Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (8 μέλη και 63 επισκέπτες)

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
77
Κριτικές
10
Like
401
Πόντοι
290
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg

τι κωλάρα
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
510
Κριτικές
20
Like
1.545
Πόντοι
4.645
H Aννα LEVENDES για να χρησιμοποιήσω την δική της λέξη είναι μία πανέξυπνη επιχειρηματίας που σέβεται απόλυτα τον πελάτη & διαθέτει πολύ καλό υλικό στο κατάστημά της.Οπως είπε και παραπάνω ο συναγωνιστής Μάνος προτιμά να φεύγει ευχαριστημένος ο πελάτης για να έχει το ενδιαφέρον και την έλξη να ξαναέρθει παρά να του τα πάρει με έξτρα υπηρεσίες η κάθε εργαζόμενη.Αν καταφέρει δε και βρει τρόπο να επιστρέψει και η Αουρόρα θα είναι μεγάλη επιτυχία.Σε πρόσφατη επίσκεψή μου γνώρισα τη Αγάπη η οποία είναι ένα πλάσμα με χιούμορ,σεξουαλικό που προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη για να τον έχει και την επόμενη φορά.Είναι ένα καυλιάρικο ''μωρό'' με φυσικό 2,5άρι στήθος που χαίρεσαι να το πιπιλάς και να παίζεις μαζί του.Με ''περιποιήθηκε'' με όλη τη σημασία της λέξεως και στο τέλος κάναμε κι ένα μπάνιο μαζί. Γυμνή από την αρχή της συνάντησης μέχρι το τέλος.Η πίπα της είναι θεϊκή και ανασταίνει πεθαμένο.Προσωπικά δεν μου άρεσαν τα πολλά τατού που κοσμούν το κορμί της,αλλά αυτό είναι προσωπικό θέμα. Αννα καλές δουλειές εύχομαι και χάρηκα που τα είπαμε.Να είσαι πάντα καλά..
Φίλε El Rey χαίρομαι αφενός που πέρασες καλά και αφετέρου που επιβεβαιώνεις τα λεγόμενα μου.
Η Αουρόρα αποτελεί εξαίρεση όσον αφορά την απομάκρυνση από την Άννα λόγω κάποιας παράβασης.
Η Αουρόρα υπήρξε υπόδειγμα και υπηρεσιών και συμπεριφοράς.
Η απομάκρυνση της ήταν καθαρά απόφαση της Αουρόρας για δικούς της προσωπικούς λόγους που δεν έχουν να κάνουν ούτε με την Άννα ούτε με το μαγαζί.
Μακάρι να μπορέσει το κορίτσι να ξαναγυρίσει κοντά μας.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Μεγάλο φάουλ του μαγαζιού κ άφησε aurora να φύγει..τέτοιες κοπέλες σε μασάζ σπάνια….αν ξέρει κάποιος κάτι για το που βρίσκεται και θέλει φυσικά ας ενημερώσει ….
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
510
Κριτικές
20
Like
1.545
Πόντοι
4.645
Μεγάλο φάουλ του μαγαζιού κ άφησε aurora να φύγει..τέτοιες κοπέλες σε μασάζ σπάνια….αν ξέρει κάποιος κάτι για το που βρίσκεται και θέλει φυσικά ας ενημερώσει ….
Παιδιά απ όσο ξέρω δεν είναι φάουλ του μαγαζιού. Η Άννα την ήθελε πολύ αλλά δεν κρατάει τα κορίτσια με το ζόρι.
Μην βγάζετε αυθαίρετα συμπεράσματα.
Ήταν απόφαση του κοριτσιού για καθαρά προσωπικούς της λόγους που δεν έχουν να κάνουν ούτε με το μαγαζί, ούτε με την Άννα, ούτε με τις άλλες κοπέλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom