φέτος και μπράβο του). To πρόβλημα που έχουμε είναι ότι το point μας πρέπει να ξέρει τα βασικά του triangle, δηλαδή να μην πολυμετέχει στην επίθεση και να στήνεται στις γωνίες για ελεύθερο τρίποντο. Λίγοι πρωτοκλασσάτοι είναι διατεθημένοι να κάνουν κάτι τέτοιο, αφού δεν συνηθίζεται στις άλλες ομάδες. Τέλος, φοβάμαι ότι εμείς τελικά θα πάρουμε τον Marbury.
Καταρχην ενα μεγαλο respect για το κοκκινισμενο.Πραγματικα ολοσωστη κουβεντα.
Με τον Κιντ,ο Μαριον πιστευω οτι θα ταιριαξει πολυ καλα και θα ειναι ο καλος Μαριον των Σανς.

Πανω κατω οι διαφορες των 2 παικτων(Wallace και Marion) ειναι αυτες που ανεφερες.
Ομως κολλαω πολυ στην απιστευτη αμυντικη ικανοτητα του Wallace.Ο τυπος ειναι μανουλα για να μαρκαρει πολλους σουπερ σταρ της δυσης.Kobe,Roy,McGrady κτλπ.Χθες,πριν το Dallas-Utah,ειδα λιγο τους Μπομπκατς με το Πορτλαντ.Ειδα πως επαιζε τον Ροι και εμεινα μαλακας.Τερμα δυνατος,versatile,ικανος ριμπαουντερ,φοβερος αμυντικος.Χρειαζοματε επειγοντως ενισχυση στην αμυνα.Εχει καταντησει ο καλυτερος μας αμυντικος να ειναι ο Κιντ.Γαμησε τα κατασταση δηλαδη.

Για τους Λεικερς,συμφωνω.Ειναι too much να ειναι σταρτερς και ο Μπαινουμ και ο Γκασολ.
Ο Φισερ ειναι λιγος man.Απλα λιγος.Εχει ενα καλο σουτακι,ομως το επιπεδο του δεν ειναι να παιζει τοσο πολυ σε μια ομαδα οπως οι Lakers.
Τελος,για τον Marbury,εχεις καθε λογο να εισαι ανησυχος.Ομως οσο και να τον κραζουμε,μην ξεχναμε οτι εχει υπαρξει μεγαλος παικτης.Ποτε δεν ξερεις πως θα συμπεριφερθει σε μια αλλη ομαδα...

Τεσπα,θα δειξει.Ο επομενος μηνας προμηνυεται καυτος με τις τραμπες που θα γινουν...

ΥΓ:Ο Mason δεν ειναι στα καλα του ρε φιλε.Τι ειναι αυτα που κανει?
Τον ειχατε μεσα στα χερια σας στο λιμανι και τον αφησατε να φυγει :grin: :grin:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απορώ πώς δεν είχαμε βάλει αυτό το βίντεο τόσο καιρό?
Η μετάφραση λέτε να είναι σωστή?

Όσο για τη χειρότερη επιλογή, υπάρχει και άλλος υποψήφιος.

memories_brown.jpg
Ειναι κιαυτος υποψηφιος,ομως το βραβειο παει σιγουρα στους μαλακες τους Πιστονς.

Το ντραφτ του 2003 απλα δεν υπαρχει.Υπερβολικο ταλεντο.Εχεις το νο2 και παιρνεις τον Νταρκο??Ελεος :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Απο κατω υπαρχουν Μελο,Μπος και Γουειντ.Ημαρτον :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
που τον θυμηθηκες τον μπραουν :2funny:
πραγματικα χειροτερη περιπτωση νο1 στο ντραφτ
νομιζω οτι εχει μ.ο καριερας 7 ποντους :2funny: :2funny:
Χαχαχα, και πολλούς μπορεί να λες.
Φέτος πήγε στους Pistons και δήλωσε:
"ο κόσμος μπορεί να με κοροιδεύει αλλά ξεχνάει πως είμαι υποτιμημένος αμυντικός"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom