Νέα

Nayomi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Συγνώμη για το σεντόνι, προσπεράστε άφοβα αν βαριέστε, μιας και ο cgfucker το έχει κάνει σήριαλ το νήμα με μια επιμονή αδικαιολόγητη, ακροβατώντας μεταξύ γελοιότητας και ιδιάζουσας μονομανίας, προσπάθησα να δω αν θα μπορούσα να καταλάβω κάτι γι΄ αυτόν διαβάζοντάς τον.

Και εντάξει πέρα από το γέλιο που απλόχερα χαρίζει με τη στημένη σοβαροφάνεια και τη δήθεν πληγωμένη ευθιξία του, σε βαθμό που λες αποκλείεται να υπάρχει το άτομο, είναι κάποια μορφή πλάκας, τραβηγμένο τρολλάρισμα και πιθανόν κλώνος κάποιου που έχει σπαστεί με τη Nayomi, μου κινήθηκε η περιέργεια αν τα παραπάνω μπορούσαν να επιβεβαιωθούν έως ένα βαθμό από παλαιότερα μηνύματά του.

Διαβάζοντας λοιπόν είδα ότι:

1. Υπάρχει εμφανής διαφορά στο τρόπο που γράφει στα αρχικά μηνύματα σε σχέση  με το τρόπο που απαντάει εδώ, κυρίως από το σημείο με το δικηγόρο και μετά.  Από το απλοϊκό, σύντομο, ανορθόγραφο και αρκετά χύμα γράψιμο έχουμε περάσει σε κατεβατά με βαρύγδουπες εκφράσεις, προσπάθεια να φανεί ως άτομο με επίπεδο, κάποια μόρφωση (τα ορθογραφικά εξαφανίσθηκαν) και δήθεν στελεχιακή επαγγελματική εμπειρία (άνεση στα χρήματα, προσωπικός δικηγόρος, πετάει και ένα executive summary άμα λάχει).

Για παράδειγμα (για να μη παραθέτω κατεβατά από post):

το ραντεβου κλιστικε (231)
σαν επισκεπτισ (228)
παρεξιγιθικε, αφισω, ρωτιμα (221)
Δεν σου εχω στιλει κανενα μινιμα. Και ουτε προκειτε να σου στιλω. στισιμο (220)
στισεις, δουλια,  κινιτο, επιτιθεσε (219)

Σε δυο σειρές κείμενο σου βγαίνουν τα μάτια, λάθη που δε δικαιολογούνται από κεκτημένη ταχύτητα.  Φυσικά δε κατηγορείται γιατί είναι ανορθόγραφος.  
Απλά από ένα σημείο και μετά και ειδικά στο νήμα της Nayomi, σε κατεβατά που γράφει δεν υπάρχει ούτε ένα λαθάκι. Κάπως περίεργο.  :think:

2.  Ενδιαφέρεται για cg και μασάζ αλλά κυρίως στα πρώτα μηνύματά του, του βγαίνει επιθετικότητα κλασικού μισογύνη όταν μιλάει για τις κοπέλες:

Ναι, πολυ καλα η Νταιανα στο body-to-body. Ομως δεν εχω παρει ποτε απο αυτη τιποτα περα απο μαλακια. Μια φορα της ειπα οτι θα της δωσω +100

Ευρω αν κατσει να τη γαμησω (η καβλα μου στο κοκινο -κραξτε οσο θελετε). Αλλα το επεζε κυρια η τσουλαρα. Την εχει γαμησει κανεις απο δω;

Δεν ειχα σκοπο να κανω διαλογο με την "κυρια" (παρεξιγιθικε πριν που την ειπα "πουτανα" και τωρα την λεω "κυρια"). Αλλα δεν μπορουσα να το αφισω

ετσι, όταν αντι να παραδεχτει το λαθος της (ολοι κανουμε το ξαναλεω), βγαινει απο πανω. Και για να χουμε καλο ρωτιμα: εσυ τι εισαι; δικιγορος της;

Να πανε να γαμηθουνε οι καργιολες. Και μου το επαιζε (και καλα) διπλωματουχος φυσιοθεραπευτρια από το ΤΕΙ η Χρυσα πριν μπω στο δωματιο. Ενω,

οπως εγραψα μονο τριψιμο κανει. Δεν ξερει μασαζ. Αν αυτη ειναι φυσιοθεραπευτρια, τοτε εγω ειμαι αστροναυτης.

Και το αλλο το ωραιο, ειναι οτι πριν το σεξ μού το επαιζε και κυρια, η πουτανα. Εννοω οτι μου 'λεγε "ξερεις, κανω φουλ με πολυ λιγους. Αλλα με σενα εχω

καβλωσει και γι αυτο θα το κανουμε". Ειχε τοσο καβλωσει η πορνη, που καθοταν σαν κομοδινο την ωρα που τη γαμουσα. ΜΑΥΡΟ!

Ναι, και σε μενα προσπαθησε να πουλησει τρέλα το πορνιδιο η Χρυσα. Της ειπα ομως αυστηρα να σταματησει λεγοντας της οτι με την δηθεν τρελα που

πουλαει μονο ενας αγαμητος μαθητης της τριτης λυκειου μπορει να "φτιαχτει". Και της τονισα οτι δεν ειμαι μαλακας, αν νομιζει οτι με τετοια φτηνα κολπα

θα μπορεσει να με ξεπεταξει νωριτερα.

Οσο για τις τιμες, όπου σε βρουνε φιλαρακο μου. Οπου σε βρουνε. Οπως εγραψα απο μενα πηρε 130. Εσυ λες οτι εδωσες 100 και σε πιστευω. Ειλικρινα

δεν ξερω τι γινεται: μηπως κοιταει η Χρυσα ποσα λεφτα εχει το πορτοφολι οταν κανουμε ντουζ πριν τη συνεδρια και αναλογα προσαρμοζει την τιμη που

ζητα; Δεν ξερω, ρωτω...

Κανεις δεν υπαρχει να μου πει εστω και με πμ αν εχει γαμησει την τσουλαρα την Νταιανα;

Κατά τα άλλα:

Η διαφορά μας, αγαπητέ μου, είναι ότι εγώ ΔΕΝ θεωρώ τις εκδιδόμενες ως άτομα β' κατηγορίας ώστε να έχω διαφορετικά κριτήρια στην αντιμετώπισή

τους από τα κριτήρια που χρησιμοποιώ για τους υπόλοιπους ανθρώπους. Λυπάμαι αλλά βλέπω πως η διαφορά μας είναι και πολιτισμική, εκτός των

άλλων...

Γιούχου; :uglystupid:

3.  Δεν έχει θέμα μόνο με τη Nayomi, φαίνεται να βεντουζώνει γενικά στις ανεξάρτητες, στις οποίες μάλιστα ζητάει και το λόγο για διάφορα θέματα (μέχρι
και γιατί σταμάτησαν να δουλεύουν  :headbang:):

Π.χ  Σε κάποια Μαρία πρώην μασέζ:

Τελος παντων, για να μιλησω και λιγο πιο σοβαρα. Ας κανεις οτι θελεις Μαρια. Αλλα οταν ειχες το δικο σου χωρο το "επαιζες ιστορια" και το πολυ-πολυ

να τελειωνες τον πελατη με το χερι ή αντε με πιπα (δεν ημουν μελος του σαιτ αλλα διαβαζα σαν επισκεπτις). Καποια στιγμη ψιλο-χαθηκες. Μετα

διερρευσες οτι πας "μονο με ζευγαρια" (αν ειναι δυνατον). Και μεσα στον Ιουλιο προσλαμβανεσαι στο Πατησιων 77-79 και απ' όσο καταλαβαινω,

γαμιεσαι με ολους εστω και χωρις να δινεις κωλο.

Ειναι σταση σοβαρης επαγγελματια αυτη η πορεια; Ας κρινουν οι αναγνωστες...
:jerking: :jerking: :jerking:

Σε άλλα μηνύματα της βάζει χέρι γιατί σταμάτησε και της βάζει στοίχημα ότι θα ξαναρχίζει πετώντας δόλωμα 2.000€.  Το Θεϊκό; Ζητάει αριθμό λογαριασμού, ονοματεπώνυμο της κοπέλας κτλ. :helpplea:

ΟΚ, ΟΚ. Λοιπον, θα μου στειλεις με πμ τα στοιχεια του τραπεζικου σου λογαριασμου (ονοματεπωνυμο σου, ονομα τραπεζας σου, IBAN τραπεζας σου)

και αμεσως μετα θα σου στειλω κι εγω με πμ τα αντιστοιχα δικα μου. Εγω στοιχηματιζω 2000 Ευρω. Σου λεω το ποσο απο τωρα. Και το λεω και

δημοσια.

Μία από τα ίδια και στο νήμα της Εύας όπου ζητάει το λόγο και έχει άποψη  ποιους θα επιλέγει η Εύα για πελάτες, αν θα τηρήσει τις δεσμεύσεις της για το Σεπτέμβρη !!!! και άλλα απίθανα.

4. Παρουσιάζει τον εαυτό του ως έμπειρο και παλιό παίκτη αλλά στη πραγματικότητα δεν έχει καμιά κριτική, πέραν από μία δύο σύντομες αναφορές σε διάφορα νήματα για παλαιότερες συνευρέσεις.   Αν κρίνω και από τη "συνάντηση" του με τη Nayomi μούφα και φαντασιώσεις ομοιάζουν.

Μάλλον πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο και όχι κλώνο.  Προφανώς χρειάζεται  κάποια μορφή βοήθειας, πρόβλημα υπάρχει αλλά πρέπει μόνος του να το συνειδητοποιήσει και να ζητήσει βοήθεια.  Ειδικά για το τρόπο που κινείται στο νήμα της Nayomi νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που τον καθοδηγεί, μάλλον του γράφει έως ένα βαθμό τις απαντήσεις εδώ και του δίνει κατευθυντήριες γραμμές.  Ο τρόπος που εκφράζεται στα υπόλοιπα νήματα είναι αναντίστοιχος, διατηρεί όμως την επιθετικότητα και τις εμμονές του.

Ειλικρινά περαστικά σου (μας).   Και προσπάθησε να συνευρεθείς με μια κοπέλα (επιτέλους), βοηθάει έως ένα βαθμό.  
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Νωρίτερα σήμερα έγραψα ότι δεν θα κάνω μήνυση. Διαβασε το σκεπτικό μου μερικές σελίδες πίσω.
Ανθρωπε,η αναγκη για επιβεβαιωση που εχεις ειναι αρρωστη....κοιταξε το λιγο....εχεις απαιτηση να ασχολουνται ολοι με σενα.....ουτε γκομενα τετοια ματαιοδοξια !!!  Υ.Γ. Μην μου απαντησεις :headbang:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
ναι ειδικά στην ορθογραφία έχει κάνει τεράστια πρόοδο,  άλλος άνθρωπος ρε παιδί μου, θα το χει ρίξει στο διάβασμα μάλλον ,  ακου executive summary  :headbang: :headbang: :headbang:
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη για το σεντόνι, προσπεράστε άφοβα αν βαριέστε, μιας και ο cgfucker το έχει κάνει σήριαλ το νήμα με μια επιμονή αδικαιολόγητη, ακροβατώντας μεταξύ γελοιότητας και ιδιάζουσας μονομανίας, προσπάθησα να δω αν θα μπορούσα να καταλάβω κάτι γι΄ αυτόν διαβάζοντάς τον.

Και εντάξει πέρα από το γέλιο που απλόχερα χαρίζει με τη στημένη σοβαροφάνεια και τη δήθεν πληγωμένη ευθιξία του, σε βαθμό που λες αποκλείεται να υπάρχει το άτομο, είναι κάποια μορφή πλάκας, τραβηγμένο τρολλάρισμα και πιθανόν κλώνος κάποιου που έχει σπαστεί με τη Nayomi, μου κινήθηκε η περιέργεια αν τα παραπάνω μπορούσαν να επιβεβαιωθούν έως ένα βαθμό από παλαιότερα μηνύματά του.

Διαβάζοντας λοιπόν είδα ότι:

1. Υπάρχει εμφανής διαφορά στο τρόπο που γράφει στα αρχικά μηνύματα σε σχέση  με το τρόπο που απαντάει εδώ, κυρίως από το σημείο με το δικηγόρο και μετά.  Από το απλοϊκό, σύντομο, ανορθόγραφο και αρκετά χύμα γράψιμο έχουμε περάσει σε κατεβατά με βαρύγδουπες εκφράσεις, προσπάθεια να φανεί ως άτομο με επίπεδο, κάποια μόρφωση (τα ορθογραφικά εξαφανίσθηκαν) και δήθεν στελεχιακή επαγγελματική εμπειρία (άνεση στα χρήματα, προσωπικός δικηγόρος, πετάει και ένα executive summary άμα λάχει).

Για παράδειγμα (για να μη παραθέτω κατεβατά από post):

το ραντεβου κλιστικε (231)
σαν επισκεπτισ (228)
παρεξιγιθικε, αφισω, ρωτιμα (221)
Δεν σου εχω στιλει κανενα μινιμα. Και ουτε προκειτε να σου στιλω. στισιμο (220)
στισεις, δουλια,  κινιτο, επιτιθεσε (219)

Σε δυο σειρές κείμενο σου βγαίνουν τα μάτια, λάθη που δε δικαιολογούνται από κεκτημένη ταχύτητα.  Φυσικά δε κατηγορείται γιατί είναι ανορθόγραφος.  
Απλά από ένα σημείο και μετά και ειδικά στο νήμα της Nayomi, σε κατεβατά που γράφει δεν υπάρχει ούτε ένα λαθάκι. Κάπως περίεργο.  :think:

2.  Ενδιαφέρεται για cg και μασάζ αλλά κυρίως στα πρώτα μηνύματά του, του βγαίνει επιθετικότητα κλασικού μισογύνη όταν μιλάει για τις κοπέλες:

Κατά τα άλλα:

Γιούχου; :uglystupid:

3.  Δεν έχει θέμα μόνο με τη Nayomi, φαίνεται να βεντουζώνει γενικά στις ανεξάρτητες, στις οποίες μάλιστα ζητάει και το λόγο για διάφορα θέματα (μέχρι
και γιατί σταμάτησαν να δουλεύουν  :headbang:):

Π.χ  Σε κάποια Μαρία πρώην μασέζ:

Σε άλλα μηνύματα της βάζει χέρι γιατί σταμάτησε και της βάζει στοίχημα ότι θα ξαναρχίζει πετώντας δόλωμα 2.000€.  Το Θεϊκό; Ζητάει αριθμό λογαριασμού, ονοματεπώνυμο της κοπέλας κτλ.

Μία από τα ίδια και στο νήμα της Εύα όπου ζητάει το λόγο και έχει άποψη  ποιους θα επιλέγει η Εύα για πελάτες, αν θα τηρήσει τις δεσμεύσεις της για το Σεπτέμβρη !!!! και άλλα απίθανα.

4. Παρουσιάζει τον εαυτό του ως έμπειρο και παλιό παίκτη αλλά στη πραγματικότητα δεν έχει καμιά κριτική, πέραν από μία δύο σύντομες αναφορές σε διάφορα νήματα για παλαιότερες συνευρέσεις.   Αν κρίνω και από τη "συνάντηση" του με τη Nayomi μούφα και φαντασιώσεις ομοιάζουν.

Νομίζω ότι πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο και όχι κλώνο.  Προφανώς χρειάζεται  κάποια μορφή βοήθειας, πρόβλημα υπάρχει αλλά πρέπει μόνος του να το συνειδητοποιήσει και να ζητήσει βοήθεια.  Ειδικά για το τρόπο που κινείται στο νήμα της Nayomi νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που τον καθοδηγεί, μάλλον του γράφει έως ένα βαθμό τις απαντήσεις εδώ και του δίνει κατευθυντήριες γραμμές.  Ο τρόπος που εκφράζεται στα υπόλοιπα νήματα είναι αναντίστοιχος, διατηρεί όμως την επιθετικότητα και τις εμμονές του.

Ειλικρινά περαστικά σου (μας).   Και προσπάθησε να συνευρεθείς με μια κοπέλα (επιτέλους), βοηθάει έως ένα βαθμό.  

Respect!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
  Διάβασα το σχόλιο του συναγωνιστή πιο πάνω....


  Τρελή πλάκα....  :think: :jerking: :think: :jerking: :think: :jerking: :think:


  Να σκεφτώ πως ο άνθρωπος....  είναι μάλαξ;    :idiot: :idiot: :think:

  Να σκεφτώ πως δεν έχει πάει ακόμα με γυναίκα; 


  βρε cgfucker....  μήπως δεν έχεις συνευρεθεί και καθόλου με την Ναομί;

  :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Εγω εχω προτεινει δωρεαν συνεδριες.
Πραματικα θελει βοηθεια.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
δεν νομίζω πως κρύβεται απλώς κάποιος βλαμμένος, φαίνεται πιό περίπλοκο...
 

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
102 σελίδες και δείχνει να τραβάει ακόμα. Υπάλληλος μου μυρίζει. Αποκλείεται να υπάρχει τοση βλακεία συσωρευμένη.
 

Επισκέπτης
τι έγινε ο cgfucker;μετα την τοποθέτηση του deluka75 εξαφανίστηκε..μάλλον θα ψαχουνε τι να απαντήσουν τωρα στον επεξεργαστή δεδομένων..  :grin:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Συγνώμη για το σεντόνι, προσπεράστε άφοβα αν βαριέστε, μιας και ο cgfucker το έχει κάνει σήριαλ το νήμα με μια επιμονή αδικαιολόγητη, ακροβατώντας μεταξύ γελοιότητας και ιδιάζουσας μονομανίας, προσπάθησα να δω αν θα μπορούσα να καταλάβω κάτι γι΄ αυτόν διαβάζοντάς τον.

Και εντάξει πέρα από το γέλιο που απλόχερα χαρίζει με τη στημένη σοβαροφάνεια και τη δήθεν πληγωμένη ευθιξία του, σε βαθμό που λες αποκλείεται να υπάρχει το άτομο, είναι κάποια μορφή πλάκας, τραβηγμένο τρολλάρισμα και πιθανόν κλώνος κάποιου που έχει σπαστεί με τη Nayomi, μου κινήθηκε η περιέργεια αν τα παραπάνω μπορούσαν να επιβεβαιωθούν έως ένα βαθμό από παλαιότερα μηνύματά του.

Διαβάζοντας λοιπόν είδα ότι:

1. Υπάρχει εμφανής διαφορά στο τρόπο που γράφει στα αρχικά μηνύματα σε σχέση  με το τρόπο που απαντάει εδώ, κυρίως από το σημείο με το δικηγόρο και μετά.  Από το απλοϊκό, σύντομο, ανορθόγραφο και αρκετά χύμα γράψιμο έχουμε περάσει σε κατεβατά με βαρύγδουπες εκφράσεις, προσπάθεια να φανεί ως άτομο με επίπεδο, κάποια μόρφωση (τα ορθογραφικά εξαφανίσθηκαν) και δήθεν στελεχιακή επαγγελματική εμπειρία (άνεση στα χρήματα, προσωπικός δικηγόρος, πετάει και ένα executive summary άμα λάχει).

Για παράδειγμα (για να μη παραθέτω κατεβατά από post):

το ραντεβου κλιστικε (231)
σαν επισκεπτισ (228)
παρεξιγιθικε, αφισω, ρωτιμα (221)
Δεν σου εχω στιλει κανενα μινιμα. Και ουτε προκειτε να σου στιλω. στισιμο (220)
στισεις, δουλια,  κινιτο, επιτιθεσε (219)

Σε δυο σειρές κείμενο σου βγαίνουν τα μάτια, λάθη που δε δικαιολογούνται από κεκτημένη ταχύτητα.  Φυσικά δε κατηγορείται γιατί είναι ανορθόγραφος.  
Απλά από ένα σημείο και μετά και ειδικά στο νήμα της Nayomi, σε κατεβατά που γράφει δεν υπάρχει ούτε ένα λαθάκι. Κάπως περίεργο.  :think:

2.  Ενδιαφέρεται για cg και μασάζ αλλά κυρίως στα πρώτα μηνύματά του, του βγαίνει επιθετικότητα κλασικού μισογύνη όταν μιλάει για τις κοπέλες:

Κατά τα άλλα:

Γιούχου; :uglystupid:

3.  Δεν έχει θέμα μόνο με τη Nayomi, φαίνεται να βεντουζώνει γενικά στις ανεξάρτητες, στις οποίες μάλιστα ζητάει και το λόγο για διάφορα θέματα (μέχρι
και γιατί σταμάτησαν να δουλεύουν  :headbang:):

Π.χ  Σε κάποια Μαρία πρώην μασέζ:

Σε άλλα μηνύματα της βάζει χέρι γιατί σταμάτησε και της βάζει στοίχημα ότι θα ξαναρχίζει πετώντας δόλωμα 2.000€.  Το Θεϊκό; Ζητάει αριθμό λογαριασμού, ονοματεπώνυμο της κοπέλας κτλ.

Μία από τα ίδια και στο νήμα της Εύας όπου ζητάει το λόγο και έχει άποψη  ποιους θα επιλέγει η Εύα για πελάτες, αν θα τηρήσει τις δεσμεύσεις της για το Σεπτέμβρη !!!! και άλλα απίθανα.

4. Παρουσιάζει τον εαυτό του ως έμπειρο και παλιό παίκτη αλλά στη πραγματικότητα δεν έχει καμιά κριτική, πέραν από μία δύο σύντομες αναφορές σε διάφορα νήματα για παλαιότερες συνευρέσεις.   Αν κρίνω και από τη "συνάντηση" του με τη Nayomi μούφα και φαντασιώσεις ομοιάζουν.

Νομίζω ότι πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο και όχι κλώνο.  Προφανώς χρειάζεται  κάποια μορφή βοήθειας, πρόβλημα υπάρχει αλλά πρέπει μόνος του να το συνειδητοποιήσει και να ζητήσει βοήθεια.  Ειδικά για το τρόπο που κινείται στο νήμα της Nayomi νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που τον καθοδηγεί, μάλλον του γράφει έως ένα βαθμό τις απαντήσεις εδώ και του δίνει κατευθυντήριες γραμμές.  Ο τρόπος που εκφράζεται στα υπόλοιπα νήματα είναι αναντίστοιχος, διατηρεί όμως την επιθετικότητα και τις εμμονές του.

Ειλικρινά περαστικά σου (μας).   Και προσπάθησε να συνευρεθείς με μια κοπέλα (επιτέλους), βοηθάει έως ένα βαθμό.  


Ξέχασες να αναφέρεις ότι προσπαθούσε επί μέρες να μανουριάσει με το γραφείο Naughty-Cats αλλά τον έγραψαν κανονικά  :2funny: και βρήκε πρόσφορο έδαφος εδώ που είναι δοκιμασμένο thread αφού η Nayomi δεν αφήνει λέξη να πέσει κάτω! :grin: :grin:



Σιγη ασυρματου! Τι λεει το γραφειο; Τι λεει η ιδια η κοπελα;

Αν η καταγγελια του palermo ειναι αληθινη, αυτο θα σημαινει οτι και η κοπελα και οι πελατες που τη γαμησαν ακαποτα ειναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ.


Εγώ ο αφελής περιμενω ακομα καποιον εκπροσωπο του γραφειου ή και την ιδια την κοπέλα να τοποθετηθουν εδω για το θεμα που προεκυψε με το ακαποτο σεξ.


Θα μου πειτε γιατι επιμενω; Μα γιατι το θεμα ειναι *φοβερα* σημαντικο.

Για παραδειγμα σε αλλο θρεντ ειχα μια αντιπαραθεση με τη Nayomi για ενα ραντεβου που (εγω λεω οτι) δεν εγινε. Και εγινε ολοκληρος ντορος με ποστ δικα μου, απαντησεις της Nayomi, ανταπαντησεις δικες μου και δικες της, παρεμβαση αλλων, κλπ. Για ενα θεμα που, κακα τα ψεμματα, ελαχιστη σημασια εχει τοσο για μενα οσο και για τη φημη της Nayomi, αν το συγκρινουμε με τις *εγκληματικες* πρακτικες για τις οποιες κατηγορειται η Συνθια.

Λοιπον, κυριοι των naughty cats, κυρια Συνθια, ο λογος σε σας. Αν εξακολουθειτε να σιωπατε σημαινει πως ειστε ΕΝΟΧΟΙ



Μα ακριβώς επειδή δεν έχω δει καμμιά αντίδραση από το γραφείο και επειδή πια έχουν περάσει μέρες, έβγαλα το συμπέρασμα ότι οι καταγγελίες πως η Σύνθια γαμιέται ακάποτα είναι αληθινές. Δικαστήριο δεν είμαστε εδώ, σ' αυτό έχεις δίκιο. Αλλά με βάση την ενημέρωση που ανταλλάσουμε μπορούμε να κάνουμε τις επιλογές μας. Π.χ. για μένα η Σύνθια δεν υπάρχει πλέον ως μελλοντική επιλογή. Και το λέω αυτό γιατί πριν λίγο καιρό σκεφτόμουν να την καλέσω. Αλλά με αυτά που αποκαλύφθηκαν εδώ, δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ. Τόσο απλά...
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
cgfucker σταμάτα κάθε τι για την Νayomi.Οτιδήποτε γράφεται λειτουργεί ως διαφήμιση.Εκατό σελίδες για μία πουτάνα.Ούτε ο Ελύτης να ήτανε!
Η "πολιτικά σωστή" θέση είναι να την γράψουμε στα παπάρια μας.Εφόσον συνεχίσεις να γράφεις ως θιγμένος μπουρδελλιάρης, αυτό θα σημαίνει ότι είσαι κομμάτι τού παιχνιδιού.
Εχουμε σοβαρότερα θέματα να ασχοληθούμε από την ερασιτεχνική διαφήμιση μιάς τριτοκοσμικής πουτάνας.
Γκέγκε;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Deuka75, χαίρομαι που μελέτησες τόσο αναλυτικά τα ποστ μου. Η άποψή μου για όσα παραθέτεις είναι η εξής:

1) Τα ορθογραφικά λάθη εξαφανίστηκαν γιατί απλά άρχισα να χρησιμοποιώ τον ορθογράφο του Word και να γράφω πιο προσεκτικά. Στην πιο προσεκτική γραφή οφείλεται και το πιο "ραφιναρισμένο" ύφος.

2) Δεν είμαι μισογύνης και κατά βάθος δεν υπάρχει καμμιά διαφορά ανάμεσα στα όσα καταγράφεις. Οι εκφράσεις “πορνίδιο”, “τσουλάρα”, κλπ, ΔΕΝ γραφτηκαν με τρόπο μειωτικό. Περισσότερο γράφτηκαν για να μπω στο κλίμα του σάιτ και να γίνω αποδεκτός από το φόρουμ, που είτε το θέλουμε είτε όχι, ευνοεί μια κάπως μάτσο συμπεριφορά. Λάθος μου; Ίσως. Αν θέλεις, και από αυτό εδώ το βήμα μπορώ να ανακαλέσω τους χαρακτηρισμούς που σε ενόχλησαν (και ίσως-ίσως ενοχλούν και εμένα κοιτώντας τους τώρα αποστασιοποιημένα) και να ζητήσω συγγνώμη από τις θιγόμενες.

3) Η Μαρία είναι ιδιάζουσα περίπτωση. Με έχει ενοχλήσει η υποκρισία της. Για να αποκαλύψω την υποκρισία της την “προκάλεσα”, λέγοντας της ότι βάζω στοίχημα 2000 Ευρώ ότι μέχρι τέλος Σεπτέμβρη θα ξαναρχίσει.  Λες ότι στα πλαίσια του στοιχήματος ζήτησα το ονοματεπώνυμο και τον τραπεζικό λογαρισμό της κοπέλας. Ναι, τα ζήτησα. Όμως είπα ότι ταυτόχρονα θα της δώσω και τα αντίστοιχα δικά μου. Αρα πού το μεμπτό;

4) Για την Εύα, απλά κάνεις λάθος γιατί την υπερασπίστηκα απέναντι σε διάφορες άδικες επιθέσεις που δέχτηκε. Μάλιστα το ότι υπερασπίστηκα δημόσια την Εύα, δείχνει ότι δεν έχω κάποιο προηγούμενο με τις ανεξάρτητες ή/και τις ελληνίδες (η Μαρία η μασέζ, είπαμε, είναι ειδική περίπτωση).

5) Για τον αριθμό των κριτικών, περίμενε. Εδώ θα είμαστε. Ήδη έχω ανεβάσει κριτική για τη Nayomi (τη συνάντηση που με έστησε) και τη Χρύσα. Επίσης έχω γράψει αναλυτικά για τις συνευρέσεις μου με δύο κοπέλες από τα μασάζ: Μαριάννα (Καλλιρόης 48) και Ελένη (Συγγρού 45). Και έπεται συνέχεια.

6) Στο τέλος καταλήγεις σε ένα συμπέρασμα με βάση τα παραπάνω που απέδειξα ότι είναι αβάσιμα. Όμως αν η προηγούμενη επιχειρηματολογία σου είναι μεν αβάσιμη, αλλά από κάποιες πλευρές συζητήσιμη, στο συμπέρασμα “ξεφεύγεις” τελείως. Και ποιό είναι το συμπέρασμα; Ότι κάποιος με καθοδηγεί. Οι σκοτεινές δυνάμεις μήπως; Η CIA, η πάλαι ποτέ KGB, η Μοσάντ, μήπως; Ας σοβαρευτούμε. Μπορείς και καλύτερα...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Cristiano, φυσικά "μανουριάστηκα" με το naughty cats. Και δεν το μετανιώνω. Και μάλιστα επαίνεσα τη στάση της Nayomi που βγαίνει και λέει την όποια άποψή της σε αντιδιαστολή με τη σιωπή των "γατών". Και ξέρεις κάτι; Το θέμα ήταν πολύ-πολύ σοβαρό: υπήρχαν οι κατηγορίες ότι μια κοπέλα από το γραφείο αυτό έκανε ακάποτο σεξ. Επομένως για το συγκεκριμένο, όχι μόνο δεν μετανιώνω, αλλά πιστεύω ότι ίσως θα μπορούσα να τους βγω και πιο επιθετικά.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
cgfucker σταμάτα κάθε τι για την Νayomi.Οτιδήποτε γράφεται λειτουργεί ως διαφήμιση.Εκατό σελίδες για μία πουτάνα.Ούτε ο Ελύτης να ήτανε!
Η "πολιτικά σωστή" θέση είναι να την γράψουμε στα παπάρια μας.Εφόσον συνεχίσεις να γράφεις ως θιγμένος μπουρδελλιάρης, αυτό θα σημαίνει ότι είσαι κομμάτι τού παιχνιδιού.
Εχουμε σοβαρότερα θέματα να ασχοληθούμε από την ερασιτεχνική διαφήμιση μιάς τριτοκοσμικής πουτάνας.
Γκέγκε;
Τριτοκοσμική πουτάνα η Nayomi? Θες να ξεκινήσεις τον Γ΄ Παγκόσμιο Πόλεμο??
Αυτά συμβαίνουν τις κενές από CL/Europa νύχτες..
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια απλή απορία να εκφράσω κι εγώ, για να νιώσω ότι συμμετείχα ενεργά σε όλο αυτό το σίριαλ που συγκεντρώνει περισσότερο κόσμο και από τα τουρκικά του Mega. Θα μου επιτρέψεις, cg fucker, να σε ρωτήσω το εξής: σχεδόν οι οκτώ-εννιά στους δέκα σε αυτό το thread σε έχουν βρίσει πιο άσχημα απ' ό,τι η Nayomi. Γιατί δεν έχεις απειλήσει κανέναν εξ αυτών με μήνυση, παρά μόνο την κοπέλα;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
ασε τη τρέλα πατριώτη, εδώ δε μπορούσες να ταιριάξεις δύο λέξεις και μετά πλάκωσες τα executive  και τα psolecutive, ασε....
 

bf391

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
images
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
102 σελίδες και δείχνει να τραβάει ακόμα. Υπάλληλος μου μυρίζει. Αποκλείεται να υπάρχει τοση βλακεία συσωρευμένη.



  Μην το λες Ηλία..... μην το λες...

  Έχω γνωρίσει κάτι μαλάκες.... που αγοράζανε Εθνική στα 24 ευρώ.... και τις κρατάνε ακόμα και σήμερα στο 1,4 ελπίζοντας...  και με βρίζουν κι από πάνω.... καταστροφολόγο με λένε...
  βρε ποδολάγνος εδώ..... τίποτα αυτοί τον χαβά τους....

  Ο cgfucker  είναι "πταίσμα" μπροστά σε αυτούς...


  χα χα χα χα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom